Ook altijd in de laatste 10 minuten ofzo als achteraf praatjequote:Op woensdag 23 januari 2019 21:09 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Altijd cringe als er een voetbalonderwerp is daar, met aan tafel allemaal mensen die niks om voetbal geven of een presentator die er niks van weet.
quote:Op woensdag 23 januari 2019 21:10 schreef RensAjacied het volgende:
Meer billenfoto's van schulting graag
Pech gehad. Die ligt er nu uit.quote:Op woensdag 23 januari 2019 21:10 schreef RensAjacied het volgende:
Meer billenfoto's van schulting graag
Maar Pauw is er voorlopig niet.quote:Op woensdag 23 januari 2019 21:12 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Pech gehad. Die ligt er nu uit.
En worden er alleen maar open deuren ingetrapt zodat de massa het ook kan volgen.quote:Op woensdag 23 januari 2019 21:10 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Ook altijd in de laatste 10 minuten ofzo als achteraf praatje
Wanneer spelen die hun bekerpotje eigenlijk?quote:Op woensdag 23 januari 2019 21:13 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Allemaal successupporters. Kunnen beter kijken naar de supporters van PSV.
DIE ZIJN ER ALTIJD.
De massa kijkt nog steeds naar die achterlijke programma'squote:Op woensdag 23 januari 2019 21:13 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
En worden er alleen maar open deuren ingetrapt zodat de massa het ook kan volgen.
Echt trouw he die Feyenoord fans..quote:
Jaquote:Op woensdag 23 januari 2019 21:17 schreef RipCity het volgende:
Is er een VAR bij bekerpotjes trouwens?? Vraag het voor een Turkse vriend van me met matchfixing kennissen.
Je bedoelt Ajaksquote:Op woensdag 23 januari 2019 21:16 schreef RipCity het volgende:
[..]
Echt trouw he die Feyenoord fans..
Volgend seizoen waarsch veel lege stoeltjes.. Net Ajax op een zaterdagavond..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |