Welke rechter een D66 er?quote:Op donderdag 14 februari 2019 19:30 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Wat is hier fascistische aan? Het wordt getoetst aan de rechterlijke macht nota bene.
Godwin zwaktebod....quote:Op donderdag 14 februari 2019 19:55 schreef Hamzoef het volgende:
[..]
Roland Freisler maakt ook ooit deel uit van de rechterlijke macht. Het een sluit het ander niet uit.
[..]Ik ben helemaal niet tegen vaccinaties.
Ben je nu voor vaccinatie en abortus of voor vaccinatie en tegen abortus?quote:Op donderdag 14 februari 2019 15:40 schreef Vader_Aardbei het volgende:
Als ik lees ''kabinet wil iets gaan doen aan'' krijg ik spontaan jeuk.
In het geval van vaccinaties juich in het echter toe. Net zoals bij abortus... dat kind is niet jouw eigendom, en je hebt er goed voor te zorgen!
Wat moet je dan doen ? Die mensen verplichten hun kind in quarantaine te houden ?quote:Op donderdag 14 februari 2019 20:08 schreef TLC het volgende:
Belachelijk idee om boetes op te gaan leggenje kunt niemand verplichten om iemands kind te vaccineren !
Ook op basisscholen helpt kudde-immuniteit en is het dus wel nodig.quote:Op donderdag 14 februari 2019 16:37 schreef Gia het volgende:
Voor basisscholen is dat niet nodig. Want de geënte kinderen zijn beschermd. Alleen de niet-geënte kinderen niet.
Hoe zie je dat dan voor je om iemand verplicht te laten vaccineren ?quote:Op donderdag 14 februari 2019 20:19 schreef Kassamiep het volgende:
[..]
Wat moet je dan doen ? Die mensen verplichten hun kind in quarantaine te houden ?
Teveel niet-gevaccineerde mensen in de maatschappij leidt tot ziektes en epidemieën. We willen niet terug naar de tijd dat je een kind pas op zijn 5e een naam gaf omdat je dan tenminste wat hoop had dat het zou blijven leven.
En in betere tijden dat het kind een groeiachterstand en een leerachterstand opliep omdat het even een paar weken ziek thuis lag. The good ol' times.quote:Op donderdag 14 februari 2019 20:19 schreef Kassamiep het volgende:
[..]
Wat moet je dan doen ? Die mensen verplichten hun kind in quarantaine te houden ?
Teveel niet-gevaccineerde mensen in de maatschappij leidt tot ziektes en epidemieën. We willen niet terug naar de tijd dat je een kind pas op zijn 5e een naam gaf omdat je dan tenminste wat hoop had dat het zou blijven leven.
Boetes, restricties, korting op uitkering etc etc.quote:Op donderdag 14 februari 2019 20:23 schreef TLC het volgende:
[..]
Hoe zie je dat dan voor je om iemand verplicht te laten vaccineren ?
tsja maar het blijft apart dat dingen als sigaretten wel mogen worden blijven verkocht, maar ja daar verdienen ze geld aan he. Dus zo heilig over gezondheid zijn ze niet daar in Den Haag.quote:Op donderdag 14 februari 2019 20:25 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Boetes, restricties, korting op uitkering etc etc.
Daar zit een andere gedachte achter en dat is de gedachte dat als men ze verbiedt ze in handen van de zwarte handel komen en er zo toch nog wat inkomsten binnenkomen van volwassenen die bewust hun leven willen verkankeren met cadmium.quote:Op donderdag 14 februari 2019 20:26 schreef TLC het volgende:
[..]
tsja maar het blijft apart dat dingen als sigaretten wel mogen worden blijven verkocht, maar ja daar verdienen ze geld aan he. Dus zo heilig over gezondheid zijn ze niet daar in Den Haag.
Alcohol wordt ook gewoon verkocht, patat en kroketten ook.quote:Op donderdag 14 februari 2019 20:26 schreef TLC het volgende:
[..]
tsja maar het blijft apart dat dingen als sigaretten wel mogen worden blijven verkocht, maar ja daar verdienen ze geld aan he. Dus zo heilig over gezondheid zijn ze niet daar in Den Haag.
Niet-inenten is bij uitstek Nederlands. Nergens in West-Europa zoveel anti-vaxxers als in Nederland.quote:Op donderdag 14 februari 2019 19:49 schreef Gia het volgende:
[..]
Misschien ben ik wel zo oud als je oma, en alles wat ik typte, klopte ook.
(In)enten is gewoon Nederlands. Klaar.
Volgens mij mogen aan kinderen geen sigaretten verkocht worden.quote:Op donderdag 14 februari 2019 20:26 schreef TLC het volgende:
[..]
tsja maar het blijft apart dat dingen als sigaretten wel mogen worden blijven verkocht, maar ja daar verdienen ze geld aan he. Dus zo heilig over gezondheid zijn ze niet daar in Den Haag.
Omdat het met twee maten meten is.quote:Op donderdag 14 februari 2019 22:05 schreef Blueheeler het volgende:
[..]
Alcohol wordt ook gewoon verkocht, patat en kroketten ook.
Wat heeft dat met inenten te maken?
quote:Op vrijdag 15 februari 2019 01:17 schreef Zomaar-een-Chinees het volgende:
Wat eng. Er zijn zoveel meer dodelijke virussen waar geen commerciele inentingen voor zijn. Ik zie nog geen massale depopulatie daardoor.
Er is een researcher van het CDC wat een keer vertelde dat onder bepaalde omstandigheden er wel verhoogde risico is op vaccin x en bepaalde kinderen wat leidde tot autisme specturm. Later nam ie die terug en heeft zichzelf het zwijgen opgelegd anders werd ie ontslagen als ie al niet eerst ontslagen is geweest. Wat een blackmail.
De kreupele logica hier. Alsof 14-jarige meisjes altijd 14 jarige meisjes blijven. Verassing! Dat blijven ze niet, en er is een grote kans dat ze binnen nu en 10 jaar sexueel contact hebben. En een nette getrouwde vrouw kan perfect HPV krijgen van haar echtgenoot. Dat is het idee achter vaccinaties, voorkomen is beter dan genezen. Vaccineren voor dat er een risico is op besmetting.quote:Op donderdag 14 februari 2019 14:59 schreef Benger het volgende:
Aan vaccins zitten altijd risico's. Ik snap dat het voor de maatschappij beter is als een groot deel van de populatie is gevaccineerd, zodat een virus zich niet kan verspreiden. Toch snap ik de tegenstanders ook wel. Zeker bij een virus als HPV dat seksueel overdraagbaar is. Wat voor signaal geef je af als je meisjes van 14(!) gaat inenten en tegelijkertijd zegt: geen seks voor het huwelijk. Het risico op verspreiding als je geen seks hebt is nihil, dus waarom zou je inenten? Ik hoef ook geen HIV vaccin als dat ooit komt.
Jouw angst voor een naald is de schuld van de buutenlanders.quote:Op vrijdag 15 februari 2019 07:32 schreef TomStall het volgende:
Lekker volken importeren die ziekten bij zich dragen en normale hygiene niet beheersen, en het autochtone volk op deze manier onder groepsdrang dwingen om spuitjes te accepteren met god weet wat er in.
Kom maar op met de huilsmilies.
Misschien hebben al de niet ingeënte vluchtelingen er iets mee te maken.quote:Op donderdag 14 februari 2019 15:13 schreef Pietverdriet het volgende:
Mazelen is bezig met een stevige opmars
https://www.scientias.nl/(...)2018-de-mazelen/amp/
Vorig jaar kregen 82.000 mensen in Europa de mazelen, 15 keer zoveel als 2 jaar daarvoor
Nee, vooral met de burgeroorlog in Ukraine.quote:Op vrijdag 15 februari 2019 09:59 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Misschien hebben al de niet ingeënte vluchtelingen er iets mee te maken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |