Ik ook. En "volgende keer wil ik er tien zien"quote:Op maandag 18 maart 2019 22:02 schreef timmmmm het volgende:
Ik verstond 'als ik met een neger thuiskwam'
HAHAquote:Op maandag 18 maart 2019 22:02 schreef monkyyy het volgende:
[..]
Ik ook. En "volgende keer wil ik er tien zien"
Haar nek is ook heel vreemd. Altijd zo naar voren.quote:Op maandag 18 maart 2019 21:59 schreef timmmmm het volgende:
Nou ja, Joelle ziet er ook wel doods uit
Komt als een goede jongen over jaquote:Op maandag 18 maart 2019 22:11 schreef praadje het volgende:
Leuke gast vind ik die El Jereau. Kun je wel een gesprek mee voeren.
Lijkt me ook de meest intelligente uit het groepje en zet zich overal goed voor in. En voor iemand van 19 komt hij echt enorm volwassenen over.quote:Op maandag 18 maart 2019 22:11 schreef praadje het volgende:
Leuke gast vind ik die El Jereau. Kun je wel een gesprek mee voeren.
Ja inderdaad, dit dus en hij staat ook open voor feedback.quote:Op maandag 18 maart 2019 22:14 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Lijkt me ook de meest intelligente uit het groepje en zet zich overal goed voor in. En voor iemand van 19 komt hij echt enorm volwassenen over.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |