Nee mezelfquote:
Haha ja inderdaadquote:Op donderdag 27 december 2018 19:10 schreef Poes. het volgende:
2 jaar terug moest ik maat 44 ipv 42 en nu kon ik dus opeens een S aan.
Ja dat zie je in veel winkelsquote:Op donderdag 27 december 2018 19:09 schreef Poes. het volgende:
Eigenlijk hebben ze de labels gewoon aangepast, gezien ik opeens in maat S ipv XL kon
Nope, Primark did itquote:Op donderdag 27 december 2018 19:17 schreef Samzz het volgende:
En ik maar denken dat ik afgevallen ben.
Haha nou bij mij is het net ff anders... zit normaal op 36/38 Maar die hebben ze niet (meer). Het is nu of 34/36 (vaak net te klein) of 38/40 (vaak net te groot)quote:Op donderdag 27 december 2018 19:09 schreef Poes. het volgende:
Eigenlijk hebben ze de labels gewoon aangepast, gezien ik opeens in maat S ipv XL kon
Zo heb ik een supertoffe trui gekocht daar. Maat M. Ivm de boobz.quote:Op donderdag 27 december 2018 22:02 schreef altootje86 het volgende:
[..]
Haha nou bij mij is het net ff anders... zit normaal op 36/38 Maar die hebben ze niet (meer). Het is nu of 34/36 (vaak net te klein) of 38/40 (vaak net te groot)
Ik pas ook (bijna) alles daar... kan geen peil op trekken op de matenquote:Op donderdag 27 december 2018 22:40 schreef Samzz het volgende:
[..]
Zo heb ik een supertoffe trui gekocht daar. Maat M. Ivm de boobz.
Kom thuis, pas m, veel te groot. Gedegradeerd tot huispaktrui
.
Juistquote:Op donderdag 27 december 2018 23:28 schreef altootje86 het volgende:
[..]
Ik pas ook (bijna) alles daar... kan geen peil op trekken op de matenEn ze zitten net te ver weg om het terug te brengen
Neequote:
Croptops passen mij als gewone topsquote:Op vrijdag 28 december 2018 10:01 schreef PrisTheShiz het volgende:
Ik heb lengte problemen bij primark.
Maar met de new sizing is dat een stuk beter geworden. En ik winkel veel bij de heren, die dragen geen croptops
Gewone tops passen mij als croptopsquote:Op vrijdag 28 december 2018 10:12 schreef Samzz het volgende:
[..]
Croptops passen mij als gewone tops.
#Team1.60.
Ik extra lange shirts wit (heren underwear) voor 3,19¤ pst.quote:Op vrijdag 28 december 2018 10:12 schreef Samzz het volgende:
Ik heb gisteren een andere legging bij de Action gehaald en ook die vind ik tof.
Een zwarte van stof met over de lengte van t been nepleer of zo. En twee ritsjes.
Whehe.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |