Tussen de games door verblijd ik jullie met mijn aanwezigheidquote:Op zaterdag 30 maart 2019 18:39 schreef HPLC het volgende:
[..]
hoe kun je nou in Apex Legends zitten en hier reageren
Ik heb je een beetje gemistquote:
Zag laatst een supergeile politieagent die aan het helpen was bij een botsing, dus eh jaquote:Op zaterdag 30 maart 2019 18:39 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Siert je niet mooie vrouw, kijk je ook graag naar auto ongelukken?
Je bedoelt tussen de posts hier doe ik alsof ik gamequote:Op zaterdag 30 maart 2019 18:40 schreef Zosk het volgende:
[..]
Tussen de games door verblijd ik jullie met mijn aanwezigheid
Maak me niet boosquote:
Heb je haar nummer?quote:Op zaterdag 30 maart 2019 18:40 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Zag laatst een supergeile politieagent die aan het helpen was bij een botsing, dus eh ja
Straal ik lesbo vibes uit jaquote:
Ja dit klapt er lekker op hahaquote:Op zaterdag 30 maart 2019 18:21 schreef HPLC het volgende: [..] meestal is het altijd zo lafjes net als bij die vrouw met de dikke bmw
wat zei je Haags?quote:Op woensdag 27 maart 2019 20:01 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Ik zie 0 punten in die 6 wedstrijden.
Nooit gedaan? Ik dacht dat alle vrouwen geboren na 19xx wel een keer flauw op de poef waren geweest?quote:
g?quote:Op zaterdag 30 maart 2019 18:52 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Ja, verkeerd gezien mister G. 😂
Stil maar weerquote:Op zaterdag 30 maart 2019 18:51 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Nooit gedaan? Ik dacht dat alle vrouwen geboren na 19xx wel een keer flauw op de poef waren geweest?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |