Huh waarom?quote:Op woensdag 23 januari 2019 22:52 schreef r0ydr het volgende:
Hoelaat gaan Mike en lotus eruit vannacht voor je dieren
Water dieren.quote:
nee dat hoeft niet. die slapen ook gewoon/hopelijk. in principe hebben varkens en geiten meer slaap nodig dan mensen.quote:Op woensdag 23 januari 2019 22:58 schreef magnaal het volgende:
[..]
Ik begrijp dat ze dus water moeten geven in de nacht? Vanwege de vorst?
quote:Op woensdag 23 januari 2019 22:58 schreef magnaal het volgende:
[..]
Ik begrijp dat ze dus water moeten geven in de nacht? Vanwege de vorst?
Oh, dan zien ze ook dat JESSIE héél hoog staat.quote:Op woensdag 23 januari 2019 23:03 schreef foktopialol het volgende:
"adriaan staat boven jou" zegt lotus.
ze bekijken de ranking??
Jezzebel op 1quote:Op woensdag 23 januari 2019 23:03 schreef foktopialol het volgende:
"adriaan staat boven jou" zegt lotus.
ze bekijken de ranking??
Dat hoor ik Mike al maandenlang zeggen...quote:Op woensdag 23 januari 2019 23:08 schreef PoezeligDing het volgende:
Henny kan voor ¤1000,- spullen leveren.
Zoals?quote:Op woensdag 23 januari 2019 23:08 schreef foktopialol het volgende:
echt bizar die reacties op de krant van de utopia site. knetter
Tja daar belt/mailt diegene steeds over, zelfs wasbakken...Ik heb het al vaak horen zeggenquote:Op woensdag 23 januari 2019 23:08 schreef PoezeligDing het volgende:
Henny kan voor ¤1000,- spullen leveren.
Omdat ze denken dat dat de kijkers aantrekt.quote:Op woensdag 23 januari 2019 23:29 schreef PoezeligDing het volgende:
Dat gedoe met die beesten slaat echt nergens op, die hadden een goed onderkomen, dus waarom naar Utopia? Juist ... voor het plaatje.
Dat bedoel ik met 'het plaatje'.quote:Op woensdag 23 januari 2019 23:31 schreef Soulraven het volgende:
[..]
Omdat ze denken dat dat de kijkers aantrekt.
Uhmmm ja daar zie ik liever Erik.......quote:Op woensdag 23 januari 2019 23:20 schreef snetje het volgende:
Nou?...
[ afbeelding ]
En wat doet Brandon op plek 4?...
Ik ook hoor. Dat is toch wat meer realiteit dan soap zoals die andere dieren.quote:Op woensdag 23 januari 2019 23:31 schreef PoezeligDing het volgende:
[..]
Dat bedoel ik met 'het plaatje'.
Geef mij een Keesje die zelf spontaan komt buurten.
Die is daar heel erg mee bezig.quote:Op woensdag 23 januari 2019 23:03 schreef foktopialol het volgende:
"adriaan staat boven jou" zegt lotus.
ze bekijken de ranking??
Zei die dat?quote:Op woensdag 23 januari 2019 23:19 schreef snetje het volgende:
Mike: Ik ben hartstikke populair ..daaaaag Jessie..
Ik weet niet hoor ...als ik ze nu al zo bij het varken zie ..wil ik ze niet eens tegen komen met kinderen ..."Kijk eens oma! Wie hebben we hier..Doe maar lekker zwaaien naar oma! ..Ja! Je bent net wakker hé! ...Doe maar lekker zwaaien...Ja! Dat is oma hé...Ja! ..Doe maar lekker zwaaien..."quote:
En een Jessie die lekker eten voor Keesje inkoopt...quote:Op woensdag 23 januari 2019 23:31 schreef PoezeligDing het volgende:
[..]
Dat bedoel ik met 'het plaatje'.
Geef mij een Keesje die zelf spontaan komt buurten.
Wat helemaal niet nodig is want Keesje heeft al een baasje die goed voor hem zorgt.quote:Op woensdag 23 januari 2019 23:39 schreef snetje het volgende:
[..]
En een Jessie die lekker eten voor Keesje inkoopt...
Zei die dat?quote:Op woensdag 23 januari 2019 23:43 schreef Yaksa het volgende:
[..]
[..]
Wat helemaal niet nodig is want Keesje heeft al een baasje die goed voor hem zorgt.
Ze deden er inderdaad lacherig over ..maar ondertussen..quote:
Nee, maar de eerste keer dat Keesje het terrein op kwam zag ie er prima verzorgd uit. Het is dus zeker geen straatkat, maar eerder een kat uit de omgeving die af en toe ff komt buurten.quote:
tokkiequote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |