Verder dankjewel allemaal voor de reacties. Ik heb eergisteren al een mail verstuurd dat ik het contract zal ontbinden per 2 maart, mocht het voor die tijd nog steeds niet werken.
Dit het brief. Ik ben helaas geen jurist, dus verwoording kan beter. Maar zou dit in principe voldoende moeten zijn? Zie hieronder. Nu ik terugkijk, had ik eigenlijk geen bevestiging moeten opvragen, want het is mijn recht. Moet ik nog iets verduidelijken of zou het zo voldoende zijn?
quote:
Geachte heer, mevrouw,
Bij deze wil ik jullie schriftelijk mededelen dat ik mijn contract vanwege wanprestatie zal ontbinden per 2 maart 2019, mocht mijn internetverbinding (+tv) voor die tijd nog steeds niet werken. Mijn internet zou op 19 februari 2019 ingaan. Dat was uiteindelijk niet het geval. Nadat ik vervolgens meer dan 40 minuten in de wachtrij stond bij jullie klantenservice, werd mij vorige week verteld dat jullie mij te laat hebben gefactureerd en daardoor mijn internetaansluiting een week naar voren is verschoven, naar 26 februari. Helaas moest ik het op deze manier achter komen, jullie hebben mij niet tijdig geïnformeerd.
Er werd mij vervolgens beloofd dat de internet “echt” per 26 februari zou werken en actief zou worden. Dat is dus flauwekul, want het werkt nog steeds niet. Ik ben afhankelijk van internet voor mijn werk, en omdat jullie voor de 2e keer niet kunnen leveren wat was beloofd, en de recensies op het internet mijn beeld bevestigen dat jullie niet presteren, wil mijn contract ontbinden per 2 maart, mocht mijn verbinding voor die tijd nog steeds niet werken.
Bij de ontbinding verwacht ik dat jullie het volledige afgeschreven bedrag terugstorten. Graag wil ik jullie bevestiging voor deze schriftelijke mededeling.
Afwachtend op uw bevestiging,