ben nu voor westquote:Op vrijdag 21 december 2018 16:16 schreef SlechteWoordgrappen het volgende:
Waarom kondigen we West niet aan als HALVE NEDERLANDER?
Noordelingen schijnen bot te zijnquote:Op vrijdag 21 december 2018 16:19 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Wat heb jij tegen North? OF voor West?
Hebben we hier al besproken net.quote:Op vrijdag 21 december 2018 16:21 schreef skysherrif het volgende:
Feyenoord City gaat er trouwens komen
Ah.quote:Op vrijdag 21 december 2018 16:21 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Hebben we hier al besproken net.
Benieuwd of het bij Feyenoord nu ook dertien in dozijn wordt met de rijke, rustige lui op de lange zijde en de meest fanatieke achter het doel.quote:Op vrijdag 21 december 2018 16:21 schreef skysherrif het volgende:
Feyenoord City gaat er trouwens komen
maar weer eens swipenquote:Op vrijdag 21 december 2018 16:24 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ja je kan niet alles hebben hè.
Ach ik vind 1 enorm sfeervak zoals bij ajax nu ook wel wat hebben tbh.quote:Op vrijdag 21 december 2018 16:24 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Benieuwd of het bij Feyenoord nu ook dertien in dozijn wordt met de rijke, rustige lui op de lange zijde en de meest fanatieke achter het doel.
Op Bumble krijg ik dat drie meiden mij een like hebben gegeven maar die kom ik dan niet tegen bij het swipen.quote:
quote:Op vrijdag 21 december 2018 16:25 schreef SlechteWoordgrappen het volgende:
Ik zit die FOK! awards door te kijken
[ afbeelding ]
Wie heeft hier op yannickdevos7 gestemd?
Wat een focking lelijke kinderen.quote:
Juich jij ook voor Dimitri vanavond?quote:
Die autist met sjuul de latoeret.quote:
Nee niet speciaal. Wel tegen de ferret.quote:Op vrijdag 21 december 2018 16:27 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Juich jij ook voor Dimitri vanavond?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |