Netjes.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 09:51 schreef pollewop77 het volgende:
Moeder heeft respect voor iedereen in Utopia. Ga het maar ff doen zegt ze
Leuke vrouw.quote:
Leuk mens die moeder, voor iedereen een lief woord en een complimentquote:
Lijkt me ook een leuk mens.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 09:52 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Leuk mens die moeder, voor iedereen een lief woord en een compliment
Of de moeder van Brandon.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 09:52 schreef pollewop77 het volgende:
[..]
Beter dan zo'n moeder als Shelley of een Jessie toen
Gerrit heeft zelfs Tim gevraagd om hem bij te staan in de ring vanavondquote:Op zaterdag 26 januari 2019 09:53 schreef pollewop77 het volgende:
Tim en Gerrit zijn weer on speaking terms?
emoties is gevoel dus gelul van Jessica.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 09:50 schreef pollewop77 het volgende:
[..]
Zegt ie wel vaker, als ie naar zijn gevoel gaat luisteren gaat het altijd mis![]()
En hij is voor Adriaan, en dat is een emotionele keuze of zoiets
Ger probeert Tim steeds neer te halenquote:Op zaterdag 26 januari 2019 09:53 schreef pollewop77 het volgende:
Tim en Gerrit zijn weer on speaking terms?
quote:Op zaterdag 26 januari 2019 09:55 schreef Zeyina het volgende:
[ afbeelding ]
Zo zo. Erik zo maar aan het sporten
Geloof dat er nog tenten tegenaan komenquote:Op zaterdag 26 januari 2019 09:55 schreef Jian het volgende:
Ik vind het trouwens maar een iel tentje, 500 man en een boksring...... Nou ik hoop dat ze een paar stevige schoenlepels hebben
quote:Op zaterdag 26 januari 2019 09:55 schreef Jian het volgende:
Ik vind het trouwens maar een iel tentje, 500 man en een boksring...... Nou ik hoop dat ze een paar stevige schoenlepels hebben
Denk dat ze hier minder oppervlakte hebben voor zo'n tent. Maar er komen nog tenten tegenaan aan de linkerkant voor de jurytafel bijvoorbeeld.quote:
Ja een zijtent maar die is niet voor publiek volgens mij ...quote:Op zaterdag 26 januari 2019 09:56 schreef pollewop77 het volgende:
[..]
Geloof dat er nog tenten tegenaan komen
Beetje smalletjes... als ik dit zou zien zou ik mn ticket annuleren, maar dat staat heel duidelijk niet vermeld dat dat niet kanquote:Op zaterdag 26 januari 2019 09:55 schreef Jian het volgende:
Ik vind het trouwens maar een iel tentje, 500 man en een boksring...... Nou ik hoop dat ze een paar stevige schoenlepels hebben
als ze klaar zijn zal het groot genoeg zijnquote:Op zaterdag 26 januari 2019 09:55 schreef Jian het volgende:
Ik vind het trouwens maar een iel tentje, 500 man en een boksring...... Nou ik hoop dat ze een paar stevige schoenlepels hebben
Ok, nou afwachten als het klaar isquote:Op zaterdag 26 januari 2019 09:58 schreef pollewop77 het volgende:
[..]
Denk dat ze hier minder oppervlakte hebben voor zo'n tent. Maar er komen nog tenten tegenaan aan de linkerkant voor de jurytafel bijvoorbeeld.
Dan moet hij dat gewoon doen. Waarom jezelf frustreren. Dan lijkt me een beetje bezig zijn beter voor je gemoedstoestand.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 09:58 schreef Dotteke het volgende:
Adriaan zit zich op te vreten, hij wil helpen met het opbouwen van de tent
die is al opgebrand voordat hij moet boksen.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 09:58 schreef Dotteke het volgende:
Adriaan zit zich op te vreten, hij wil helpen met het opbouwen van de tent
Das waar, maar nu zit hij zich op te vreten is ook weer niet goedquote:Op zaterdag 26 januari 2019 10:00 schreef kaatje50 het volgende:
[..]
Dan moet hij dat gewoon doen. Waarom jezelf frustreren. Dan lijkt me een beetje bezig zijn beter voor je gemoedstoestand.
Eén nadeel, als hij dan verliest is het omdat hij gewerkt heeft en Gerrit niet
Dat zou heul mooi zijn,quote:Op zaterdag 26 januari 2019 10:00 schreef goldback het volgende:
[..]
die is al opgebrand voordat hij moet boksen.
Vandaag? Ze hebben het er al langer over, maar of het vandaag is?quote:Op zaterdag 26 januari 2019 10:00 schreef pollewop77 het volgende:
SL
Ik lees net dat Tim Frennie ten huwelijk wil vragen![]()
![]()
prachtig echte liefde/sex.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 10:00 schreef pollewop77 het volgende:
SL
Ik lees net dat Tim Frennie ten huwelijk wil vragen![]()
![]()
Het is bij Adriaan toch nooit goed, wat hij ook doet. Beetje ontspanningstherapie zou hem goed doen.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 10:00 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Das waar, maar nu zit hij zich op te vreten is ook weer niet goed
Nee op de 18e, van welke maand weet ik niet maar dat is een geluksgetal van Frenniequote:Op zaterdag 26 januari 2019 10:01 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Vandaag? Ze hebben het er al langer over, maar of het vandaag is?
Publiek aan de ene kant, publiek aan de andere kant, vip tafels, een boksring, die volgens mij ook niet te hoog kan zijn want dan staan de boksers met hun kop tegen het dak, dus het publiek achterin ziet weinig. Nou ik moet het allemaal nog maar eens zien.quote:Op zaterdag 26 januari 2019 09:58 schreef MariaElena2018 het volgende:
[..]
als ze klaar zijn zal het groot genoeg zijn
En een dansende Frenniequote:Op zaterdag 26 januari 2019 10:02 schreef Juud79 het volgende:
Stomme streams, laat dan ook gewoon het bezoek zien....
Nu krijgen we tent opbouw en zwijgende Erik en Adriaan....
Tuurlijk wel beter kijken luisterenquote:Op zaterdag 26 januari 2019 09:32 schreef Zeyina het volgende:
Moeders zoekt niet echt contact met Lotus
Ach ze hoort het vanavond of morgen wel van schuim om de boel te laten mislukkenquote:Op zaterdag 26 januari 2019 10:02 schreef pollewop77 het volgende:
[..]
Nee op de 18e, van welke maand weet ik niet maar dat is een geluksgetal van Frennie
https://www.utopiatvshow.(...)n-utopia-2-huwelijk/
Echt he, ik zou als moeder van Franny direct naar Utopia gaan en me dochter ophalenquote:Op zaterdag 26 januari 2019 10:02 schreef pollewop77 het volgende:
[..]
Nee op de 18e, van welke maand weet ik niet maar dat is een geluksgetal van Frennie
https://www.utopiatvshow.(...)n-utopia-2-huwelijk/
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |