quote:Op maandag 25 maart 2019 15:38 schreef Fem_LittleLady het volgende:
Krijg net een foto, de stucadoor is geweest voor plafon en van de week komt hij voor de muren, begint nu echt vorm te krijgenZiet er puik uitSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Zonder wrijving geen glans
quote:Op maandag 25 maart 2019 15:38 schreef Fem_LittleLady het volgende:
Krijg net een foto, de stucadoor is geweest voor plafon en van de week komt hij voor de muren, begint nu echt vorm te krijgenplafond*SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De stukadoor?quote:Op maandag 25 maart 2019 15:40 schreef Fem_LittleLady het volgende:
[..]
Ja toch, hij kan haast niet wachten om er te gaan wonen
quote:Op maandag 25 maart 2019 15:38 schreef Fem_LittleLady het volgende:
Krijg net een foto, de stucadoor is geweest voor plafon en van de week komt hij voor de muren, begint nu echt vorm te krijgenAardige woonruimte!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Fijn is dat ja.quote:Op maandag 25 maart 2019 15:42 schreef Fem_LittleLady het volgende:
[..]
Hahaha nee mijn vriend, gewoon weer een eigen plek hebben
Naast deze ligt nog een, ze wisselen ze straks weer om en heeft hij het uitzicht over het waterquote:
Is toch gewoon een woonkamer?quote:Op maandag 25 maart 2019 15:44 schreef Fem_LittleLady het volgende:
[..]
Naast deze ligt nog een, ze wisselen ze straks weer om en heeft hij het uitzicht over het water
Dat was echt zo'n toko die overal kwam te zitten in winkelpanden van tokos die over de kop waren gegaan..quote:Op maandag 25 maart 2019 16:36 schreef Elan het volgende:
[..]
Op =Op voordeelwinkel
Toegegeven: Er zijn weken (maanden) dat ik daar niet kwam.
Had er nog nooit van gehoord.quote:Op maandag 25 maart 2019 16:36 schreef Elan het volgende:
[..]
Op =Op voordeelwinkel
Toegegeven: Er zijn weken (maanden) dat ik daar niet kwam.
Nee jij komt dan ook niet buitenquote:Op maandag 25 maart 2019 16:38 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Had er nog nooit van gehoord.
Je moest eens wetenquote:Op maandag 25 maart 2019 16:44 schreef Cronometer het volgende:
[..]
Die pauze van jou duurt wel lang he
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |