Bedanktquote:Op zondag 20 januari 2019 20:37 schreef Zipportal het volgende:
https://twitter.com/searc(...)t&q=%23VTBL&src=typd
Elke week shinen bij skysportsquote:Op zondag 20 januari 2019 20:38 schreef JR-Style-93 het volgende: Hasselbaink heeft nog geen interessante uitspraak gedaan
![]()
Je dacht ik herhaal het even in het nieuwe topic?quote:
Bedanktquote:Op zondag 20 januari 2019 20:40 schreef R-woud88 het volgende:
[..]
Je dacht ik herhaal het even in het nieuwe topic?
Nog niemand verkracht in Italie. Dat scheelt.quote:
Woont wel in de stad van de paus, dus kan nog komenquote:Op zondag 20 januari 2019 20:41 schreef RipCity het volgende:
[..]
Nog niemand verkracht in Italie. Dat scheelt.
Ik denk dat er best wel eens iemand is verkracht in Italië.quote:Op zondag 20 januari 2019 20:41 schreef RipCity het volgende:
[..]
Nog niemand verkracht in Italie. Dat scheelt.
Danny suicide voor die tijd waarsch wel.quote:
Zo dan.quote:Op zondag 20 januari 2019 20:42 schreef RipCity het volgende:
[..]
Danny suicide voor die tijd waarsch wel.
Welkom allen. Tan moet kapoet.quote:Op zondag 20 januari 2019 17:06 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Die hebben zich gespaard vanmiddag voor woensdag
Dat ze het samen kunnen hebben over 'die tijd dat ze vreemdgingen'. Aldus Humberto en Jimmy, theo en Viggie.quote:Op zondag 20 januari 2019 20:44 schreef Doublepain het volgende:
Wat is nou de kracht van dit programma?
Een redactie in beeld.quote:Op zondag 20 januari 2019 20:44 schreef Doublepain het volgende:
Wat is nou de kracht van dit programma?
21:30.quote:Op zondag 20 januari 2019 20:45 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Tot hoelaat duurt dit jongens?
Wat als het geen kracht heeft?quote:Op zondag 20 januari 2019 20:44 schreef Doublepain het volgende:
Wat is nou de kracht van dit programma?
Daar checken ze constant het laatste nieuws op nu.nl en voetbalprimeur.quote:Op zondag 20 januari 2019 20:45 schreef Caland het volgende:
Kan iemand mij die redactietafel uitleggen?
quote:Gözübüyük legt beslissing uit: ‘De ene vindt het een penalty, de andere niet’
„Ik vond het te licht”, zei Gözübüyük bij FOX Sports over de botsing tussen doelman Kostas Lamprou van Ajax en de Friese spits Sam Lammers. „Hij raakte ’m, er was contact. Maar Lammers kon niet meer bij de bal. Daarom kan ik er mee leven dat ik geen strafschop gaf, dat was een te zware straf geweest.”quote:
Eerste aflevering.quote:Op zondag 20 januari 2019 20:47 schreef klaasweetalles het volgende:
Waarom ben ik hier naar toe gelokt....
ik heb nog nooit naar die shit gekeken van tan
De voormalig arbiter laat bij FOX Sports weten dat Gözübüyük de bal op de stip had moeten leggen. "Het is een terechte ingreep van de VAR, want die doet zijn werk. De VAR laat het vervolgens over aan de scheidsrechter. De scheidsrechter vindt het kennelijk niet voldoende voor een strafschop, maar daar ben ik het niet mee eens", is Van Egmond duidelijk. "Hij heeft waarschijnlijk de afweging gemaakt of hij het wel of geen overtreding vond. Dat kan allemaal. Hij heeft recht op een eigen mening. Daar staan de arbiters ook voor op het veld: ze moeten de wedstrijd goed leiden. Dat doe je op basis van je eigen kwaliteiten en competenties, maar uiteindelijk vinden we er ook wat van en in dit geval vind ik dit een verkeerde beslissing", vervolgt de scheidsrechtersbaas.quote:Op zondag 20 januari 2019 20:47 schreef RipCity het volgende:
[..]
„Ik vond het te licht”, zei Gözübüyük bij FOX Sports over de botsing tussen doelman Kostas Lamprou van Ajax en de Friese spits Sam Lammers. „Hij raakte ’m, er was contact. Maar Lammers kon niet meer bij de bal. Daarom kan ik er mee leven dat ik geen strafschop gaf, dat was een te zware straf geweest.”
&
Een hoop mensen zullen zeggen: het was een penalty. Er zullen ook een hoop mensen zeggen dat het een voetbalduel was."
Nou ik ben er niet blij mee.quote:Op zondag 20 januari 2019 20:47 schreef Wuwwa het volgende:
Zou wel klasse zijn als ze Viggy in de pauze van de tafel hebben gehaald.
GENOT.quote:Op zondag 20 januari 2019 20:48 schreef haags_kwartiertje het volgende:
DIT INTERESSEERT TOCH HELEMAAL NIEMAND IETS
Culturele diversiteit aan tafel.quote:Op zondag 20 januari 2019 20:44 schreef Doublepain het volgende:
Wat is nou de kracht van dit programma?
De sponsor is wel blij.quote:Op zondag 20 januari 2019 20:49 schreef JR-Style-93 het volgende:
Echt voor lul daar in je voetbaltenue
met jack spijkermanquote:Op zondag 20 januari 2019 20:50 schreef Doublepain het volgende:
Ik mis dat programma met die 2 geile Italiaanse vrouwen in een scheidsrechters tenue
Ik heb er niet naar geluisterd.quote:Op zondag 20 januari 2019 20:51 schreef tompsv18 het volgende:
Lekker 10 minuten over een kleedkamer praten, interessant zeg
Meestal is dat rond de 35 euro.quote:Op zondag 20 januari 2019 20:54 schreef RipCity het volgende:
Hoeveel zal het publiek betaald krijgen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |