Ik ben een stille genieter.quote:
Mbappé is toch ook gewoon twee jaar ouder en zelfs Messi was op zijn 18e nog geen onomstreden basisspeler bij Barçaquote:Op dinsdag 5 maart 2019 23:51 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Dat denk ik ook, maar men ziet Mbappé spelen en nu kan iedere jonge voetballer die nog niet zo ver in zijn ontwikkeling is als hij er geen reet van, of zo iets. Fouten maken, ervarings dingen fout doen, wat dus zeg maar typerend is voor een jonge speler, dat mag niet.
Vinicius krijgt het verwijt niet doelgericht genoeg te zijn en dat klopt ook allemaal wel, maar vervolgens komen ze met Cristiano aan, die op die leeftijd welgeteld drie doelpunten had gemaakt voor Sporting in de Portugese competitie, tegenover de zeven van Vinicius bij Real Madrid. Nog los van het waarschijnlijke feit dat ze Cristiano op die leeftijd nog nóóit hadden zien spelen (ik ook niet trouwens).
Dat is zo.quote:
Nee, gewoon nuchter gekeken. Maar heb de eerste twee doelpunten gemist omdat ik m'n verbinding moest resetten.quote:
Ik was alleen even abuis toen Nacho voor de rode bijl ging. Morgen kijk ik de pot vast nog eens terug.quote:Op woensdag 6 maart 2019 00:09 schreef O_o_ het volgende:
[..]
Nee, gewoon nuchter gekeken. Maar heb de eerste twee doelpunten gemist omdat ik m'n verbinding moest resetten.
Veltman had een goede ingreep op 't laatst. Kan moeiteloos worden ingezet in de kwartfinale.quote:Op woensdag 6 maart 2019 00:10 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Ik was alleen even abuis toen Nacho voor de rode bijl ging. Morgen kijk ik de pot vast nog eens terug.
Veltman is ook een mens, hé.quote:Op woensdag 6 maart 2019 00:16 schreef O_o_ het volgende:
[..]
Veltman had een goede ingreep op 't laatst. Kan moeiteloos worden ingezet in de kwartfinale.
Je moet beseffen, Vinicius Junior speelde ongeveer anderhalf jaar geleden nog op allerlei zandvelden in de Copinha tegen gasten van 16, 17, 18 jaar. Hij hoort eigenlijk nog helemaal niet week in, week uit in de basis te staan bij de grootste club van de afgelopen jaren en krijgt er nog eens de druk van Cristiano bij cadeau ook.quote:Op woensdag 6 maart 2019 00:09 schreef Dejannn het volgende:
[..]
Mbappé is toch ook gewoon twee jaar ouder en zelfs Messi was op zijn 18e nog geen onomstreden basisspeler bij Barça.
Desalniettemin vind ik wel dat het bij Vinicius soms enorm onbeholpen oogt, hij lijkt het meer van zijn snelheid dan van zijn techniek te moeten hebben.
Zijn moeder was een een Nederlanderquote:Op woensdag 6 maart 2019 00:45 schreef O_o_ het volgende:
Die Asensio schijnt een Nederlandse moeder te hebben, wist ik niet.
Oké, dus zijn moeder is dood?quote:Op woensdag 6 maart 2019 00:47 schreef Anonymousz het volgende:
[..]
Zijn moeder was een een Nederlander
Maar hij spreekt geen woord Nederlands
Marco Asensio Willemsen (Palma de Mallorca, 21 januari 1996) is een Spaans voetballer, die tevens de Nederlandse nationaliteit heeft.quote:Op woensdag 6 maart 2019 00:45 schreef O_o_ het volgende:
Die Asensio schijnt een Nederlandse moeder te hebben, wist ik niet.
Yepquote:
huhquote:Op woensdag 6 maart 2019 00:51 schreef TLC het volgende:
Sabia Boulahrouz in de Duitse Playboy, wat een dag
En maar lachen toen Overmars en Sar dat riepen.quote:Op dinsdag 5 maart 2019 23:47 schreef TLC het volgende:
Ajax dit seizoen terug aan de Europese top, daar krijg je toch een retro gevoel bij
Grootste algemeen toch ook in de ko fase?quote:Op dinsdag 5 maart 2019 23:52 schreef TLC het volgende:
Ook gelijk de grootste thuisnederlaag van RM in de knock-out fase
Nationaliteit is meestal niet zo een groot probleem, zolang je na je 18e maar niet voor een vertegenwoordigend elftal in een officieele wedstrijd bent uitgekomen.quote:Op woensdag 6 maart 2019 00:49 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Marco Asensio Willemsen (Palma de Mallorca, 21 januari 1996) is een Spaans voetballer, die tevens de Nederlandse nationaliteit heeft.
Meneer Willemsen.
Edit, vraag me af of ie wel de Nederlandse nationaliteit heeft of dat ie zich bij Oranje aan had kunnen sluiten puur omdat zijn moeder Nederlands was.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |