abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Moderator / Colorchick dinsdag 20 november 2018 @ 10:08:08 #251
382129 crew  Donna
pi_183259869
quote:
1s.gif Op dinsdag 20 november 2018 09:54 schreef aapieannie het volgende:
Maxi cosi's worden hier echt uitsluitend in de auto gebruikt. Verder gewoon plat in de wagen als we gaan winkelen oid. Mijn vriendin gebruikt bijna altijd de maxi cosi op de wagen, moet ze zelf weten maar ik doe het niet. Ja het is lekker makkelijk maar niet zo goed voor je kind als je uitgebreid gaan winkelen..

Ik besef me trouwens als ik hier lees wat een goede slapers wij hebben.. gister om half 12 avond voeding, om 4 uur meldde V zich en J keurig een half uurtje na hem. En vanmorgen om half 8 was V er weer... en dat met 3 weken oud.. ( scheer je weg fokwet :{w )
Ik doe de maxi cosi wel eens op de wagen als ik even snel iets moet halen, 1 of 2 dingetjes. Maar als ik ga wandelen of winkelen nooit. Mijn nicht deed dat ook en dan wandelde ze helemaal vanaf haar huis naar het centrum (3km) en dan winkelen en dan weer terug en dan lag die baby zo ruim 2 uren in de maxi cosi.
Al denk ik dat heel veel mensen denken; ach valt wel wat mee.
pi_183259919
Mooi pakje mini!

Laatst waren we in de speeltuin en moest O ook op de schommel van peuter. Hij was de tien seconden dat hij erin zat wel tevreden:
pi_183259925
Jip heeft inderdaad nog tot 07.30 geslapen ongeveer :)

Onze opvang doet niet aan maxicosi's. Hebben wel een wipper, maar wordt meestal alleen gebruikt om een baby een fruithapje in te geven. Verder hebben ze twee babyhangmatten, daar slaapt Jip bijna altijd in :D die worden ook alleen gebruikt om in te slapen.

Zelf gebruiken we de maxicosi wel soms op de kinderwagen, vooral als ik alleen ben en geen zin heb in de draagzak trouwens. En zijn we samen dan gebruiken we gewoon de kinderwagenbak (we wonen 4 hoog en alleen het onderstel kan beneden blijven staan).
pi_183259987
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 november 2018 10:11 schreef Jagärtrut het volgende:

Laatst waren we in de speeltuin en moest O ook op de schommel van peuter. Hij was de tien seconden dat hij erin zat wel tevreden:
[ afbeelding ]
Cute! :D
Hier in de directe omgeving speeltuinen zat, maar geeneentje met een kuipschommel. }:|
Let me see you stripped down to the bone
pi_183260097
Wat een leukerd, Jagar! Leuk pakje ook!

Mini, Gunther is gewoon een mini mini. O+ Hij lijkt zo erg op jou!

Belle, wat heerlijk! Wat een mooie kleurspeling! En dan zo’n leukerd er tussen, maakt het helemaal af.

Exode, wat een heerlijk kindje! Oogjes. O+

Rena, wat zou je geschrokken zijn! Gelukkig gaat alles goed! O+
Dat is trouwens mn grootste angst van samenslapen, dat U. uit bed valt. :@
Protège moi de mes désirs.
pi_183260231
Wij hebben echt een verschrikkelijk weekend gehad.
Na de mislukte provocatietest was U. helemaal overstuur, overprikkeld en oververmoeid. Hij was sowieso niet lekker.
Daar op kreeg ik buikgriep en was manlief ook ziek.

Ben vandaag maar thuis gebleven van werk en heb U. lekker bij me gehouden. Hij was gister om 4 uur ‘s nachts nog aan het spoken. Vond het zo zielig om hem vanochtend wakker te maken voor het kdv.

We hebben ook leuke dingen gedaan, btw.

Zaterdag was U. 8 maanden oud en gister hebben we vogels gevoerd.






Protège moi de mes désirs.
pi_183260666
Het lukt me maar niet om mee te schrijven in dit topic. Ik lees wel geregeld mee, en leef dan ook mee met iedereen die het zwaar heeft :*

Even kort een berichtje hoe het hier gaat. Vandaag is O. 6 weken oud! Hij doet het hartstikke goed: Hij drinkt goed, groeit goed, plast goed, poept goed, slaapt redelijk. De borstvoeding gaat ook heel goed, dat had ik niet verwacht omdat het bij mijn oudste het niet lukte. Hier geniet ik dus dubbel van O+
pi_183261006
BFD O+

De maxi cosi staat hier wel vaak op het onderstel voor het stukje van en naar de auto die in de straat geparkeerd staat. Dat is vooral gemak, een paar keer op en neer lopen kan ook.
De weekboodschappen deden we ook met maxi cosi op het onderstel. kinderwagenbak + boodschappen pasten niet in de auto.

Verder bij wandelen of winkelen gewoon met kinderwagen of draagzak. Al hoewel ik wel eens met de maxi cosi op het onderstel op pad ben geweest. De kinderwagenbak was toen lava en draagzak lukte mij nog niet over die afstand. Als de auto een optie was geweest was ik met de auto heen gegaan en had hij ook in de maxi cosi gezeten. Gelukkig was dat maar een fase en gaan ze van een enkele keer echt niet stuk.
  Moderator / Colorchick dinsdag 20 november 2018 @ 12:15:44 #259
382129 crew  Donna
pi_183261820
Awww DUMAN, wat is het toch een mooi ventje! En O. op de schommel, wat leuk!

Mijn BFD.
*

[ Bericht 51% gewijzigd door Donna op 20-11-2018 22:38:45 ]
pi_183262716
Donna O+ O+ leuk vestje ook!

Guys! We hebben een tand! :o *O* *O* Dat verklaart de belabberde nacht.
Ik heb maanden gewacht op dit tandje. O+
Protège moi de mes désirs.
pi_183262936
Wat een knappe baby’s dames!

Duman, beterschap voor jullie.

Rena, nog een :* voor de schrik.

Takkie, goed dat je het nog eens hebt aangegeven.

Donna, tof om jouw meisje weer eens te zien O+.

Mrs.Peel, fijn van de borstvoeding :).

Loj, spruw is balen zeg. Hoe kom je er eigenlijk achter of je dat hebt? Doet voeden dan zeer?

Mijn baby is dus 7 maanden. En nadat hij vorige week ineens kon tijgeren, tijgert hij nu echt al achter je aan als je van kamer naar keuken loopt oid. Hij gooit de speelgoedmand om en weet zich dan een uur lang uitstekend op de grond te vermaken en hij grijpt nu aan tafel- en stoelpoten. Dus binnenkort vast pogingen tot optrekken.
Dit weekend de zit van de wandelwagen tevoorschijn gehaald, omdat hij steeds omdraaide in de reiswieg en ook daar de rand vastpakte om overheen te spieken. We hebben de Joolz en die kan helemaal plat. Zijn eerste ritje in de wandelwagen was uhm.... slaapverwekkend. Kortom, wandelwagen goedgekeurd.

Nu we toch bezig waren ook de TrippTrapp omgebouwd. Newbornset eraf en de babyset erop, hij vindt het fantastisch. Ik hoop maar dat het niet te vroeg is voor zijn rug. Hij speelt op de grond ook zittend (als wij hem neerzetten) en zit dan lang en stabiel. In de TrippTrapp hebben we het tot nu toe beperkt tot een minuut of tien tijdens het eten. Langer durf ik nog niet.
pi_183263863
Foto's! O+
pi_183264306
Ik zie weer prachtige foto's voorbij komen! Juul met haar mooie ogen O+ Een prachtige herfstfoto van Casper O+ Gunther met een gaaf pakje aan O+ Een heerlijk schommelende O O+ U met zijn prachtige haar O+ Knappe G met een super cute vestje O+

Takkie, wat fijn dat het goed gaat met Sofie op de opvang! Wel vreemd dat ze haar in een maxicosi/wipper zetten, dat is toch helemaal niet goed voor zo'n kleintje. Hopelijk luisteren ze nu wel naar je!

Onze opvang doet gelukkig ook niet aan wippers enzo, ze hebben (naast de 'normale' wiegjes natuurlijk) 1 hangwieg waar Vlokje zo'n beetje de hele dag in ligt te pitten :') En verder liggen/spelen de kindjes op de grond, en bij de leidsters in de armen natuurlijk O+

Mrs. Peel, wat fijn dat alles zo goed gaat!

Malteser, wat gaat Mars hard O+

En ik lees over tandjes, Vlokje doet ook mee! Haar 1e ondertandje is al pijnlijk voelbaar als ze op mijn vingers knauwt, het tandje ernaast zien we er ook al aankomen. Dat verklaart misschien ook dat het alleen slapen haar niet zo goed meer lukt. Baby's met tandjes O+
pi_183264672
BFD *O*
Leuk al jullie kleintjes weer te zien.

Banaan gelukkig met pot rozijnen, dit is nou dagelijkse kost. :{
Wat gewoon is voor de spin, is chaos voor de vlieg.
pi_183264762
Banaan heeft zo'n heerlijk ondeugend lachje, geweldig vind ik dat! O+
pi_183265060
Donna :W Leuk om weer van je te lezen en wat wordt je dametje al groot zeg O+

Helsinki, ik herken het wel die boosheid en ik kan ook nog steeds behoorlijk onredelijk zijn richting manlief af en toe :@ Het is dan net of er een knop omgaat bij me. Ik denk dat wat PKM zegt het beste omschrijft wat ik zou adviseren :)

PKM, wat ben jij toch een lieverd, je geeft altijd zulke goede adviezen en je weet de juiste woorden die bij mij soms niet uit mijn toetsenbord komen :)

Loj wat balen van de spruw! Beterschap!

Takkie, fijn dat ze het goed naar haar zin heeft op het kdv O+ Maar stom dat ze haar weer in die maxicosi hadden gestopt, hopelijk letten ze er nu op.

Exode wat een heerlijk meisje is jullie Juul, ze heeft een hele zachte uitstraling, mooi!

Casper in het bos O+ O+

Gunther in zijn gave pakje _O_

O op de schommel O+

Duman, wat waardeloos met z’n allen in de ziekenboeg -O- Goed om dan even een dagje rustig aan te doen! Ik lees ook over een tand! Leuke foto’s van je knapperd O+

Mrs Peel, klinkt heerlijk dat je zo geniet van je kleine man en wat fijn dat de bv zo goed gaat!

Malteser wat gaat die van jou al hard dan, zitten en tijgeren met 7 maanden :o Stoer!

Vlokje ook al aan de tandjes, wat gaat het hard ineens met alle tandjes hier :D

Banaan O+ Volgens mij een echt boefje zo te zien ;)

En als afsluiter een foto van mijn diva van afgelopen weekend, met haar mierzoete Girl Power trui :7 Die ze maar 1 keer aankan want z8 valt zo achterlijk klein en het duurde lang voor het koud genoeg was voor zo’n dikke trui :+ :'( Hij is zo lastig aan te doen dat ik het haar maar niet nog een keer aandoe, anders vermoord ze me denk ik, als ze het zou kunnen :P
And you know I might
Have just flown too far from the floor this time
Cause they calling me by my name..
pi_183265348
Rena, die foto O+

En heel herkenbaar van z8, haha, maar hou er voor straks maar rekening mee dat de gecombineerde maten juist groter vallen. Ik had voor Jewel, die nu in maat 86 zit, maat 92/98 gehaald en daar verzuipt ze in (behalve de borgvesten en een trui), terwijl maat 86 echt te krap begint te worden. En die halsopeningen :o Mijn kind heeft echt wel een groter-dan-gemiddeld hoofd, maar de halsopeningen van de truien van z8 zijn voor mijn gevoel achterlijk krap, ik heb goed zittende kleding weg moeten doen omdat ik haar hoofd er niet meer zonder geweld door kreeg :')
pi_183265434
Even 2 foto's naast elkaar gezet, B is links, Juul rechts. Ze schelen een paar daagjes op deze foto. Die knappe vrouw hoort bij mij O+
Ik vind het zo grappig om te zien, die lipjes en die oogopslag. B was veel groffer in zijn gezicht maar met dat soort dingen zijn ze 2 druppels water.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_183265451
Oooh wat lijken ze veel op elkaar Exode, echt heel sprekend! :o O+
pi_183265517
De halsopening was inderdaad nog bijna het ergste er aan, C heeft ook best een groot hoofd denk ik _O- Ze werd echt furieus, mijn kleine driftkikker :D :@ Niet rekbare babykleding is echt beroerd!
And you know I might
Have just flown too far from the floor this time
Cause they calling me by my name..
pi_183265555
Oh exode, dat is duidelijk broer en zus ja :Y O+
And you know I might
Have just flown too far from the floor this time
Cause they calling me by my name..
  Moderator / Colorchick dinsdag 20 november 2018 @ 16:11:05 #272
382129 crew  Donna
pi_183265676
Ahhhh rena, je meiske!! G heeft dat setje precies andersom! O+
pi_183266414
Eens kijken wat ik onthouden heb...

Smikkelende Banaan :Y)

De brusjes van exode *;

Günther in zijn toffe pakje O+

Tandjes voor Vlokje! *O*

Rena's girl power O+

Zittende Mars! *O* Goed bezig jongen.

En onze eigen BFD-bijdrage, het werd tijd voor zijn warme jas met deze temperaturen. Ik vind het maar hard gaan hoor, donderdag zijn eerste prikjes en zaterdag is hij alweer 2 maanden! :o

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_183266561
Welpje O+ En wat een gave jas!
pi_183268390
Ach ach jullie kinders O+ prachtig O+
Ik heb alles gezien en gelezen, maar weinig onthouden. Ik ben nog steeds herstellende van mijn oorontsteking (man, wat heeft dat dagen pijn gedaan :X) en nog niet helemaal fit. Kees doet het weer helemaal goed en is z'n blije zelf weer helemaal. Hij loopt tegenwoordig als een speer langs de tafel en bank en af en toe met een beetje hulp aan de loopwagen.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')