Als je zo gozer als gisteren hebt, die voor elke beurt en bij elke belangerijke dart een rondje gaat lopen.quote:Op dinsdag 18 december 2018 14:05 schreef heywoodu het volgende:
Vijf kwartier voor drie legs, ik geloof het niet.
quote:Op dinsdag 18 december 2018 14:05 schreef maxi-mus het volgende:
'DE LAATSTE WEKEN HEB IK WEL GOED STAAN SPELEN, ALLEEN IK VERLOOR ELKE KEER'
Oke, benito.
https://www.rtl7darts.nl/(...)ik_wel_goed_staan_s/
Is er een alternatief voor dartsdata?quote:Op dinsdag 18 december 2018 14:08 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Als hij de vloer af wil gaan, ja. Overigens wordt die Tour Card Qualifier voor de Nederlandse Euro Tour wel genot. Dan gaan ze met maximaal 15 man of zo strijden voor zes tickets.
neequote:Op dinsdag 18 december 2018 14:09 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Is er een alternatief voor dartsdata?
Ik luisterde niet?quote:
Van Liu volgens mij.quote:Op dinsdag 18 december 2018 14:12 schreef showtimer het volgende:
[..]
Oh, opkomstnummer van een of andere Aziaat dacht ik.
Het originele Trivago meisje was beter. En het is alsnog een klote reclame.quote:Op dinsdag 18 december 2018 14:14 schreef JR-Style-93 het volgende:
TrivagoMeisje is hartstikkene prima.
Ja, dan nog niet natuurlijk hequote:Op dinsdag 18 december 2018 14:08 schreef TjjWester het volgende:
[..]
Als je zo gozer als gisteren hebt, die voor elke beurt en bij elke belangerijke dart een rondje gaat lopen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |