Terwijl jij echt zo eentje bent die van wanten weet. Hier date daar date overal date. Vind je hem dan niet ontzettend preuts en saai met alleen wangzoentjes?quote:Op donderdag 18 april 2019 10:40 schreef Anneloos het volgende:
[..]
Hopelijk is er in de toekomst een vriendje die met mij wil zoenen. Ik vind het wel spannend worden, want want tot nu toe alleen maar kusjes op de wang gegeven
Die laatste ken ik eerder als de wasmachine.quote:Op donderdag 18 april 2019 14:52 schreef Bamboee het volgende:
Op een dronken avond in de kroeg heb ik met vrienden ooit eens een theorie bedacht:
Er zijn twee verschillende "tongers".
- De goudvis heeft maar een korte tijd zijn/haar mond open en 'hapt' dus als het ware. (vandaar de naam) zoent voornamelijk met een zachte en brede tong.
- De aal heeft bijna constant zijn/haar mond open en blijft de andere tong opzoeken om daar omheen te blijven glibberen. Veelal met een harde en smalle tong.
[ afbeelding ]
Niet meer hoor. Lig aan de ketting.quote:Op dinsdag 30 april 2019 22:40 schreef Zomaar-een-Chinees het volgende:
[..]
Terwijl jij echt zo eentje bent die van wanten weet. Hier date daar date overal date. Vind je hem dan niet ontzettend preuts en saai met alleen wangzoentjes?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |