In ieder geval minder saai dan dit trage gedoe.quote:Op dinsdag 13 november 2018 16:33 schreef lord_bono het volgende:
[..]
[..]
Wat vond je van het vele autorijden in GTA dan?
Hoogste dat me gelukt is is 'average'. Maar echt na dei 600 kilo voer die ik net op heb nog steeds gevaarlijk ondergewicht slaat ook nergens op natuurlijk.quote:Op dinsdag 13 november 2018 18:44 schreef YokiKater het volgende:
[..]
Ik heb ook geprobeerd viesdik te worden, gaat niet lukken.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
Jammer dat het niet je ding is. Maar dan zou ik hem gewoon verkopen ofzoquote:Op dinsdag 13 november 2018 18:46 schreef J.Caesar het volgende:
[..]
In ieder geval minder saai dan dit trage gedoe.
Dat laatste werkt niet echt lekker.quote:Op dinsdag 13 november 2018 19:55 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Jammer dat het niet je ding is. Maar dan zou ik hem gewoon verkopen ofzo. Of gewoon altijd cinematic camera aanzetten en dat paard zelf lekker laten galloperen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Niet echt een spoiler maar goed.
Het duurt niet lang meer voor de MP er is. Daar zal je dat lange gereis op je paard niet hebben. Als dat dan ook je ding niet is, dan is dat het moment om hem op fok! te koop te zetten. Genoeg users die op dat moment wel in willen stappen.quote:Op dinsdag 13 november 2018 19:56 schreef J.Caesar het volgende:
[..]
Dat laatste werkt niet echt lekker.
Of ik doe iets verkeerd....
Maar zet een marker, ga rennen met het paard en ga in CV. Maar ik kom vaak aan de andere kant van de kaart uit...
quote:Op dinsdag 13 november 2018 19:40 schreef StateOfMind het volgende:
Even een vraag over Chapter 5:Als het goed is krijg je dat terug.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.welcome to my submarine lair. It's long, hard and full of seamen!
Zet een map marker, ga in cinematic camera mode, en druk een paar x op A ( of X ) om het paard naar de bestemming te laten rennen. Af en toe nog even een x op A of X drukken om het paard sneller te laten rennen.quote:Op dinsdag 13 november 2018 19:56 schreef J.Caesar het volgende:
[..]
Dat laatste werkt niet echt lekker.
Of ik doe iets verkeerd....
Maar zet een marker, ga rennen met het paard en ga in CV. Maar ik kom vaak aan de andere kant van de kaart uit...
quote:Op dinsdag 13 november 2018 19:40 schreef StateOfMind het volgende:
Even een vraag over Chapter 5:Even doorspelen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Flesje bier
quote:Op dinsdag 13 november 2018 19:59 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Als het goed is krijg je dat terug.
Ik was wat voorbarig idd.quote:
Chapter 5.quote:Op dinsdag 13 november 2018 20:01 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Zet een map marker, ga in cinematic camera mode, en druk een paar x op A ( of X ) om het paard naar de bestemming te laten rennen. Af en toe nog even een x op A of X drukken om het paard sneller te laten rennen.
Dan kan je rustig even je peukje roken of een jointje of een sippie whiskey
Als die op de bestemming is stopt het paard ook gewoon.
In welk chapter zit je Julius
Ja, heb dat deel zelf ook gisteren gespeeld toevallig. Gaat ff vies hard.quote:Op dinsdag 13 november 2018 20:13 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
[..]
Ik was wat voorbarig idd.
Het wordt op een gegeven moment rondom dat gebeuren wel eventjes een heftige rollercoaster qua gebeurtenissen
quote:Op dinsdag 13 november 2018 19:58 schreef Luppie0110 het volgende:
Iemand al die laatste Legendary fish gevangen..Niemand? Heb nu echt alles geprobeerd, ben al drie uur bezig.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Niet echt een spoiler maar goed.
Slaat nergens op ook.![]()
wtf kan je serieus de laatste legendary vis niet vangen?quote:Op dinsdag 13 november 2018 21:38 schreef Luppie0110 het volgende:
Ik was bang voor spoilers, maar toch ff opgezocht.
Je kan hem niet vangen. Drie uur langs die klere waterkant gestaan. Thanks Rockstar!
Nop. Als een gek legendary fish 8 tm 13 gevangen om voor die laatste te kunnen gaan. Echt drie uur lopen kutten langs die waterkant. Ochtend, middag, avond, nacht, bewolkt, regen, onweer, zonnig. Alle lures gebruikt, alle baits gebruikt. Blijkt dat je hem niet kan vangen, terwijl hij wel op de kaart staat.quote:Op dinsdag 13 november 2018 22:03 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
wtf kan je serieus de laatste legendary vis niet vangen?
Ik ben van underweight naar average gegaan door een stuk of 4x vlees te eten en 2x vis.quote:Op dinsdag 13 november 2018 18:37 schreef LTVDK het volgende:
Ik ben echt heel benieuwd hoe je in godsnaam een beetje gewicht kunt aankomen ... Heb eerst een half wildpark geroosterd, vervolgens 99 blikken corned beef 1 blik perzikken op en vervolgens nog 99 stukken smoked verison. En alsnog staat er in rode letters 'underweight'
[ afbeelding ]
...and funny,,, he is Gavin!quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |