Rare competitie maar ik wacht het nieuws even af vannacht.quote:Op vrijdag 7 december 2018 00:20 schreef Perrin het volgende:
[..]
Waarom? Lekker Mbappe en Neymar aanspelen.
Kut competitie .quote:Op vrijdag 7 december 2018 00:20 schreef Perrin het volgende:
[..]
Waarom? Lekker Mbappe en Neymar aanspelen.
Geldstrooien.gifquote:Op vrijdag 7 december 2018 00:21 schreef Koffieplanter het volgende:
Qua ploeg en trainer vind ik het een prima keuze. Ik denk dat Frenkie en Verratti elkaar uitstekend aan kunnen vullen. Dat gaat met Jorginho bij de nationale ploeg ook prima. De aanwezigheid van Verratti kan Frenkie ook de mogelijkheid geven dieper te spelen. Daarnaast denk ik dat Tuchel, na Pep, de ideale trainer voor hem is. Tuchel was, voor zover ik me kan herinneren, ook de trainer die Weigl enorm liet floreren. Er zijn wel eens weken dat ik PSG, of de Ligue 1 überhaupt oversla, maar dat middenveld stelt echt geen drol voor geloof ik. Zo weinig zelfs, dat Tuchel meer dan eens Marquinhos dit seizoen daar heeft neergezet. Normaliter moet hij zich slaapwandelend in dat elftal kunnen spelen.
Qua competitie is het daarentegen de meest waardeloze keuze die ik me bedenken kan.
Gaat De Ligt wel heenquote:Op vrijdag 7 december 2018 00:29 schreef Dale__Cooper het volgende:
Jammer, had hem liever bij City of Barcelona gezien.
In theorie is China nog een veel slechtere keuze. Maar ook niet realistisch natuurlijk.quote:Op vrijdag 7 december 2018 00:21 schreef Koffieplanter het volgende:
Qua ploeg en trainer vind ik het een prima keuze. Ik denk dat Frenkie en Verratti elkaar uitstekend aan kunnen vullen. Dat gaat met Jorginho bij de nationale ploeg ook prima. De aanwezigheid van Verratti kan Frenkie ook de mogelijkheid geven dieper te spelen. Daarnaast denk ik dat Tuchel, na Pep, de ideale trainer voor hem is. Tuchel was, voor zover ik me kan herinneren, ook de trainer die Weigl enorm liet floreren. Er zijn wel eens weken dat ik PSG, of de Ligue 1 überhaupt oversla, maar dat middenveld stelt echt geen drol voor geloof ik. Zo weinig zelfs, dat Tuchel meer dan eens Marquinhos dit seizoen daar heeft neergezet. Normaliter moet hij zich slaapwandelend in dat elftal kunnen spelen.
Qua competitie is het daarentegen de meest waardeloze keuze die ik me bedenken kan. Buiten een incidentele wedstrijd tegen Marseille of zo zie je die gasten alleen in de Champions League. Dat is niet leuk.
Omdat Bayern uit middelmaat en bejaarden bestaat.quote:Op vrijdag 7 december 2018 00:42 schreef Smoofie het volgende:
Waarom niet een de ligt en de jong combideal voor bayern?
Zag hem ook staan achter die deskquote:Op vrijdag 7 december 2018 00:50 schreef wimderon het volgende:
Waar haalt Valentijn overigens de drie ton (transfersom voor transfer van Willem II naar Ajax) en de 15% doorverkoop vandaan? Alle bronnen tot nu toe hadden het steeds over 1 euro en 10% (60% Willem II / 40% RKC).
Dit is onjuist.quote:Op vrijdag 7 december 2018 00:55 schreef PSVCL het volgende:
Willem II krijgt 12 miljoen en RKC nog een paar miljoen..
Geen topdeal voor ajax.
ah okequote:Op vrijdag 7 december 2018 00:56 schreef RensAjacied het volgende:
[..]
Dit is onjuist.
10% gaat naar Willem II dat zelf ook van die 10% geld moet afstaan aan RKC.
5% solidariteitsbijdrage + 10% doorverkooppercentage (60% voor Willem II en 40% voor RKC).quote:
Hahaha viesmadquote:Op vrijdag 7 december 2018 00:55 schreef PSVCL het volgende:
Willem II krijgt 12 miljoen en RKC nog een paar miljoen..
Geen topdeal voor ajax.
En toch niemand van dezelfde kwaliteit er voor kunnen terugkopen genot.quote:Op vrijdag 7 december 2018 01:07 schreef RensAjacied het volgende:
Bij De Ligt gaan we voor de 85 miljoen
quote:Op vrijdag 7 december 2018 01:34 schreef JR-Style-93 het volgende:
Paris Saint Germain is wel een enorme aidsclub.
Zomer.quote:Op vrijdag 7 december 2018 01:39 schreef JR-Style-93 het volgende:
Is die deal nou in de winterstop of in de zomer pas?
Wel echt kut als het al in de winter is.
Ja maar de spelers behouden lukt ook niet.quote:Op vrijdag 7 december 2018 01:34 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
En toch niemand van dezelfde kwaliteit er voor kunnen terugkopen genot.
Ik ben echt bang voor teveel geld spenderen aan middelmaat.
Waarom dan niet wachten en dan gaan bieden?quote:
Hennie Henrichs zal ook wel eens in Thailand te vinden zijn.quote:Op vrijdag 7 december 2018 01:39 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Dat soort mannen (smerige opa's) hebben vaak meerdere op sommige dagen
Klopt en je stelt je er ook op in dat ze vertrekken, maar toch doet elke BREAKING voor zo'n uitgaande transfer mij pijn.quote:Op vrijdag 7 december 2018 01:39 schreef RensAjacied het volgende:
[..]
Ja maar de spelers behouden lukt ook niet.
Zelfs fucking Daley Blind jankte al dat hij weg wilt in de zomerquote:Op vrijdag 7 december 2018 01:41 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Klopt en je stelt je er ook op in dat ze vertrekken, maar toch doet elke BREAKING voor zo'n uitgaande transfer mij pijn.
Zeker omdat ik echt niet zo snel een vervanger weet, als ze het maar niet proberen met Careltje Eiting. Want die kan er geen kut van.
Nah hij moet wel blijven want anders zetten ze hem ongemerkt af als hoofd van commissie 999 en nog wat meer aidsfuncties.quote:Op vrijdag 7 december 2018 01:40 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
[..]
Hennie Henrichs zal ook wel eens in Thailand te vinden zijn.
Dat vond ik een vreemde opmerking, van hem had ik wel verwacht dat hij gewoon flink wat seizoenen blijft nu.quote:Op vrijdag 7 december 2018 01:42 schreef RensAjacied het volgende:
[..]
Zelfs fucking Daley Blind jankte al dat hij weg wilt in de zomer
Kan best dat die de eredivisie nu al zat is. En dan vooral het niveau en de stadions waarin die soms moet spelen (lol)quote:Op vrijdag 7 december 2018 01:43 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Dat vond ik een vreemde opmerking, van hem had ik wel verwacht dat hij gewoon flink wat seizoenen blijft nu.
Ja hij zei ook dat hij NAC-uit nog wel aardig vond omdat het daar wel leeft, maar voor Excelsior-uit moet je er echt doorheen op dat aidsveld.quote:Op vrijdag 7 december 2018 01:44 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Kan best dat die de eredivisie nu al zat is. En dan vooral het niveau en de stadions waarin die soms moet spelen (lol)
Dat tyfuskunstgras zal ook wel een rol spelen ja .quote:Op vrijdag 7 december 2018 01:46 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ja hij zei ook dat hij NAC-uit nog wel aardig vond omdat het daar wel leeft, maar voor Excelsior-uit moet je er echt doorheen op dat aidsveld.
En hij weet wellicht ook wel dat zo'n CL-avontuur er niet elk seizoen in zit.
Ja hij wil wel gewoon een vaste basisplaats hebben en belangrijk zijn i.p.v. de roulatiespeler zijn.quote:Op vrijdag 7 december 2018 01:48 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Dat tyfuskunstgras zal ook wel een rol spelen ja .
Maar hij gaat waarschijnlijk geen interesse wekken van clubs die continue CL spelen . Eerder subtop/middenmoot van een grote competitie
Belangrijk zijn gaat het niet worden voor hem denk ikquote:Op vrijdag 7 december 2018 01:49 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ja hij wil wel gewoon een vaste basisplaats hebben en belangrijk zijn i.p.v. de roulatiespeler zijn.
Wel bij Ajax.quote:Op vrijdag 7 december 2018 01:50 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Belangrijk zijn gaat het niet worden voor hem denk ik
Daar zullen de meningen altijd wel verschillend over zijn . Maar op PSV na hoef je niet per se iets te'dragen' tegenwoordigquote:
Daarom geniet ik van dit seizoen, want bij de aankopen zullen ook wel een hoop Orejuelaatjes en Labyadjes zitten.quote:Op vrijdag 7 december 2018 01:54 schreef RensAjacied het volgende:
De Ligt, Onana, Frenkie en Ziyech ben je 100% kwijt.
Maar ik denk ook dat een Neres, Nico, Donny en Dolberg (als hij eens goed gaat spelen) wel oren hebben naar een transfer. Moet je gewoon een compleet nieuw elftal bouwen.
Europees voetbal moet altijd de leidraad zijn, dat is het enige echt boeiende.quote:Op vrijdag 7 december 2018 01:55 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Daar zullen de meningen altijd wel verschillend over zijn . Maar op PSV na hoef je niet per se iets te'dragen' tegenwoordig
Ik ben inmiddels het stadium van het lachen om debieltjes gepasseerdquote:Op vrijdag 7 december 2018 01:59 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Europees voetbal moet altijd de leidraad zijn, dat is het enige echt boeiende.
Eredivisie is er puur om wedstrijdritme te behouden en gehandicapten uit te lachen.
Ik kan wel genieten van die potjes op de zondagmiddag alleen erger ik mij vaak kapot als ik zie dat ze op halve kracht spelen. En geef ze eens ongelijkquote:Op vrijdag 7 december 2018 02:00 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Ik ben inmiddels het stadium van het lachen om debieltjes gepasseerd
Dan moeten we maar beseffen dat wij niet eens goed genoeg zijn om de Eredivisie te behalen.quote:Op vrijdag 7 december 2018 02:00 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Ik ben inmiddels het stadium van het lachen om debieltjes gepasseerd
Altijd hetzelfde ritme, even aanzetten in het begin en paar goals maken dan totaal wegzakken en in de tweede helft dertig 100% kansen creeëren waarvan ze er maar 2 maken en achteraf teleurgesteld zijn dat het weer geen 10-0 is geworden.quote:Op vrijdag 7 december 2018 02:01 schreef RensAjacied het volgende:
[..]
Ik kan wel genieten van die potjes op de zondagmiddag alleen erger ik mij vaak kapot als ik zie dat ze op halve kracht spelen. En geef ze eens ongelijk
Die voelen ook wel aan hier dat de tegenstander zichzelf ophangt tegenwoordig en dat daar amper moeite voor nodig is . Betrap mezelf erop dat ik het allemaal wel geloof en andere dingen zit te doen . Aan het eind staat het toch minstens 3-0 ofzo en dan mis je weinig lolquote:Op vrijdag 7 december 2018 02:01 schreef RensAjacied het volgende:
[..]
Ik kan wel genieten van die potjes op de zondagmiddag alleen erger ik mij vaak kapot als ik zie dat ze op halve kracht spelen. En geef ze eens ongelijk
Weet je dat echt zeker ?quote:Op vrijdag 7 december 2018 02:03 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Dan moeten we maar beseffen dat wij niet eens goed genoeg zijn om de Eredivisie te behalen.
[..]
.
Even bij de pareltjes in Genk gaan kijken en Lucumi ophalen.quote:Op vrijdag 7 december 2018 01:34 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
En toch niemand van dezelfde kwaliteit er voor kunnen terugkopen genot.
Ik ben echt bang voor teveel geld spenderen aan middelmaat.
Dan kan je dus zo een kutkeeper worden bij pakweg Groningen of NACquote:Op vrijdag 7 december 2018 02:07 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Heb je mij wel eens zien haxballen? Zo voetbalde ik ook.
Nooit van gehoord.quote:Op vrijdag 7 december 2018 02:07 schreef wimderon het volgende:
[..]
Even bij de pareltjes in Genk gaan kijken en Lucumi ophalen.
Daar ben ik te klein voor.quote:Op vrijdag 7 december 2018 02:08 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Dan kan je dus zo een kutkeeper worden bij pakweg Groningen of NAC
Wim de Ron en Lamprou stonden ook in de goal bij redelijke clubsquote:Op vrijdag 7 december 2018 02:09 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Nooit van gehoord.
[..]
Daar ben ik te klein voor.
Van PSV zou ik alleen Bergwijn willen hebben, en daar vraagt PSV ook gewoon 60 miljoen voor gok ik zoquote:Op vrijdag 7 december 2018 02:36 schreef duo-penotti het volgende:
Gewoon de concurrent plunderen. Wordt je weer eens kampioen (als het dit jaar niet lukt).
Nee, maar begin het een beetje triest te vinden hoor.
Dit Ajax kan nooit bouwen aan een team. Straks wordt onze 19 jarige aanvoerder ook nog weggekaapt. Kan je met jeunette Schuurs CL gaan spelen volgend seizoen.
CL spelen?quote:Op vrijdag 7 december 2018 02:36 schreef duo-penotti het volgende:
Gewoon de concurrent plunderen. Wordt je weer eens kampioen (als het dit jaar niet lukt).
Nee, maar begin het een beetje triest te vinden hoor.
Dit Ajax kan nooit bouwen aan een team. Straks wordt onze 19 jarige aanvoerder ook nog weggekaapt. Kan je met jeunette Schuurs CL gaan spelen volgend seizoen.
Niet op Netto vertrouwenquote:Op vrijdag 7 december 2018 06:49 schreef JanCees het volgende:
Nu al verkopenalsof city niet eroverheen gebied had
Gelukkig gaat er vd 75 miljoen van Frenkie al 12 naar Willem 2. Nog wat miljoenen naar de zaakwaarnemer en je houdt 50 over. Bruto.quote:Op vrijdag 7 december 2018 07:01 schreef Bugno2 het volgende:
[..]
Niet op Netto vertrouwen
120 miljoen genot.
Dat is twee keer jullie begroting. Viesmad.quote:Op vrijdag 7 december 2018 07:21 schreef Luppie0110 het volgende:
[..]
Gelukkig gaat er vd 75 miljoen van Frenkie al 12 naar Willem 2. Nog wat miljoenen naar de zaakwaarnemer en je houdt 50 over. Bruto.
kutcompetitie ookquote:Op vrijdag 7 december 2018 07:36 schreef fathank het volgende:
Van alle kutclubs die er zijn is PSG toch wel de grootste.
Lekker in Parijs wonen, met 7 uurtjes rijden zit je in Amsterdam, 30 assists per seizoen afleveren door Mbappe en Neymar en kut tegenstanders en daarbij een miljoen of 6 vangen. Je kan het slechter treffen hoor.quote:Op vrijdag 7 december 2018 07:36 schreef fathank het volgende:
Van alle kutclubs die er zijn is PSG toch wel de grootste.
Hopelijk heeft hij een geel hesje in z'n auto.quote:Op vrijdag 7 december 2018 07:41 schreef Luppie0110 het volgende:
[..]
Lekker in Parijs wonen, met 7 uurtjes rijden zit je in Amsterdam, 30 assists per seizoen afleveren door Mbappe en Neymar en kut tegenstanders en daarbij een miljoen of 6 vangen. Je kan het slechter treffen hoor.
Blijft een walgelijke kutclub natuurlijk, nog net een treetje erger dan City, Real en Barca.quote:Op vrijdag 7 december 2018 07:41 schreef Luppie0110 het volgende:
[..]
Lekker in Parijs wonen, met 7 uurtjes rijden zit je in Amsterdam, 30 assists per seizoen afleveren door Mbappe en Neymar en kut tegenstanders en daarbij een miljoen of 6 vangen. Je kan het slechter treffen hoor.
ok. ok. jij je zin. hij gaat naar kv mechelen.quote:Op vrijdag 7 december 2018 07:44 schreef fathank het volgende:
[..]
Blijft een walgelijke kutclub natuurlijk, nog net een treetje erger dan City, Real en Barca.
Hoezo? Ze spelen/werken gewoon via de regels. Iedere club smijt met geld, Ajax ook voor Nederlandse begrippen.quote:Op vrijdag 7 december 2018 07:44 schreef fathank het volgende:
[..]
Blijft een walgelijke kutclub natuurlijk, nog net een treetje erger dan City, Real en Barca.
Lozano gaat meer opleverenquote:Op vrijdag 7 december 2018 07:21 schreef Luppie0110 het volgende:
[..]
Gelukkig gaat er vd 75 miljoen van Frenkie al 12 naar Willem 2. Nog wat miljoenen naar de zaakwaarnemer en je houdt 50 over. Bruto.
Gewoon het totaalplaatje. Die transfer van Neymar, die sjeik en die walgelijk hypocriete platini die vriendjes zijn.quote:Op vrijdag 7 december 2018 07:47 schreef Luppie0110 het volgende:
[..]
Hoezo? Ze spelen/werken gewoon via de regels. Iedere club smijt met geld, Ajax ook voor Nederlandse begrippen.
Of bedoel je iets anders?
Hoofdpijn bedoel je.quote:
Is dat zo? Waar schreef hij dat?quote:Op vrijdag 7 december 2018 01:42 schreef RensAjacied het volgende:
[..]
Zelfs fucking Daley Blind jankte al dat hij weg wilt in de zomer
500 miljoen op de bankgenotquote:Op vrijdag 7 december 2018 08:08 schreef StarGazer het volgende:
Iedereen weg deze zomer, nooit meer kampioen alles
Gebied.quote:Op vrijdag 7 december 2018 06:49 schreef JanCees het volgende:
Nu al verkopenalsof city niet eroverheen gebied had
Blind? Die gaat echt niet wegquote:Op vrijdag 7 december 2018 08:22 schreef TheJanitor het volgende:
Is echt wel wat te doen met dat geld. Ik bedoel we kunnen misschien Suarez en Vertonghen verleiden. En als Blind zo nodig wegmoet dan kan Vertonghen mooi centraal links achterin spelen.
Verder zijn er nog wel wat talenten in Zuid-Amerika te halen... of in Belgie, Oost-Europa.
Gewoon weer een goede mix neerzetten met wat oudere spelers, goede talenten, en zoveel mogelijk proberen te houden.
Dit seizoen hebben we een heel bijzondere selectie, maar volgend jaar hoeft het niet compleet bagger te zijn.
Ben toch bang dat dat wel eens een beetje Babel-achtig kan gaan worden.quote:
Weet het, het is bezopen....maar ik denk dat je meer kan krijgen.quote:Op vrijdag 7 december 2018 08:42 schreef Dark_Angelus het volgende:
Bijna de dubbele prijs van wat we ooit verkocht hebben (Sanchez 40mil) maar het is nog niet genoeg. Juist
En de ligt gaat natuurlijk minimaal voor hetzelfde geld weg of meer.
Dan nog Ziyech en Onana. De rest moet je alles aan doen om te behouden.quote:Op vrijdag 7 december 2018 08:42 schreef Dark_Angelus het volgende:
Bijna de dubbele prijs van wat we ooit verkocht hebben (Sanchez 40mil) maar het is nog niet genoeg. Juist
En de ligt gaat natuurlijk minimaal voor hetzelfde geld weg of meer.
Beetje uit verband getrokken citaat.quote:Op vrijdag 7 december 2018 08:06 schreef JeSuisDroppie het volgende:
[..]
Is dat zo? Waar schreef hij dat?
quote:
Ik weet zaker dat Lozano naar Barca gaat en de Ligt en Frenkie niet.quote:
mee eensquote:Op vrijdag 7 december 2018 08:08 schreef StarGazer het volgende:
Iedereen weg deze zomer, nooit meer kampioen alles
Zou wel jammer zijn, maar denk dat hij bij een leuke subtopper in Duitsland goed kan spelen.quote:Op vrijdag 7 december 2018 08:53 schreef Adames het volgende:
[..]
Beetje uit verband getrokken citaat.
https://www.vi.nl/pro/ove(...)r-niet-even-afbouwen
Ik kom hier niet afbouwen / ik kan niet zeker zeggen dat ik mijn laatste jaren bij Ajax afsluit
Volgens de Telegraaf is het zekerquote:Frenkie de Jong kiest voor Paris Saint-Germain
Door MIKE VERWEIJ EN VALENTIJN DRIESSEN
Updated 1 uur geleden
Ajax raakt Frenkie de Jong komende zomer zo goed als zeker kwijt aan Paris Saint-Germain en incasseert 75 miljoen euro. De 21-jarige middenvelder verkiest de Franse topclub dan verrassend boven Manchester City.
Frenkie de Jong
Frenkie de JongⒸ HOLLANDSE HOOGTE
Een delegatie van PSG, waar ook de sterspelers Neymar en Kylian Mbappé onder contract staan, pleegde donderdag een ‘overval’ in Amsterdam en wil graag de door Ajax-directeur voetbalzaken Marc Overmars gevraagde afkoopsom van 75 miljoen euro op tafel leggen. Overmars bevestigde het bezoek van de Fransen, maar liet weten dat er nog geen definitief akkoord is en dat er meer clubs interesse hebben getoond.
Mbappé
Paris Saint-Germain handelde doortastend. Onlangs riep Mbappé zijn clubleiding al op om Frenkie de Jong binnen te halen. De pas 19-jarige Franse aanvaller was tijdens de recente wedstrijden met het Nederlands elftal diep onder de indruk geraakt van het toptalent uit Amsterdam. Beide toptalenten hadden contact met elkaar bij de interlands. Vanuit Parijs werd daarna geen moment meer geaarzeld
Hadden die Fransen geweren bij zich of gele hesjesquote:pleegde donderdag een ‘overval in Amsterdam
Volgens Valentijn is er wel een akoordquote:Overmars bevestigde het bezoek van de Fransen, maar liet weten dat er nog geen definitief akkoord is
dit dusquote:Op donderdag 6 december 2018 16:56 schreef Monolith het volgende:
[..]
Doe ik ook. Op desktop / laptop laat ik z'n posts wegfilteren, maar op mobiel is het helaas veel extra scrollen.
Kluivert 17 miljoen, De Jong 75 miljoen. Verschil moet er zijn.quote:Op vrijdag 7 december 2018 08:54 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
[..]
Ik weet zaker dat Lozano naar Barca gaat en de Ligt en Frenkie niet.
In principe is voor ajax dan ook de doelstelling gehaald voor dit jaar.quote:Op vrijdag 7 december 2018 09:13 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Kluivert 17 miljoen, De Jong 75 miljoen. Verschil moet er zijn.
Dat is waar.quote:Op vrijdag 7 december 2018 09:18 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
In principe is voor ajax dan ook de doelstelling gehaald voor dit jaar.
Als beursgenoteerde club gaat het alleen om geld.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |