Thnx, dat was toch al een paar dagen geleden?quote:Op vrijdag 5 april 2019 08:40 schreef formule het volgende:
[..]
Planten die voor de tuin waren en Adriaan wist dat niet, groot misverstand
quote:Op vrijdag 5 april 2019 08:43 schreef sjampoeh het volgende:
kil en dil zijn weer oke![]()
wat een kutstel is dat
omdat jessie ze verkoopt en hij is zoals gewoonlijk weer boos op jessie,maar vraag me niet waaromquote:Op vrijdag 5 april 2019 08:42 schreef mazaru het volgende:
Adriaan is boos. Hij wil dat de beer uit de caravan gaat. Wat heeft die beer nou weer gedaan?
Beren eten zalm, dus zijn niet veganquote:Op vrijdag 5 april 2019 08:42 schreef mazaru het volgende:
Adriaan is boos. Hij wil dat de beer uit de caravan gaat. Wat heeft die beer nou weer gedaan?
maar is a3 he,die is niet zo van het vergeten en vergeven.quote:Op vrijdag 5 april 2019 08:43 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Thnx, dat was toch al een paar dagen geleden?
Huh??? als je pilletjes slikt worden je emoties toch JUIST afgevlakt, de negatieve wel te verstaan maar eigenlijk alle dus. Daarom zijn er mensen die daardoor die pillen eigenlijk niet willen slikken, je wordt er een zombie van.quote:Op vrijdag 5 april 2019 00:40 schreef Zeyina het volgende:
Ook van de week. 1 x een pilletje vergeten en de volgende dag aandacht zitten trekken en janken met, ik voel me zo leegggg en zonder emotie. Ja hoor. Na 1 vergeten pilletje
Ik vond het prachtig dat Chris zei: Zonder emotie?? Je zit te huilen.
quote:
quote:Op vrijdag 5 april 2019 08:43 schreef krabje het volgende:
[..]
omdat jessie ze verkoopt en hij is zoals gewoonlijk weer boos op jessie,maar vraag me niet waarom
Gisterenquote:Op vrijdag 5 april 2019 08:43 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Thnx, dat was toch al een paar dagen geleden?
Dat zei ik gelijk al toen ze binnen kwam.quote:
Paaseitjuusssssquote:Op vrijdag 5 april 2019 08:46 schreef sjampoeh het volgende:
dil wil kil een kus 6geven
ugh je ruikt naar ei
dil: ik heb chocola op
ik heb de streams in dezelfde browser dus ik kijk vaak niet, maar luister . Vandaar dacht ik dat adje met shel aan het praten wasquote:Op vrijdag 5 april 2019 08:48 schreef Chanel5 het volgende:
[..]
Dat zei ik gelijk al toen ze binnen kwam.
Ook opgemaakt en gezicht van de zijkant leek op Shel.
Als ze die rattestaarten kwijt is en er heel veel krullen weer levendig bijhangen zit er een minisjellie bij, ze mekkert nu ook al als een sjellie IIquote:
Andrea haat haar vlechtenquote:Op vrijdag 5 april 2019 08:50 schreef QuarterBack het volgende:
[..]
Als ze die rattestaarten kwijt is en er heel veel krullen weer levendig bijhangen zit er een minisjellie bij, ze mekkert nu ook al als een sjellie II
Ze had natuurlijk haar telefoon dat was lekker makkelijk, altijd de tijd bij de handquote:Op vrijdag 5 april 2019 08:50 schreef sjampoeh het volgende:
andrea wil een horloge kopen bij de kruidvat of action.
waarom neem je geen horloge mee
Ik snap dat ze praktisch zijn en dat ze weken geen zak aan haar haar hoeft te doen zo, maar gaan dan geen krullen moeten levendig hangen roepen in je cvquote:
Ja ditquote:Op vrijdag 5 april 2019 08:54 schreef QuarterBack het volgende:
[..]
Ik snap dat ze praktisch zijn en dat ze weken geen zak aan haar haar hoeft te doen zo, maar gaan dan geen krullen moeten levendig hangen roepen in je cv
Tussen de regels door begreep ik dat de vlechten een "moetje'' waren, ze is er niet blij meequote:Op vrijdag 5 april 2019 08:54 schreef QuarterBack het volgende:
[..]
Ik snap dat ze praktisch zijn en dat ze weken geen zak aan haar haar hoeft te doen zo, maar gaan dan geen krullen moeten levendig hangen roepen in je cv
Er is een wezenloze die zich heeft aangemeldquote:Op vrijdag 5 april 2019 08:58 schreef sjampoeh het volgende:
Gaan ze nu vandaag ook eens tatoos zetten offe ?
Dat wil ik zienquote:Op vrijdag 5 april 2019 08:58 schreef mazaru het volgende:
[..]
Er is een wezenloze die zich heeft aangemeld
Van een geile regisseur die teugels wel wilde?quote:Op vrijdag 5 april 2019 08:57 schreef formule het volgende:
[..]
Tussen de regels door begreep ik dat de vlechten een "moetje'' waren, ze is er niet blij mee
Ik vraag me ook af welke droplul dat is. Dylan heeft plaatjes uitgeprint van het internet en daar moet je het dan maar mee doen. Die kan hij namelijk gewoon overtrekken met zijn bibberige vingertjes.quote:
Bij Jessie meestal wel, hij had ook al tig keer zijn excuus hier voor aangeboden toch?quote:Op vrijdag 5 april 2019 08:44 schreef krabje het volgende:
[..]
maar is a3 he,die is niet zo van het vergeten en vergeven.
Ben echt benieuwdquote:Op vrijdag 5 april 2019 09:00 schreef mazaru het volgende:
[..]
Ik vraag me ook af welke droplul dat is. Dylan heeft plaatjes uitgeprint van het internet en daar moet je het dan maar mee doen. Die kan hij namelijk gewoon overtrekken met zijn bibberige vingertjes.
sponsordealtje denk ik. Brenda heeft ook een paar weken met die krengen moeten rondlopenquote:Op vrijdag 5 april 2019 08:57 schreef formule het volgende:
[..]
Tussen de regels door begreep ik dat de vlechten een "moetje'' waren, ze is er niet blij mee
Nou simpel op te lossen eruit gooien die handelquote:
gangsta's paradisequote:Op vrijdag 5 april 2019 09:03 schreef PoezeligDing het volgende:
Is coolio niet een al 20 jaar flauwe variant op cool sjamp?
Tondeuse, nog sneller klaarquote:Op vrijdag 5 april 2019 09:03 schreef Jacquelinehasselbaink het volgende:
[..]
Nou simpel op te lossen eruit gooien die handel
Doodtrappen zulks.quote:Op vrijdag 5 april 2019 09:04 schreef mazaru het volgende:
Tjongejonge wat is die Dylan toch een vreselijk griezelig ventje
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |