restaurant denk. anders heb je echt een pauper woonbootquote:Op zaterdag 5 januari 2019 16:02 schreef Zipportal het volgende:
Is dat nu woonboot of een restaurant? Zit wel vlakbij de rondvaarten.
Het vuur zit inderdaad ook nog eens aan de kant van de oever.quote:Op zaterdag 5 januari 2019 16:01 schreef Resistor het volgende:
[..]
Met een grote spuit water aan de verkeerde kant van de romp pompen geeft weer andere problemen
Nou nou nou.quote:Op zaterdag 5 januari 2019 16:04 schreef Nikonlover het volgende:
[..]
restaurant denk. anders heb je echt een pauper woonboot
Ik zie het in Nederland ook steeds meer. Kom regelmatig woningen tegen waar de gele hesjes voor het raam hangen. Op straat en bij evenementen zie ik ook steeds meer mensen met een geel hesje.quote:Op zaterdag 5 januari 2019 16:09 schreef theunderdog het volgende:
Bijzonder wel dit. Het lijkt erop dat dit niet gaat doodbloeden. Ik zat ernaast, dacht dat dat hele gele hesjes gedoe slechts paar dagen zou duren.
Die krijgt straks wel een knuppel in zn nek hoor. let maar opquote:
Wordt er al gedacht aan het aftreden van Macron of is dat niet iets waarover gesproken wordt?quote:Op zaterdag 5 januari 2019 16:09 schreef Infection het volgende:
[..]
Ja. Stukken erger dan afgelopen weken zelfs.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |