Vreemde gedachtegangquote:Op dinsdag 19 maart 2019 20:51 schreef Kiid het volgende:
[..]
Mensen die dergelijke repen kopen zijn niets meer of minder dan criminelen. Of je koopt gewoon de fatsoenlijke reep of je koopt het niet. Er zou geen tussenweg in mogelijk moeten zijn
Wij hadden op werk een keer zo'n grote doos met van die heel kleine Tony's die je bij de koffie legt. Was binnen een dag leegquote:Op dinsdag 19 maart 2019 20:51 schreef Kiid het volgende:
[..]
Mensen die dergelijke repen kopen zijn niets meer of minder dan criminelen. Of je koopt gewoon de fatsoenlijke reep of je koopt het niet. Er zou geen tussenweg in mogelijk moeten zijn
nee, maar ik zie ze daar nu altijd tussen liggen, bij alle kassa's liggen de normale repen en dan daar tussen de tony'squote:Op dinsdag 19 maart 2019 20:51 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Nee, want is niet hetzelfde :s Jij wel dan?
Ik doe altijd zelfscan dus zie dat nooit bij de kassa, maar ik snap ergens wel dat dat een goede plek isquote:Op dinsdag 19 maart 2019 20:52 schreef McGrath het volgende:
[..]
nee, maar ik zie ze daar nu altijd tussen liggen, bij alle kassa's liggen de normale repen en dan daar tussen de tony's
Moet jij wetenquote:
quote:Op dinsdag 19 maart 2019 20:53 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
https://www.dumpert.nl/me(...)at_is_mijn_mama.html![]()
Krijg je kanker van, kijk uitquote:Op dinsdag 19 maart 2019 20:54 schreef scrupuleus het volgende:
Ik eet alleen wortels, waar gaat dit over?
daar liggen ze ook, bij onze zelfscan danquote:Op dinsdag 19 maart 2019 20:53 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Ik doe altijd zelfscan dus zie dat nooit bij de kassa, maar ik snap ergens wel dat dat een goede plek is
Thanksquote:
Whutquote:Op dinsdag 19 maart 2019 20:58 schreef McGrath het volgende:
[..]
daar liggen ze ook, bij onze zelfscan dan
zat eens te twijfelen om er toch een keer wat bij te pakken, maar dan geef je toch heel makkelijk toe aan simpele marketingtechnieken.quote:
We zijn allemaal slaven van de maatschappijquote:Op dinsdag 19 maart 2019 20:59 schreef McGrath het volgende:
[..]
zat eens te twijfelen om er toch een keer wat bij te pakken, maar dan geef je toch heel makkelijk toe aan simpele marketingtechnieken.
daarom koop ik alleen dingen waarvoor ik moet bukken of op mijn tenen moet staan, als je dingen koopt op ooghoogte geef je toe.quote:Op dinsdag 19 maart 2019 21:01 schreef Chloroform het volgende:
[..]
We zijn allemaal slaven van de maatschappij
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |