SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Een vriendin van mij heeft net lunch gebracht en elke keer als ie even wakker is haal ik snel wat te drinkenVerder is Jip voor een koortsige baby best okay. Als hij wakker is kunnen er zelfs lachjes vanaf en hij kan zichzelf wel 10 minuten entertainen zonder op mij te plakken, kan ik in ieder geval ook gewoon naar de wc
. Oh en hij drinkt heel veel dus dat is ook wel fijn.
[ Bericht 0% gewijzigd door Aure op 18-12-2018 14:07:07 ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De rozijneneter van FleurHet lijkt me heerlijk als ze rechtop kunnen zitten.
Exode, wat kijkt ze super hyper blijEn als ik dat zo zie zie vind ik het wel een beetje jammer dat ik geen meisje heb, die hebben veel leukere kleren....
Wat heeft Ollie een hip retro pakje aan! Ik ben benieuwd of er in comfort voor die kleintjes verschil in zit.
Goed om te horen dat de wendag zo prettig ging Priem! Dat geeft meteen een hoop vertrouwen.
Wat een schitterende foto's Peace! Toch wel tevreden met de "gedwongen" fotograaf denk ik? Hier toch wel spijt dat wij geen geboortefotograaf hebben genomen als ik dit zo zie.
Bikkel heeft mijn verkoudheid over genomen helaas maar slaapt wel redelijk veel / goed. Wel max 3 uurtjes maar dat is prima.
Wij hebben bij de geboorte van een kennis een stek gekregen van een eik. Dat noemen ze dan een geboorteboom en met een hele omschrijving erbij van "geplant in 2017 en ontkiemd in 2018 en dat Bikkel maar mag opgroeien als grote, sterke eik bla bla bla" Voor mij het aller mooiste en dierbaarste cadeau wat we hebben gehad ook met wat er allemaal is gebeurd voorafgaande aan het ontstaan van Bikkel. Hij stond nog in een pot en we waren nog aan het kijken voor een mooi plekje omdat het best een grote boom zou gaan worden. Helaas in verleden tijd. Mijn schoonvader dacht dat het onkruid was en heeft gisteren het stekje uit de pot getrokken en weg gegooid. Ik ben al de hele dag helemaal over de zeik en aan het janken. Laten we het maar houden op een combinatie van hormonen, de griep en schildklierproblemen. En de beste man heeft alleen maar willen helpen dus boos kan ik ook niet worden. Maar man o man, wat is het kut.
"Life is what happens to you, while you're busy making other plans"
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 3% gewijzigd door Loj op 18-12-2018 23:12:07 ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Sinds een paar dagen hier (vermoedelijk) tandjesleed. Meneer is zeer aanhankelijk, kwijlt ineens heel erg veel en lijkt ook pijn te hebben. Hij wil overal op bijten. We zien het nog niet echt aan z'n tandvlees, maar de symptomen lijken er wel te zijn.
Donderdagochtend wenochtend op het kdv, daar mag hij vanaf januari elke week een dag heen. Ben eigenlijk wel heel benieuwd naar hoe het gaat en kijk stiekem uit naar aanstaande donderdag even een ochtendje "vrij"![]()
24 uur verdeeld over afwisselend 4 en 5 dagen. Hetzelfde als ik hiervoor ook al werkte.quote:Op dinsdag 18 december 2018 19:48 schreef VKV het volgende:
Luna, gaat hard ineens hè? Hoeveel dagen ga je straks werken?
Sorry, ik zal niet meer zeggen dat ik sinds week 2 geen gebroken nacht heb gehad.quote:Op dinsdag 18 december 2018 13:13 schreef Spees_Eend het volgende:
[..]
Jij geniet er wel van om het in te wrijven he![]()
Begint op te vallen![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |