abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 15 januari 2019 @ 11:46:12 #201
57269 Lemijn
luistert ook naar Leijn
pi_184413831
Ik ontdekte net gebitselement 16 en 17 :D . Wat een verschillen zeg.

Jacob is met z’n verkeerde been uit bed getild vanmorgen. Dus nu ligt ie er alweer in maar volgens mij slaapt hij nog niet. Dat komt slecht uit. Mijn telefoon heeft weer eens kuren, wat betekent dat ik ‘m moet resetten naar fabrieksinstellingen etc en daar kan ik hem niet bij gebruiken.

Verder houd ik me wijselijk uit de leeftijdswedloop want ik weet dat ik in ieder geval word ingehaald door Franny :P.
Op maandag 14 november 2016 12:18 schreef Crumpette het volgende:
De eerste keer ben je zo'n magische eenhoorn van moeder natuur en creeert een wonder
  dinsdag 15 januari 2019 @ 11:48:38 #202
149959 SQ
snelle trees
pi_184413865
Is Jacob al aan zijn tweede serie kiezen begonnen? Voortvarend!
disclaimer
  dinsdag 15 januari 2019 @ 12:01:08 #203
57269 Lemijn
luistert ook naar Leijn
pi_184414043
Alles om dat lopen uit te stellen he...
Op maandag 14 november 2016 12:18 schreef Crumpette het volgende:
De eerste keer ben je zo'n magische eenhoorn van moeder natuur en creeert een wonder
  dinsdag 15 januari 2019 @ 12:17:26 #204
231121 Sylver_
Gooi mielies!
pi_184414235
Oh, vlot met z'n kiezen Lemijn! Hier missen we vooralsnog alleen de laatste 4 kiezen nog.

quote:
1s.gif Op dinsdag 15 januari 2019 10:06 schreef minilot het volgende:
Ik omarm en koester het restje onvolwassen klunzigheid in mij juist. Ik voel me op zich helemaal geen 37 36 (en moet me bij drank kopen nog geregeld legitimeren :')), maar als ik kijk naar de gemiddelde begin-twintiger zie ik echt wel dat ik zelf sindsdien een stevige ontwikkeling heb doorgemaakt :Y Niet zozeer in materiële zaken voor elkaar hebben, wel in zelfverzekerdheid en relativeringsvermogen. :)
Dit :Y

Zo, ik ben weer bijgelezen na 6 bladzijdes en haak weer aan.

Welkom alle nieuwe dreumesjes!
Ignorance is bliss, but knowledge is power.
  dinsdag 15 januari 2019 @ 12:24:33 #205
437410 Stroopwafelmeisje
Eet ook andere cookies
pi_184414336
Leuk schort, mini! Waar is die van?

Ik heb geen idee hoeveel kiezen Muppet inmiddels heeft. Ze had laatst wel weer zure luiers maar ze doet haar mond zelden zo ver open dat ik/we achterin kunnen kijken :') Laten we het maar positief houden en zeggen dat ze dus ook bijna nooit zo hard huilt dat we achterin kunnen kijken :P
pi_184414376
Wat veel tanden allemaal! Hier is tand 3 net door :')
pi_184414629
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 januari 2019 12:24 schreef Stroopwafelmeisje het volgende:
Leuk schort, mini! Waar is die van?
https://www.etsy.com/shop/marulatree :)
Let me see you stripped down to the bone
  dinsdag 15 januari 2019 @ 13:20:26 #208
437410 Stroopwafelmeisje
Eet ook andere cookies
pi_184415117
quote:
O+ Beetje jammer van de verzendkosten van bijna ¤12 -O-
  dinsdag 15 januari 2019 @ 14:01:39 #209
149959 SQ
snelle trees
pi_184415717
Moeten legitimeren bij drank kopen heb ik al sinds 1994 niet meer hoeven doen :') #teamouwekop
disclaimer
pi_184415885
Ja jongens, het zou wat zijn als je je rond je 30e al 'af', helemaal in balans, en volwassen zou voelen. Hoe moet dat dan met de volgende 50 jaar van je leven?
"All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"
pi_184415926
quote:
11s.gif Op dinsdag 15 januari 2019 14:16 schreef Franny_G het volgende:
Ja jongens, het zou wat zijn als je je rond je 30e al 'af', helemaal in balans, en volwassen zou voelen. Hoe moet dat dan met de volgende 50 jaar van je leven?
Ja, ik vind het nu dus ook niet erg, maar vroeger dacht ik dat je dan gewoon klaar was. Kon je nog 50 jaar hetzelfde doen en dan was het dat.
Nu houd ik er juist van dat ik nog alles kan ontwikkelen en dat de wereld nog altijd open ligt.
‘Jouw ouders hadden zeker liever een jongetje gehad?’
pi_184415935
quote:
1s.gif Op dinsdag 15 januari 2019 12:27 schreef LaBelleFleur27 het volgende:
Wat veel tanden allemaal! Hier is tand 3 net door :')
Dat kan ineens hard gaan hoor.

Hier inmiddels de eerste set kiezen door en bezig met de hoektanden. Laat het maar gauw voorbij zijn.
‘Jouw ouders hadden zeker liever een jongetje gehad?’
pi_184416071
quote:
1s.gif Op dinsdag 15 januari 2019 14:20 schreef LeSage het volgende:

[..]

Dat kan ineens hard gaan hoor.

Hier inmiddels de eerste set kiezen door en bezig met de hoektanden. Laat het maar gauw voorbij zijn.
Ja ik zie er ook al 3 meer zitten! Andere boventand komt ook bijna door. Ik vind het wel grappig want hier heeft dus ruim 7 maanden tussen tand 2&3 gezeten.
pi_184419717
Hier 4 voor en onder tanden en 4 kiezen ^O^
Fijn voor V dat de kiezen boven elkaar zitten haha.
Ik zag wel al de 2 onderste hoektanden om het hoekje kijken, benieuwd wanneer die doorzetten.
pi_184419762
Hier 6 tandjes. 4 boven en 2 onder.
4 x snijtanden en hoektanden bovenin dan. :)
pi_184423134
Idd wateen verschillende tandjes. Op dr 1ste verjaardag had ze 4 tandjes (2 snijtanden boven en 2 onder). Tussen 14 en 15,5 maand heeft ze daar 1 snijtand onder en 4 kiezen bij gekregen. Inmiddels is het alweer een maand rustig rondom tandjes dus ben benieuwd naar wanneer de volgende zich aandient!

Ik vind het zo leuk dat ze wat meer verstaanbaar begint te kletsen trouwens. O+
In een boekje ligt paddington in bed: ‘sjlaap’. Daarnaast blijft ze oefenen met papa heeel overtuigend Mmmmama noemen. (Volgens mij denkt ze dat ze papa zegt, maar dat komt er alleen maar uit als ze hem roept :+ ). Naar mij wijzend heel lief mama zeggen en dan naar zichzelf ‘nini’.
Ook heeft ze in de kelder de (plastic) flessendrager ontdekt en die wil ze niet meer loslaten. Ze vervoert er vanalles in en hangt het dan aan haar schouder al da(g)da(g) zeggend.
Als ze in de avond thuiskomt moet en zal de kachel aangemaakt worden, ze weet al helemaal hoe dat moet en papa doet het dan niet snel genoeg. Geniaal om te zien allemaal. O+
pi_184423474
Ik geniet ook elke dag van zijn gebrabbel O+
Maar als ik ook maar even uit het zicht ben roept ie ‘mama?’. Echt vragend waar ik ben, als ik dan antwoord met ‘ja?’ begint ie hele verhalen te vertellen haha.
Gister keek hij me aan, ‘mama?’ gevolgd door een super natte open mond zoen op mn wang O+ O+
Je kon me opvegen want dit was echt zo lief en oprecht.

Kind is gek op bellen blazen, zodra hij de bellenblaas ziet ‘baaafeee??’.
Wordt tijd dat het zomer wordt en ik zon ding op batterijen kan aanschaffen haha :')
pi_184423841
Dat geklets is inderdaad zo leuk. En ook zo'n duidelijk mening ermee uiten :)

Vanavond zat ik even op de bank, Simon komt naar me toe, pakt me vast aan mijn been en zegt "mama lopen", ik sta op en hij leidt me aan mijn been naar zijn Duplo en zegt vervolgens "mama zitten. tolen bouwen" O+

Als ie wil dat je weg gaat, dan zegt ie duidelijk "mama/papa weg" :)

Toen ik thuis kwam van mijn werk, wilde Simon graag bij me drinken. Dus we lagen lekker op de bank, laat ie opeens een scheet. Laat ie los, begint te lachen en zegt "wind, cheet" _O- _O-
Ik kwam niet meer bij _O- _O-
pi_184429014
Hier kwamen er van de week in 1x 3 kiezen door :o

Wat een leuk schort, mini! O+ Net als bij Rena zou het schort hier niet tot zijn recht komen, ik ben zo culinair als een stoeptegel :@

Op je 30e helemaal "af" zijn is misschien ook niet leuk inderdaad. Het gekke is: we doen het best goed eigenlijk, maar het lijkt bij een ander altijd beter of leuker ofzo. Is denk ik ook gewoon mijn zwaarmoedige kant die ik nu hoor, hoor. Maar het die kant is zo lastig om te buigen naar een positief gevoel. /eindetherapie :@

Volgende week gaan we verhuizen. Ik ben benieuwd hoe Mie het doet op zijn eigen nieuwe kamertje. Ik kan me voorstellen dat het best een overgang is voor hem. Van altijd bij ons in de kamer (en vaak ook tussen ons in), naar een eigen kamer. Ik vermoed dus dat het niet heel soepel zal verlopen en hij in ieder geval 's nachts nog geregeld tussen ons in eindigt :D

Gisteren trouwens een confronteren moment: In de winkel waar ik werk, komt vaak een van de leidsters van het kdv van Mie. Na een kodrt gesprekje zegt ze: "Ik zie je morgen!" Ik trots: "Hij loopt zo goed nu dat zul je morgen wel zien, hij wordt zo groot nu!" o.i.d. Zegt zij: "Nou, ik had er het met <andere leidster> over dat Mie in maart al moet wennen bij de dreumesen"
Ik: "dat is toch pas bij 1,5 jaar? :o " En toen pas viel het kwartje dat bij dus in april al 1,5 jaar is :|W :X Stop. De. Tijd !!11!!!!!
pi_184429032
Ik had gister ook zo'n heerlijk zwijmel-moment. Ik haalde hem op van de opvang, terwijl hij op de gang met 2 kindjes van de BSO aan het voetballen was. Geniaal leuk zeg. Hij gierde van het lachen, werd steeds half omver gelopen waarbij hij dan zo'n handje uitstak alsof hij wilde zeggen 'hey, kijk uit!', en niets hield hem tegen om heel hard achter de bal aan te rennen. O+
Morgen ben ik vast weer mezelf.
pi_184429142
Tolstoi, wat praat hij al goed zeg! Ik vind het al fijn dat Dirk af en toe gebaren doet, maar praten lijkt me zo gezellig. Brabbelen is dat ook wel, maar praten, ik bedoel, dan zijn ze echt al groot! :o

Tanden, mja, ik vrees dat we nu toch echt aan de hoektanden beginnen. Al het eten wat hij moet kauwen wordt weer geweigerd, hij kwijlt veel en is snel van slag. Nouja, als ze maar snel doorkomen dan.

Leeftijd is maar een getal toch? Ik ben wel blij dat ik geen 20 meer ben, ik houd er wel van dat ik steeds meer mijn eigen plek op de wereld vind en mijn leven inricht zoals ik dat wil. Mijn werk is leuk, mijn man is leuk, mijn kind is leuk. Ik snap wel waarom ik vroeger had gedacht dat ik nu "af" zou zijn, ook al voelt dat nu anders. :)
Morgen ben ik vast weer mezelf.
pi_184429474
Zo culinair als een stoeptegel _O- Ik ben het ook :'). Mijn vriend kookt elke dag, ik bak hoogstens eens een ei ofzo :@.

Ah leuk die zwijmelmomenten bij het kdv O+

I.v.m. herkenbaarheid in een spoiler maar iemand wat ik ken was gisteren in shock toen ze haar kind bij de gastouder ophaalde:

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_184429504
quote:
1s.gif Op woensdag 16 januari 2019 08:37 schreef LaBelleFleur27 het volgende:
Zo culinair als een stoeptegel _O- Ik ben het ook :'). Mijn vriend kookt elke dag, ik bak hoogstens eens een ei ofzo :@.

Ah leuk die zwijmelmomenten bij het kdv O+

I.v.m. herkenbaarheid in een spoiler maar iemand wat ik ken was gisteren in shock toen ze haar kind bij de gastouder ophaalde:

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wbt je spoiler, ik zou echt aangifte doen als ik dat zou zien :( en een melding bij de organisatie waarbij de gastouder aangesloten is.
In A World Of Emoticons, I'm Colon Capital D
Everybody needs a bosom for a pillow!
pi_184429743
Die spoiler vind ik idd ook meldingswaardig, zeker ook bij de andere ouders. En ik zou een stevig gesprek aan gaan nadat je het gemeld hebt. Iemand die kinderen opvangt als beroep moet
gewoon zorgen dat je kind veilig vervoerd wordt, of anders dat er geen auto gebruikt wordt.

En check voor culinair als een stoeptegel, maar toch helpt peuter vrij regelmatig met koken. Vooral zelf pizza beleggen is een favoriet. Ze hadden twee jaar geleden dat je een gratis erg leuk kinderschort kreeg bij de boter in de supermarkt. Ik had toen ook gelijk de meisjesvarianten mee moeten nemen, heb ze sindsdien niet meer gezien :(
  woensdag 16 januari 2019 @ 09:03:50 #225
57269 Lemijn
luistert ook naar Leijn
pi_184429779
Kan je als schort niet beter iets hebben met mouwen eraan? Ook voor schilderen etc? Of onderschat ik 1- en 2-jarigen nu teveel.
Op maandag 14 november 2016 12:18 schreef Crumpette het volgende:
De eerste keer ben je zo'n magische eenhoorn van moeder natuur en creeert een wonder
  woensdag 16 januari 2019 @ 09:08:15 #226
57269 Lemijn
luistert ook naar Leijn
pi_184429853
Fleur, dat klinkt wel als een verhaal waar iets mee moet ja. Maar ik ben ook altijd wel op m'n hoede hoe dit soort verhalen een eigen leven gaan leiden. Ik zal dus nooit straks tegen een collega zeggen 'ik las dat iemand vertelde dat iemand die zij kent weer iemand anders zag rijden met een baby in een zitverhoger'. Want de volgende versie is waarschijnlijk dat de baby los op de bijrijdersstoel zat. Niks ten nadele van jouw geschokte gevoel natuurlijk.

Voetballende dreumesen O+ . En dat praten verbaas ik me ook over en kijk ik ook zeer naar uit! Ik heb net ja knikken gesignaleerd als afwisseling op het nee schudden. Jacob zegt niet eens mama }:| .
Op maandag 14 november 2016 12:18 schreef Crumpette het volgende:
De eerste keer ben je zo'n magische eenhoorn van moeder natuur en creeert een wonder
pi_184430010
quote:
0s.gif Op woensdag 16 januari 2019 09:03 schreef Lemijn het volgende:
Kan je als schort niet beter iets hebben met mouwen eraan? Ook voor schilderen etc? Of onderschat ik 1- en 2-jarigen nu teveel.
Voor schilderen hebben we hier idd een echt schort met mouwen en van echt plastic, maar koken gaat meestal met alleen de handen, dus mouwen opstropen is dan genoeg. Schort is vooral om kleding te beschermen tegen tomatensaus-spetters
  Moderator woensdag 16 januari 2019 @ 09:24:00 #228
447051 crew  Peejtur
MierAlsHuisdier
pi_184430051
Echt slecht....van die GO
Gek op mieren? Kijk eens op MierAlsHuisdier
pi_184431027
Fleur, niet ok inderdaad. Ik zou in ieder geval starten met een stevig gesprek met de gastouder. Dat vind ik dan ook wel weer het voordeel van een KDV, daar houden ze zich (bij ons dan) wel aan de 'regels' en is op dit soort dingen ook meer controle omdat ze nooit alleen staan.

En wat betreft smeltmomenten (leuk om daar even zo bewust bij stil te staan!): Kees wil tegenwoordig regelmatig heel zoet op schoot zitten. Dan wel stil om even de boel te observeren, dan wel met een autootje ofzo om mee over mij heen te rijden. Voorheen had hij daar nooit de rust voor. Dat is voor mij dus echt wat ik voor me zag vroeger denk ik. Zo'n allerliefst jongetje die niets liever wil dan bij z'n mama (ik dus!) zitten O+

Praten verheug ik me ook wel op. Mama is weer weg hier, papa af en toe nog. Nieuw is het random woord 'Huppatee' *) Geloof niet dat wij dat vaak zeggen, dus geen idee waarom, maar schattig is het wel.

En sinds het weer beter gaat met z'n oortjes hebben we weer zo'n ander kind terug: slaapt beter (nog niet optimaal, meer hé, er is weer verbetering), eet beter en is zo intens blij de hele dag. Blijf het toch sneu vinden wat het ziek zijn toch telkens zo lang met hem doet.
pi_184432315
Hier horen we ook af en toe woordjes die hij op het kdv opgepikt heeft. Zo ging ik hem ophalen van de week en riep hij toen hij op me af banjerde "poesjeeeee" _O- is goed schat :D
In A World Of Emoticons, I'm Colon Capital D
Everybody needs a bosom for a pillow!
pi_184432496
Fijn dat het weer beter gaat Ellie. :*

Koken, ik hou ervan, mijn man ook. Geen culinaire hoogstandjes of baksels maar wel elke dag wat anders. Deze week had Banaan een spatel, trok het keukenkastje open en ging ermee in de lege pan scheppen. Zo leuk om te zien dat hij echt kijkt hoe we iets gebruiken en dat wil nadoen. O+ Borsteltje pakt hij ook van me af om dan over zijn haren te vegen.

Leuk Nanuke dat voetballen. Hier zie ik het ook. Pakt ballen uit de ballenbak en gaat lekker schoppen.

Praten lijkt me ook gezelig. Ik haal er op het moment weinig herkenbaars uit maar genoeg gebrabbel.
Wat gewoon is voor de spin, is chaos voor de vlieg.
pi_184432630
Wij zagen kaptein een keer schoppen naar de bal van de hond. De dag erna heb ik toen voor n euro ofzo zo'n lichte plastic bal voor m gekocht bij de wibra. Dat is sindsdien de grote hit bij buitenspelen, bal wegschoppen en erachteraan rennen :D.

"binnenspeelgoed" mee naar buiten nemen vind ie sowieso heel tof. Met een autotje buiten rijden, of buiten met zn loopfiets. Het wordt denk ik echt een buitenspeelwildebrasje (waardoor ik overweeg te verhuizen vanuit centrum 010 naar iets rustigers :Y )
In A World Of Emoticons, I'm Colon Capital D
Everybody needs a bosom for a pillow!
pi_184432747
quote:
1s.gif Op woensdag 16 januari 2019 08:37 schreef LaBelleFleur27 het volgende:
Zo culinair als een stoeptegel _O- Ik ben het ook :'). Mijn vriend kookt elke dag, ik bak hoogstens eens een ei ofzo :@.

Ah leuk die zwijmelmomenten bij het kdv O+

I.v.m. herkenbaarheid in een spoiler maar iemand wat ik ken was gisteren in shock toen ze haar kind bij de gastouder ophaalde:

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Je spoiler. Hoe dan!?
Wat slecht van die gastouder.
Dat past toch niet? Dan zie je zo dat dat echt geen porum is.
Ik deed Z. vorige maand testen in de maxi cosi tobi en ik zag al dat ze daarvoor nog niet comfortabel zit. Afgezien van de lengte -en gewicht-richtlijnen die daar bij horen.
Schandalig. :{w
  Moderator woensdag 16 januari 2019 @ 11:48:41 #234
447051 crew  Peejtur
MierAlsHuisdier
pi_184432846
quote:
1s.gif Op woensdag 16 januari 2019 11:39 schreef littledrummergirl het volgende:
Wij zagen kaptein een keer schoppen naar de bal van de hond.
Auw :X Dat is zielig....
Gek op mieren? Kijk eens op MierAlsHuisdier
pi_184433284
quote:
1s.gif Op woensdag 16 januari 2019 11:48 schreef Peejtur het volgende:

[..]

Auw :X Dat is zielig....
we hebben n vrouwtjeshond :+
In A World Of Emoticons, I'm Colon Capital D
Everybody needs a bosom for a pillow!
pi_184438278
Meer mensen die per ongeluk een boodschapje uit winkel hebben meegenomen zonder te betalen omdat het op de wandelwagen lag i.p.v. op de band? :@
pi_184439088
quote:
1s.gif Op woensdag 16 januari 2019 16:58 schreef vencodark het volgende:
Meer mensen die per ongeluk een boodschapje uit winkel hebben meegenomen zonder te betalen omdat het op de wandelwagen lag i.p.v. op de band? :@
Ja, hier! :@
Je raekt an de dinge geweun.
pi_184440486
quote:
1s.gif Op woensdag 16 januari 2019 16:58 schreef vencodark het volgende:
Meer mensen die per ongeluk een boodschapje uit winkel hebben meegenomen zonder te betalen omdat het op de wandelwagen lag i.p.v. op de band? :@
Nee, dat nog niet. Wel een keer mijn pinpas vergeten bij de kassa omdat ik 2 krijsende kinderen in de kinderwagen had :X gelukkig wel een lieve caissière die hem bewaard had.
‘Jouw ouders hadden zeker liever een jongetje gehad?’
  woensdag 16 januari 2019 @ 19:42:09 #239
149959 SQ
snelle trees
pi_184441000
Oh ja hoor. Of omdat mijn kind een product in de knuistjes had.
Maar goed, het feit dat ze bij deze buurtsuper vroeger vaak vergaten mijn krat bier aan te slaan heeft ze véél meer geld gekost :')
disclaimer
pi_184449314
Wat betreft die GO, melding is gemaakt en het was de tweede melding hierover al :{

Casper was van 4:40 - 6:15 knetter onrustig, dat zijn zulke rottijden als om 06:45 je wekker gaat :O. En nu is hij chagrijnig naar het kdv omdat hij zelf ook net weer sliep :').
pi_184449463
quote:
1s.gif Op woensdag 16 januari 2019 19:42 schreef Stormqueen het volgende:
Oh ja hoor. Of omdat mijn kind een product in de knuistjes had.
Maar goed, het feit dat ze bij deze buurtsuper vroeger vaak vergaten mijn krat bier aan te slaan heeft ze véél meer geld gekost :')
Sjaak had vaak zo’n afwasborstel in zijn handen bij de Ikea, wanneer hij op mijn rug in de draagzak zat. Ik geloof dat ik hier 6 van die dingen heb liggen zonder ervoor te betalen.
1 keer werd het gezien en zei de vrouw van Ikea dat dit veel vaker gebeurt :')
pi_184449652
quote:
1s.gif Op donderdag 17 januari 2019 08:15 schreef MevrouwCactus het volgende:

[..]

Sjaak had vaak zo’n afwasborstel in zijn handen bij de Ikea, wanneer hij op mijn rug in de draagzak zat. Ik geloof dat ik hier 6 van die dingen heb liggen zonder ervoor te betalen.
1 keer werd het gezien en zei de vrouw van Ikea dat dit veel vaker gebeurt :')
Ik ben 1 keer teruggegaan om een bak met schroeven nog te betalen. Die waren we vergeten omdat die onderin de kinderwagen lag. De kassadame was zwaar verbaasd dat ik terugkwam om het alsnog netjes af te rekenen :')
pi_184454205
Laatst twee pakken luiers @ Lidl 8)7 Ook teruggegaan om te betalen. :Y

Verder is Günther al twee dagen in onhoudbare brabbelmodus! Van 's ochtends vroeg tot bedtijd 's avonds, niet meer dan drie tellen stilte achtereen! :D :')
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Let me see you stripped down to the bone
pi_184454390
Oh mini, wat is hij leuk O+ Hier ook zo’n kletskous en veel wijzen met dat vingertje :D

Vanavond ga ik even lekker uit eten met manlief, morgen zijn we 4 jaar samen en wij grijpen elk klein jubileum aan voor een etentje :P Hoop gebeurd in zo’n relatief korte tijd, samenwonen, trouwen, kind, een paar keer verhuisd in de afgelopen 2 jaar :+

Hier tot nog toe niks per ongeluk meegenomen in de winkel, maar als ik zie hoe ze soms begint te graaien naar dingen ben ik er wel bang voor _O-
And you know I might
Have just flown too far from the floor this time
Cause they calling me by my name..
pi_184455300
Mini, wat een leuk kind heb je toch O+
Hier wordt ook zoveel gekletst (voor zover mogelijk, want zijn grote broer praat eigenlijk ook non-stop). Van de week ging hij recht voor mijn neus staan en brabbelde heel serieus vanalles. Hij wilde zo graag iets vertellen, maar ik kan er werkelijk niets van maken :')
‘Jouw ouders hadden zeker liever een jongetje gehad?’
pi_184465537
Mini wat schattig! O+

Gefeliciteerd rena! Hopelijk was het leuk vanavond! :)

Casper dacht vandaag op het kdv blijkbaar ergens ‘dreumes?’ de peutergroep past me ook wel want ze waren hem opeens kwijt en toen was ie daar _O- Er zit een gemeenschappelijke verschoonruimte en keuken tussen de groepen en blijkbaar kon de deur eerst wel 5 sec. open staan, na de intrede van mijn kind niet meer :'). Nou, voor nu op naar een betere nacht :O
pi_184465838
Ah, LaBelleFleur, hier is het een beetje andersom: de opvang heeft bedacht dat Ijsje wel toe is aan de peutergroep.

We zijn een beetje onaangenaam verrast. Hij zit vanwege onze verhuizing per 1 december bij deze opvang. We hebben hem bewust in de babygroep geplaatst ipv een verticale groep zodat hij tussen kleine kindjes goed/rustig kon wennen aan zijn nieuwe plekje. En dan in april/mei een overstap naar een peutergroep (hij wordt 22 mei 2 jaar). Maar het beleid is kennelijk sinds 1 januari dat ze sneller kinderen willen laten overstappen naar die peutergroep, en dus 'moet' IJsje nu met 1 jaar en negen maanden de overstap al maken. Het wordt ons nu ook medegedeeld, als een voldongen feit. Maar als we dat hadden geweten, dat hij al zo snel weer een verandering zou meemaken, dan hadden we hem direct in de verticale groep geplaatst. Ze hadden ons ook wat beter kunnen adviseren destijds, als ze wisten dat deze beleidswijziging eraan zat te komen.

Hij is echt net gewend aan zijn nieuwe vaste leidsters: de eerste paar weken was het standaard huilen bij het wegbrengen. ;( .

Ik ben het van onze vorige opvang niet gewend dat zoiets zo plompverloren wordt verteld kort van tevoren. Dus dat wordt wel een pittig gesprek.
"All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"
pi_184467028
Frammy wat vervelend zeg. Vooral omdat je een bewuste keus maakt, terwijl je achteraf niet de goede informatie hebt. Ik hoop dat het gesprek wat oplevert. :* Zo sneu dat IJsje nu de dupe wordt van stom beleid.

Ons kdv heeft alleen een verticale groep volgens mij, en daarnaast zit de BSO (en de school) op dezelfde locatie met een open deuren beleid. Als het niet zo druk is doen ze bijvoorbeeld ook samen fruit, of de lunch of andere dingen. Het was voor ons niet een bewuste keus (klein dorp, wel meer locaties maar allemaal van dezelfde organisatie), maar moet zeggen dat ik me er bij Dirk wel prettig bij voel. Ik moet ook altijd zoeken waar onze dreumes uithangt als ik hem ophaal omdat hij grote kindjes van de BSO blijkbaar veel leuker vindt. :')
Morgen ben ik vast weer mezelf.
pi_184467910
Vervelend Franny! Denk je dat je met een gesprek voor elkaar kunt boksen dat IJsje toch in de lente pas verhuist?

Tevens: potje besteld. Als in: om in te plassen. Beginnen met oefenen! *O*

[ Bericht 23% gewijzigd door minilot op 18-01-2019 09:03:28 ]
Let me see you stripped down to the bone
pi_184468942
Dat is ook niet tof Franny! :{

Dat is snel mini! :o

Casper heeft weer gespookt tussen 4:45-6:00 maar hij en mijn vriend (die is bij hem vandaag) sliepen nog steeds om 9:15 toen ik het huis uit ging en niet in mijn auto kon wegens een stevig bevroren deur :') . Woensdag (mijn vrije dag) werd hij ook pas om 09:30 wakker met alleen een fles om 06:30! :D
pi_184469721
Lekkere tijden Fleur. _O_

Mooi op tijd Mini. Ik wil er in het voorjaar mee beginnen, misschien ook al eerder een potje neerzetten zodat hij aan het idee kan wennen. Hij plast graag als zijn luier uit is, doet Gunther dat ook zo?
Wat een leuke kletskous. O+

Daar zou ik ook van balen Franny, helemaal als jullie de keuze zo bewust gemaakt hebben. Kunnen ze een uitzondering maken? Zou ik in ieder geval om vragen dan.

Spullen per ongeluk meegenomen uit de winkel, nee. Ik vrees wel voor de dag waarop Banaan iets in zijn handen heeft wat hij niet wil afgeven om het te laten scannen.

Banaan krijgt zijn hoektandjes, denk ik. Kwijlen, kauwen, een dutje minder, slechte nachten, beetje warm. Afgelopen nachten elk uur even wakker en jammeren. Wakker om 6: 30. Gelukkig is mijn man thuis vandaag, lekker uitgerust want hij besloot om 23:00 al om apart te gaan liggen, die kon dus mooi even overnemen. :)
Wat gewoon is voor de spin, is chaos voor de vlieg.
  vrijdag 18 januari 2019 @ 10:40:11 #252
149959 SQ
snelle trees
pi_184469805
Nu al op het potje joh! Volgens mij heeft Noud nog niet eens door dat hij uberhaupt plast :')
disclaimer
pi_184470264
quote:
1s.gif Op vrijdag 18 januari 2019 10:40 schreef Stormqueen het volgende:
Nu al op het potje joh!
Gewoon inderdaad om alvast een beetje te wennen, verder geen haast hoor. :)

Wel grote interesse van Günther hier in de eigen piemel en billen, pulkt aan luier, trekt zijn eigen broeken (mits elastiek) omhoog en omlaag, gaat steeds specifiek onder de eettafel zitten om op z'n gemak te poepen en kijkt volstrekt geobsedeerd toe hoe zijn ouders naar het toilet gaan. :7

Niet geschoten is altijd mis, voor het zelfde geld heeft -ie wel lol op de pot en doet -ie er ook nog wat in dan is dat alvast mooi meegenomen. :) Zo niet, dan hebben we 'm vast. Is geen bederfelijke waar. 8-)

PKM, yup. Vooral bij mijn lief, die is vaak de lul en wordt meermaals per week verrast met een blijmoedige piesfontein zodra de luier uitgaat. *)
Let me see you stripped down to the bone
pi_184470835
Dat deed S. ook altijd, plassen zodra de luier uit was. Mijm doet dat echt zelden tot nooit, zo handig. Maar die heeft volgens mij ook nog geen idee hoe het verder werkt. Hij wil wel heel graag zijn hand in de wc-pot stoppen als S. erop zit }:|
‘Jouw ouders hadden zeker liever een jongetje gehad?’
  vrijdag 18 januari 2019 @ 14:05:54 #255
231121 Sylver_
Gooi mielies!
pi_184473477
Ah, ik heb toevallig afgelopen week ook een potje neergezet. Nadat grote zus het voor had gedaan :D ging Ella er 3 keer op en af en de derde keer zat er zowaar een plasje in!

10 Minuten later moest alleen het vloerkleed in de was en ben ik sindsdien te lui om het potje weer neer te zetten :@

Ik weet ook helemaal niet meer hoe ik het met kleuter heb aangepakt destijds.

Misschien iig gewoon standaard het vloerkleed weghalen als we echt gaan proberen, laminaat is nog wel goed te dweilen :P
Ignorance is bliss, but knowledge is power.
pi_184476150
Een snel tussendoor vraagje: Avondeten is vaak koud voordat het op is. Warmen jullie het opnieuw op of gewoon warm-lauw-koud door? _O-
Je raekt an de dinge geweun.
pi_184476231
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 januari 2019 16:42 schreef Messina het volgende:
Een snel tussendoor vraagje: Avondeten is vaak koud voordat het op is. Warmen jullie het opnieuw op of gewoon warm-lauw-koud door? _O-
Günther lust het pas op kamertemperatuur of kouder, dus hier geen issue :')
Let me see you stripped down to the bone
pi_184476438
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 januari 2019 16:42 schreef Messina het volgende:
Een snel tussendoor vraagje: Avondeten is vaak koud voordat het op is. Warmen jullie het opnieuw op of gewoon warm-lauw-koud door? _O-
Nee, begin ik niet aan. Dikke kans dat ik al die moeite doe en is ze 2 happen later alsnog klaar.
Of ze neemt vol enthousiasme en overtuiging een hap die ze vervolgens met dezelfde enthousiasme en overtuiging op de grond smijt. :') }:|
pi_184476865
Ah kijk, gelukkig. Vroeg me ineens af of het niet erg zielig was om het niet op te warmen tussendoor. _O- :@
Je raekt an de dinge geweun.
  vrijdag 18 januari 2019 @ 17:41:02 #260
57269 Lemijn
luistert ook naar Leijn
pi_184476923
Jacob verkiest ook koud. Ik ben lui en heb hem misschien wel gedrild, want afgekolfde melk gaf ik ook vaak koud. Ik warm eten wel op hoor, een keer. Maar pap gaat bijv ook makkelijker naar binnen als het al even staat.
Op maandag 14 november 2016 12:18 schreef Crumpette het volgende:
De eerste keer ben je zo'n magische eenhoorn van moeder natuur en creeert een wonder
  vrijdag 18 januari 2019 @ 17:42:16 #261
57269 Lemijn
luistert ook naar Leijn
pi_184476950
Franny, wat stom en slecht doordacht van de opvang. Zou er zeker ook een punt van maken. Zal wel komen door die nieuwe regel over baby-leidster ratio?
Op maandag 14 november 2016 12:18 schreef Crumpette het volgende:
De eerste keer ben je zo'n magische eenhoorn van moeder natuur en creeert een wonder
pi_184479672
Ik warm eten ook echt niet meer op hoor. Ze eet ook liever lauw en uiteindelijk vaak koud.

Potje voelt nog als een ver van mijn bed show, maar vroeg me laatst wel af waarom je een potje boven een wc-bril -verkleiner zou verkiezen? Want dan is het meteen waar het moet enzo.

De wc vindt ze wel een interessant object, vooral de wc borstel en als ik aan het plassen ben staat ze er al ssssssssssssstttt zeggend naast.

Franny idd vervelend, zeker nadat jullie gemerkt hebben dat de eerste overgang niet zo soepel ging. Heb je al erover in gesprek kunnen gaan? Misschien kunnen ze hem af en toe al eens laten wennen door hem een uurtje in de andere groep te zetten?
  vrijdag 18 januari 2019 @ 20:24:20 #263
231121 Sylver_
Gooi mielies!
pi_184480054
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 januari 2019 20:03 schreef Nolita het volgende:
Potje voelt nog als een ver van mijn bed show, maar vroeg me laatst wel af waarom je een potje boven een wc-bril -verkleiner zou verkiezen? Want dan is het meteen waar het moet enzo.
Dat dacht ik bij kleuter destijds ook, maar ze durfde niet op de wc, ook niet met verkleiner.

Ella vind het ook niet zo leuk als ik d'r op de wc zet, hoewel ze er wel minder problemen mee heeft dan kleuter destijds.
Ik vind het wel handig dat ze zelf naar het potje kan lopen en op kan gaan zitten als ze moet. Naar de wc heeft ze hulp nodig en zeker in het begin van de zindelijkheid vond ik dat toch aanvoelen als een extra belemmering. Op een gegeven moment gaan ze het plassen aanvoelen, maar dan moeten ze wel snel op de juiste plek zitten anders wordt het weer dweilen :P

Franny wat rot vooral dat het zo werd medegedeeld. Wel gek ook om een dreumes van 21 maanden dan al bij de peuters te zetten als er verticale groepen zijn. Het lijkt me dat er wel een reden is waarom de groep van 2-4 jaar is?
Heb je nog met ze gesproken daarover?

Ella zou het denk ik wel beter doen in de peutergroep nu, ik heb het idee dat ze uitdaging mist op de babygroep. Ik stap echter over op een andere locatie vanaf april, dus het heeft ook niet zoveel zin om nu te gaan 'wennen' op de peutergroep op haar oude locatie.
Ignorance is bliss, but knowledge is power.
pi_184480449
quote:
1s.gif Op vrijdag 18 januari 2019 20:24 schreef Sylver_ het volgende:

Ik vind het wel handig dat ze zelf naar het potje kan lopen en op kan gaan zitten als ze moet.
Dit was ook mijn gedachte, ja. Sowieso zoveel mogelijk zaken inrichten op zelf doen, gisteren bij de voordeur ook alvast een laag haakje voor de jas van Günther, spiegel op kabouterhoogte en een laag krukje voor schoentjes aantrekken geregeld. O+ Misschien vindt -ie er geen reet aan hoor en trek ik nog tot de brugklas z'n gympen bij 'm aan, maar vooralsnog reken ik gewoon op een ontluikende behoefte aan zelfredzaamheid. :+
Let me see you stripped down to the bone
pi_184480968
Ooh nu wil ik ook een laag haakje voor t jasje van kaptein O+ in mn hoofd is het zo zoet als hij zn jasje op kan hangen zelf O+
In A World Of Emoticons, I'm Colon Capital D
Everybody needs a bosom for a pillow!
pi_184481218
quote:
0s.gif Op vrijdag 18 januari 2019 21:02 schreef littledrummergirl het volgende:
Ooh nu wil ik ook een laag haakje voor t jasje van kaptein O+ in mn hoofd is het zo zoet als hij zn jasje op kan hangen zelf O+
Echt hè? Ik stel het me vast te idyllisch voor, maar ik val al steeds om van vertedering als ik nou z'n klittenbandschoenen onder z'n krukje zie staan. :') O+
Er is overigens ook een laag haakje voor sjaal /muts. :)
Let me see you stripped down to the bone
pi_184481261
Lage haakjes zeker doen ja! Is hier een grote hit, komt regelmatig met haar sjaal om de kamer in wandelen. :D krukje hier is onze eerste traptrede (na de tweede is pas ons traphekje) ze gaat er ook vaak zomaar zitten spelen. De stoeltjes zijn nog iets te hoog om zelf op te komen.

Kwa potje en zelf op en af zag ik wel als pluspunt, maar dan moet je vaak alsnog helpen met broek en luier omlaag of is dat een skill die ze dan inmiddels ook hebben geleerd? En billen afvegen wanneer ze klaar zijn. Dus ik zie het helemaal alleen doen nog niet helemaal, vandaar dat ik dacht dat op de wc zetten er ook nog wel bij te kunnen doen dan.
Wij hebben een houten vloer dus zie liever niet te veel van dat soort ongelukjes. :+
pi_184487557
Hier inderdaad een vrijwel ongebruikt potje. S. gaat veel liever op de zitverkleiner. Het is maar een beetje uitvogelen geloof ik.

Wij hebben een hoge en lage kapstok in een nisje. Ik vind het ook zo prachtig als peuter zijn jasje op gaat hangen O+
Wel een goeie om Mijm te gaan leren nu. Ik zie hem nog heel vaak als het hulpeloze baby’tje, terwijl hij al best veel kan.
‘Jouw ouders hadden zeker liever een jongetje gehad?’
pi_184488067
Muuuuh, de kaptein hoest net toch al rochelend/kokhalzend een sloot slijm op :X we zaten allebei helemaal onder. Verder issie harstikke bleek en eet niks en drinkt amper. Ik kijk het nog ff n paar uurtjes aan, maar als er weer zo'n golf komt bel ik wel even de HAP of we er iets mee moeten. Komt t iemand bekend voor?
In A World Of Emoticons, I'm Colon Capital D
Everybody needs a bosom for a pillow!
pi_184488116
Komt me niet bekend voor ldg, maar klinkt wel heftig. Beterschap met de kleine kapitein. :*
Morgen ben ik vast weer mezelf.
pi_184488338
LDG, beterschap voor de kleine kapitein!

Tussentijds eten opwarmen doen wij ook niet.

Vanochtend een trots moment: Simon ging opeens alle vormpjes in de vormenstoof doen. Eerst dacht ik nog toeval, maar hij deed het meteen een 2e keer O+ O+ O+ O+
  zaterdag 19 januari 2019 @ 10:31:39 #272
231121 Sylver_
Gooi mielies!
pi_184488531
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 januari 2019 09:56 schreef littledrummergirl het volgende:
Muuuuh, de kaptein hoest net toch al rochelend/kokhalzend een sloot slijm op :X we zaten allebei helemaal onder. Verder issie harstikke bleek en eet niks en drinkt amper. Ik kijk het nog ff n paar uurtjes aan, maar als er weer zo'n golf komt bel ik wel even de HAP of we er iets mee moeten. Komt t iemand bekend voor?
De slijm wel, Ella spuugde gisteren zichzelf en de autostoel onder met een lading zure slijm. Alleen niet bleek en drinkt juist erg goed (thee vooral).
Is hij verder wel gewoon alert?
Overleggen kan natuurlijk nooit kwaad.
Ignorance is bliss, but knowledge is power.
pi_184488613
quote:
1s.gif Op zaterdag 19 januari 2019 10:31 schreef Sylver_ het volgende:

[..]

De slijm wel, Ella spuugde gisteren zichzelf en de autostoel onder met een lading zure slijm. Alleen niet bleek en drinkt juist erg goed (thee vooral).
Is hij verder wel gewoon alert?
Overleggen kan natuurlijk nooit kwaad.
Zuur idd, alsof hij het eerder misschien had doorgeslikt ofzo :{

Hij is op zich wel alert maar wil wel graag hangen op/tegen ons en huilt om de kleinste dingen.

Er zit ondertussen een fles melk in, zn rietjesbeker was een no-go, maar zn gewone fles wilde hij wel, lekker hangend op zn pappa O+. Dat ie niet eet vind ik niet zo'n ramp, zolang ie maar wel drinkt en dat is nu gelukt ^O^ paracetamol erachteraan en maar weer eens kijken hoe hij het doet.
In A World Of Emoticons, I'm Colon Capital D
Everybody needs a bosom for a pillow!
pi_184489018
Wat sneu LDG, maar hij is het in ieder geval (even) kwijt.

Wij wilden oorspronkelijk geen potjes maar hebben wc verkleiners, maar voor snelle actie is dat toch teveel gedoe, dus ook een potje in huis waar ook 0 interesse in is door zowel peuter als dreumesen. Maar goed, je kunt m idd maar vast in huis hebben!

Wij hebben geen plaats voor een kinderkapstok, dan past de kinderwagen niet meer door de gang, die is ook gewoon onhandig ingedeeld. Onze huidige kapstok is ook veel te klein dus wij gebruiken gewoon de woonkamer stoelen. In ons vorige huis hadden we niet eens een kapstok, dus dit is al een verbetering!

Peuter is met papa naar een toneelvoorstelling dus ik heb de doos Lego primo weer eens tevoorschijn getoverd en ze zitten al een kwartier rustig samen te spelen O+
pi_184489074
Beterschap voor de kapitein! :*

Wat goed van Simon! *O* Casper vindt dat ook erg leuk! Hij snapt het principe alleen wijs ik aan waar het in moet en dan gaat er motorisch nog vanalles niet goed :')

Geniet van de ‘rust’ FF ;).
pi_184489722
Ldg, niet herkenbaar, maar kan me goed voorstellen dat je misselijk wordt van veel slijm en daardoor moet spugen. Weel heel vervelend. Verder is N hetzelfde als kapitein vandaag. Heel erg verkouden, bijna niet eten en drinken, lekker plakken aan papa en mama en heel snel huilen. Nu hangt ze al een uurtje in de drager tegen me aan.
Ze had ook enorm lang geslapen (19:45 tot 9:00, wel een paar keer wakker). Een goede lange nacht is voor ons een alarmbel helaas.

Wat goed van simon idd Tolstoi!
pi_184489924
Oh trws, weten jullie nog dat ik n tijdje geleden vertelde over kaptein zn eczeem/smet oortje? Het ging steeds maar niet helemaal over of kwam weer terug dus we zijn weer naar de huisarts geweest. Die dacht dat het misschien krentenbaard kon zijn :? Dus nu een nieuw zalfje om te kijken of dat wat doet.
In A World Of Emoticons, I'm Colon Capital D
Everybody needs a bosom for a pillow!
pi_184491498
Volop beterschap voor de slijmspugende/hangerige/anderzijds zich meh-voelende dreumesjes :*

Günther is vanavond mee-uitgenodigd voor een Egyptisch etentje bij een collega van mijn lief thuis dus ik hoop maar dat ik 'm straks plat krijg voor een tweede dut!
Let me see you stripped down to the bone
pi_184491657
Pfff, Simon wil niet slapen voor zijn middagdut….. We waren vanochtend naar een kinderboerderij, nog geen 10 minuten rijden hiervandaan. Valt ie op de terugweg echt 2 of 3 minuutjes in slaap en nu dus niet meer slapen...........


Edit: lang leve de omgekeerde Fok!wet: na bijna 45 minuten is ie toch nog in slaap gevallen *O*

[ Bericht 34% gewijzigd door TolstoiFan op 19-01-2019 13:56:19 ]
  zaterdag 19 januari 2019 @ 14:06:16 #280
342817 Miss_Congeniality
Armed and Fabulous
pi_184491960
quote:
0s.gif Op zaterdag 19 januari 2019 12:06 schreef littledrummergirl het volgende:
Oh trws, weten jullie nog dat ik n tijdje geleden vertelde over kaptein zn eczeem/smet oortje? Het ging steeds maar niet helemaal over of kwam weer terug dus we zijn weer naar de huisarts geweest. Die dacht dat het misschien krentenbaard kon zijn :? Dus nu een nieuw zalfje om te kijken of dat wat doet.
Dat had mijn dreumes ook, tot 2x toe. Het was dan niet echt krentenbaard over het hele gezicht, maar de eczeemplekjes naast haar oor waren aan het natten en er kwamen gele korsten op. De huisarts zei dat als ze een kweekje zouden doen, dat het hoogstwaarschijnlijk wel dezelfde bacterie als van krentenbaard op zou leveren, daarom kregen we er fusidine zalf voor mee. Dat werkte heel snel en daarna konden we weer verder smeren om de eczeem onder controle te krijgen. Het heeft zich gelukkig niet verder uitgebreid over de rest van het gezicht.

Sneu dat hij zo ziek is verder! Het slijm opgeven herken ik niet echt. Fijn dat hij net wel goed heeft gedronken.
pi_184494329
Zo stom dat ik altijd zo onzeker word als ze ziek is. }:|
Omdat ik gewoon niet weet wat ze voelt, wat er is. Ze slaapt dus nu eigenlijk al de hele dag op ons. Als we haar even rechtop zetten is ze suf en draaien de ogen meteen weer weg en dicht, dus laten haar maar slapen. Zetpil van 15:00 heeft niet voor verbetering gezorgd op een hele korte opleving na waarin ze een paar geluidjes maakte. In principe snap ik dit beeld, want ziek zijn slurpt energie en wat is er dan lekkerder dan slapen. Maar ik ben aan de andere kant bang iets over het hoofd te zien.

Edit: dat had ik eerder moeten posten. sinds 17:00 heeft ze een opleving; ik ben weer wat gerustgesteld. Blijft bizar hoe dat werkt in mijn hoofd. Ben over het algemeen echt wel iemand die vertrouwd op haar gevoel.

[ Bericht 14% gewijzigd door Nolita op 19-01-2019 17:48:33 ]
pi_184495988
Fijn Nolita! Is ook lastig altijd..

Hoe is het met de kapitein?

Ik heb voor Casper alvast een carnavalspakje gekocht, hij wordt een paarse octopus en het is zo schattig :') O+. Zal morgen eens proberen een foto te maken, het pak passen vlak voor etenstijd en na een langere autorit en middag in de kinderwagen bleek niet het beste moment :')
  zaterdag 19 januari 2019 @ 19:05:54 #283
231121 Sylver_
Gooi mielies!
pi_184496684
Ik snap het helemaal hoor, Nolita.
Toen Ella de 6e ziekte had, begon het (zoals dat gaat met de 6e ziekte) met 3 dagen hele hoge koorts. Ze was toen ook echt een slap vaatdoekje de hele dag, dat maakte me ook wel erg zenuwachtig omdat er verder niks te zien was (nog).

Zeker als ze nog zo jong zijn en nog niet kunnen aangeven waar ze last van hebben, bekruipt me altijd de angst dat ik iets over het hoofd zie ofzo.

Beterschap voor N, iig! Hopelijk voelt ze zich snel weer beter.
En ook voor de Kapitein!


LaBelle, ik ben heel erg benieuwd naar de foto! :D
Ignorance is bliss, but knowledge is power.
pi_184497584
Lees over veel zieke dreumessen, beterschap!

Hier ook een zieke dreumes, ze is niet echt verkouden maar is sinds gisteravond niet lekker en had vanmorgen 38.5 graden koorts, ze was de hele dag hangerig bij manlief en is nu met een zetpil naar bed. Kan koorts ook komen van tanden?

En werden jullie menstruaties ook steeds heftiger na de bevalling? Bij mij liep het bloed vanochtend langs mijn benen, omdat ik met duf hoofd nog niet doorhad dat het begonnen was :+ Verder geen enorme krampen oid, wel veel meer bloed dan ik gewend ben.
And you know I might
Have just flown too far from the floor this time
Cause they calling me by my name..
pi_184497597
De kaptein gooide aan t begin van de avond hard huilend zn maaginhoud eruit en was sindsdien (denk ik) misselijk. koorts, kokhalzen en veel wegslikken. Heeft wat kleine beetjes KV gedronken en dat bleef er wel in. Dus nu weer met een paracetamol in zn bedje, we gaan t zien ;)

Ik heb hetzelfde hoor nolita, ik wil altijd graag "ik vertrouw op mn gevoel" zijn, maar tegelijkertijd bel ik liever n keer teveel dan te weinig met bijvoorbeeld de huisartsenpost om even te overleggen :Y
In A World Of Emoticons, I'm Colon Capital D
Everybody needs a bosom for a pillow!
pi_184497611
Oh het octopuspak :o mogen we een filmpje *O* O+?
In A World Of Emoticons, I'm Colon Capital D
Everybody needs a bosom for a pillow!
pi_184498542
Ja ik zal morgen een filmpje maken! :D

Is ook lastig inschatten! De 6e ziekte vond ik ook nasty bij Casper (destijds 4,5 maand).

Nee is voor mij niet herkenbaar Rena! Is wel vervelend lijkt me.
pi_184506325
quote:
1s.gif Op zaterdag 19 januari 2019 20:44 schreef LaBelleFleur27 het volgende:
Ja ik zal morgen een filmpje maken! :D
Jaaa! Erg benieuwd! *O*

Hier nog steeds geen menstruatie, dus geen idee of -ie heftiger gaat zijn dan pre-kind. Moet haast wel, want het was bij mij altijd maar twee dagen een beetje druppelen.

Günther deed het overigens priiiiima op de dinner party van iemand uit het werkteam van mijn lief gisterenavond. Er waren een dwergteckel en een zeer vrolijk zesjarig meisje om mee te spelen en Günther heeft de hele avond zo: :D :D gekeken bij de gesprekken. Die gingen allemaal in het Engels (internationaal team, er was onder meer een Egyptische, een Indiër, een Turks stelletje en een Brit) en dat hoorde Günther tot dusver alleen bij een paar van zijn favoriete voorleesboeken en een incidentele Teletubbies-aflevering. Goeie associaties dus! :+

[ Bericht 43% gewijzigd door minilot op 20-01-2019 07:55:08 ]
Let me see you stripped down to the bone
pi_184508114
Klinkt gezellig Mini :)

Hoe is het met de zieke baby’s?

:D! het hoofddeksel is nog een uitdaging :')

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_184508298
quote:
1s.gif Op zondag 20 januari 2019 10:41 schreef LaBelleFleur27 het volgende:

het hoofddeksel is nog een uitdaging :')

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
:D Kijk dat nou!

Heb je ook een outfit voor jezelf? :)
Let me see you stripped down to the bone
pi_184508309
Heh. Bücherwurm in wording. *)

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Let me see you stripped down to the bone
pi_184510427
Hier geen ranzige zure slijmkots meer, alleen nog koorts ^O^

Hier hebben we ook een kleine boekenwurm, de hele dag worden we aan een vinger meegenomen naar de boekenkast om er een boekje uit te halen. En als de kast dan op een gegeven moment leeg is en er komen geen boekjes meer uit, dan wordt ie toch n potje giftig :D _O-
In A World Of Emoticons, I'm Colon Capital D
Everybody needs a bosom for a pillow!
pi_184510444
Octupusbaby :D

Ik ga misschien ook wel carnaval vieren met dreumes O+ naar de optocht kijken en naar t kindercarnaval :D
In A World Of Emoticons, I'm Colon Capital D
Everybody needs a bosom for a pillow!
pi_184511018
Fleur, wat een goede outfit van Casper :D :D

Mini, fijn dat Günther het zo goed gedaan heeft en ^O^ voor het boekenwurmpje O+
Simon vindt het ook heerlijk om in boekjes te bladeren (Bobbi is favoriet momenteel) en om voorgelezen te worden.

Beterschap voor alle zieke kindjes, zou verboden moeten worden...

Ik had een heerlijk begin van de dag, Simon was om 7:15 wakker, wel helemaal doorgelekt. Na verschonen had ik hem meegenomen naar ons bed en daar heeft ie heerlijk nog een uur aan de borst in bed liggen knuffelen. Wat is dat toch HEERLIJK, kon wel janken van geluk O+ O+ O+ O+ Wat mis ik dat ook soms van de babytijd.
pi_184511277
Hier wordt uiteraard ook carnaval gevierd, je kunt er hier in Limburg niet omheen haha.
Denk alleen dat het bij de optocht blijft, hoogzwanger is er niet veel aan :P
En de muziek is ook alleen leuk met een slok op :')

V zegt nu ‘jiejie’ tegen m’n blote buik en duwt in m’n navel haha. Hij snapt natuurlijk nog niet dat daar een baby in zit maar het is wel schattig O+
pi_184513363
Tolstoi: O+!

Günther op zondagse wandeling. Genoeg spek om de vrieskou te trotseren 8-) Beetje jammer dat -ie doorheeft hoe z'n schoenen uit gaan :')

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Let me see you stripped down to the bone
pi_184514552
Fleur wat een leuk pakje O+ !!

LDG, hopelijk daalt de koorts ook snel.

Mini, wat is Gunther toch knap O+

Ik ben alleen thuis voor een paar uur, heb nog dusdanig last van mijn vrouwenkwaal dat manlief met de kinders naar zijn ouders is. Ondanks de heerlijke Gossip girl marathon mis ik ze best :@ Ik vind dit wel echt een roteffect van die zwangerschap hoor, ik had hiervoor echt weinig last er van -O-
And you know I might
Have just flown too far from the floor this time
Cause they calling me by my name..
pi_184514619
Als het zo heftig is, rena, kan je dan niet beter een keer de HA bellen voor overleg? Lijkt me geen doen zo. :*

Wat een lekker koppie zit erop mini. O+
Morgen ben ik vast weer mezelf.
pi_184515747
Wij zijn best heel druk met de carnaval. Mijn vriend zit bij de raad van 11 (hij is daardoor nu al veel weg) en ik begeleid dansmariekes. Casper en ik lopen ook nog met de buurt mee :). Hij was vorig jaar de eerstgeborene van het carnavalsseizoen en we kregen in de kraamweek de prins en adjudant op bezoek met een onderscheiding, dat was wel tof. Mijn vader is prins en adjudant geweest en zo kreeg ik het vroeger weer met de paplepel ingegoten :P.

Wat vervelend Rena! Wat Nanuke zegt is misschien wel verstandig..

Günther O+

Wat was het heerlijk weer he? Wij hebben ergens aan het water gegeten tijdens een prachtige zonsondergang O+

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_184516303
Fleur, die foto! O+ O+
Let me see you stripped down to the bone
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')