Fijn!quote:Op dinsdag 7 mei 2019 19:20 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Glas is allemaal netjes opgelost trouwens![]()
Wat cool! Hoeveel denk je te gaan besparen?quote:Op woensdag 8 mei 2019 19:48 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[ afbeelding ]
En ja dat rechter paneel ligt nu wel recht
We zouden ongeveer ons verbruik gedekt moeten hebben. Wij verbruiken tussen de 2700 en 2900 kwh en de panelen kunnen 3100 opwekken. Maargoed dat is van heel veel dingen afhankelijk natuurlijk.quote:Op donderdag 23 mei 2019 09:38 schreef Seven. het volgende:
[..]
Wat cool! Hoeveel denk je te gaan besparen?
Als ze schaduwvrij zuid liggen lukt dat welquote:Op donderdag 23 mei 2019 10:10 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
We zouden ongeveer ons verbruik gedekt moeten hebben. Wij verbruiken tussen de 2700 en 2900 kwh en de panelen kunnen 3100 opwekken. Maargoed dat is van heel veel dingen afhankelijk natuurlijk.
Schaduw vrij op zuid-zuid-west. Dus we moeten een heel eind komenquote:Op donderdag 23 mei 2019 10:15 schreef Leandra het volgende:
[..]
Als ze schaduwvrij zuid liggen lukt dat wel
Ja het bevalt tot op heden goed. We zijn langzaamaan de garage op orde aan het brengen. Hebben de oude keukenkastjes daar neergezet. Nieuw blad erop voor extra werkruimte dat is wel heel fijn.quote:Op donderdag 23 mei 2019 19:10 schreef monsterd. het volgende:
Hoe bevalt het inmiddels, beetje gesetteld nu?
Zo was heel het huisquote:Op vrijdag 24 mei 2019 10:11 schreef monsterd. het volgende:
Fijn om te horen, de garage heeft echt zo’n 50-Ties uitstraling hahaha
Dankjewel!quote:
Alsjeblieft niet. Ik vind 3 keer in 3 jaar tijd wel genoegquote:
quote:Op zondag 24 april 2022 08:17 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Dankjewel!
[..]
Alsjeblieft niet. Ik vind 3 keer in 3 jaar tijd wel genoeg![]()
Maar we zijn wel weer bezig in dit geval rondom het huis.
We hebben nog wat planten in kuipen gezet die al hadden. Twee hortensia’s op stam, hortensia phantom, vlinderstruik flower power, pampa gras, dat soort spul, verder dan natuurlijk het lei fruit en de lei platanen. En verder laten we ons verrassenquote:Op maandag 25 april 2022 10:55 schreef Zedi het volgende:
Leuk ontwerp en gelukkig ook genoeg groen
Welke bloemen en planten komen er zoal?
klinkt goed! Voor wat kleur/bloemen in de winter zijn winter-heide en helleboris nog wel leuk.quote:Op maandag 25 april 2022 11:43 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
We hebben nog wat planten in kuipen gezet die al hadden. Twee hortensia’s op stam, hortensia phantom, vlinderstruik flower power, pampa gras, dat soort spul, verder dan natuurlijk het lei fruit en de lei platanen. En verder laten we ons verrassen
Ben benieuwd waar de man nee gaat komen. Hebben aangegeven echt een tuin te willen waar idee seizoen wel wat te zien is.quote:Op maandag 25 april 2022 13:03 schreef Zedi het volgende:
[..]
klinkt goed! Voor wat kleur/bloemen in de winter zijn winter-heide en helleboris nog wel leuk.
Ik ken dat wel. Sowieso denkt mijn hoofd enorm in rechte lijnen. Dus toen hij met een diagonaal getekende tuin kwam aanzetten moest ik wel even schakelen. Heb ook maar 3 keer gebeld om te zeggen van doe maar rechtquote:Op maandag 25 april 2022 13:20 schreef Zedi het volgende:
Hij zal vast met iets moois komen en je kunt altijd nog beetje bijsturen als je zijn voorstel ziet.
Planten blijven lastig, ik heb zelf vooraf veel opgezocht om beetje verschillende bloeitijden te hebben. Ik heb destijds deels aangegeven wat ik waar wilde hebben en deels voorbeelden gegeven en die voorbeelden zijn het uiteindelijk gewoon geworden
Ziet er prima uit maar als ik nu zo kijk dan had ik misschien net iets meer variatie/combinatie willen hebben ipv vlakken met veel dezelfde planten (mijn eigen manco, ik heb voorkeur uitgesproken voor strak en symmetrie). Sommige planten groeien ook niet helemaal lekker meer dus dat geeft wellicht een optie om wat variatie aan te brengen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |