Ik kom bij Mugen uit. Dat bedrijf wilde onder de Mugen naam Minardi motoren leveren, maar Honda zelf stak er een stokje voor.quote:Op maandag 18 februari 2019 15:06 schreef Mexicanobakker het volgende:
Mij leek het ook mugen Honda maar dan weet ik het niet.
We have a winnerquote:Op maandag 18 februari 2019 16:12 schreef Sabata het volgende:
Potver, dan is het Subaru. Helemaal vergeten dat die het ook in de F1 geprobeerd hebben
Oh maar dan heb ik de vraag verkeerd begrepen. Ik dacht wel AutoGP, maar geen GP2. Grosjean reed F1 voor hij GP2 reed vgm? Als Sirotkin dan goed is, is Haryanto dat ook.quote:Op maandag 18 februari 2019 19:56 schreef Lionheaad het volgende:
Massa is f3000.
Sirotkin wel autogp
Met Grosjean had ik ook
Doevalaer heeft m goed.quote:Op maandag 18 februari 2019 20:10 schreef Doevelaer het volgende:
[..]
Oh maar dan heb ik de vraag verkeerd begrepen. Ik dacht wel AutoGP, maar geen GP2. Grosjean reed F1 voor hij GP2 reed vgm? Als Sirotkin dan goed is, is Haryanto dat ook.
En nu zou hij weer in de running zijn om reserve bij Renault te wordenquote:Op maandag 18 februari 2019 22:43 schreef Sabata het volgende:
[..]
Doevalaer heeft m goed.
- Het sneaky gedeelte in deze vraag is dat Grosjean F1 reed, er uit gegooid werd en toen via de Blancpain en de AutoGP weer in beeld kwam van de reguliere opstapklassen. Na zijn winst in de AutoGP voor DAMS mocht hij door naar de GP2 en weer terug de F1 in.
- Een jaar na Grosjean reed een zekere Rio Haryanto voor DAMS, Hij hoopte wss om via het kampioensteam met een titel richting de GP2 te kunnen omdat zijn GP3 resultaten wat tegenvielen. Dat liep niet helemaal, maar met geld was veel te koop en "Harry" kocht zich dan ook een weg richting de F1.
- Eigenlijk hetzelfde kan je zeggen over Sergei Sirotkin. De Rus heeft wel iets meer talent dan Haryanto, maar hij heeft aardig wat moeite gehad de F1 te halen. Hij werd in 2012 derde in de AutoGP voor team Euronova in een jaar dat hij voor dat team ook in de Italiaanse F3 reed en schoof dankzij de Roebels van de familie door naar de WSR en de GP2/F2, tot hij bij Williams een stoeltje kreeg. Tevens probeerde hij met beloftes van veel geld al voor die tijd een F1 stoeltje te bemachtigen via Sauber, Force India en Renault.
en Hamilton met 44 heeft er ook wel eens een paar gewonnen natuurlijk.quote:Op dinsdag 19 februari 2019 10:05 schreef sasquatsch het volgende:
Nee, natuurlijk niet.
Bottas 77 is hoger.
Tsja, het lijkt er op dat niemand 'm weetquote:Op dinsdag 19 februari 2019 14:45 schreef Doevelaer het volgende:
Hij is vrij obscuur inderdaad, kwam hem tegen op WTF1. Mocht men van mening zijn dat dit een kutvraag is, dan kom ik met alle liefde met een nieuwe vraag
Yep.quote:
Correct! Brundle was het jaar ervoor, in 1990. En ja Wurz en Lehto had ik gehoopt als antwoordenquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |