FOK!forum / Voetbal / [CL @ Veronica] Real Madrid - Ajax #8: Op naar de return
maxi-muswoensdag 13 februari 2019 @ 23:41
GettyImages-1063011786-696x489.jpg


De voetbalwereld is fascinerend. Veel mensen, veel meningen, veel belangen en tegenwoordig ook veel geld. Maar vooral dus die meningen. Kan je op maandag 17 december al een voorspelling doen voor een wedstrijd twee maanden later? Misschien als David tegen Goliath moet, anders niet. Toen Ajax Real Madrid lootte, wist iedereen het zeker; dit is na Porto misschien wel de meest ideale loting. Hordes mensen veranderden weer eens in Real Madrid-experts die op een gemiddelde zondag liever Heel Holland Bakt kijken, stammen mensen konden in een glazen bol kijken en weten hoe Real Madrid er in februari 2019 voor zou staan. Er waren in de meeste gevallen twee kampen: “AJAX HEEFT ZEKER TE WETEN KANS!” en “REAL MADRID STAAT ER WEL WEER IN DE CL!1!1!!”. Dat is allemaal leuk en aardig, maar zo werkt voetbal in beide gevallen niet als er nog een paar maandjes te gaan zijn.

Wat beide ploegen gemeen hebben is de giftige wereld waarin beide clubs leven. Een of twee mindere resultaten en het hoofd van Solari of Ten Hag moet weer op het hakblok. Nu moet ik heel eerlijk zijn dat ik het na een paar wedstrijden Solari eigenlijk wel met hem had gezien. We zaten naar een zouteloos geheel te kijken; Ramos was een wanhopige leider in een op Vinicius Junior na hopeloos elftal. We zagen konijnen die angstig in de koplamp keken als de tegenstander zich niet ingroef en agressief de Koninklijke vast wilde zetten. De 3-0 afgang bij Eibar en de heel magere 0-1 zege bij Huesca waren daar het grootste toonbeeld van. Na 6 januari (een verlies tegen Sociedad) lijkt er opeens een knop om te zijn gegaan. Men zegt dat het mede komt door de aanstelling van de fysieke trainer uit het Zidane-tijdperk. Maar dat kan het niet alleen zijn. Ach, dat is gissen.
380447.jpg
13 januari, Real Betis-uit. De Koninklijke speelt volledig in op de zwakten van de zeer aanvallende tegenstander en staat als een armoedige middenmoter te verdedigen en te verdedigen. Het zag er niet uit; het ging nergens over, Real Madrid-onwaardig, maar opvallend was dat de teamprestatie voor het eerst écht oké was. Je zag een elftal dat zich volledig voor elkaar wegcijferde en de vuile meters wilde maken. In de tweede helft ebde dat wat weg en won het gelukkig dankzij een goal van Ceballos; maar dan nog. Tegen Sevilla werd een week later aanvallende progressie geboekt; mede door een sterke tweede helft in pressend opzicht won het met 2-0. Modric was opeens weer oké na maanden van ellende; Varane en Ramos speelden met veel vertrouwen. Bij Espanyol-uit flitste Real Madrid weer. Energiek aanvallend voetbal; een sterk middenveld maar vooral een geniale Modric en Benzema. Die lijn wordt de laatste weken meer dan doorgezet. Benzema als complete spits; passen, doorbewegen, afwerken. Heerlijk. Solari was lovend: "I'm sorry for those who have discovered Benzema last week. But hey, they still have time to enjoy him, he is in a great moment, it's true.’’

Als Solari dan fan is van Benzema, ben ik fan van Vinicius Junior. Sinds de eerste dag dat Solari hem opstelde was hij een verademing tussen de tijdlange zoutzakken van Madrid. Vinicius had schijt aan alles. Hij nam de bal aan, maakte zijn acties, dribbelde, speelde af, bewoog door. Dat kan iedereen wel op een dag, maar bij Vini zie je dat het speciaal is. Hij is pas 18, mensen. Wat deed jij op je 18e? Belangrijk zijn in het spel van Real Madrid? Vandaag de dag mag Vini dan wel een egoïst zijn en wel eens veel risico nemen in balbezit, maar wat eis je van een 18-jarige? Hij heeft een fantastische klik met Benzema die enorm profiteert van de ruimtes die Vinicius maakt voor hem. En ze combineren natuurlijk prima. Vinicius is geweldig.

Afgelopen woensdag kapseisde het schip niet op bezoek bij FC Barcelona (wel met een halffitte Messi). Sterk was het spel niet, maar het wist de eerste helft Barcelona uitstekend uit de wedstrijd te pressen. In de tweede helft viel dat een stuk tegen; Barça herstelde zich en Solari moest al dan niet gedwongen kerncomponenten uit zijn elftal wisselen. En dat is het mooie. Solari’s gelijk wordt bevestigd met de keuzes die hij maakt in La Liga. Marcelo legt het af tegen Reguilón, Casemiro heeft pech met de (nu geblesseerde) sterk spelende Llorente en Vinicius houdt Bale uit de basis. Het zwarte schaap Isco is dan weer een andere case. Die maakt al sinds Eibar-uit ruzie met Solari en alles en iedereen.. maar wil wel graag spelen. Ja, zielepiet; maak dan geen ruzie.

Tegen Atlético Madrid, in Wanda Metropolitano, zette Real Madrid nog eens de ‘heropleving’ kracht bij door met 1-3 te winnen. Dat is knap, zeker in een derby. In de afgelopen jaren heeft alleen Real Madrid twee keer drie goals kunnen maken op bezoek bij Atlético. Kansen geeft de ploeg wel eens weg, maar dat is niet heel gek. Griezmann kon de bal na goed werk van Correa achter Courtois schuiven, maar dat was eigenlijk het enige gevaar van Atléti. Voor de rest was het een en al Real Madrid dat zeker met het middenveld Modric, Kroos, Casemiro weer stabiel is. En dat is goed nieuws; een middenveld wint wedstrijden voor je, want van daaruit geef je sturing.

Kortom; Real Madrid is net op tijd teruggekeerd naar een uitstekende vorm. Je kan dat samen willen vatten als ‘ZE STAAN ER WEL WEER IN DE CL’, maar ik denk niet dat die oneliner twee maanden geleden impliceerde dat Marcelo, Isco, Casemiro en Bale onder druk zouden staan in hun elftal terwijl de afgelopen jaren gewillig gebashte Benzema als een jonge God aan het voetballen is. Solari’s tijdperk begon op een verschrikkelijke wijze, maar inmiddels heeft hij met gedurfde keuzes en redelijk aanvallend voetbal mijn vertrouwen teruggewonnen. Echter moet hij het in de tweede seizoenshelft echt laten zien. Daar worden de prijzen, lofzangen en liefdesverklaringen echt uitgedeeld. Dan kunnen we net zoveel over tactiek, strategie, inzet of mentaliteit (lol) praten..

img-020219-101.onlineBild.jpg


Bij Ajax druppelt de koffie door tot 86 achterkamertjes en allerlei vertakkingen van commissies. Voor alles lijkt een commissie te zijn, voor iedereen werkzaam bij Ajax is er een belang. Na weer eens een duizelingwekkend slecht seizoen moeten er dit seizoen door de forse investeringen prijzen worden gewonnen. Mocht dat dit seizoen niet gebeuren, dan heeft Ajax al vijf jaar geen prijs gewonnen. Zeg dat eens hardop; vijf jaar. Huilen, huilen, huilen. Nadat Erik Ten Hag een half jaar geobserveerd heeft op De Toekomst en ondertussen werd afgeranseld mag hij aan de hand van een meer dan talentvolle selectie en investeringen in Dusan Tadic en Daley Blind Ajax naar een titel leiden. Of nou ja, dat doet niet alleen Ten Hag maar ook de selectie zelf. Iedereen heeft met elkaar afgesproken om nog een jaartje shine te pakken met prijzen.

Iedereen weet het wel. Ajax doorliep soeverein de voorrondes van de Champions League. Dat is toch even een verademing na vier jaar afwezigheid. Alleen PSV liet in 2015/16 een fatsoenlijke indruk achter. In de andere jaren was het jankend, schreeuwend en op een houtje bijtend kijken naar de televisie. Toen kwam Ajax met een, moet gezegd, heel gunstige loting in de groepsfase. Een nog altijd kwakkelend Bayern München, de vergane glorie die Benfica momenteel is.. en AEK Athene. We kunnen babbelen over de eerste twee wedstrijden, maar het gaat vooral om de duels met Benfica. Dat waren twee enorm spannende duels waarin Ajax de basis legde voor overwintering. Wedstrijden die op het scherpst van de snede werden gespeeld. Teams die graag pressen, vooruit willen, iedere vijf seconden wel in duel waren en het ging op en neer en op en neer. Dan moet je een beetje mazzel hebben met Mazraoui in Amsterdam en met Onana in Lissabon, maar je pakt er dus vier punten. In eerdere jaren zou Ajax dat soort wedstrijdjes met 0 of misschien 1 punt afsluiten, maar dit seizoen is het anders.

#KutTenHag, #TenHagOut; wie het vermogen van een gehandicapte beer heeft, had hem afgeschreven na de tweede seizoenshelft van 2017/18. Wie beter wist, had kunnen weten dat een trainer geen tovenaar is. Hij kan niet midden in een seizoen een elftal overladen met ideeën en er meteen een swingend geheel van maken. Zo gaat dat niet. Voetballers zijn geen robots; het zijn mensen en kennen vreugde, pijn, twijfel en verdriet. Dat drong op 15 april 2018 niet tot iedereen door. Het onvermijdelijke busje opwachten, verhaal halen, ziedend zijn, spelers duwen. De Babbelbox vraagt aan u; wanneer had u eens zin om willekeurig mensen te duwen?
bijbeelden_1833remoc.JPG
De fantastische eerste seizoenshelft van Ajax zorgde voor een bitterzoet gevoel. Het bittere is dat je ondanks een fantastische eerste seizoenshelft toch vijf punten achterstaat op PSV; het zoete is de Champions League-overwintering. In de tweede seizoenshelft moesten er dan maar spijkers met koppen geslagen worden. Vooralsnog is het een en al ellende. Nadat FC Emmen in blessuretijd nog naast PSV kwam, stuiterde de ArenA. Een uur later kon Tadic Ajax op 4-1 zetten tegen Heerenveen; sindsdien is het positieve gevoel als sneeuw voor de zon verdwenen.

Tegen Heerenveen en Feyenoord werd als een stel gehandicapten verdedigd. Over Lamprou ga ik het niet hebben; dat is mijn niche niet, want een keeper is niet de hoofdreden dat jij vier tegengoals incasseert tegen Heerenveen. Voetbal is tactiek, kwaliteit en een beetje menselijkheid. Nu kunnen we de komst van Magallan (eventuele wenperiode HAHAHAHA) en de blessure van Tagliafico aandragen maar uiteindelijk blijkt tegen VVV-Venlo ook af en toe, ondanks een 6-0 zege, dat ook met Tagliafico die problemen niet zomaar verholpen zijn. Als dan ook nog eens tegen Heracles het voetbal volledig uit het elftal verdwenen is en je enorm mazzelt met een slechts 1-0 verlies, tsja. De vraag is of het een kwaliteitsgebrek is of het een mentaal probleem. Nou ja, dat is voor mij geen vraag maar misschien voor u als opportunistische lezer. Er zit iets in het hoofd niet goed bij Ajax. Volgens de laatste weken willekeurig wat roepende Menno Pot ligt het aan transfers bij Ajax, maar Blind/Schøne/Tadic zakken ook door het ijs terwijl er daar minder transferperikelen bij zijn.

Kortom: bij Real Madrid gaat alles goed, bij Ajax gaat er heel veel slecht momenteel. Twee maanden geleden wisten ‘mensen’ nog zeker dat Ajax meer dan kans had tegen Real Madrid, maar niemand kan twee maanden verder kijken. Voetbal is iedere dag trainen, stappen maken en ontwikkelen. Wij staan ook iedere dag op met een droom, met een doel en dan gaan we stappen proberen te zetten. Alleen dachten sommigen dat Real Madrid ook twee maanden stil zou staan. Haha, mooi niet.

Woensdag 13 februari 21:00; Ajax v Real Madrid, Johan Cruijff ArenA
El-Stinhowoensdag 13 februari 2019 @ 23:49
Blijft stil in het Maver24-kamp.
JR-Style-93woensdag 13 februari 2019 @ 23:56
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 23:49 schreef El-Stinho het volgende:
Blijft stil in het Maver24-kamp.
We wachten in spanning af op zijn comeback.
maxi-muswoensdag 13 februari 2019 @ 23:57
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 23:56 schreef JR-Style-93 het volgende:

[..]

We wachten in spanning af op zijn comeback.
JR-Style-93woensdag 13 februari 2019 @ 23:59
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 23:57 schreef maxi-mus het volgende:

[..]

Geen overtuigende cumbek dit van ons aller Yannick.
maxi-musdonderdag 14 februari 2019 @ 00:01
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 23:59 schreef JR-Style-93 het volgende:

[..]

Geen overtuigende cumbek dit van ons aller Yannick.
Ik blijf me vooral verbazen dat hij Vitesse prachtig vindt. Zou het Yats zijn? De eerste 2 letters kloppen.
Slobeenddonderdag 14 februari 2019 @ 00:02
quote:
0s.gif Op donderdag 14 februari 2019 00:01 schreef maxi-mus het volgende:

[..]

Ik blijf me vooral verbazen dat hij Vitesse pracht vindt. Zou het Yats zijn? De eerste 2 letters kloppen.
Yats geeft de scheids altijd de schuld.
maxi-musdonderdag 14 februari 2019 @ 00:03
quote:
1s.gif Op donderdag 14 februari 2019 00:02 schreef Slobeend het volgende:

[..]

Yats geeft de scheids altijd de schuld.
Vooral die Turk kan niks goed doen. (leuke ui)
JR-Style-93donderdag 14 februari 2019 @ 00:03
quote:
1s.gif Op donderdag 14 februari 2019 00:02 schreef Slobeend het volgende:

[..]

Yats geeft de scheids altijd de schuld.
En als je een compliment geeft aan een willekeurige club komt Yats klagen dat je geen compliment geeft aan Vitesse want daar voeren ze het meest briljante beleid ooit uit.
Slobeenddonderdag 14 februari 2019 @ 00:03
quote:
10s.gif Op donderdag 14 februari 2019 00:03 schreef maxi-mus het volgende:

[..]

Vooral die Turk kan niks goed doen. (leuke ui)
Schuld van Pelucchi.
JR-Style-93donderdag 14 februari 2019 @ 00:04
quote:
0s.gif Op donderdag 14 februari 2019 00:01 schreef maxi-mus het volgende:

[..]

Ik blijf me vooral verbazen dat hij Vitesse prachtig vindt. Zou het Yats zijn? De eerste 2 letters kloppen.
Ook nog Almere City hooligan.

De Almere City-spelers die alle supporters in de steek laten _O_
maxi-musdonderdag 14 februari 2019 @ 00:05
quote:
1s.gif Op donderdag 14 februari 2019 00:03 schreef Slobeend het volgende:

[..]

Schuld van Pelucchi.
_O-
maxi-musdonderdag 14 februari 2019 @ 00:05
quote:
0s.gif Op donderdag 14 februari 2019 00:04 schreef JR-Style-93 het volgende:

[..]

Ook nog Almere City hooligan.

De Almere City-spelers die alle supporters in de steek laten _O_
ALLE supporters?
JR-Style-93donderdag 14 februari 2019 @ 00:09
quote:
0s.gif Op donderdag 14 februari 2019 00:05 schreef maxi-mus het volgende:

[..]

ALLE supporters?
Alle ouders van de spelers ja.
maxi-musdonderdag 14 februari 2019 @ 00:10
quote:
0s.gif Op donderdag 14 februari 2019 00:09 schreef JR-Style-93 het volgende:

[..]

Alle ouders van de spelers ja.
:D
#ANONIEMdonderdag 14 februari 2019 @ 00:36
marcoasensio10 twitterde op donderdag 14-02-2019 om 00:24:21 Feliz por volver a mi segunda tierra y por la victoria. Het doelpunt is voor jullie. 😜🇳🇱 #pindakaas / Happy to return to my second home and for the victory. #MA20 #UCL https://t.co/Hg4yC6ZUKP reageer retweet
Eindbaas.
El-Stinhodonderdag 14 februari 2019 @ 00:41
De overigens excellerende Ramos geeft bij de media toe dat de gele kaart een bewussie was. Dat is niet zo slim gezien het feit dat dat Carvajal ook vorig jaar een extra schorsing opleverde.
PSVCLdonderdag 14 februari 2019 @ 00:43
Overeem krijgt klappen
El-Stinhodonderdag 14 februari 2019 @ 01:13
quote:
0s.gif Op woensdag 13 februari 2019 21:50 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Dat klopt. Als het niveau in de competitie véél hoger ligt en je dus veel meer partijen speelt die veel van je vergen, heb je het in de CL lastiger. Spaanse topelftallen hebben het tegen clubs uit het rechterrijtje relatief veel makkelijker
Een rechterrijtje bestaat niet in Spanje, gezien het feit dat het verschil tussen de nr 18 en nr 7 slechts 9 punten is. Dan toch.

SPOILER
Barcelona verspeelt punten tegen..
16. Girona
14. Athletic Club (2x)
11. Leganes
8. Valencia (2x)
3. Atlético Madrid

Real Madrid verspeelt punten tegen..
19. Villarreal
14. Athletic Bilbao
13. Levante
10. Eibar
9. Real Sociedad
6. Deportivo Alavés
4. Sevilla
3. Atlético Madrid
1. FC Barcelona

Atlético Madrid verspeelt punten tegen..
19. Villarreal
17. Celta de Vigo
16. Girona
11. Leganés
10. Eibar
8. Valencia
7. Real Betis
4. Sevilla
2. Real Madrid (2x)
1. FC Barcelona

Manchester City verspeelt punten tegen.
16. Newcastle United
13. Crystal Palace
12. Leicester City
7. Wolverhampton
6. Chelsea
2. Liverpool

Liverpool verspeelt punten tegen..
12. Leicester City
10. West Ham
6. Chelsea
5. Arsenal
1. Manchester City (2x)

Tottenham Hotspur verspeelt punten tegen
8. Watford
7. Wolverhampton
5. Arsenal
4. Manchester United
2. Liverpool
1. Manchester City
In Spanje verspeelt de top meer punten en vaak meer tegen rechterrijtjesploegen. Shocking, zeg. Tot zover je take.
KennyPowersdonderdag 14 februari 2019 @ 01:36
quote:
0s.gif Op donderdag 14 februari 2019 00:36 schreef Bolasie het volgende:
marcoasensio10 twitterde op donderdag 14-02-2019 om 00:24:21 Feliz por volver a mi segunda tierra y por la victoria. Het doelpunt is voor jullie. 😜🇳🇱 #pindakaas / Happy to return to my second home and for the victory. #MA20 #UCL https://t.co/Hg4yC6ZUKP reageer retweet
Eindbaas.
Marco Willemsen _O_
KingRolanddonderdag 14 februari 2019 @ 01:57
quote:
0s.gif Op donderdag 14 februari 2019 00:36 schreef Bolasie het volgende:
marcoasensio10 twitterde op donderdag 14-02-2019 om 00:24:21 Feliz por volver a mi segunda tierra y por la victoria. Het doelpunt is voor jullie. 😜🇳🇱 #pindakaas / Happy to return to my second home and for the victory. #MA20 #UCL https://t.co/Hg4yC6ZUKP reageer retweet
Eindbaas.
Wtf was dat dat gebaar wat hij deed? :D pindakaas smeren? Wat een god

Stukje Nederlands he :) mooi dit
#ANONIEMdonderdag 14 februari 2019 @ 02:11
quote:
1s.gif Op donderdag 14 februari 2019 01:57 schreef KingRoland het volgende:

[..]

Wtf was dat dat gebaar wat hij deed? :D pindakaas smeren? Wat een god

Stukje Nederlands he :) mooi dit
Jazeker. Speciaal voor ons.
Calanddonderdag 14 februari 2019 @ 08:29
quote:
0s.gif Op donderdag 14 februari 2019 00:36 schreef Bolasie het volgende:
marcoasensio10 twitterde op donderdag 14-02-2019 om 00:24:21 Feliz por volver a mi segunda tierra y por la victoria. Het doelpunt is voor jullie. 😜🇳🇱 #pindakaas / Happy to return to my second home and for the victory. #MA20 #UCL https://t.co/Hg4yC6ZUKP reageer retweet
Eindbaas.
Wat een absolute god.
Zipportaldonderdag 14 februari 2019 @ 09:56
Ramos: Ajax gaat lijden bij ons

https://www.ad.nl/nederla(...)en-bij-ons~a4157ca5/

GENOT.
PzKpfwdonderdag 14 februari 2019 @ 11:01
Wat een kneus die Frits Barend. :')
Zipportaldonderdag 14 februari 2019 @ 11:14
RxRbobQB.gif
vUWC6sP5.jpg

@FritsBarendMetKalePlekOpHoofdDoorZijnKeppeltje
El-Stinhodonderdag 14 februari 2019 @ 11:35
dermotmcorrigan twitterde op donderdag 14-02-2019 om 11:34:11 Article 15c is the UEFA regulation which should spell trouble for Ramos - https://t.co/Ig01llOt9c reageer retweet
Zou lachen zijn als Ramos daardoor PSG of City deel I mist.
#ANONIEMdonderdag 14 februari 2019 @ 11:55
Ramos _O-. Ok, dat je geel pakt, maar dan toegeven dat het opzettelijk was :').

Verder een hele toffe partij gezien, jammer dat Ajax niet wist te winnen maar wederom is dat ook de eigen schuld als je zoveel kansen mist. Dat VAR-momentje viel wat voor te zeggen, het enige dat ik me dan afvraag, als dit een goal voor Real was geweest, was hij dan ook afgekeurd? Ik betwijfel het ten zeerste ;).
PicoMMPdonderdag 14 februari 2019 @ 12:07
quote:
0s.gif Op donderdag 14 februari 2019 11:55 schreef Dejannn het volgende:
Ramos _O-. Ok, dat je geel pakt, maar dan toegeven dat het opzettelijk was :').

Verder een hele toffe partij gezien, jammer dat Ajax niet wist te winnen maar wederom is dat ook de eigen schuld als je zoveel kansen mist. Dat VAR-momentje viel wat voor te zeggen, het enige dat ik me dan afvraag, als dit een goal voor Real was geweest, was hij dan ook afgekeurd? Ik betwijfel het ten zeerste ;).
Diezelfde discussie heb je in Nederland ook bij pak hem beet Ajax-Heerenveen. Het is lastig om de topclubs te benadelen lijkt het.
El-Stinhodonderdag 14 februari 2019 @ 13:22
DzXM32SXgAAL_xf.jpg

Bij l'Equipe werken zware drinkers.
LosBuenosMuchachosdonderdag 14 februari 2019 @ 13:33
quote:
0s.gif Op donderdag 14 februari 2019 11:35 schreef El-Stinho het volgende:
dermotmcorrigan twitterde op donderdag 14-02-2019 om 11:34:11 Article 15c is the UEFA regulation which should spell trouble for Ramos - https://t.co/Ig01llOt9c reageer retweet
Zou lachen zijn als Ramos daardoor PSG of City deel I mist.
Mwah dit moet je in Bernabeu afstraffen. Nu arrogant geel pakken om in Madrid op je flikker te krijgen. Lekker man.
JR-Style-93donderdag 14 februari 2019 @ 14:23
quote:
0s.gif Op donderdag 14 februari 2019 13:22 schreef El-Stinho het volgende:
[ afbeelding ]

Bij l'Equipe werken zware drinkers.
Fransen zijn sowieso gewoon kut.
maxi-musdonderdag 14 februari 2019 @ 14:23
quote:
0s.gif Op donderdag 14 februari 2019 13:22 schreef El-Stinho het volgende:
[ afbeelding ]

Bij l'Equipe werken zware drinkers.
_O- _O- _O- _O- _O-
#ANONIEMdonderdag 14 februari 2019 @ 14:29
quote:
0s.gif Op donderdag 14 februari 2019 13:22 schreef El-Stinho het volgende:
[ afbeelding ]

Bij l'Equipe werken zware drinkers.
Bale scoort veel te hoog. Moest een 1 zijn.
El-Stinhodonderdag 14 februari 2019 @ 14:35
quote:
0s.gif Op donderdag 14 februari 2019 14:29 schreef Bolasie het volgende:

[..]

Bale scoort veel te hoog. Moest een 1 zijn.
Modric een 5 vind ik ook wel een goede grap.
PSVCLdonderdag 14 februari 2019 @ 15:29
Ramos een 4 _O-
De enige die op 100% speelde,samen met Modric.
El-Stinhodonderdag 14 februari 2019 @ 15:36
quote:
0s.gif Op donderdag 14 februari 2019 15:29 schreef PSVCL het volgende:
Ramos een 4 _O-
De enige die op 100% speelde,samen met Modric.
Wel knap dat Casemiro en Bale hun 50%-inzet kunnen laten lijken op hun seizoensvorm 🤔.
RamboDirkdonderdag 14 februari 2019 @ 15:39
quote:
0s.gif Op donderdag 14 februari 2019 13:22 schreef El-Stinho het volgende:
[ afbeelding ]

Bij l'Equipe werken zware drinkers.
:')
Wereldgozerdonderdag 14 februari 2019 @ 15:43
quote:
0s.gif Op donderdag 14 februari 2019 13:22 schreef El-Stinho het volgende:
[ afbeelding ]

Bij l'Equipe werken zware drinkers.
(lol)

Ben benieuwd hoe ze Heracles - Ajax zouden beoordelen dan.
Mexicanobakkerdonderdag 14 februari 2019 @ 16:09
quote:
0s.gif Op donderdag 14 februari 2019 13:22 schreef El-Stinho het volgende:
[ afbeelding ]

Bij l'Equipe werken zware drinkers.
wat
Zipportaldonderdag 14 februari 2019 @ 16:44
quote:
0s.gif Op donderdag 14 februari 2019 15:43 schreef Wereldgozer het volgende:

[..]

(lol)

Ben benieuwd hoe ze Heracles - Ajax zouden beoordelen dan.
Lechajim. :Y)

~Juf Ank
KingRolanddonderdag 14 februari 2019 @ 18:21
quote:
0s.gif Op donderdag 14 februari 2019 13:22 schreef El-Stinho het volgende:
[ afbeelding ]

Bij l'Equipe werken zware drinkers.
lolololol

ik neem dit als bewijs om l'Equipe niet meer serieus te nemen.
El-Stinhodonderdag 14 februari 2019 @ 20:16
Onderzoekje is begonnen naar Ramos.

https://www.theguardian.c(...)ale?CMP=share_btn_tw
KennyPowersdonderdag 14 februari 2019 @ 20:21
4d schaken van Ramos

Hattrick Nacho in de eerste kwartfinale
TLCdonderdag 14 februari 2019 @ 20:29
quote:
0s.gif Op donderdag 14 februari 2019 13:22 schreef El-Stinho het volgende:
[ afbeelding ]

Bij l'Equipe werken zware drinkers.
daar krijgen ze gewoon een stijf piemeltje van Real.
El-Stinhodonderdag 28 februari 2019 @ 18:44
petermstaunton twitterde op donderdag 28-02-2019 om 18:41:09 UEFA suspends Sergio Ramos for two matches following his deliberate yellow card against Ajax. reageer retweet
giphy-downsized-medium.gif?cid=3640f6095c6240ca6b4157556324dcce
PicoMMPdonderdag 28 februari 2019 @ 18:48
Ramos _O-

Kneus. Volgend seizoen eerste CL-wedstrijd geschorst _O_
#ANONIEMdonderdag 28 februari 2019 @ 18:51
quote:
0s.gif Op donderdag 28 februari 2019 18:44 schreef El-Stinho het volgende:
petermstaunton twitterde op donderdag 28-02-2019 om 18:41:09 UEFA suspends Sergio Ramos for two matches following his deliberate yellow card against Ajax. reageer retweet
[ afbeelding ]
:r
PzKpfwmaandag 4 maart 2019 @ 22:14
https://www.telegraaf.nl/(...)f-arrogant-madrid-af

Gevalletje 'moet je horen wie het zegt' :')
#ANONIEMmaandag 4 maart 2019 @ 22:31
quote:
0s.gif Op donderdag 28 februari 2019 18:44 schreef El-Stinho het volgende:
petermstaunton twitterde op donderdag 28-02-2019 om 18:41:09 UEFA suspends Sergio Ramos for two matches following his deliberate yellow card against Ajax. reageer retweet
[ afbeelding ]
Uefalona :r
El-Stinhomaandag 4 maart 2019 @ 22:38
quote:
0s.gif Op maandag 4 maart 2019 22:31 schreef Doublepain het volgende:
[..]

Uefalona :r
Gewoon terecht, jankbal.
#ANONIEMmaandag 4 maart 2019 @ 22:40
quote:
0s.gif Op maandag 4 maart 2019 22:38 schreef El-Stinho het volgende:
[..]

Gewoon terecht, jankbal.
:') _!
#ANONIEMmaandag 4 maart 2019 @ 22:41
Ramosgod gaan ze wel missen pff
KingRolandmaandag 4 maart 2019 @ 22:41
Real thuis tsja..
El-Stinhomaandag 4 maart 2019 @ 22:42
quote:
0s.gif Op maandag 4 maart 2019 22:40 schreef Doublepain het volgende:
[..]

:') _!
Gooi jezelf weg, joh. Kansloos figuur. Hij stond na de wedstrijd nog openlijk te praten over zijn bewuste actie om vervolgens een paar uur later het in paniek terug te trekken. Carvajal kreeg er vorig jaar ook nog een schorsing voor. Gewoon ontzettend dom gedrag van Ramos; fantastische verdediger maar heeft ook gewoon wat kinkjes in de kabels van zijn hersenen. Het is heus niet erg om dat te benoemen. Je hoeft geen slaafse fanboy te zijn. Maar goed, dat past niet bij je droevige act.
#ANONIEMmaandag 4 maart 2019 @ 22:44
SOW, Stijn haalt uit _O_
maxi-musmaandag 4 maart 2019 @ 22:45
quote:
0s.gif Op maandag 4 maart 2019 22:42 schreef El-Stinho het volgende:
[..]

Gooi jezelf weg, joh. Kansloos figuur. Hij stond na de wedstrijd nog openlijk te praten over zijn bewuste actie om vervolgens een paar uur later het in paniek terug te trekken. Carvajal kreeg er vorig jaar ook nog een schorsing voor. Gewoon ontzettend dom gedrag van Ramos; fantastische verdediger maar heeft ook gewoon wat kinkjes in de kabels van zijn hersenen. Het is heus niet erg om dat te benoemen. Je hoeft geen slaafse fanboy te zijn. Maar goed, dat past niet bij je droevige act.
_O_. Vooral heel erg dom ja.
#ANONIEMmaandag 4 maart 2019 @ 22:45
quote:
0s.gif Op maandag 4 maart 2019 22:42 schreef El-Stinho het volgende:
[..]

Gooi jezelf weg, joh. Kansloos figuur. Hij stond na de wedstrijd nog openlijk te praten over zijn bewuste actie om vervolgens een paar uur later het in paniek terug te trekken. Carvajal kreeg er vorig jaar ook nog een schorsing voor. Gewoon ontzettend dom gedrag van Ramos; fantastische verdediger maar heeft ook gewoon wat kinkjes in de kabels van zijn hersenen. Het is heus niet erg om dat te benoemen. Je hoeft geen slaafse fanboy te zijn. Maar goed, dat past niet bij je droevige act.
Ja dus mag je tegenwoordig geen geel pakken dan, gewoon volgens de regels

Tering UEFA :r
#ANONIEMmaandag 4 maart 2019 @ 22:45
Altijd tegen ons

WALGELIJK
Frozen-assassinmaandag 4 maart 2019 @ 22:50
quote:
0s.gif Op maandag 4 maart 2019 22:45 schreef Doublepain het volgende:
[..]

Ja dus mag je tegenwoordig geen geel pakken dan, gewoon volgens de regels

Tering UEFA :r
Mag wel. Had hij alleen niet moeten toegeven dat het een bewuste was. Daar gaat het om. Jammer dat je dat niet wil of kan inzien en liever je act doorvoert.
PSVCLmaandag 4 maart 2019 @ 23:18
quote:
0s.gif Op maandag 4 maart 2019 22:45 schreef Doublepain het volgende:
Altijd tegen ons

WALGELIJK
maxi-musdinsdag 5 maart 2019 @ 09:56
2-1 Real.
FL_Freakdinsdag 5 maart 2019 @ 10:19
Geld gezet op real :)
JR-Style-93dinsdag 5 maart 2019 @ 10:23
Wellicht kan een moderator de TT even veranderen :)

@GGMM @onlogisch @skysherrif @DonRaja @Sked
skysherrifdinsdag 5 maart 2019 @ 10:23
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 10:23 schreef JR-Style-93 het volgende:
Wellicht kan een moderator de TT even veranderen :)

@:GGMM @:Onlogisch @:skysherrif @:DonRaja @:Sked
stel maar wat voor ouwe reus
maxi-musdinsdag 5 maart 2019 @ 10:24
quote:
7s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 10:23 schreef skysherrif het volgende:
[..]

stel maar wat voor ouwe reus
Real-Ajax.
skysherrifdinsdag 5 maart 2019 @ 10:27
quote:
10s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 10:24 schreef maxi-mus het volgende:
[..]

Real-Ajax.
Oh op die manier.

Ben nog niet helemaal wakker, want op naar de return is al een prima TT :+
JR-Style-93dinsdag 5 maart 2019 @ 10:27
quote:
7s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 10:23 schreef skysherrif het volgende:
[..]

stel maar wat voor ouwe reus
De namen omdraaien :+
skysherrifdinsdag 5 maart 2019 @ 10:28
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 10:27 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]

De namen omdraaien :+
Zo mijn modwerk zit er weer op voor vandaag.

IK GA ZOMETEEN WEL JE TOTO INVULLEN NOG
JR-Style-93dinsdag 5 maart 2019 @ 10:28
quote:
7s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 10:28 schreef skysherrif het volgende:
[..]

Zo mijn modwerk zit er weer op voor vandaag.

IK GA ZOMETEEN WEL JE TOTO INVULLEN NOG
Ja goed idee :)
Zipportaldinsdag 5 maart 2019 @ 13:01
quote:
Ajax schakelde de familieleden van enkele spelers in om de Ajacieden in een emotionele video te motiveren. Zo zijn onder andere de broer van Hakim Ziyech en de vader van Donny van de Beek aan het woord. Hun boodschap is duidelijk: ‘Your dreams are now!

Bekijk de epische video hier:

https://www.ajax1.nl/ajax(...)nlijke-boodschappen/

G9jgXDyv.gif
fetXdinsdag 5 maart 2019 @ 13:04
3-0 Real.
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 13:06
quote:
Hebben de Real fans afgelopen nacht vuurwerk afgestoken bij het spelershotel van Ajax?
Tallie1982dinsdag 5 maart 2019 @ 13:07
8-1 real.
Zipportaldinsdag 5 maart 2019 @ 13:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 13:06 schreef Bolasie het volgende:
[..]

Hebben de Real fans afgelopen nacht vuurwerk afgestoken bij het spelershotel van Ajax?
Geen idee. Denk niet dat zo zielig zijn.
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 13:39
quote:
Doet me denken aan dat EL finale filmpje
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 13:41
Hala Madrid trouwens

Leggo boys
Themeparktommydinsdag 5 maart 2019 @ 13:44
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 13:41 schreef Doublepain het volgende:
Hala Madrid trouwens

Leggo boys
:')
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 13:45
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 13:44 schreef Themeparktommy het volgende:
[..]

:')
:?
Bugno2dinsdag 5 maart 2019 @ 13:46
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 13:45 schreef Doublepain het volgende:
[..]

:?
Dat niemand je kutact leuk vindt.
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 13:47
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 13:46 schreef Bugno2 het volgende:
[..]

Dat niemand je kutact leuk vindt.
Waar heb je het over?
El-Stinhodinsdag 5 maart 2019 @ 13:47
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 13:47 schreef Doublepain het volgende:
[..]

Waar heb je het over?
Laat je niet kisten, Dubbelpijn!!!
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 13:49
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 13:47 schreef El-Stinho het volgende:
[..]

Laat je niet kisten, Dubbelpijn!!!
Ik las dat Real mogelijk Icardi wil halen, goeie keuze?
El-Stinhodinsdag 5 maart 2019 @ 13:52
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 13:49 schreef Doublepain het volgende:
[..]

Ik las dat Real mogelijk Icardi wil halen, goeie keuze?
Als Solari wordt ontslagen, moeten we maar zien welke nieuwe trainer er komt. Als het een posession-based elftal blijft, denk ik niet dat Icardi het meest ideaal is. Zowel aan de bal als zonder bal. Tenminste, dat is mijn conclusie op basis van een smalle sempel saais.
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 13:55
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 13:52 schreef El-Stinho het volgende:
[..]

Als Solari wordt ontslagen, moeten we maar zien welke nieuwe trainer er komt. Als het een posession-based elftal blijft, denk ik niet dat Icardi het meest ideaal is. Zowel aan de bal als zonder bal. Tenminste, dat is mijn conclusie op basis van een smalle sempel saais.
Met Bale(hoewel die weggaat) en Vini op de flanken lijkt het me ook niet de ideale spits
El-Stinhodinsdag 5 maart 2019 @ 13:57
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 13:55 schreef Doublepain het volgende:
[..]

Met Bale(hoewel die weggaat) en Vini op de flanken lijkt het me ook niet de ideale spits
Vinicius en Benzema werkt uitstekend samen. Nu is in de categorie meevoetballende spits/redelijke afwerker niemand zo goed als Benzema, maar dat duo reageert zo goed op elkaar.
PSVCLdinsdag 5 maart 2019 @ 13:58
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 13:57 schreef El-Stinho het volgende:
[..]

Vinicius en Benzema werkt uitstekend samen. Nu is in de categorie meevoetballende spits/redelijke afwerker niemand zo goed als Benzema, maar dat duo reageert zo goed op elkaar.
Firmino?
PowerLoungendinsdag 5 maart 2019 @ 14:18
quote:
Je mag niet lachen om verstandelijk beperkte marketingmensjes
Wereldgozerdinsdag 5 maart 2019 @ 14:33
quote:
9s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 14:18 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]

Je mag niet lachen om verstandelijk beperkte marketingmensjes
Vooral cringen om vader van boerderijhoofd.
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 16:23
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 13:57 schreef El-Stinho het volgende:
[..]

Vinicius en Benzema werkt uitstekend samen. Nu is in de categorie meevoetballende spits/redelijke afwerker niemand zo goed als Benzema, maar dat duo reageert zo goed op elkaar.
Ga hem wel missen
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 16:24
quote:
quote:
Tranen in Mn ogen van dit filmpje. Ik gun het ze zo!
:') :D
El-Stinhodinsdag 5 maart 2019 @ 17:00
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 16:23 schreef Doublepain het volgende:
[..]

Ga hem wel missen
De Benz is een goede, zelfs onderschatte jongen.
supernigerdinsdag 5 maart 2019 @ 18:26
1-0 Real
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 18:49
1-4 Ajax.
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 18:51
6-2
fetXdinsdag 5 maart 2019 @ 18:53
Nou ja, zeg. Dat komt me bekend voor.
PicoMMPdinsdag 5 maart 2019 @ 19:00
De grote vraag is niet of Ajax gaat winnen, maar wie de volgende tegenstander wordt in de kwartfinale.

#WeAreBack
PowerLoungendinsdag 5 maart 2019 @ 19:00
Typische wedstrijd van een Nederlandse club in Europa
Jojoortjedinsdag 5 maart 2019 @ 19:01
Ik ben er bij vanavond.
PzKpfwdinsdag 5 maart 2019 @ 19:05
Vamos, Real Madrid!
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 19:23
Wat een kut film die Neverland nog wat. Lekker over een onschuldige dode een film maken.
Calanddinsdag 5 maart 2019 @ 19:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 19:23 schreef Vollenhoven het volgende:
Wat een kut film die Neverland nog wat. Lekker over een onschuldige dode een film maken.
Michael was gewoon een vieze pedo
Haagsdinsdag 5 maart 2019 @ 19:27
Dit wordt 3-1
Machielovicdinsdag 5 maart 2019 @ 19:28
Het wordt 1-2 verlengen penanties en dag Madrid! :7
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 19:28
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 19:26 schreef Caland het volgende:
[..]

Michael was gewoon een vieze pedo
Onschuldig tot het tegendeel bewezen is. :)

#Changemymind
Haagsdinsdag 5 maart 2019 @ 19:28
quote:
7s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 19:28 schreef Vollenhoven het volgende:
[..]

Onschuldig tot het tegendeel bewezen is. :)

#Changemymind
Ik denk niet dat dit de plek is om die discussie te gaan voeren :P
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 19:29
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 19:28 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]

Ik denk niet dat dit de plek is om die discussie te gaan voeren :P
Spanning voor de vernedering van De Koninklijke door De Godenzonen
peacemandinsdag 5 maart 2019 @ 19:33
Ik hoop dat het lukt, maar heb er een hard hoofd in.
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 19:45
Courtois; Carvajal, Varane, Nacho, Reguilon; Modric, Casemiro, Kroos; Lucas V, Benzema, Vinicius
PicoMMPdinsdag 5 maart 2019 @ 19:45
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 19:45 schreef Bolasie het volgende:
Courtois; Carvajal, Varane, Nacho, Reguilon; Modric, Casemiro, Kroos; Lucas V, Benzema, Vinicius
Ik ken er drie

WZAWZDB
KingRolanddinsdag 5 maart 2019 @ 19:46
@RipCity
Calanddinsdag 5 maart 2019 @ 19:48
Die Nacho, die kan er echt helemaal niks van.
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 19:48
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 19:45 schreef Bolasie het volgende:
Courtois; Carvajal, Varane, Nacho, Reguilon; Modric, Casemiro, Kroos; Lucas V, Benzema, Vinicius
Vinigod
Mexicanobakkerdinsdag 5 maart 2019 @ 19:49
Als Ajax doorgaat neem ik een maand lang een Lasse Schone UI
KingRolanddinsdag 5 maart 2019 @ 19:49
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 19:48 schreef Caland het volgende:
Die Nacho, die kan er echt helemaal niks van.
gisteravond helemaal opgegeten en was prima te doen.

Doritosgoden
timmmmmdinsdag 5 maart 2019 @ 19:50
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 19:45 schreef PicoMMP het volgende:
[..]

Ik ken er drie

WZAWZDB
Ik hoop dat dit een grap is
Mexicanobakkerdinsdag 5 maart 2019 @ 19:50
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 19:48 schreef Caland het volgende:
Die Nacho, die kan er echt helemaal niks van.
Nacho zou bij Ajax gewoon basis staan hoor.
Calanddinsdag 5 maart 2019 @ 19:51
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 19:50 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]

Nacho zou bij Ajax gewoon basis staan hoor.
Ja, dat zeg ik.
Mexicanobakkerdinsdag 5 maart 2019 @ 19:52
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 19:51 schreef Caland het volgende:
[..]

Ja, dat zeg ik.
Ja ik vind hem voor real ook wat tekort komen, maar bij Sevilla zou ie prima zijn.
El-Stinhodinsdag 5 maart 2019 @ 19:53
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 19:52 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]

Ja ik vind hem voor real ook wat tekort komen, maar bij Sevilla zou ie prima zijn.
Momenteel zou een kasplantje achterin nog versterking zijn bij Sevilla.
Calanddinsdag 5 maart 2019 @ 19:53
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 19:53 schreef El-Stinho het volgende:
[..]

Momenteel zou een kasplantje achterin nog versterking zijn bij Sevilla.
Ik vind Nourigrappen een beetje not dun op deze avond, Stijn.
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 19:55
Denk vanavond 5-0. 5x Ronaldo
El-Stinhodinsdag 5 maart 2019 @ 19:55
quote:
15s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 19:53 schreef Caland het volgende:
[..]

Ik vind Nourigrappen een beetje not dun op deze avond, Stijn.
Maar ik heb geen humor, dus ik zal nooit aan grappen doen.
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 19:55
quote:
15s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 19:53 schreef Caland het volgende:
[..]

Ik vind Nourigrappen een beetje not dun op deze avond, Stijn.
#nourizijn
JR-Style-93dinsdag 5 maart 2019 @ 19:56
D06n8RrWsAAWEz2.jpg:large
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 19:57
quote:
wie?
Calanddinsdag 5 maart 2019 @ 19:57
de Basis
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 19:57
quote:
Wat onzettend kut vormgegeven
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 19:58
En waar is LamprouGod :(
JR-Style-93dinsdag 5 maart 2019 @ 19:58
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 19:57 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]

Wat onzettend kut vormgegeven
Eens.
El-Stinhodinsdag 5 maart 2019 @ 19:58
Hedwigesgod komt er ook na vier maanden achter dat Isco een probleem heeft gemaakt.
madurohedwiges twitterde op dinsdag 05-03-2019 om 19:57:39 Geen verrassingen bij Ajax en eigenlijk ook niet bij Real Madrid in de opstellingen. Wel is t opvallend dat Isco geeneens op de bank zit. Het zit daar intern niet goed dat is 1 ding wat zeker is. #reaaja reageer retweet
Frozen-assassindinsdag 5 maart 2019 @ 19:59
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 19:58 schreef El-Stinho het volgende:
Hedwigesgod komt er ook na vier maanden achter dat Isco een probleem heeft gemaakt.
madurohedwiges twitterde op dinsdag 05-03-2019 om 19:57:39 Geen verrassingen bij Ajax en eigenlijk ook niet bij Real Madrid in de opstellingen. Wel is t opvallend dat Isco geeneens op de bank zit. Het zit daar intern niet goed dat is 1 ding wat zeker is. #reaaja reageer retweet
Zware drinker
JR-Style-93dinsdag 5 maart 2019 @ 20:00
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 19:58 schreef El-Stinho het volgende:
Hedwigesgod komt er ook na vier maanden achter dat Isco een probleem heeft gemaakt.
madurohedwiges twitterde op dinsdag 05-03-2019 om 19:57:39 Geen verrassingen bij Ajax en eigenlijk ook niet bij Real Madrid in de opstellingen. Wel is t opvallend dat Isco geeneens op de bank zit. Het zit daar intern niet goed dat is 1 ding wat zeker is. #reaaja reageer retweet
Knipperlichtclubs vind ik een leuke term, Stijn.
Landgelddinsdag 5 maart 2019 @ 20:01
Ik zit in het buitenland. Iemand een link naar een goede stream? (PM mag) :)
Cocodinsdag 5 maart 2019 @ 20:03
D06n8RrWsAAWEz2.jpg:small\


wat een lelijke layout
Cocodinsdag 5 maart 2019 @ 20:04
benieuwd naar de layout van Real
PicoMMPdinsdag 5 maart 2019 @ 20:06
Waar en wanneer is de voorbeschouwing?
franklopdinsdag 5 maart 2019 @ 20:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:04 schreef Coco. het volgende:
benieuwd naar de layout van Real
bKj0ohlr?format=jpg&name=orig
KingRolanddinsdag 5 maart 2019 @ 20:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:04 schreef Coco. het volgende:
benieuwd naar de layout van Real
PicoMMPdinsdag 5 maart 2019 @ 20:07
quote:
6s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:06 schreef KingRoland het volgende:
[..]

bKj0ohlr?format=jpg&name=orig
Cocodinsdag 5 maart 2019 @ 20:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:06 schreef PicoMMP het volgende:
Waar en wanneer is de voorbeschouwing?
Die is al sinds 18:00 aan de gang.
KingRolanddinsdag 5 maart 2019 @ 20:08
Timmmmm is een vieze vuile goede user.
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 20:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:04 schreef Coco. het volgende:
benieuwd naar de layout van Real
bKj0ohlr?format=jpg&name=orig
JR-Style-93dinsdag 5 maart 2019 @ 20:08
quote:
Ook al op volgorde van rugnummer :')
KingRolanddinsdag 5 maart 2019 @ 20:08
En ga niet allemaal lopen TRen vuile NSBers
Cocodinsdag 5 maart 2019 @ 20:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:07 schreef PicoMMP het volgende:
[..]

[ afbeelding ]
niet KingRoland quoten
Frozen-assassindinsdag 5 maart 2019 @ 20:09
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:08 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]

Ook al op volgorde van rugnummer :')
Gelukkig voor de mensen die daar last van hebben kan je zo rond 2 voor 9 de opstellingen in beeld zien!
KingRolanddinsdag 5 maart 2019 @ 20:09
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:08 schreef Coco. het volgende:
[..]

niet KingRoland quoten
El-Stinhodinsdag 5 maart 2019 @ 20:09
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:08 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]

Ook al op volgorde van rugnummer :')
De beste pre-matchlayouts zijn van Wolverhampton.
PicoMMPdinsdag 5 maart 2019 @ 20:09
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:07 schreef PicoMMP het volgende:
[..]

[ afbeelding ]
https://pbs.twimg.com/ad_(...)format=jpg&name=orig
TLCdinsdag 5 maart 2019 @ 20:09
Zijn er hier ook mensen die echt naar TBBT kijken ?? :o
Zipportaldinsdag 5 maart 2019 @ 20:09
quote:
6s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:08 schreef KingRoland het volgende:
En ga niet allemaal lopen TRen vuile NSBers
Wanneer neem jij eens een andere UI? Een Yolanthe UI lijkt mij wel wat. Ze heeft het al zo moeilijk.
PicoMMPdinsdag 5 maart 2019 @ 20:09
Hier gaat iets goed mis.

Krijg het plaatje van Real Twitter niet hier :P
JR-Style-93dinsdag 5 maart 2019 @ 20:10
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:09 schreef El-Stinho het volgende:
[..]

De beste pre-matchlayouts zijn van Wolverhampton.
Die ken ik niet.
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 20:10
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:09 schreef TLC het volgende:
Zijn er hier ook mensen die echt naar TBBT kijken ?? :o
Ben je niet goed bij je hoofd ofzo?
KingRolanddinsdag 5 maart 2019 @ 20:10
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:09 schreef Zipportal het volgende:
[..]

Wanneer neem jij eens een andere UI? Een Yolanthe UI lijkt mij wel wat. Ze heeft het al zo moeilijk.
Nee :)
El-Stinhodinsdag 5 maart 2019 @ 20:10
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:10 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]

Die ken ik niet.
https://pbs.twimg.com/media/D0qI3QEWoAErJUY.jpg
Cocodinsdag 5 maart 2019 @ 20:10
2cAnuaN.jpg
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 20:10
tenor.gif?itemid=8806255
KingRolanddinsdag 5 maart 2019 @ 20:10
Wesley Sneijder en Yolanthe die gaan scheiden nu in het NOS journaal

:') :') :')
Calanddinsdag 5 maart 2019 @ 20:11
quote:
Hm, te druk.
Zipportaldinsdag 5 maart 2019 @ 20:11
quote:
6s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:10 schreef KingRoland het volgende:
[..]

Nee :)
;(
JR-Style-93dinsdag 5 maart 2019 @ 20:11
quote:
Kijk, zo hoort het.
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 20:11
quote:
Wat is hier goed aan
Cocodinsdag 5 maart 2019 @ 20:11
quote:
keurig
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 20:12
Strak als seizoenkaarthouder van vak 818 de wedstrijd eens bekijken genot!
Cocodinsdag 5 maart 2019 @ 20:12
quote:
6s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:10 schreef KingRoland het volgende:
Wesley Sneijder en Yolanthe die gaan scheiden nu in het NOS journaal

:') :') :')
NOS pushbericht
PicoMMPdinsdag 5 maart 2019 @ 20:13
Gewoon de opstelling neerzetten zoals het op het veld staat, is toch niet zo lastig?

Ik moet altijd een tijd puzzelen bij de bekendmaking van "De Basis" van Ajax.

De Wolves doen het goed
El-Stinhodinsdag 5 maart 2019 @ 20:13
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:11 schreef JanCees het volgende:
[..]

Wat is hier goed aan
De gemiddelde clubtwitter perst de opstellingen, wissels en nutteloze feitjes uit in wat zal ik zeggen vijf tweets. Dit is netjes alles ineen.
Machielovicdinsdag 5 maart 2019 @ 20:13
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 19:49 schreef Mexicanobakker het volgende:
Als Ajax doorgaat neem ik een maand lang een Lasse Schone UI
Staat genoteerd })
Frozen-assassindinsdag 5 maart 2019 @ 20:13
Heb Yolanthe al een berichtje gestuurd hoor
JR-Style-93dinsdag 5 maart 2019 @ 20:14
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:13 schreef Frozen-assassin het volgende:
Heb Yolanthe al een berichtje gestuurd hoor
Pics.
Zipportaldinsdag 5 maart 2019 @ 20:14
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:12 schreef Coco. het volgende:
[..]

NOS pushbericht
MqZAK62L.gif
KingRolanddinsdag 5 maart 2019 @ 20:15
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:14 schreef Zipportal het volgende:
[..]

[ afbeelding ]
@JR-Style-93
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 20:15
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:13 schreef Frozen-assassin het volgende:
Heb Yolanthe al een berichtje gestuurd hoor
Alsof jij kans maakt joh lilleke natnek
Cocodinsdag 5 maart 2019 @ 20:15
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:13 schreef PicoMMP het volgende:
Gewoon de opstelling neerzetten zoals het op het veld staat, is toch niet zo lastig?

Ik moet altijd een tijd puzzelen bij de bekendmaking van "De Basis" van Ajax.

Hele opgave om erachter te komen om welke wedstrijd het gaat.
PicoMMPdinsdag 5 maart 2019 @ 20:15
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:15 schreef JanCees het volgende:
[..]

Alsof jij kans maakt joh lilleke natnek
Sow
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 20:16
Zou grappig zijn dat ze nu ineens met een neger gaat
Cocodinsdag 5 maart 2019 @ 20:16
JanCees is op oorlogspad.
KingRolanddinsdag 5 maart 2019 @ 20:16
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:15 schreef JanCees het volgende:
[..]

Alsof jij kans maakt joh lilleke natnek
SOW KOEKOEK

@onlogisch
@GGMM
Cocodinsdag 5 maart 2019 @ 20:16
quote:
6s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:16 schreef KingRoland het volgende:
[..]

SOW KOEKOEK

@:onlogisch
@:GGMM
GGMM is er vanavond niet.
Zipportaldinsdag 5 maart 2019 @ 20:16
croXA7D3.gif
KingRolanddinsdag 5 maart 2019 @ 20:16
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:16 schreef Coco. het volgende:
[..]

GGMM is er vanavond niet.
wat is hij aan het doen
Calanddinsdag 5 maart 2019 @ 20:16
Vergeten jullie straks niet ziggoden op te zetten?

Daar zit Sierd :)
Zipportaldinsdag 5 maart 2019 @ 20:16
quote:
6s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:16 schreef KingRoland het volgende:
[..]

wat is hij aan het doen
AVG.
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 20:16
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:16 schreef Coco. het volgende:
[..]

GGMM is er vanavond niet.
Heeft ie weer een "date"? (waarschijnlijk met zijn moeder)
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 20:17
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:16 schreef Caland het volgende:
Vergeten jullie straks niet ziggoden op te zetten?

Daar zit Sierd :)
Bedankt
JeSuisDroppiedinsdag 5 maart 2019 @ 20:17
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:15 schreef JanCees het volgende:
[..]

Alsof jij kans maakt joh lilleke natnek
Sow
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 20:17
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:16 schreef Caland het volgende:
Vergeten jullie straks niet ziggoden op te zetten?

Daar zit Sierd :)
Ik hou dit in het achterhoofd! Bedankt Callie!
El-Stinhodinsdag 5 maart 2019 @ 20:17
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:16 schreef Caland het volgende:
Vergeten jullie straks niet ziggoden op te zetten?

Daar zit Sierd :)
Als Youri Mulder me maar niet lastig valt.
Cocodinsdag 5 maart 2019 @ 20:17
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:16 schreef Zipportal het volgende:
[ afbeelding ]
quote:
Maar ik denk wel van: ga lekker achter je eigen mensen staan. Als ik naar een andere sport kijk, dan ben ik altijd voor de Nederlander. Zo hoort het ook. Punt uit.
KingRolanddinsdag 5 maart 2019 @ 20:17
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:17 schreef Coco. het volgende:
[..]

[..]

Weet jij waarom René er niet is?
JR-Style-93dinsdag 5 maart 2019 @ 20:18
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:17 schreef El-Stinho het volgende:
[..]

Als Youri Mulder me maar niet lastig valt.
Zit die er weer?
Cocodinsdag 5 maart 2019 @ 20:18
quote:
6s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:17 schreef KingRoland het volgende:
[..]

Weet jij waarom René er niet is?
Die gaat bij vrienden kijken. (blijkbaar zijn wij dat niet :{ )
Calanddinsdag 5 maart 2019 @ 20:18
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:17 schreef El-Stinho het volgende:
[..]

Als Youri Mulder me maar niet lastig valt.
Die doet toch nooit commentaar?
El-Stinhodinsdag 5 maart 2019 @ 20:18
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:18 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]

Zit die er weer?
Ik hoop het niet.
Calanddinsdag 5 maart 2019 @ 20:18
Behalve bij fifa dan
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 20:18
ETA dat ik thuis kom: 20.50
PicoMMPdinsdag 5 maart 2019 @ 20:18
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:18 schreef Caland het volgende:
[..]

Die doet toch nooit commentaar?
Bij FIFA wel.

"Het is geen hockey"
El-Stinhodinsdag 5 maart 2019 @ 20:18
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:18 schreef Coco. het volgende:
[..]

Die gaat bij vrienden kijken.
Lees: zijn kat en de zwerver die 's avonds bij de snackbar komt buurten.
KingRolanddinsdag 5 maart 2019 @ 20:18
@Dj_Day-V René kijkt vandaag met zijn vrienden naar de wedstrijd.
KingRolanddinsdag 5 maart 2019 @ 20:18
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:18 schreef El-Stinho het volgende:
[..]

Lees: zijn kat en de zwerver die 's avonds bij de snackbar komt buurten.
_O- _O- _O- _O- _O-
PicoMMPdinsdag 5 maart 2019 @ 20:19
quote:
6s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:18 schreef KingRoland het volgende:
@:dj_day-v René kijkt vandaag met zijn vrienden naar de wedstrijd.
Fake news
Cocodinsdag 5 maart 2019 @ 20:19
quote:
6s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:18 schreef KingRoland het volgende:
@:dj_day-v René kijkt vandaag met zijn vrienden naar de wedstrijd.
Davy en ik juichen voor Ajax vanavond :)
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 20:19
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:18 schreef El-Stinho het volgende:
[..]

Lees: zijn kat en de zwerver die 's avonds bij de snackbar komt buurten.
giphy.gif
onlogischdinsdag 5 maart 2019 @ 20:19
@GGMM heeft vrienden????
JR-Style-93dinsdag 5 maart 2019 @ 20:20
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:18 schreef El-Stinho het volgende:
[..]

Ik hoop het niet.
Hopen op Wim of Louis.
JR-Style-93dinsdag 5 maart 2019 @ 20:20
quote:
5s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:19 schreef onlogisch het volgende:
@:GGMM heeft vrienden????
Die wijst hij graag op hun grammaticale fouten schijnt.
Zipportaldinsdag 5 maart 2019 @ 20:20
JohanGod gaat straks de scheiding duiden.
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 20:20
quote:
5s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:19 schreef onlogisch het volgende:
@:GGMM heeft vrienden????
tenor.gif?itemid=4816013
El-Stinhodinsdag 5 maart 2019 @ 20:20
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:20 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]

Hopen op Wim of Louis.
Ik weet eigenlijk wel hoe het zit; er zit alleen een analist + presentator bij de andere 20u45-wedstrijd omdat die op het open kanaal/select komt.

Groetjes.
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 20:20
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:18 schreef El-Stinho het volgende:
[..]

Lees: zijn kat en de zwerver die 's avonds bij de snackbar komt buurten.
SOOOOOOOOOWWWWWWW BRAAAAAA BRAAAAAA BRAAAAAA POW POW POW
JR-Style-93dinsdag 5 maart 2019 @ 20:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:20 schreef El-Stinho het volgende:
[..]

Ik weet eigenlijk wel hoe het zit; er zit alleen een analist + presentator bij de andere 20u45-wedstrijd omdat die op het open kanaal/select komt.

Groetjes.
Maar de wedstrijden beginnen niet om 20u45.
Frozen-assassindinsdag 5 maart 2019 @ 20:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:20 schreef El-Stinho het volgende:
[..]

Ik weet eigenlijk wel hoe het zit; er zit alleen een analist + presentator bij de andere 20u45-wedstrijd omdat die op het open kanaal/select komt.

Groetjes.
20.45 wedstrijd? Welke?
Bugno2dinsdag 5 maart 2019 @ 20:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:20 schreef El-Stinho het volgende:
[..]

Ik weet eigenlijk wel hoe het zit; er zit alleen een analist + presentator bij de andere 20u45-wedstrijd omdat die op het open kanaal/select komt.

Groetjes.
20u45 ja? _O-
Cocodinsdag 5 maart 2019 @ 20:21
Stijn deelt uit en maakt een foutje.
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 20:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:20 schreef El-Stinho het volgende:
[..]

Ik weet eigenlijk wel hoe het zit; er zit alleen een analist + presentator bij de andere 20u45-wedstrijd omdat die op het open kanaal/select komt.

Groetjes.
We leven niet meer in 2018 he
PicoMMPdinsdag 5 maart 2019 @ 20:22
Deze chick checkt regelmatig mijn FOK! fotoboek, zal ik haar doen?
El-Stinhodinsdag 5 maart 2019 @ 20:22
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:21 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]

Maar de wedstrijden beginnen niet om 20u45.
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:21 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]

20.45 wedstrijd? Welke?
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:21 schreef Bugno2 het volgende:
[..]

20u45 ja? _O-
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:21 schreef Doublepain het volgende:
[..]

We leven niet meer in 2018 he
tenor.gif?itemid=8617355
SPOILER
tenor.gif?itemid=8617355tenor.gif?itemid=8617355tenor.gif?itemid=8617355tenor.gif?itemid=8617355tenor.gif?itemid=8617355tenor.gif?itemid=8617355tenor.gif?itemid=8617355tenor.gif?itemid=8617355tenor.gif?itemid=8617355tenor.gif?itemid=8617355tenor.gif?itemid=8617355tenor.gif?itemid=8617355tenor.gif?itemid=8617355tenor.gif?itemid=8617355tenor.gif?itemid=8617355tenor.gif?itemid=8617355tenor.gif?itemid=8617355tenor.gif?itemid=8617355tenor.gif?itemid=8617355tenor.gif?itemid=8617355tenor.gif?itemid=8617355
Frozen-assassindinsdag 5 maart 2019 @ 20:22
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:21 schreef Coco. het volgende:
Stijn deelt uit.
Wie uitdeelt moet ook kunnen incasseren
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 20:22
quote:
SpiffyGentleAss-small.gif
Frozen-assassindinsdag 5 maart 2019 @ 20:22
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:22 schreef PicoMMP het volgende:
Deze chick checkt regelmatig mijn FOK! fotoboek, zal ik haar doen?
Ik zie een flinke laag plamuur
JR-Style-93dinsdag 5 maart 2019 @ 20:23
Ik keek net even naar Ziggy.

Daar mag de aardrijkskundeleraar hockeyers interviewen.
El-Stinhodinsdag 5 maart 2019 @ 20:23
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:21 schreef Coco. het volgende:
Stijn deelt uit en maakt een foutje.
Het beste paard struikelt ook wel eens. Alleen moet je niet te laks worden.
Zorrodinsdag 5 maart 2019 @ 20:23
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:22 schreef PicoMMP het volgende:
Deze chick checkt regelmatig mijn FOK! fotoboek, zal ik haar doen?
Tuurlijk. Is toch leuk. Ofzo.
Cocodinsdag 5 maart 2019 @ 20:23
quote:
giphy.gif
El-Stinhodinsdag 5 maart 2019 @ 20:23
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:21 schreef Bugno2 het volgende:
[..]

20u45 ja? _O-
Heb jij nog een muziektip?
JR-Style-93dinsdag 5 maart 2019 @ 20:23
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:22 schreef PicoMMP het volgende:
Deze chick checkt regelmatig mijn FOK! fotoboek, zal ik haar doen?
Ja doe maar.
Wereldgozerdinsdag 5 maart 2019 @ 20:23
Leuk, big bang theory :)
JR-Style-93dinsdag 5 maart 2019 @ 20:23
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:22 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]

Ik zie een flinke laag plamuur
Snapchat aidsfilters.
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 20:23
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:22 schreef PicoMMP het volgende:
Deze chick checkt regelmatig mijn FOK! fotoboek, zal ik haar doen?
Laatste voyeur(s) GGMM
GGMM
Wereldgozer
GGMM
GGMM
JR-Style-93
GGMM
Doublepain
peaceman
R-woud88

Ah GGMM leest toch mee :)
Wereldgozerdinsdag 5 maart 2019 @ 20:24
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:23 schreef Doublepain het volgende:
[..]

Laatste voyeur(s) GGMM
GGMM
Wereldgozer
GGMM
GGMM
JR-Style-93
GGMM
Doublepain
peaceman
R-woud88

Ah GGMM leest toch mee :)
Gvd
Cocodinsdag 5 maart 2019 @ 20:24
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:23 schreef Doublepain het volgende:
[..]

Laatste voyeur(s) GGMM
GGMM
Wereldgozer
GGMM
GGMM
JR-Style-93
GGMM
Doublepain
peaceman
R-woud88

Ah GGMM leest toch mee :)
_O-
JR-Style-93dinsdag 5 maart 2019 @ 20:24
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:23 schreef Coco. het volgende:
[..]

[ afbeelding ]
6debe3ea02ccef9dbd4360176739e93a.gif
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 20:24
Hallo @GGMM

Is het leuk bij je "vrienden"?
GGMMdinsdag 5 maart 2019 @ 20:24
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:18 schreef El-Stinho het volgende:
[..]

Lees: zijn kat en de zwerver die 's avonds bij de snackbar komt buurten.
Klootzak
El-Stinhodinsdag 5 maart 2019 @ 20:24
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:23 schreef Doublepain het volgende:
[..]

Laatste voyeur(s) GGMM
GGMM
Wereldgozer
GGMM
GGMM
JR-Style-93
GGMM
Doublepain
peaceman
R-woud88

Ah GGMM leest toch mee :)
De kat-en-zwerver-theorie klopt dus toch. Music in my ears.

D0wM4QjXcAEc-jb.jpg
PicoMMPdinsdag 5 maart 2019 @ 20:24
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:23 schreef Doublepain het volgende:
[..]

Laatste voyeur(s) GGMM
GGMM
Wereldgozer
GGMM
GGMM
JR-Style-93
GGMM
Doublepain
peaceman
R-woud88

Ah GGMM leest toch mee :)
_O- _O-

En flink ook
Wereldgozerdinsdag 5 maart 2019 @ 20:24
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:23 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]

Snapchat aidsfilters.
mensonterend
Frozen-assassindinsdag 5 maart 2019 @ 20:24
Hahaha GGMM :')
PicoMMPdinsdag 5 maart 2019 @ 20:25
GGMM met zijn vriendenact _O- _O- _O- _O-
GGMMdinsdag 5 maart 2019 @ 20:25
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:23 schreef Doublepain het volgende:
[..]

Laatste voyeur(s) GGMM
GGMM
Wereldgozer
GGMM
GGMM
JR-Style-93
GGMM
Doublepain
peaceman
R-woud88

Ah GGMM leest toch mee :)
Op m'n mobiel kan ik ook Fokken :o
El-Stinhodinsdag 5 maart 2019 @ 20:25
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:24 schreef GGMM het volgende:
[..]

Klootzak
giphy.gif
onlogischdinsdag 5 maart 2019 @ 20:25
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:18 schreef El-Stinho het volgende:
[..]

Lees: zijn kat en de zwerver die 's avonds bij de snackbar komt buurten.
Een veeg uit de pan aan het adres van @GGMM

GOEIE GENADE ZEG. DIE DEKSELSE STIJN TOCH.
R-woud93dinsdag 5 maart 2019 @ 20:25
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:24 schreef Wereldgozer het volgende:
[..]

Gvd
:D
JR-Style-93dinsdag 5 maart 2019 @ 20:25
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:24 schreef Wereldgozer het volgende:
[..]

mensonterend
Ja dat is echt walgelijk.
Frozen-assassindinsdag 5 maart 2019 @ 20:25
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:25 schreef GGMM het volgende:
[..]

Op m'n mobiel kan ik ook Fokken :o
4bUV7Ls.gif
Cocodinsdag 5 maart 2019 @ 20:25
GGMM wordt te grazen genomen
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 20:25
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:25 schreef GGMM het volgende:
[..]

Op m'n mobiel kan ik ook Fokken :o
tenor.gif
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 20:25
Pics van het bier op tafel @GGMM

Dat doe je namelijk bij je vrienden
JR-Style-93dinsdag 5 maart 2019 @ 20:25
Waarom zetten ze telkens die lachband aan bij TBBT wanneer er niks grappigs is gezegd?
Zipportaldinsdag 5 maart 2019 @ 20:25
Ik word ook gestalkt:

Charlotte3
Charlotte3
Charlotte3
Charlotte3
Charlotte3

DIT KAN NIET.
JR-Style-93dinsdag 5 maart 2019 @ 20:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:25 schreef Zipportal het volgende:
Ik word ook gestalkt:

Charlotte3
Charlotte3
Charlotte3
Charlotte3
Charlotte3

DIT KAN NIET.
Woonplaats Leuke hé woonplaats kijken?
Cocodinsdag 5 maart 2019 @ 20:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:25 schreef onlogisch het volgende:
[..]

Een veeg uit de pan aan het adres van @:GGMM

GOEIE GENADE ZEG. DIE DEKSELSE STIJN TOCH.
Het zal nog lang onrustig blijven boven de snackbar.
JR-Style-93dinsdag 5 maart 2019 @ 20:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:26 schreef Coco. het volgende:
[..]

Het zal nog lang onrustig blijven boven de snackbar.
FRITUURED
Wereldgozerdinsdag 5 maart 2019 @ 20:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:26 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]

Woonplaats Leuke hé woonplaats kijken?
Zip is een aparte
Zipportaldinsdag 5 maart 2019 @ 20:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:26 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]

Woonplaats Leuke hé woonplaats kijken?
Niet uit de buurt van Emmen. :R
PicoMMPdinsdag 5 maart 2019 @ 20:27
Laatste voyeur(s) GGMM
GGMM
GGMM
GGMM
Doublepain
GGMM
GGMM
Wereldgozer
GGMM
GGMM

Stop nou maar GGMM, zo lekker is ze niet
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 20:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:27 schreef PicoMMP het volgende:
Laatste voyeur(s) GGMM
GGMM
GGMM
GGMM
Doublepain
GGMM
GGMM
Wereldgozer
GGMM
GGMM

Stop nou maar GGMM, zo lekker is ze niet
@Charlotte3
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 20:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:22 schreef PicoMMP het volgende:
Deze chick checkt regelmatig mijn FOK! fotoboek, zal ik haar doen?
5/10
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 20:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:26 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]

FRITUURED
PATATED
Kaneelstokjedinsdag 5 maart 2019 @ 20:27
Genieten hier nu.
Straks op het veld niet lang, vrees ik.
PicoMMPdinsdag 5 maart 2019 @ 20:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:25 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]

[ afbeelding ]
_O-
Zipportaldinsdag 5 maart 2019 @ 20:28
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:27 schreef JanCees het volgende:
[..]

PATATED
BOTTED
TANNED
Cocodinsdag 5 maart 2019 @ 20:28
Het topic is al een topshow.

Nu nog de voetbalshow van Ajax.
Skeddinsdag 5 maart 2019 @ 20:28
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:28 schreef Coco. het volgende:
Het topic is al een topshow.

Nu nog de voetbalshow van Ajax.
0-3 minimaal
Cocodinsdag 5 maart 2019 @ 20:28
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:28 schreef Zipportal het volgende:
[..]

BOTTED
TANNED
HUYSED
Zipportaldinsdag 5 maart 2019 @ 20:29
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:26 schreef Wereldgozer het volgende:
[..]

Zip is een aparte
Zijn er nog figuren op Anneloos haar profiel. Als ik daar op klik, krijg ik gelijk een boze DM.

SCHUIMBEKKEND.
El-Stinhodinsdag 5 maart 2019 @ 20:29
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:28 schreef Coco. het volgende:
[..]

HUYSED
TWANNED klinkt beter.
Frozen-assassindinsdag 5 maart 2019 @ 20:29
quote:
6s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:28 schreef Sked het volgende:
[..]

0-3 minimaal
JohnTroost.png
JR-Style-93dinsdag 5 maart 2019 @ 20:29
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:27 schreef Zipportal het volgende:
[..]

Niet uit de buurt van Emmen. :R
In Nederland is alles in de buurt van Emmen.
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 20:29
Ik haal een cola zero uit de koelkast
Cocodinsdag 5 maart 2019 @ 20:29
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:29 schreef El-Stinho het volgende:
[..]

TWANNED klinkt beter.
Daar ga ik mee akkoord.
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 20:29
#twanvertoning
Zipportaldinsdag 5 maart 2019 @ 20:29
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:29 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]

In Nederland is alles in de buurt van Emmen.
Wel ver genoeg van de graf accenten.
Mani89dinsdag 5 maart 2019 @ 20:30
Ik zet Veronica aan en zie iets vreselijks op mijn tv, ik weet niet wat het is maar ik hoop dat voetbal snel begint.
KingRolanddinsdag 5 maart 2019 @ 20:30
#RIPtwan

#BestuurvanRTLtegendemuur
Mani89dinsdag 5 maart 2019 @ 20:30
Oh godzijdank.
supernigerdinsdag 5 maart 2019 @ 20:30
RIP YOLANTHE CABAU VAN KASBERGEN.
PSVCLdinsdag 5 maart 2019 @ 20:30
C,mon PSV
KingRolanddinsdag 5 maart 2019 @ 20:30
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:29 schreef Doublepain het volgende:
Ik haal een cola zero uit de koelkast
Verstandige keuze.

Hopelijk is onlogisch het met mij eens.
El-Stinhodinsdag 5 maart 2019 @ 20:31
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:30 schreef PSVCL het volgende:
C,mon PSV
Ken je de mop van Herve Renard die naar Leganes v Levante ging om En-Nesyri te zien spelen?
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 20:31
quote:
6s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:30 schreef KingRoland het volgende:
[..]

Verstandige keuze.

Hopelijk is onlogisch het met mij eens.
Onlo stuurde me laatst iets op de app...

Die kan beter even niks meer zeggen Roland
JR-Style-93dinsdag 5 maart 2019 @ 20:31
Wauw wat is mobiel FOK! anders zeg.
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 20:31
quote:
6s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:30 schreef KingRoland het volgende:
#RIPtwan

#BestuurvanRTLtegendemuur
#vdvorstvoorhetvuurpeloton
PicoMMPdinsdag 5 maart 2019 @ 20:31
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:29 schreef Doublepain het volgende:
Ik haal een cola zero uit de koelkast
Toevallig, ik ook.
PicoMMPdinsdag 5 maart 2019 @ 20:32
quote:
1s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:31 schreef JR-Style-93 het volgende:
Wauw wat is mobiel FOK! anders zeg.
Vrij aids. Emoji's zien er ook raar uit. Met vakjes en zo.
Zipportaldinsdag 5 maart 2019 @ 20:32
NOOIT MEER BOBNALD DE BOER.
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 20:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:31 schreef PicoMMP het volgende:
[..]

Toevallig, ik ook.
Welke??

Ook van River??
Wereldgozerdinsdag 5 maart 2019 @ 20:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:29 schreef Zipportal het volgende:
[..]

Zijn er nog figuren op Anneloos haar profiel. Als ik daar op klik, krijg ik gelijk een boze DM.

SCHUIMBEKKEND.
Je wordt nu AVGed
KingRolanddinsdag 5 maart 2019 @ 20:32
@Doublepain eergisteren had ik de laatste coca cola zero(1,5L) gekocht

genot
PSVCLdinsdag 5 maart 2019 @ 20:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:31 schreef El-Stinho het volgende:
[..]

Ken je de mop van Herve Renard die naar Leganes v Levante ging om En-Nesyri te zien spelen?
Geblesseerd ?
franklopdinsdag 5 maart 2019 @ 20:32
Optimisme? Hoor weinig mensen zeggen dat ze het even gaan flikken
Zipportaldinsdag 5 maart 2019 @ 20:32
Ajax heeft Blind achterin.

JA DAT WAREN JULLIE ALLEMAAL VERGETEN.
Machielovicdinsdag 5 maart 2019 @ 20:33
boer en dreksen Topshow B-)
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 20:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:32 schreef Doublepain het volgende:
[..]

Welke??

Ook van River??
River :') pauper
PicoMMPdinsdag 5 maart 2019 @ 20:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:32 schreef Doublepain het volgende:
[..]

Welke??

Ook van River??
Nee, waar kan je die kopen?
JR-Style-93dinsdag 5 maart 2019 @ 20:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:32 schreef PicoMMP het volgende:
[..]

Vrij aids. Emoji's zien er ook raar uit. Met vakjes en zo.
Ik ben geen fan.
#ANONIEMdinsdag 5 maart 2019 @ 20:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:33 schreef PicoMMP het volgende:
[..]

Nee, waar kan je die kopen?
Gewoon bij de Aldi
El-Stinhodinsdag 5 maart 2019 @ 20:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 5 maart 2019 20:32 schreef PSVCL het volgende:
[..]

Geblesseerd ?
Schorsing.

https://pbs.twimg.com/media/D01_YC4X0AYq7AI.jpg:large
KingRolanddinsdag 5 maart 2019 @ 20:33
Aldigoden