Is meer met trainingsuren. Demo's. Promotiedoeleinden. etc etcquote:Op maandag 26 november 2018 23:59 schreef Masterminded het volgende:
[..]
Nwah, hij heeft dit jaar volgens mij één PC moeten missen die doordeweeks was. Voor de rest heeft hij alle PC's kunnen gooien en ET-Qualifiers.
Ja maar dat is dus lastig met die baan van hem. Zijn baas is echt niet zo makkelijk. Kerel werkt gewoon 40-50 uur per week en dan nog darten ernaast.quote:Op dinsdag 27 november 2018 00:00 schreef Masterminded het volgende:
[..]
Nu wordt het nog tijd dat hij ook stappen gaat maken op de ET. Dat is echt een lachwekkende goudmijn voor je Order of Merit.
Is ook wel klote voorbereiden op die ET-Qualifiers. Scheelt wel enorm voor hem dat die ET-Qualifiers nu niet meer op een donderdag zijn maar er per vier Euro Tours een kwalificatieweekend is.quote:Op dinsdag 27 november 2018 00:01 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Ja maar dat is dus lastig met die baan van hem. Zijn baas is echt niet zo makkelijk. Kerel werkt gewoon 40-50 uur per week en dan nog darten ernaast.
40-50. Hij werkt voor Bengi zijn sponsor. Denk iets in de techniek ofzo. Het is wel echt met de handen werken van wat ik zag in dat interview destijds. Zwarte klauwen etc.quote:
Hij traint ook, volgens mij, twee uur tussen zijn werkuren door. Die vrijheid krijgt hij dan nog wel van Bengi.quote:Op dinsdag 27 november 2018 00:10 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
40-50. Hij werkt voor Bengi zijn sponsor. Denk iets in de techniek ofzo. Het is wel echt met de handen werken van wat ik zag in dat interview destijds. Zwarte klauwen etc.
Het is of het één of het ander. Als je je werk waar je zwarte jatten van krijgt leuk vind moet je dat blijven doen, maar dat gaat nooit samen met een stabiele topcarriere in het darts. Hij zal keuzes moeten maken en dat doet ie nou dus niet. Althans, niet de juiste om stappen te maken op beide vlakken.quote:Op maandag 26 november 2018 23:57 schreef Masterminded het volgende:
[..]
Hij mag voor het WK wel iets meer vrijnemen om te trainen maar dat is een hele dag in de week volgens mij. Dat zei hij bij RTL7 vandaag.
Ik ben wel blij dat er geen prelims meet zijn, met zon extreem kort format en 80% echt matige darters hing dat er toch een beetje bij. Nu heb je gewoon leuke eerste rondes.quote:Op dinsdag 27 november 2018 13:29 schreef Nober het volgende:
Ben wel tevreden met dit format hopelijk blijft het 96 en gaan ze niet naar 128.
Nu al zin in Jones-Petersen en Dekker-Ashton.
Prima potje hoor.quote:Op dinsdag 27 november 2018 19:44 schreef Masterminded het volgende:
Brown v Sedlacek is een ondergewaardeerde wedstrijd (hoi wim). Als Karel op komt dagen, gooit hij op zijn minst 90 gemiddeld en ben je tegen Brown zeker niet kansloos.
Sky gaat Trina inzetten.twitter:SkySportsDarts twitterde op maandag 26-11-2018 om 21:06:03🏆 CHAMPIONS NIGHT 🏆 After Monday’s World Championship draw, @RobCross180 & @LisaAshton70 will headline the opening night and staying with a champions theme, @trinagoldengirl will be part of our @SkySports coverage https://t.co/GhlWrWIdcq reageer retweet
Ik kijk uit naar Mansell - Long en Dolan - Liuquote:Op dinsdag 27 november 2018 19:51 schreef wimderon het volgende:
[..]
Prima potje hoor.
Er zijn ook mensen die uitkijken naar Jones-Petersen. Nou, dan moet je je echt laten nakijken hoor.
Niets mis mee, ouwe reus.quote:Op dinsdag 27 november 2018 19:53 schreef SlechteWoordgrappen het volgende:
[..]
Ik kijk uit naar Mansell - Long en Dolan - Liu
De horror.quote:Op dinsdag 27 november 2018 19:52 schreef wimderon het volgende:
Sky gaat Trina inzetten.twitter:SkySportsDarts twitterde op maandag 26-11-2018 om 21:06:03🏆 CHAMPIONS NIGHT 🏆 After Monday’s World Championship draw, @RobCross180 & @LisaAshton70 will headline the opening night and staying with a champions theme, @trinagoldengirl will be part of our @SkySports coverage https://t.co/GhlWrWIdcq reageer retweet
De hype voor Petersen en Portela begrijp ik niet echt. In alle stilte is North v Marijanovic ook een aardige match-up hoe ergerlijk Mani dat ook vindt.quote:Op dinsdag 27 november 2018 19:51 schreef wimderon het volgende:
[..]
Prima potje hoor.
Er zijn ook mensen die uitkijken naar Jones-Petersen. Nou, dan moet je je echt laten nakijken hoor.
Wie is favoriet?quote:Op dinsdag 27 november 2018 19:51 schreef wimderon het volgende:
[..]
Prima potje hoor.
Er zijn ook mensen die uitkijken naar Jones-Petersen. Nou, dan moet je je echt laten nakijken hoor.
Mijn Portela-hype komt gewoon (deels) voort uit vlaggetjes, waarom de rest in vredesnaam voor hem juicht...geen flauw idee.quote:Op dinsdag 27 november 2018 19:57 schreef Masterminded het volgende:
[..]
De hype voor Petersen en Portela begrijp ik niet echt. In alle stilte is North v Marijanovic ook een aardige match-up hoe ergerlijk Mani dat ook vindt.
Een Braziliaanse darter is vrij absurdistischquote:Op dinsdag 27 november 2018 21:55 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Mijn Portela-hype komt gewoon (deels) voort uit vlaggetjes, waarom de rest in vredesnaam voor hem juicht...geen flauw idee.
quote:Op dinsdag 27 november 2018 21:55 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Mijn Portela-hype komt gewoon (deels) voort uit vlaggetjes, waarom de rest in vredesnaam voor hem juicht...geen flauw idee.
Respect dat je hier voor durft uit te komen.quote:Op dinsdag 27 november 2018 19:57 schreef Masterminded het volgende:
[..]
In alle stilte is North v Marijanovic ook een aardige match-up hoe ergerlijk Mani dat ook vindt.
quote:Op dinsdag 27 november 2018 23:41 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Respect dat je hier voor durft uit te komen.
twitter:UnicornDarts twitterde op dinsdag 27-11-2018 om 13:00:21⏰ 24 hours to go...Wednesday is Jeffrey de Zwaan day!We will be releasing for sale, our much anticipated @BlackCobra180 package of new products, at 12 noon UK time - 28.11.2018#TheBigNameinDarts #Unicorn2019 https://t.co/hb107cZzrp reageer retweet
Dat werd godverdomme tijd zeg.quote:Op woensdag 28 november 2018 00:10 schreef wimderon het volgende:
[..]twitter:UnicornDarts twitterde op dinsdag 27-11-2018 om 13:00:21⏰ 24 hours to go...Wednesday is Jeffrey de Zwaan day!We will be releasing for sale, our much anticipated @BlackCobra180 package of new products, at 12 noon UK time - 28.11.2018#TheBigNameinDarts #Unicorn2019 https://t.co/hb107cZzrp reageer retweet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |