koekoekquote:Op donderdag 28 februari 2019 17:26 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
Denk dat het misbruik door je vader een groter aandeel heeft gehad
Ja, sowiesoquote:Op donderdag 28 februari 2019 17:26 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
Denk dat het misbruik door je vader een groter aandeel heeft gehad
Check hem gelijk de boel natrekkenquote:Op donderdag 28 februari 2019 17:24 schreef Catkiller het volgende:
Een vrouw uit 1995 jongens doe cool
de vraag niet beantwoorden is hem beantwoorden, lekker vriendquote:Op donderdag 28 februari 2019 17:24 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
verlang je nog wel eens naar haar?
Ze heeft interesse in een jongen uit de vriendengroep, dit gaat een lastige worden.quote:Op donderdag 28 februari 2019 17:28 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
Check hem gelijk de boel natrekken
Misschien maak je na het weekend een kans 👍🏻quote:Op donderdag 28 februari 2019 17:31 schreef Catkiller het volgende:
[..]
Ze heeft interesse in een jongen uit de vriendengroep, dit gaat een lastige worden.
toevallig geen katten? ik vraag dit voor een modquote:Op donderdag 28 februari 2019 17:33 schreef Quotidien het volgende:
Ze heeft er ook een handje van om random honden te ontvoeren, dus ik zou overslaan.
Ik ben niet inside genoeg om deze snedige opmerking te begrijpenquote:Op donderdag 28 februari 2019 17:35 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
toevallig geen katten? ik vraag dit voor een mod
Honden, katten, cavia's. Het kan niet opquote:Op donderdag 28 februari 2019 17:35 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
toevallig geen katten? ik vraag dit voor een mod
Mag ik jou cappuccino noemen?quote:Op donderdag 28 februari 2019 17:36 schreef Kopjechino het volgende:
[..]
Honden, katten, cavia's. Het kan niet op
Jaquote:Op donderdag 28 februari 2019 17:37 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Mag ik jou cappuccino noemen?
wil je inside mij zijn?quote:Op donderdag 28 februari 2019 17:36 schreef Quotidien het volgende:
[..]
Ik ben niet inside genoeg om deze snedige opmerking te begrijpen
Deze ga ik niet inkoppen, maar door deze opmerking heb ik het eigenlijk toch gedaan, alleen dan op een andere manier.quote:Op donderdag 28 februari 2019 17:40 schreef Goudenvis het volgende:
Even een paar bloemen doodtrappen, brb
@Samuel24quote:Op donderdag 28 februari 2019 17:41 schreef Quotidien het volgende:
[..]
Ik wil je best uitwonen hoor, geen probleem.
HAAAAAAAAquote:Op donderdag 28 februari 2019 17:42 schreef Quotidien het volgende:
[..]
Deze ga ik niet inkoppen, maar door deze opmerking heb ik het eigenlijk toch gedaan, alleen dan op een andere manier.
Ze komt over als een djedjequote:Op donderdag 28 februari 2019 17:31 schreef Catkiller het volgende:
[..]
Ze heeft interesse in een jongen uit de vriendengroep, dit gaat een lastige worden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |