Ter info: InShared werkt (deels) met een gedeelde schadepot waarbij schades worden ver- en gedeeld door de verkeringsnemers. Goed systeem en verder wmb, heerlijk transparant, online en normaal taalgebruik met normale mensen.quote:De 4 redenen
1. Er zijn meer ernstige ongelukken met slachtoffers. Zo’n ongeluk heeft vaak grote gevolgen voor alle betrokkenen. Bij InShared doen we er alles aan om deze mensen snel en eerlijk te helpen. Op 1 januari gaat de wet voor affectieschade in. Door die wet krijgen ook familieleden en nabestaanden van mensen bij ernstig letsel (bijvoorbeeld door een verkeersongeluk) vaker recht op een schadevergoeding. We zijn blij met deze wet, maar we moeten wel meer geld reserveren
2. De schadeclaims worden hoger omdat we met z’n allen meer duurdere spullen hebben
3. De kosten voor schadeherstel worden weer iets hoger, zowel voor de onderdelen als het arbeidsloon van de herstellers
4. En door extreem en onvoorspelbaar weer, zijn er meer schades aan woningen en auto’s. Bijvoorbeeld door de stormen in januari.
Je leest en doet volgens mij dezelfde truc als veel bedrijven en overheden. Betalen per cent en harken met percenten.quote:Op dinsdag 20 november 2018 17:36 schreef paardendokter het volgende:
Dus de totale maandpremie voor je auto en je motor gaat met slechts ca. 6,50 ¤ omhoog.....
als je het zó had geschreven dan was het minder melodramatisch overgekomen ......
Zucht... ik huil niet.... wat betaal jij ?quote:Op dinsdag 20 november 2018 17:56 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
Het staat je toch geheel vrij een andere verzekeraar te zoeken? Net zoals het hun vrij staat hun premies te verhogen. Dus ik snap dit huillie topic niet zo.
Je huilt wel huillie.quote:Op dinsdag 20 november 2018 18:00 schreef Vallon het volgende:
[..]
Zucht... ik huil niet.... wat betaal jij ?
En heb jij al je premieverhoging te horen gehad ?
Zal plusminus, minimaal dezelfde stijging (in procenten) worden.... denk ik dan zo maar.....
Ga mij dan afvragen of je nog steeds vind dat het huilen is ?
Enne... mark my words... Inshared is zeer gunstig.... mits je natuurlijk geen brekebeen bent..
trol dan ergens anders.quote:Op dinsdag 20 november 2018 18:06 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
[..]
Je huilt wel huillie.
En geen idee wat ik betaal. Ik heb geen WA verzekeringen.
Het komt juist wel erg meldodramatisch over. Zie ook de huilie huilie reacties.quote:Op dinsdag 20 november 2018 17:58 schreef Vallon het volgende:
[..]
Je leest en doet volgens mij dezelfde truc als veel bedrijven en overheden. Betalen per cent en harken met percenten.
Het is/was zeker niet melodramatisch bedoeld. Dat beeld had ik bewust al weggenomen dat ik weet dat ik nog erg goedkoop zit. Wanneer ik dan zeg dat mijn maandpremie van zeg 22,40 naar 27,50 gaat is dat een stijging van ruim 22% , wat imho toch wel extreem is !!!!!!
Ik heb het over procenten en wanneer jij 20-30% stijging geen punt vindt, vind jij de benzine in centen vast ook niet duur... zoals een maat van mij die nooit meer tankt dat 25 euro, guldens, marken en dollars. In Italië kwam hij destijds echter nooit erg ver.
Ik neem aan dat je het serieus bedoeld.quote:Op dinsdag 20 november 2018 18:34 schreef paardendokter het volgende:
[..]
Het komt juist wel erg meldodramatisch over. Zie ook de huilie huilie reacties.
Doen we de verhoging even op jóuw manier. Kennelijk vind je een verhoging van 2,7 % "normaal". Dat zeg je zelf bij de avp. Als we deze verhoging op de motorpremie projecteren zou de maandelijkse verhoging ca. 0,03 euro (!) zijn. Hopelijk zie je nu zelf dat je bij kleine bedragen niet over verhoging in procenten moet praten ....
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik zeg ook dat ik het (nofi, redelijk) makkelijk kan betalen wat nog niet wil zeggen dat het daarom normaal is. Wat nu met mensen met minder centen die de volle mep met procenten moeten betalen ? Genoeg die een veel duurdere verzekering hebben... en geen 80% korting hebben.
Ik open het topic ook om te weten hoe het met (het deken van) anderen zit. Klagen doe ik wel bij mijn bank die mij jaarlijks ook al heel veel (pro)centen niet (meer) uitkeert.
Dat ik niet echt "zeur" over 2.7% is omdat dat in de buurt komt van de (vermoedelijke) inflatie..... van ca 1.5 à 2% en dat kan ik ergens nog redelijk vinden. De prijs van het leven wordt altijd duurder, nooit hetzelfde, laat staan goedkoper. Alle verhogingen boven de inflatie, is imho gewoon verkeerd beleid omdat het kan.
Zelf zou ik het liefst helemaal geen verzekering willen hebben voor al die flutschades, (voertuig)schade betaal & regel ik zelf wel. Hooguit een een verzekering die echte rampen dekt, wat meestal een overheidszaak is.
Het is ook een onderliggende kern dat je niet onder deze (verplichte WA) verzekeringen uit kunt, je bent wettelijk verplicht om die verzekeringen te hebben en dus ook om die verhoging te betalen.
Je kunt wel switchen van maatschappij maar overal is hetzelfde (kartelgedoe) aan de gang.
Oorzaak van alle prijsdrijverij is dat de wereld duurder/luxer wordt, mensen het altijd willen en kunnen (ver)halen omdat het kan..... denk aan letsel+schade."On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."
quote:Op dinsdag 20 november 2018 19:57 schreef Vallon het volgende:
[..]
Ik neem aan dat je het serieus bedoeld.
Leg uit, ik snap dat "denken in centen als procenten" de truc van menig ondernemer niet.
Waarom is 30% verhoging van zeg ¤2,50 niet zo erg als 30% van ¤250 ?jij denkt dat jij de schade die je aan anderen toebrengt met je voertuig wel zelf kunt betalen? Serieus?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik zeg ook dat ik het (nofi, redelijk) makkelijk kan betalen wat nog niet wil zeggen dat het daarom normaal is. Wat nu met mensen met minder centen die de volle mep met procenten moeten betalen ? Genoeg die een veel duurdere verzekering hebben... en geen 80% korting hebben.
Ik open het topic ook om te weten hoe het met (het deken van) anderen zit. Klagen doe ik wel bij mijn bank die mij jaarlijks ook al heel veel (pro)centen niet (meer) uitkeert.
Dat ik niet echt "zeur" over 2.7% is omdat dat in de buurt komt van de (vermoedelijke) inflatie..... van ca 1.5 à 2% en dat kan ik ergens nog redelijk vinden. De prijs van het leven wordt altijd duurder, nooit hetzelfde, laat staan goedkoper. Alle verhogingen boven de inflatie, is imho gewoon verkeerd beleid omdat het kan.
Zelf zou ik het liefst helemaal geen verzekering willen hebben voor al die flutschades, (voertuig)schade betaal & regel ik zelf wel. Hooguit een een verzekering die echte rampen dekt, wat meestal een overheidszaak is.
Het is ook een onderliggende kern dat je niet onder deze (verplichte WA) verzekeringen uit kunt, je bent wettelijk verplicht om die verzekeringen te hebben en dus ook om die verhoging te betalen.
Je kunt wel switchen van maatschappij maar overal is hetzelfde (kartelgedoe) aan de gang.
Oorzaak van alle prijsdrijverij is dat de wereld duurder/luxer wordt, mensen het altijd willen en kunnen (ver)halen omdat het kan..... denk aan letsel+schade.
klopt.... wat dus - indirect - veroorzaakt wordt door al die luxe en zorg/voorzieningen die moet worden afgedekt.... ook wanneer je dat zelf niet wil.quote:Op dinsdag 20 november 2018 18:39 schreef KennyPowers het volgende:
Het is niet alsof verzekeraars superveel winst op je maken (een paar specialistische verzekeringsproducten uitgesloten). Die verhogingen zijn nodig om te overleven.
Die vraag ga ik niet beantwoorden, is irrelevant voor het topic.quote:Op dinsdag 20 november 2018 20:00 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
jij denkt dat jij de schade die je aan anderen toebrengt met je voertuig wel zelf kunt betalen? Serieus?
Dus ook geen motorrijvoertuigen….quote:
Mijn WA per 1 okt:quote:Op dinsdag 20 november 2018 20:29 schreef opgebaarde het volgende:
Bij allsecur de WA verzekering 19,5% verhoging per september en de WA beperkt 12,9% per oktober ondanks nog nooit schade gereden.
Is dat de premie geldend/voor per 1/1/2019 ?quote:Op woensdag 21 november 2018 08:54 schreef blomke het volgende:
[..]
Mijn WA per 1 okt:
Uw huidige premie: ¤ 223,96
Uw nieuwe premie: ¤ 224,76
Evt. wil ik je wel PM/DM-en
Per 1-10-2018 voor een periode van 12 maanden.quote:Op woensdag 21 november 2018 15:13 schreef Vallon het volgende:
Is dat de premie geldend/voor per 1/1/2019 ?
want dat is/lijkt mij een uiterst beminnelijke stijging.....
Wa is alleen voor motorrijvoertuigen en verplichtquote:Op woensdag 21 november 2018 08:52 schreef blomke het volgende:
[..]
Dus ook geen motorrijvoertuigen….
Wat een scherpzinnigheid zeg!quote:Op woensdag 21 november 2018 16:36 schreef Thezappa het volgende:
Wa is alleen voor motorrijvoertuigen en verplicht
... maar wees dan wel volledig ! Aansprakelijkheidsverzekeringen zijn o.a. óók verplicht voor alle financiële dienstverleners, voor accountants, voor kermisexploitanten en exploitanten van kerncentralesquote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |