Maar het is haar eerste relatie......ik zou ook in paniek schieten.......dan hoopt ze op vakantie te gaan wetende dat ze een relatie heeft waarbij ze terug kan komen, maar dan zegt hij dat hij het pas ná de vakantie officieel wil maken.....vind persoonlijk hem vager dan haar eerlijk gezegd.....quote:Op dinsdag 19 februari 2019 21:21 schreef S95Sedan het volgende:
Denk dat je jezelf een beetje buitenspel hebt gezet door te zeggen dat het wel komt als ze terug is. Misschien heb je haar daardoor het verkeerde beeld gegeven en twijfelt ze nu aan je.
[..]
Nouja, volgens mij had ze hem wel een aantal keer laten zitten, dus wat dat betreft is het ook en beetje vaag. (Of laten zitten, moeilijk om überhaupt met haar op date te gaan)
Snap jouw keuze wel hoor....quote:Op dinsdag 19 februari 2019 21:37 schreef Vlaggenroof het volgende:
Als ik haar denk ik nog had gezien na die bewuste zondag had ik het wel gevraagd denk ik, gewoon omdat we beide zeker zijn. Maar dat gebeurde dus niet. Heb dat ook gezegt dat ik het stom vond dat ik haar gwn niet vroeg; ‘ snap hetw el, we hebben niet zo hee veel tijd samen doorgevracht’ ‘ maar als je mij vraagt zeg ik zeker ja’.
Dus onofficieel is het aan, ik dacht miss geeft het haar juist druk ( ondat het nieuw is voor haar..) als ze het nu al had, tijdens haar vakantie. Nu heeft ze rust ervan en kan ze genieten
Denk ik
Ze kan nog steeds wegrennenquote:Op dinsdag 19 februari 2019 21:40 schreef quickstepster het volgende:
Waarom zoveel paniek als het onofficieel al aan is dan?
Ze is dan toch duidelijk tegen je??quote:Op dinsdag 19 februari 2019 21:42 schreef Vlaggenroof het volgende:
[..]
Ze kan nog steeds wegrennen![]()
Maar toen ik dat zei zei ze ‘ dat gaat nooit gebeuren ‘
![]()
Ik word gek van mijzelf
Ik verlaat dit topic weer
Je bent jezelf goed gek aan het maken inderdaad. Iedereen kan op ieder gegeven moment wegrennen als ze dat willen. Ze heeft je genoeg bevestiging gegeven. Adem in, adem uitquote:Op dinsdag 19 februari 2019 21:42 schreef Vlaggenroof het volgende:
[..]
Ze kan nog steeds wegrennen![]()
Maar toen ik dat zei zei ze ‘ dat gaat nooit gebeuren ‘
![]()
Ik word gek van mijzelf
Ik verlaat dit topic weer
Gewoon miscommunicatie, ze zijn beide niet echt duidelijk naar elkaar.quote:Op dinsdag 19 februari 2019 21:31 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Maar het is haar eerste relatie......ik zou ook in paniek schieten.......dan hoopt ze op vakantie te gaan wetende dat ze een relatie heeft waarbij ze terug kan komen, maar dan zegt hij dat hij het pas ná de vakantie officieel wil maken.....vind persoonlijk hem vager dan haar eerlijk gezegd.....
Kloptquote:Op dinsdag 19 februari 2019 21:46 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Gewoon miscommunicatie, ze zijn beide niet echt duidelijk naar elkaar.
Oh spannend!! Waar hopen jullie op??quote:Op dinsdag 19 februari 2019 22:12 schreef quickstepster het volgende:
Trouwens, in ander nieuws, morgen horen vriend en ik waar de citytrip eind mei heen gaat
Van de grote Europese steden die een optie kunnen zijn hoop ik op Praag, Edinburgh, Reykjavik of Stockholmquote:Op dinsdag 19 februari 2019 22:13 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Oh spannend!! Waar hopen jullie op??
Leukquote:Op dinsdag 19 februari 2019 22:12 schreef quickstepster het volgende:
Trouwens, in ander nieuws, morgen horen vriend en ik waar de citytrip eind mei heen gaat
Klinken allemaal tof!!quote:Op dinsdag 19 februari 2019 22:22 schreef quickstepster het volgende:
[..]
Van de grote Europese steden die een optie kunnen zijn hoop ik op Praag, Edinburgh, Reykjavik of Stockholmal zou ik alles leuk vinden eerlijk gezegd.
Vriend denkt dat het Praag is, maar zou ook alles leuk vinden geloof ik. We hebben sowieso elkaar en een vreemde stad om te ontdekken
Beterschapquote:Op woensdag 20 februari 2019 06:44 schreef _Hestia_ het volgende:
Nee helaas niet
Had misschien toch beter nog paracetamol kunnen nemen voor het slapen. Dacht gister dat wel beter ging en wel zonder kon, maar niet dus.
Nu aan het twijfelen of ik toch naar cursus probeer te gaan of nog maar een dagje thuis blijf.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |