Maar als daarmee de problemen met niet passende deksels worden opgelost, ben ik blij. Want die deksels worden scheef na x keer in magnetron/vriezer/vaatwasser en dan lekt de boel. Ik doe tegenwoordig mijn bakje soep dus altijd in een afsluitbaar zakje van ikea en dan pas in mijn tas.quote:Op zaterdag 2 februari 2019 02:14 schreef Skull-splitter het volgende:
Autch... frustrerend die update
Ik kwam er onlangs achter dat de vershoudbakjes van de 365+ lijn vervangen zijn tot totaal krankzinnige dingen met veel teveel onderdelen...
Dat is lekker gevaarlijk... Je zal er maar brand door krijgen...quote:Op vrijdag 1 februari 2019 21:52 schreef Resistor het volgende:
Zijn de nieuwe strips (en dus ook nieuwe adapter) 24V in plaats van de oude 12V, en ook al past het, het is niet het zelfde
Je zou bijna denken dat het een geniale marketing strategie is om meer te verkopenquote:Op zaterdag 2 februari 2019 13:09 schreef d.k. het volgende:
Ik doe tegenwoordig mijn bakje soep dus altijd in een afsluitbaar zakje van ikea en dan pas in mijn tas.
Totaal geen problemen mee gehad. Welliswaar geen vaatwasser, maar mijn eten regelmatig meer gestoomd dan opgewarmd in de magnetron vanuit de diepvries zonder ontdooien ertussen en alles werkt zonder problemen...quote:Op zaterdag 2 februari 2019 13:09 schreef d.k. het volgende:
[..]
Maar als daarmee de problemen met niet passende deksels worden opgelost, ben ik blij. Want die deksels worden scheef na x keer in magnetron/vriezer/vaatwasser en dan lekt de boel. Ik doe tegenwoordig mijn bakje soep dus altijd in een afsluitbaar zakje van ikea en dan pas in mijn tas.
De apparatuur is meestal in november in de aanbieding.quote:Op maandag 4 februari 2019 23:23 schreef Spaardertje het volgende:
Weet iemand globaal wanneer de keukens weer in de aanbieding zijn??
voor zover ik weet is alles van 12v vervangen door 24v materiaal.quote:Op vrijdag 1 februari 2019 21:52 schreef Resistor het volgende:
Zijn de nieuwe strips (en dus ook nieuwe adapter) 24V in plaats van de oude 12V, en ook al past het, het is niet het zelfde
In sommige winkels ligt inmiddels een nieuwe versie van de GU10 lamp. Ze zijn iets efficienter geworden. (gelijk aantal lumen bij lager wattage) en ze zijn van glas i.p.v wit kunststofquote:Op zaterdag 19 januari 2019 14:16 schreef rgras het volgende:
[..]
Stond op het punt om een flinke lading Tradfri-lampen te kopen, maar kom nu elders al van drie verschillende personen posts tegen dat Ikea-medewerkers hebben gezegd dat een deel van de Tradfri-lampen ergens eind januari worden geupdate. Weet jij iets meer hierover?
Heb je misschien een oude dimmer er tussen zitten?quote:Op dinsdag 5 februari 2019 09:05 schreef Yesse het volgende:
Mijn Tradfri E27 lampen (de versie die alleen kan dimmen) knipperen heel licht als ze uit staan. Het is niet als ze aanstaan (ook op 1% ofzo) maar echt alleen als we ze uitzetten. Iemand anders ook hiermee te maken gehad?
Ik het gevoel dat ze dit niet deden toen we nog lampen hadden die ook in kleur konden veranderen (helder/warm/zonnig) maar dat ga ik binnenkort nog testen.
Geen dimmer, zit alleen een stekkerdoos tussen. Het is ook een heel basic nachtlampje.quote:Op dinsdag 5 februari 2019 09:34 schreef Burdie het volgende:
[..]
Heb je misschien een oude dimmer er tussen zitten?
Volgens mij vervangen voor de 'elektrische' variantquote:Op dinsdag 5 februari 2019 17:25 schreef ErkendFokker het volgende:
Zijn de tupplur rolgordijnen uit het assortiment bij IKEA? Moet een rolgordijn 160 breed hebben namelijk..
Yep.quote:Op dinsdag 5 februari 2019 17:25 schreef ErkendFokker het volgende:
Zijn de tupplur rolgordijnen uit het assortiment bij IKEA?
huh, die zijn er toch ook in de andere kleuren? En zelfs in geheel andere kleuren (al dan niet op Marktplaats onder de naam Expedit)quote:Op dinsdag 5 februari 2019 21:48 schreef ChipsZak. het volgende:
Ik baal echt dat de Kallax inzetten (zoals vitrinedeurtjes, lades, kastverdelers etc) er grotendeels alleen maar in wit zijn terwijl de kasten er wel in 3 kleuren zijn oid,.
Hoop dat dat zsm nog eens veranderd.
Nee, ik heb bijvoorbeeld de zwartbruine Kallax maar wil ik bijvoorbeeld de 'inzet met vitrinedeur' of 'inzet voor één plank' of de 'plankverdeler' dan kan ik die alleen in het wit krijgen,quote:Op dinsdag 5 februari 2019 22:20 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
huh, die zijn er toch ook in de andere kleuren? En zelfs in geheel andere kleuren (al dan niet op Marktplaats onder de naam Expedit)
Klopt,quote:Op woensdag 6 februari 2019 07:10 schreef De_Hertog het volgende:
Begrijp ik je verkeerd of bedoel je deze lades?
https://m2.ikea.com/nl/nl(...)zwartbruin-90286649/
Edit: ah die had je al weggehaald
Dat kan. Van de lades wist ik vrij zeker dat ze bestonden maar verder hebben we alleen de dichte deurtjesquote:Op woensdag 6 februari 2019 07:13 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Klopt,. Maar de rest van mijn zin klopt wel
.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |