Wat zijn jouw cijfers? Of, oja. Oeps.quote:Op zaterdag 15 december 2018 12:08 schreef MMaRsu het volgende:
Maar dat zijn multiplayer games dat is toch niet waar gamen om draait
quote:Op woensdag 12 december 2018 19:18 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Is toch gewoon zo?
Singeplayer is waar een game in uitblinkt. Hele verhaallijn, waar de graphics getoond kunnen worden. De hele ruimte en alle mogelijkheden. Waar je in het spel komt en ga zo maar door.
Multiplayer is tja een toevoeging, wellicht leuk als solo boring wordt. Brengt nooit beleving, zit geen verhaal in. Geen extra's, niet de hele kracht van een spel. Vaak gewoon heel simpel (dump mensen in een klein deel van wat singeplayer is en laat ze maar wat tegen elkaar doen).
Ben er alweer klaar mee. Iets te lang uit het spel. Wordt helemaal de tering in gepwnedquote:Op zaterdag 15 december 2018 14:06 schreef RickoKun het volgende:
Ik ga maar weer assassins creed odyssee doen
Persoonlijk voor mij nog steeds het beste spel op de PS4 jaquote:Op zaterdag 15 december 2018 14:33 schreef Scrummie2.0 het volgende:
Horizon Zero Dawn complete edition besteld. Toch maar die uitbreiding spelen, en de hele game ook maar weer een replay geven, want die game was ook fan-tas-tisch.
Kerstvakantie een prima periode voorquote:Op zaterdag 15 december 2018 14:44 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Persoonlijk voor mij nog steeds het beste spel op de PS4 ja. Heb die complete edition ook nog liggen, moet ik binnenkort ook maar eens aan gaan beginnen.
Was dat het enige platform waar ie goeie scores kreeg?quote:Op zaterdag 15 december 2018 11:02 schreef StateOfMind het volgende:
Ik zag net reclame van Just Cause 4 voorbij komen op tv, staat ook Fok! vermeld
Ik zag er net een aantal voorbij vliegen.quote:Op zaterdag 15 december 2018 16:39 schreef DKUp het volgende:
De PS4’s/PS4 Pro’s vlogen uit de winkel.
Tussen de 150 en 200 euro voor de console + controlers.quote:Op zaterdag 15 december 2018 17:04 schreef summer2bird het volgende:
Even een vraagje voor jullie
Ik heb een PlayStation 4, 500 gb, 2 controllers, 2 jaar oud+ games ( the Witcher 3, gta5, steep, Skyrim special edition, project cars, turbomania, Uncharted 4, Mortal kombat, Lego world, LittleBigPlanet 3 en tearaway unfolded.
Wat zou ik hiervoor kunnen vragen?
Ik heb trouwens geen doos meer van de PS4.
Wachtend op de PS5 en PS5 Pro......quote:Op zaterdag 15 december 2018 16:43 schreef Dr_Gonzo het volgende:
[..]
Ik zag er net een aantal voorbij vliegen.
Ze zijn zeker aan de winter trek naar het zuiden begonnen.
Ik moest er wel om lachen want dan waren Battlefield en COD doodquote:Op zaterdag 15 december 2018 12:08 schreef MMaRsu het volgende:
Maar dat zijn multiplayer games dat is toch niet waar gamen om draait
Bedanktquote:Op zaterdag 15 december 2018 17:06 schreef Dr_Gonzo het volgende:
[..]
Tussen de 150 en 200 euro voor de console + controlers.
De games ca. 10 euro p/s
Ik heb een oude ps4 500gb met een controller verkocht voor 180 euro met twee spellen erbij.quote:
Je kan een bundeltje maken met games om de verkoop aantrekkelijker te maken waarbij de prijs voor beide partijen acceptabel zijn.quote:Op zaterdag 15 december 2018 17:46 schreef RickoKun het volgende:
[..]
Ik heb een oude ps4 500gb met een controller verkocht voor 180 euro met twee spellen erbij.
Hoewel hij gelijk heeft met de spellen per stuk, moet je die spellen wel los zien te verkopen.
(Oh dat zegt ie ook eigenlijk)
-edit-
Wel MISSCHIEN een poep periode om te verkopen, vanwege de tijdelijke kortingen momenteel.
Die PS4 vogels gaan nu naar warmere oorden om met elkaar te vogelen.quote:Op zaterdag 15 december 2018 17:27 schreef DKUp het volgende:
[..]
Wachtend op de PS5 en PS5 Pro......
De eieren kunnen binnen een jaar of twee jaar uitkomen.quote:Op zaterdag 15 december 2018 20:42 schreef Dr_Gonzo het volgende:
[..]
Die PS4 vogels gaan nu naar warmere oorden om met elkaar te vogelen.
Wanneer ze terug komen gaan ze hier eitjes leggen en komen er PS5 vogels uit.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |