quote:Met een nieuwe grootschalige studie is nog eens bevestigd dat BMR-vaccinatie (bof, mazelen en rode hond) bij kinderen geen autisme veroorzaakt.
Wetenschappers in Denemarken onderzochten meer dan 650.000 kinderen die tussen 1999 en 2010 in het land geboren werden en volgden hen tot 2013. De onderzoekers documenteerden in die jaren diagnoses rond autismespectrumstoornissen en risicofactoren die daar bij horen.
Zo werden de leeftijd van de ouders, diagnoses van broers of zussen, vroeggeboorte en een laag gewicht bij de geboorte bijgehouden. Bij 6517 kinderen werd een diagnose binnen het autismespectrum vastgesteld, blijkt uit het onderzoek dat maandag in het wetenschappelijke tijdschrift Annals of Internal Medicine gepubliceerd werd.
Na vergelijking tussen kinderen die wel en niet gevaccineerd werden bleek dat er geen hoger risico op autisme is bij kinderen die op jonge leeftijd een injectie tegen de mazelen, bof en rode hond krijgen. "Het onderzoek onderstreept dat deze vaccinatie het risico op autisme niet verhoogt", schrijven de onderzoekers. "Dit onderzoek onderbouwt eerdere studies met een aanzienlijke statistische kracht."
Die geloven toch alleen onderzoeken die op Facebook of op een of andere veganistische site staan.quote:Op dinsdag 5 maart 2019 15:03 schreef Sicstus het volgende:
https://nos.nl/artikel/22(...)ht-geen-autisme.html[..]![]()
Zo, die kunnen die anti-vaccinatie-debielen in hun zak steken!
Dit inderdaad.quote:Op dinsdag 5 maart 2019 15:08 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Die geloven toch alleen onderzoeken die op Facebook of op een of andere veganistische site staan.
Hier gaat het al mis voor de anti-vaxxers.quote:
quote:Op dinsdag 5 maart 2019 15:18 schreef _--_ het volgende:
[ afbeelding ]
Ik zit dus in zo'n facebook groep met duizenden anti-Vaxxers. Dit is echt grappig.
Ik wil dat anti-vaxxers worden geregistreerd. Kinderopvangcentra en peuterspeelzalen moeten het recht krijgen om kinderen op vaccinatie te screenen: ouders/verzorgers moeten een bewijs van vaccinatie kunnen tonen als ze hun kind daar willen onderbrengen.quote:Op dinsdag 5 maart 2019 15:10 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
Helaas zullen dit soort onderzoeken waarschijnlijk weinig uithalen om de die-hard antivaxxers te overtuigen.
Het is ook geen bewijs... Alle wetenschappers zijn omgekocht door de BigPharma....quote:Op dinsdag 5 maart 2019 15:27 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
Maar gekken ga je helaas niet overtuigen met bewijs.
Die geloven alleen dat (inmiddels tientallen keren onderuit gehaalde) onderzoek uit de jaren '90.quote:Op dinsdag 5 maart 2019 15:08 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Die geloven toch alleen onderzoeken die op Facebook of op een of andere veganistische site staan.
Ohja, dat argument was ik inderdaad nog vergeten jaquote:Op dinsdag 5 maart 2019 15:57 schreef ender_xenocide het volgende:
[..]
Het is ook geen bewijs... Alle wetenschappers zijn omgekocht door de BigPharma....
Het selectie-effect is ook veel te klein en daarbij is er nou niet echt een hard genotype voor 'gelooft in vaccinatiehoaxes'.quote:Op dinsdag 5 maart 2019 16:04 schreef Fietsertje70 het volgende:
jammer alleen dat Darwin er zo lang over doet om bij die Anti-vaxxers zijn gelijk te bewijzen.
Het is overigens wel een groep die door vroegtijdige sterfte steeds kleiner zal wordenquote:Op dinsdag 5 maart 2019 16:04 schreef Fietsertje70 het volgende:
jammer alleen dat Darwin er zo lang over doet om bij die Anti-vaxxers zijn gelijk te bewijzen.
Lijkt me niet verstandig. Dan gaan mensen anti-vaxxer worden om andere redenen, bv dat ze geen belasting meer hoeven te betalen.quote:Op dinsdag 5 maart 2019 16:24 schreef vipergts het volgende:
Anti vaxxers moet je gewoon hun bsn nummer afpakken.
Het probleem is dat de kinderen van anti-vaxxers vroegtijdig doodgaan (en die hebben daar niet voor gekozen). De anti-vaxxers zélf blijven wel leven; en dát is nou net de probleemgroep.quote:Op dinsdag 5 maart 2019 16:29 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Het is overigens wel een groep die door vroegtijdige sterfte steeds kleiner zal worden
Ja, en blijkbaar is autisme vele malen erger dan een gehandicapt of dood kind. Dat vind ik stuitend.quote:Op dinsdag 5 maart 2019 15:18 schreef _--_ het volgende:
[ afbeelding ]
Ik zit dus in zo'n facebook groep met duizenden anti-Vaxxers. Dit is echt grappig.
Als ik zo'n Facebookgroep vol met autisten zie, dan ben ik geneigd daar in mee te gaan.quote:Op dinsdag 5 maart 2019 16:36 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ja, en blijkbaar is autisme vele malen erger dan een gehandicapt of dood kind. Dat vind ik stuitend.
Dit. Kritische mensen weten tenminste dat ze bepaalde info missen en scholen zichzelf bij. Het probleem met bepaalde huisvrouwen is dat ze na het lezen van een blogje meteen denken expert te zijn.quote:Op dinsdag 5 maart 2019 16:32 schreef Defcon55 het volgende:
Anti vaxxers zijn een van de groepen die "kritisch nadenken" verwarren met "ongefundeerde domheid".
Ik denk dat je dagelijks leven erg lastig wordt zonder bsn nummer, je kunt geen paspoort krijgen , geen werk, geen zorgverzekering je bestaat immers niet.quote:Op dinsdag 5 maart 2019 16:29 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
Lijkt me niet verstandig. Dan gaan mensen anti-vaxxer worden om andere redenen, bv dat ze geen belasting meer hoeven te betalen.
Maar dat anti-vaxxers aangepakt moeten worden, staat buiten kijf.
Daarom is het idd niet verstandig iemand's BSN af te nemen. En het zorgt al helemaal niet dat ze hun kinderen wél laten vaccineren.quote:Op dinsdag 5 maart 2019 18:23 schreef vipergts het volgende:
[..]
Ik denk dat je dagelijks leven erg lastig wordt zonder bsn nummer, je kunt geen paspoort krijgen , geen werk, geen zorgverzekering je bestaat immers niet.
Dit. Al is het maar ter bescherming van de zuigelingen die pas met 14 maanden het vaccin krijgen.quote:Op dinsdag 5 maart 2019 18:13 schreef DrParsifal het volgende:
Verder zie ik ook wel wat in kinderdagverblijven de mogelijkheid geven om ongevaccineerde kinderen te weigeren.
Dat hoeft ook niet zodra ze electronisch niet meer bestaan deporteer je ze naar Texel waar ze een laatste kans krijgen op vaccineren en teruggave van hun bsn nummer en anders zitten ze mooi bij elkaar zodat ze normale mensen niet kunnen besmetten met hun vieze ziektes.quote:Op dinsdag 5 maart 2019 18:26 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
Daarom is het idd niet verstandig iemand's BSN af te nemen. En het zorgt al helemaal niet dat ze hun kinderen wél laten vaccineren.
Zozo, lache joh.quote:Op dinsdag 5 maart 2019 18:46 schreef vipergts het volgende:
[..]
Dat hoeft ook niet zodra ze electronisch niet meer bestaan deporteer je ze naar Texel waar ze een laatste kans krijgen op vaccineren en teruggave van hun bsn nummer en anders zitten ze mooi bij elkaar zodat ze normale mensen niet kunnen besmetten met hun vieze ziektes.
Het is niet alleen maar domheid, sommige mensen kunnen op een heel intelligente wijze zichzelf de grootst mogelijke onzin wijs maken. Zo zijn ook academici niet gevrijwaard van bizarre overtuigingen en denkbeelden, neem bijvoorbeeld het creationisme, zeker in de VS zijn er genoeg intelligente mensen die daar in geloven. Het verschil tussen domme en intelligente mensen is dat intelligente mensen veel complexere verklaringen en technieken hebben om zichzelf deze onzin wijs te maken.quote:Op dinsdag 5 maart 2019 16:32 schreef Defcon55 het volgende:
Anti vaxxers zijn een van de groepen die "kritisch nadenken" verwarren met "ongefundeerde domheid".
Misschien als het gaat om hun eigen kinderen. Voor andermans kinderen of mensen met een ernstige ziekte zijn het mensen die katjelam op de weg gaan. Nu zien we nog niet echt gevolgen van de vaccinatiegraad, maar als de trend doorzet is het wachten op de eerste onnodige kanker patiënt door een voorheen uitgestorven ziekte. En het is nu al zeker dat mensen in het ziekenhuis onnodig doodgaan want zelfs het medisch personeel verzaakt massaal de griepprik.quote:Op dinsdag 5 maart 2019 18:13 schreef DrParsifal het volgende:
Allereerst: antivaxers hebben vaak geen enkel punt en over het algemeen zijn ze volkomen anti-wetenschappelijk. Alles wijst erop dat vaccinaties tegen kinderziektes effectief zijn, vrijwel zonder gevaar (maar nooit helemaal, want het zet het immuunsysteem aan het werk) en dat het de levensverwachting van kinderen verhoogd.
Maar de anti-antivaxers geven over het algemeen ook weinig blijk van begrip van wat er aan de hand is en werken daarbij ook niet mee aan het veranderen van gedachten van antivaxers.
Op het moment is het in Nederland niet erg gevaarlijk om niet gevaccineerd te zijn. De vaccinatiegraad is nog behoorlijk groot, dus een echte epidemie van een kinderziekte zal niet al te vaak voorkomen zolang de meeste mensen wel verstandig zijn. Verder zijn kinderziektes geen feest, maar de meeste kinderen die ze krijgen zullen er niet voor naar het ziekenhuis hoeven of blijvende gevolgen van hebben. Polio is een uitzondering, maar dat komt ook niet zomaar het land in. Het is beroerd voor die twee procent van ongevaccineerde kinderen die tijdens een mazelenuitbraak wel naar het ziekenhuis moet of er aan overlijdt (en dat kun je antivaxers aanrekenen) maar hier krijg ik het idee dat men denkt dat niet-vaccineren ongeveer een doodsvonnis is. Antivaxers zijn wat mij betreft vergelijkbaar met mensen die hun kinderen zonder helm op laten fietsen of het babystoeltje verkeerd in de auto installeren of roken in hun bijzijn, of met hun kinderen op wintersport gaan en risicos nemen etc.
Sufferds maar geen moordenaars van hun kinderen.
Verder zie ik ook wel wat in kinderdagverblijven de mogelijkheid geven om ongevaccineerde kinderen te weigeren, al zou dit de kans op uitbraken juist kunnen vergroten doordat je de ongevaccineerde kinderen dan bij elkaar stopt en (bijna-)kuddeimmuniteit dan juist lokaal opheft.
Middelen met een geheugen? Euhh wat.....quote:Op dinsdag 5 maart 2019 18:54 schreef Beathoven het volgende:
Mensen die oa geloven dat homeopathische middelen een geheugen hebben en door niet te werken juist wel werken zullen nooit overtuigd raken want logica raakt ze simpelweg niet.
Not sure if serious.quote:Op dinsdag 5 maart 2019 19:23 schreef Ringo het volgende:
Dit onderzoek is nu een typisch voorbeeld van een staatsgestuurde beïnvloedingscampagne. Vaccinatiepropaganda onder het mom van “wetenschap”. Trap er niet in!
"the memory of water"quote:Op dinsdag 5 maart 2019 19:15 schreef karr-1 het volgende:
[..]
Middelen met een geheugen? Euhh wat.....
"In de homeopathie spreekt men van 'potentiëring' omdat tussen elke stap de oplossing op een stevige ondergrond wordt geslagen. Door deze stevige klap nemen de alcoholmoleculen de vorm aan van de oorspronkelijke stof. Daarom blijft het middel werkzaam ook al is de oorspronkelijke stof niet meer aanwezig. "quote:Op dinsdag 5 maart 2019 19:43 schreef Beathoven het volgende:
[..]
"the memory of water"
https://www.homeopathie-b(...)atische-verdunningen
De anti vaccers die ik persoonlijk ken zitten hier met hun logica.
Het is aperte flauwekul. Toch geloven hier veel overigens hoogopgeleide mensen in. Kansloos om dit uit het systeem te krijgen. De mens is van nature zeer zwaar bijgelovig. Feiten helpen niets. Zoals we ook zullen zien in het topic van dienst. Men gelooft wel graag en veel in onzin en nooit in de wetenschap. Behalve als het gaat om hun auto en spullen.quote:Op dinsdag 5 maart 2019 19:51 schreef Lord_Hydro het volgende:
[..]
"In de homeopathie spreekt men van 'potentiëring' omdat tussen elke stap de oplossing op een stevige ondergrond wordt geslagen. Door deze stevige klap nemen de alcoholmoleculen de vorm aan van de oorspronkelijke stof. Daarom blijft het middel werkzaam ook al is de oorspronkelijke stof niet meer aanwezig. "
![]()
![]()
Zo'n vaart loopt het allemaal niet. Hoeveel mazelen gevallen heeft Nederland nu gehad in de afgelopen jaren en hoevaak gaat het om kinderen die niet gevaccineerd kunnen worden? Ieder kind is er eentje te veel, maar ga hier niet meer verontwaardigd over doen dan over iemand die te hard rijdt binnen de bebouwde kom of half slaperig toch in de auto stapt. (Ja dat is ook heel verwerpelijk).quote:Op dinsdag 5 maart 2019 19:10 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Misschien als het gaat om hun eigen kinderen. Voor andermans kinderen of mensen met een ernstige ziekte zijn het mensen die katjelam op de weg gaan. Nu zien we nog niet echt gevolgen van de vaccinatiegraad, maar als de trend doorzet is het wachten op de eerste onnodige kanker patiënt door een voorheen uitgestorven ziekte. En het is nu al zeker dat mensen in het ziekenhuis onnodig doodgaan want zelfs het medisch personeel verzaakt massaal de griepprik.
Polio is te goed uitgeroeid lees ik in je eerste alinea. Mensen die proberen onze gezondheidszorg 100 jaar terug de tijd in te werpen zijn zeker wel erger dan mensen die slaperig achter het stuur stappen. We hebben het hier over ziekten die jaarlijks duizenden mensen verlamden, verminkten of dood maakten.quote:Op dinsdag 5 maart 2019 20:26 schreef DrParsifal het volgende:
[..]
Zo'n vaart loopt het allemaal niet. Hoeveel mazelen gevallen heeft Nederland nu gehad in de afgelopen jaren en hoevaak gaat het om kinderen die niet gevaccineerd kunnen worden? Ieder kind is er eentje te veel, maar ga hier niet meer verontwaardigd over doen dan over iemand die te hard rijdt binnen de bebouwde kom of half slaperig toch in de auto stapt. (Ja dat is ook heel verwerpelijk).
En tegen kanker heeft men niet veel vaccins. Zeker niet tegen kankers die al een tijdje succesvol bestreden worden met vaccins.
Verder is de griepprik een apart verhaal (griep muteert snel) en kan niet zomaar vergeleken worden met vaccinaties tegen ziekten als mazelen, polio of zelfs kinkhoest.
Poliouitbraken blijven ook zeldzaam bij een vaccinatiegraad van 80%. Op het moment is het slaperig achter het stuur stappen van een extra persoon een groter gevaar voor mensenlevens dan een extra persoon die zijn kinderen niet tegen polio laat inenten. Of iemand die een jong kind zonder helm laat fietsen.quote:Op dinsdag 5 maart 2019 20:36 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Polio is te goed uitgeroeid lees ik in je eerste alinea. Mensen die proberen onze gezondheidszorg 100 jaar terug de tijd in te werpen zijn zeker wel erger dan mensen die slaperig achter het stuur stappen. We hebben het hier over ziekten die jaarlijks duizenden mensen verlamden, verminkten of dood maakten.
Ik bedoelde de eerste onnodige dode met kanker. Die mensen slikken vaak medicijnen die het immuunsysteem onderdrukken.
Ik zeg niet dat de griepprik alle mensen gaat beschermen. Helemaal niemand doet dat. Maar er gaan jaarlijks duizenden mensen dood aan griep in een ziekenhuis en een deel krijgt het daar. Wat voor een totale hufter moet je zijn als je niet 5 minuten van je tijd wil besteden aan mogelijk wat doden op je werk voorkomen? Het zal niet ieder jaar goed gaan of bij iedereen werken, maar een magazijnmedewerker met dezelfde instelling kan morgen nog een andere baan zoeken. Waarom juist artsen niet?
24%.quote:Op dinsdag 5 maart 2019 21:10 schreef DrParsifal het volgende:
[..]
Zijn er cijfers voor welk percentage van het ziekenhuispersoneel dat met patienten werkt de griepprik neemt (toen ik voor een (academisch) ziekenhuis werkte kreeg ik ook een omroep, maar ik zag nooit een patient)?
Nee, want Illuminati, New World Order, Vrij Metselaars, Atlantis, Reptilians, Greys, Ancient Aliens enzo!quote:Op dinsdag 5 maart 2019 15:03 schreef Sicstus het volgende:
https://nos.nl/artikel/22(...)ht-geen-autisme.html[..]![]()
Zo, die kunnen die anti-vaccinatie-debielen in hun zak steken!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |