Lijkt me wel een beetje gek als je zooooveel opties hebt, de vrouw waar hij voor mij een date mee gehad was duidelijk alleen op sex uit. Bovendien stelde hij op date 1 niet voor om naar zijn huis te gaan, ook al was dat vlakbij. Misschien denk ik wel te makkelijk? Geen idee.quote:Op woensdag 12 december 2018 23:42 schreef Elpis het volgende:
Zou me trouwens niets verbazen als hij die eerste 3 dates zo snel mogelijk achter de rug wilde hebben omdat hij weet dat sommige vrouwen eerst een aantal dates achter de rug wil hebben voordat ze de horizontale lambada willen doen.
Maar misschien ben ik nu wel heel erg negatief.
Ik heb geen spijt van de sex, het voelde goed en ongedwongen. Er zat geen druk op.quote:Op donderdag 13 december 2018 07:24 schreef Jegudiel het volgende:
[..]
Ik weet van een stel dat elkaar heeft leren kennen op vakantie en in diezelfde vakantie, nog geen week, sex hebben gehad en het lijkt erop dat ze nog bij elkaar zijn.
Waarschijnlijk is de kans wel groter dat je "gebruikt" wordt, maar zeker weten kan je nooit.
Ik hoop pas seks met iemand te hebben als ik haar beter heb leren kennen, ik denk dat we elkaar leuk vinden, EN als ik het ok vind als het maar eenmalig zou zijn. Denk dat ik dan achteraf minder snel last van spijt zal hebben. Ik heb het alleen nog niet in de praktijk kunnen brengen.
@TS Verliefdheid is niet altijd een goede raadgever. Het kan zeker mooi zijn, maar je zal het wel moeten doseren en je niet erdoor laten overnemen. Betrek je verstand erbij, beoordeel ook op wat je echt ziet en hoort, niet alleen wat je voelt en hoe je denkt dat hij is.
Naar mezelf kijkend(en ook bij jou) als ik verliefd ben en denk dat het wederzijds is, dan wil ik bij je zijn en kijk ik niet naar anderen en maak ik tijd voor je vrij zover ik dat redelijk vind.
Zijn gedrag, zoals je het omschrijft, komt tegenstrijdig en daardoor onbetrouwbaar op mij over. Het is maar een kant en kan zijn dat hij inderdaad tijd nodig heeft. Hij zegt dat hij tijd/ruimte nodig heeft, dan zal je die moeten geven, hoe moeilijk het ook is. Bal ligt bij hem.
Kap het nog niet af, maar richt je op anderen dingen in de tussentijd en ben er niet afhankelijk van. Als hij na een week, misschien 2, zou ik hem wel vragen waarom hij in die eerste week wel tijd had voor 4 dates en nu niet voor 1 en leg uit waarom je dat vervelend vindt.
Maar daar score je minder mee.quote:Op donderdag 13 december 2018 13:05 schreef Jardis het volgende:
Vind het wel een pussy actie als hij nu weg blijft.
Wees dan gewoon een man en zeg ik wilde seks hebben en meer niet.
Hij had tegen z'n rebound gezegd wel letterlijk gezegd dat ie alleen sex met haar wilde, meer niet. Ik wacht z'n mail af, als die komt.quote:Op donderdag 13 december 2018 13:05 schreef Jardis het volgende:
Vind het wel een pussy actie als hij nu weg blijft.
Wees dan gewoon een man en zeg ik wilde seks hebben en meer niet.
Ja, waarschijnlijk ben ik ook gewoon te aardig altijd. Maar mensen de hele dag aan je laten denken (wat dat doet TO eigenlijk) en je dat geen zak interesseren, netjes is het niet.quote:
Dat soort dingen zeg je random tegen vrouwen op datingsapps?quote:Op donderdag 13 december 2018 13:23 schreef Jardis het volgende:
[..]
Ja, waarschijnlijk ben ik ook gewoon te aardig altijd. Maar mensen de hele dag aan je laten denken (wat dat doet TO eigenlijk) en je dat geen zak interesseren, netjes is het niet.
Op een dating site zeg ik ook altijd direct als ik iemand niet zo leuk vind. Misschien niet leuk, maar vaak doen ze er ook nog wat mee. Iemand had echt een super lelijke foto. Soort selfie alleen dan van onderen en zo leek het alsof een vrouw 3 kinnen had (vet ribbels). Uur later had ze al een hele andere foto.
Leef je voor zelf, maar je kan een ander soms wel helpen door een kleine moeite.
Die man kan toch ook gewoon zeggen wat hij wilt. Mag best een dag duren maar 3 dagen na een potje vrijen vind ik vrij laf.
Was elke vent maar zo eerlijk Jardis ;-)quote:Op donderdag 13 december 2018 13:23 schreef Jardis het volgende:
[..]
Ja, waarschijnlijk ben ik ook gewoon te aardig altijd. Maar mensen de hele dag aan je laten denken (wat dat doet TO eigenlijk) en je dat geen zak interesseren, netjes is het niet.
Op een dating site zeg ik ook altijd direct als ik iemand niet zo leuk vind. Misschien niet leuk, maar vaak doen ze er ook nog wat mee. Iemand had echt een super lelijke foto. Soort selfie alleen dan van onderen en zo leek het alsof een vrouw 3 kinnen had (vet ribbels). Uur later had ze al een hele andere foto.
Leef je voor zelf, maar je kan een ander soms wel helpen door een kleine moeite.
Die man kan toch ook gewoon zeggen wat hij wilt. Mag best een dag duren maar 3 dagen na een potje vrijen vind ik vrij laf.
Nee, niet random. Ze vroeg, wat vind je leuk aan mij en wat niet.quote:Op donderdag 13 december 2018 13:25 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Dat soort dingen zeg je random tegen vrouwen op datingsapps?
Waarom niet gewoon wachten totdat ie je mee uit vraagt? Je wil zo graag, dit kan hem weleens afschrikken.quote:Op donderdag 13 december 2018 13:27 schreef Sjalala90 het volgende:
[..]
Was elke vent maar zo eerlijk Jardis ;-)
Ik hoop dat hij duidelijkheid terugmailt. Of dat nou 'laten we dit doorzetten' of 'het is klaar' is.
Na de sex zei ie 'droom ik nou weer?', (hij had me eerder eens in z'n slaap geappt, z'n adres doorgestuurd. Hij droomde dat ie dat deed, maar heeft het echt gesturd) dat zeg je toch ook niet zomaar?
Alle kerels voor hem hebben niks in die trant gezegd iig hahaha. Dat was 'chill' of 'je hebt een mooie rug' of weet ik wat
Zou goed kunnen, maar het zou hem sieren als hij dat dan ook zou zeggen. Ze vraagt er immers expliciet om.quote:Op donderdag 13 december 2018 14:11 schreef DaggerOne het volgende:
[..]
Waarom niet gewoon wachten totdat ie je mee uit vraagt? Je wil zo graag, dit kan hem weleens afschrikken.
Je kan je eigen onzekerheid niet onder controle houden, en dat is goed merkbaar, ook voor hem. Nu maakt het voor vrouwen wat minder uit dan voor mannen maar ik zou wel denken: 'als ik nog 1x seks heb met deze chick kom ik niet meer van haar af', en dat schrikt juist af.
Deze is duidelijk bedrevener in het bespelen van de vrouwtjes inderdaad.quote:Op donderdag 13 december 2018 13:27 schreef Sjalala90 het volgende:
[..]
Alle kerels voor hem hebben niks in die trant gezegd iig hahaha. Dat was 'chill' of 'je hebt een mooie rug' of weet ik wat
Vandaar ook dat ik al een paar keer heb gezegd 'wacht nou gewoon af, want wat hij nu doet is ook al antwoord genoeg'. Maar dan tóch er achteraan rennen. Ik snap het wel, want zij wil een antwoord hóren terwijl wat er nu gebeurd ook al een antwoord is.quote:Op donderdag 13 december 2018 14:11 schreef DaggerOne het volgende:
[..]
Waarom niet gewoon wachten totdat ie je mee uit vraagt? Je wil zo graag, dit kan hem weleens afschrikken.
Je kan je eigen onzekerheid niet onder controle houden, en dat is goed merkbaar, ook voor hem. Nu maakt het voor vrouwen wat minder uit dan voor mannen maar ik zou wel denken: 'als ik nog 1x seks heb met deze chick kom ik niet meer van haar af', en dat schrikt juist af.
Er expliciet om vragen kan een persoon juist net de verkeerde kant op duwen. Afwachten is vaak het beste, want dan geef je iemand de tijd om je te missen. Juist dan ontstaan gevoelens.quote:Op donderdag 13 december 2018 14:30 schreef Jegudiel het volgende:
[..]
Zou goed kunnen, maar het zou hem sieren als hij dat dan ook zou zeggen. Ze vraagt er immers expliciet om.
Ik dacht dat vrouwen zo'n keigoede persoonlijkhidaradar hadden. Maar dan lees je eigenlijk vaker wel dan niet wat meiden zoals jij schrijven.quote:Samuel24 schreef: Ik snap als geen ander hoe vervelend dit is. Ik heb zelf in het verleden ook heel wat dates gehad en die waren vaak niet zo betrouwbaar. Eerst heel geïnteresseerd doen. En op een gegeven moment waren ze opeens helemaal niet meer zo geïnteresseerd ik hoorde ik daar niets meer van
Een klein weekje moeten wachten in "onzekerheid" over een relatie. Is dit werkelijk een van de moeilijkste dingen waar vrouwen zich druk over hoeven maken in het sociale leven. Werkelijk waar deze evolutie is een leugenquote:Sjalala90 schreef: Ff concreet: zal ik er dit weekend over beginnen, na z'n 'zondagse activiteiten'? Of echt een week wachten? Dat vind ik het moeilijkst nu.
Mensen willen het niet horen, want het is pijnlijk. Wat je dan krijgt is het rationaliseren waarom die vent niet aan haar denkt, maar dat is onzin natuurlijk. Diep van binnen weet ze dat ook maar ze gaat voor die ene procent kans.quote:Op donderdag 13 december 2018 14:39 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Vandaar ook dat ik al een paar keer heb gezegd 'wacht nou gewoon af, want wat hij nu doet is ook al antwoord genoeg'. Maar dan tóch er achteraan rennen. Ik snap het wel, want zij wil een antwoord hóren terwijl wat er nu gebeurd ook al een antwoord is.
Natuurlijk, daarom zei ik al eerder 'het is vastklampen aan strohalmen', al hoop ik voor haar wel dat die vent nu gaat antwoorden dat hij er vol voor gaat.quote:Op donderdag 13 december 2018 14:56 schreef DaggerOne het volgende:
[..]
Mensen willen het niet horen, want het is pijnlijk. Wat je dan krijgt is het rationaliseren waarom die vent niet aan haar denkt, maar dat is onzin natuurlijk. Diep van binnen weet ze dat ook maar ze gaat voor die ene procent kans.
Het ergste voor haar zou nu zijn alsof ie DOET alsof ie haar nog leuk vindt, puur om iemand achter de hand te houden voor seks. Wat dat betreft zegt een antwoord ook niet alles.quote:Op donderdag 13 december 2018 15:05 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Natuurlijk, daarom zei ik al eerder 'het is vastklampen aan strohalmen', al hoop ik voor haar wel dat die vent nu gaat antwoorden dat hij er vol voor gaat.
Maar de tekenen zijn niet goed, en die tekenen moet je inderdaad durven en willen zien. Mensen houden zichzelf vaak voor dat er nog een kans is TOT er is uitgesproken, met woorden, dat 't 'm niet gaat worden.
De realiteit is dat je uit het gedrag van de ander al lang had kunnen zien hoe de vlag erbij hangt. Het zou mij hoogst verbazen als die gozer nu ineens vol zou toehappen. Maar, we kunnen het hopen voor TS
Jawel, maar dat spelletje kan ie nu hoe dan ook spelen, of dat nu via 'acties/doen' is, of in een woordelijke reactie. Het nadeel voor haar is dat zij hem overduidelijk wil, dus als hij die richting op gaat, dan zal ze dat graag willen geloven.quote:Op donderdag 13 december 2018 15:16 schreef DaggerOne het volgende:
[..]
Het ergste voor haar zou nu zijn alsof ie DOET alsof ie haar nog leuk vindt, puur om iemand achter de hand te houden voor seks. Wat dat betreft zegt een antwoord ook niet alles.
Ja, maar wie weet hoe lang ze zou moeten wachten? Ik snap wel dat ze dan gewoon duidelijkheid wil hebben. Heeft naar mijn mening niet altijd iets met onzekerheid te maken. Gewoon een kwestie van weten waar je aan toe bent. Vind ik eigenlijk wel logisch. Als hij eerst altijd super snel was met appen en na de seks opeens dagen niks van zich laat horen...tja, ik zou dan ook mijn vraagtekens hebben. Ik zou zelf ook al snel de conclusie trekken dat de interesse gewoon weg is, maar ik zou diegene wel even een laatste kans geven om mijn ongelijk te bewijzen. Ik snap niet zo goed waarom mensen ''duidelijkheid willen'' vaak op onzekerheid gooien.quote:Op donderdag 13 december 2018 14:54 schreef DaggerOne het volgende:
[..]
Er expliciet om vragen kan een persoon juist net de verkeerde kant op duwen. Afwachten is vaak het beste, want dan geef je iemand de tijd om je te missen. Juist dan ontstaan gevoelens.
Maar de meeste mensen kunnen hier niet mee dealen en moeten duidelijkheid hebben. En dan krijgen ze die ook (en het is vaak een nee).
Goed gedaan.quote:Op donderdag 13 december 2018 12:29 schreef Sjalala90 het volgende:
Ik kon het niet laten en heb hem net gemaild. Niet bellen, niet appen. Gewoon een heldere mail.
Hele korte samenvatting: dat ik begrijp hoe een gebroken gekwetst hart voelt, maar ik duidelijkheid van zijn kant uit nodig heb. Of hij bang is, er klaar mee is, of iets anders. Kort over dat ik weet hoe het is om ingewisseld te worden door degene waar je het meeste van hield.
Maar ook dat ik nooit meer een optie wil zijn en hem de moeite waard vind om duidelijkheid van te krijgen - omdat de mail er anders nooit gekomen was.
Ben weggebleven van assumpties en voorbarige conclusies. Heb een vriendin de mail laten lezen..
Nu ligt de bal dus volledig bij hem en heb ik begrip kunnen tonen en kunnen vragen wat ik wilde zonder als een zeikwijf over te komen. Verdoe ik mijn tijd ook niet meer met wachten en voelt het toch alsof ik de eer aan mezelf heb gehouden.
Ik ben benieuwd.
TS is toch niet zeker over zijn interesse in haar? Dus is ze daar onzeker over.quote:Op donderdag 13 december 2018 15:24 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Ja, maar wie weet hoe lang ze zou moeten wachten? Ik snap wel dat ze dan gewoon duidelijkheid wil hebben. Heeft naar mijn mening niet altijd iets met onzekerheid te maken. Gewoon een kwestie van weten waar je aan toe bent. Vind ik eigenlijk wel logisch. Als hij eerst altijd super snel was met appen en na de seks opeens dagen niks van zich laat horen...tja, ik zou dan ook mijn vraagtekens hebben. Ik zou zelf ook al snel de conclusie trekken dat de interesse gewoon weg is, maar ik zou diegene wel even een laatste kans geven om mijn ongelijk te bewijzen. Ik snap niet zo goed waarom mensen ''duidelijkheid willen'' vaak op onzekerheid gooien.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |