Klein wereldjequote:Op zaterdag 23 februari 2019 22:52 schreef Goudenvis het volgende:
[..]
Ben jij m'n broer?was wel gezellig he op de camping
Heerlijkquote:Op zaterdag 23 februari 2019 22:52 schreef Goudenvis het volgende:
[..]
Ben jij m'n broer?was wel gezellig he op de camping
Je moet ook niet zo hard rukken als je in die stinkcaravan ligtquote:Op zaterdag 23 februari 2019 22:53 schreef Quotidien het volgende:
[..]
Heerlijk![]()
De fundering van die caravan is wel aan vervanging toe
Waarom kom je deze #negativity droppenquote:Op zaterdag 23 februari 2019 22:54 schreef Goudenvis het volgende:
[..]
Je moet ook niet zo hard rukken als je in die stinkcaravan ligt
Oke.quote:Op zaterdag 23 februari 2019 17:54 schreef aloa het volgende:
[..]
Ik geef het onderwerp gewoon een andere wending
Ik heb altijd een hertje in bedquote:Op zaterdag 23 februari 2019 22:56 schreef Goudenvis het volgende:
[..]
Kijk aanvanavond geen hertje in bed?
Zat er weer een kat in de boom of was dit keer iemand z'n rolstoel gejat?quote:Op zaterdag 23 februari 2019 23:00 schreef Goudenvis het volgende:
Hart van Nederlandheb nog werkelijk waar niks gehoord waarvan ik denk "goh interessant"
Spaargeld gejat, honden dood, zeilwedstrijd, iets met een fundering wat de schuld van Rutte is en misschien nog wel ietsquote:Op zaterdag 23 februari 2019 23:04 schreef R-woud88 het volgende:
[..]
Zat er weer een kat in de boom of was dit keer iemand z'n rolstoel gejat?
Dat zo'n programma zich nog als een journaal mag opstellen is echt lachwekkendquote:Op zaterdag 23 februari 2019 23:06 schreef Goudenvis het volgende:
[..]
Spaargeld gejat, honden dood, zeilwedstrijd, iets met een fundering wat de schuld van Rutte is en misschien nog wel iets
Ik zag net ook toevallig een scheur in het plafond.quote:Op zaterdag 23 februari 2019 23:06 schreef Goudenvis het volgende:
[..]
Spaargeld gejat, honden dood, zeilwedstrijd, iets met een fundering wat de schuld van Rutte is en misschien nog wel iets
Ik heb geen Hart van Nederland nodig want jij ben mijn hartquote:Op zaterdag 23 februari 2019 23:00 schreef Goudenvis het volgende:
Hart van Nederlandheb nog werkelijk waar niks gehoord waarvan ik denk "goh interessant"
Wat ben jij ineens vriendelijkquote:Op zaterdag 23 februari 2019 23:11 schreef Quotidien het volgende:
[..]
Ik heb geen Hart van Nederland nodig want jij ben mijn hart
RIP Pietquote:Op zaterdag 23 februari 2019 23:09 schreef R-woud88 het volgende:
[..]
Dat zo'n programma zich nog als een journaal mag opstellen is echt lachwekkend![]()
Piet er uit donderen maar dit soort onzin gewoon uitzenden kan toch niet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |