En dat proberen ze nu al wat, 20 jaar of zo? Nog niet heel effectief dat plan.quote:Op woensdag 7 november 2018 14:31 schreef manny het volgende:
[..]
De overheid dus. Check. Je zet shootings in scene om de wapenwet aan te passen en zo de burgers te kunnen domineren (die geen verdediging meer hebben).
Kan. Onwaarschijnlijk. Maar kan.
En waar wachten ze dan precies op om die wapenwet echt aan te kunnen passen. Doel is bereikt lijkt me: de roep om strengere wapenwetgeving is super aanwezig. Alleen de overheid zelf houdt het steeds tegen... dat snap ik dan niet
Over the last few years I've posted several links to reliable medical information about high-velocity gunshot wound ballistics, gunshot trauma etc. Perhaps you did not read them well. I did. Here is a brief, general summary of what I gathered...quote:Op woensdag 7 november 2018 08:50 schreef ChrisCarter het volgende:
BNW / Algemeen Complotten-topic #66 Geweigerd op politieke achtergrond.
Wat is dan wel de realiteit?
Waarom zou het meer moeten zijn dan (eventueel) de kogel verwijderen en de wond dichten? Meer is er niet te doen met schotwonden lijkt me.
Goede info!quote:Op woensdag 7 november 2018 22:09 schreef Tingo het volgende:
[..]
Over the last few years I've posted several links to reliable medical information about high-velocity gunshot wound ballistics, gunshot trauma etc. Perhaps you did not read them well. I did. Here is a brief, general summary of what I gathered...
In some cases such a weapon does not make a big exit wound, but that won't make much difference as it will most definitely make an internal temporary cavity which can be quite large in diameter (as much as 30cm I think it was, but correct me if I'm wrong).
High velocity weapons will also cause bone fragmentation, fractures etc. and the sharp little bone pieces will act as secondary missiles which can rupture vital internal organs and could cause as much damage as the bullet itself - and then there's the bullet fragmentation. High velocity gunshot wounds are also more difficult and time/resource consuming to treat and operate on, which makes these mass shooting event survival rates also unbelievable.
Then there's blood loss, and keep in mind that some people faint and most of us will cringe in some way even by the very sight of only a small amount of it. If you lose more than 40% of your blood capacity (about 2 litres) in such a short space of time, you will most likely die. 20-30% blood loss could very likely leave you in a coma due to the hypovolemic shock, which (if you survive) there is the possibllity of permanent brain damage and/or other vital organ damage for which you could very well be on medication/treatment for the rest of your life. People often die days after losing a lot of blood because of organ failure due to the lack of oxygen reaching the organ(s) through the bloodstream. Even if the gunshot victim survives the first hours or days, sometimes the damage (gunshot wound trauma) is just too great and the best medical staff in the world will not be able to save the victim's life.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door DupingDelight op 07-11-2018 22:46:56 ]Instead of questioning authority, they question those that question authority.
Zoals ik ook al eerder citeerde:quote:Op woensdag 7 november 2018 17:33 schreef manny het volgende:
[..]
tja. als het zo lastig om de wet aan te passen dan snap ik dat je een serie van toneelstukken gaat opzetten met honderden acteurs en duizenden hulpverleners en intussen natuurlijk wel blijven doen alsof je de wapenlobby steunt (want de bevolking mag niets door hebben)
makes sense.
Jij en nog een aantal andere users hier houden je er al wel jaren intensief mee bezig door te verkondigen dat dergelijke hoaxes niet bestaan en dat als ze wel zouden bestaan, ze totaal pointless zouden zijn.quote:Op donderdag 8 november 2018 02:23 schreef theguyver het volgende:
Zoveel zogenoemde hoaxes, en zo weinig tot geen veranderingen..
Echt veel nut heeft het niet hé.
Dat geldt zeker ook voor jou. Dik 10 jaar, als het niet langer is.quote:Op woensdag 7 november 2018 21:18 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
En dat proberen ze nu al wat, 20 jaar of zo? Nog niet heel effectief dat plan.
De NRA is nog steeds een van de meest invloedrijke lobbygroeperingen in de VS inderdaad. Dat motief van ontwapenen komt juist steeds verder weg van de realiteit/mogelijkheden te staanquote:Op woensdag 7 november 2018 21:18 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
En dat proberen ze nu al wat, 20 jaar of zo? Nog niet heel effectief dat plan.
Spiegeltje voorhouden betekent een vraag stellen / maatwerk feedback geven waardoor een ander zelf tot nieuwe inzichten komt.quote:Op donderdag 8 november 2018 02:31 schreef DupingDelight het volgende:
[..]
Jij en nog een aantal andere users hier houden je er al wel jaren intensief mee bezig door te verkondigen dat dergelijke hoaxes niet bestaan en dat als ze wel zouden bestaan, ze totaal pointless zouden zijn.
Dat is tot op heden ook nog nooit bij iemand gelukt, of wel?
Interessant fenomeen ook wel.
[..]
Dat geldt zeker ook voor jou. Dik 10 jaar, als het niet langer is.
Nog niet heel effectief dat plan.
Nu weet ik dat jullie een spiegeltje voorhouden ook niet bijzonder effectief is en dat het niets oplevert. Toch doe ik het regelmatig weer.
De mens steekt dus misschien zo wel in elkaar.
Ik denk dat je de betekenis van intensief even moet opzoeken.quote:Op donderdag 8 november 2018 02:31 schreef DupingDelight het volgende:
Jij en nog een aantal andere users hier houden je er al wel jaren intensief mee bezig door te verkondigen dat dergelijke hoaxes niet bestaan en dat als ze wel zouden bestaan, ze totaal pointless zouden zijn.
Wat probeer je nou weer te trollen?quote:Op donderdag 8 november 2018 02:31 schreef DupingDelight het volgende:
[..]
Jij en nog een aantal andere users hier houden je er al wel jaren intensief mee bezig door te verkondigen dat dergelijke hoaxes niet bestaan en dat als ze wel zouden bestaan, ze totaal pointless zouden zijn.
Interessant fenomeen ook wel.
[..]
Dat geldt zeker ook voor jou. Dik 10 jaar, als het niet langer is.
Nog niet heel effectief dat plan.
Nu weet ik dat jullie een spiegeltje voorhouden ook niet bijzonder effectief is en dat het niets oplevert. Toch doe ik het regelmatig weer.
De mens steekt dus misschien zo wel in elkaar.
Jij weet prima dat ik weet wat dat betekent.quote:Op donderdag 8 november 2018 07:40 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ik denk dat je de betekenis van intensief even moet opzoeken.
Apart dat je het als trollen ziet. Ik wijs jullie alleen maar op een feit dat ik constateer.quote:Op donderdag 8 november 2018 07:47 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Wat probeer je nou weer te trollen?
Waarom gebruik je het dan zo verkeerd?quote:Op donderdag 8 november 2018 07:55 schreef DupingDelight het volgende:
Jij weet prima dat ik weet wat dat betekent.
quote:Op woensdag 7 november 2018 22:34 schreef DupingDelight het volgende:
Ik ben voor de grap eens gaan kijken wanneer de mainstream media nou eigenlijk is begonnen om gezamenlijk het offensief tegen de zo gehate "conspiracy theorists" te starten.
[ afbeelding ]
Het lijkt na de Orlando Pulse Shooting en later de Las Vegas Shooting al wat meer te zijn gaan leven in de media, maar na de Parkland shooting vlogen de artikelen je ineens om de oren. De psyop was (mogelijk doelbewust) dermate slecht van opzet dat er ineens heel veel mensen, waarschijnlijk door het bizar opvallende optreden van David Hogg, begonnen te beseffen dat de shooting geënsceneerd was. De "conspiracy theory" dat de schietpartij fake was en dat David een acteur zou zijn ging in no time viral en zorgde er zelfs voor dat video's hierover trending werden op YouTube, Twitter en Facebook.
Hierna zie je dat de media dit vol oppakte en zie je ineens ook de kritiek op o.a. YouTube toenemen en kort daarop volgde massale take downs van video's en kanalen en een aangepast algoritme dat suggesties voor videos geeft. Ook zijn er hierna enkele personen opgepakt voor het "lastig vallen" van "nabestaanden" van de Sutherland Springs Church Shooting en pvolgend daar weer op was het ineens groots in de media dat vermeende nabestaanden van de geclaimde slachtoffers van Sandy Hook Alex Jones begonnen aan te klagen. Recentelijk hebben YouTube, Apple, Facebook en Twitter de half-truther Alex Jones verbannen van hun platform.
Ook nu nog merk je dat er een waar offensief tegen 'Fake News' en complottheorieën gaande is en dat overheden mondjesmaat de discussie aanwakkeren en maatregelen beginnen door te voeren om het alleenrecht op de waarheid te claimen. Het einde van het vrije internet lijkt aanstaande.
Hier een opsomming van slechts een aantal artikelen die ik in een klein uurtje verzameld heb. Er is nog veel meer te vinden, maar geen zin om alles te gaan zitten kopieëren en plakken:
The people who think mass shootings are staged
https://www.bbc.co.uk/news/blogs-trending-42187105
2 February 2018
The mass shooting conspiracy theories that just won't go away (and why they should)
https://edition.cnn.com/2(...)ries-trnd/index.html
21 february 2018
The Parkland conspiracy theories, explained
https://www.vox.com/polic(...)-conspiracy-theories
22 February 2018
Crisis actors, deep state, false flag: the rise of conspiracy theory code words
https://www.theguardian.c(...)cy-theory-code-words
21 February 2018
How the internet's conspiracy theorists turned Parkland students into 'crisis actors'
https://www.nbcnews.com/n(...)risis-actors-n849921
21 February 2018
Conspiracy Theories About Mass and School Shootings, Explained
https://www.snopes.com/ne(...)shootings-explained/
21 February 2018
Mass Shootings Attract Conspiracy Theories Because the Reality Is Too Bleak to Accept
https://motherboard.vice.(...)eories-crisis-actors
26 February 2018
Sandy Hook Hoax Revisited
https://www.factcheck.org/2018/02/sandy-hook-hoax-revisited/
28 February
What If There Was Video Of Crisis Actors Exploiting School Shootings?
https://arcdigital.media/(...)ootings-9ccdb3017f9a
24 February 2018
Here's the Fake News About the Florida School Shooting, Debunked
https://www.newsweek.com/(...)hool-shooting-816848
22 February 2018
Conspiracy theory video about Florida shooting survivor rose to No. 1 on YouTube Trending
https://www.marketwatch.c(...)survivors-2018-02-20
21 February 2018
Conspiracy theorists arrested after threatening pastor at Texas church ...
https://slate.com/news-an(...)ooting-occurred.html
6 March 2018
Crisis actors? Hoax conspiracy theories swirl around Florida shooting
https://abc13.com/society(...)da-shooting/3120586/
21 February 2018
People really think the Parkland shooting victims are "crisis actors ...
https://hellogiggles.com/(...)s-are-crisis-actors/
19 February 2018
The top trending video on YouTube was a false conspiracy that a survivor of the Florida school shooting was an actor
https://www.cnbc.com/2018(...)p-youtube-video.html
21 February 2018
YouTube Search Automatically Suggests Conspiracy Theories for Florida Shooting
https://adage.com/article(...)ool-shooting/312473/
21 February 2018
'I am not a crisis actor': Florida teens fire back at right-wing conspiracy
http://www.chicagotribune(...)-20180221-story.html
21 February 2018
Florida Shooting Survivor David Hogg Tarred as 'Crisis Actor'
http://time.com/5169067/f(...)gg-facebook-youtube/
21 February 2018
YouTube Pulls Alex Jones Video Saying Parkland Victims Were Actors ...
http://fortune.com/2018/0(...)ones-infowars-video/
24 February 2018
YouTube promotes conspiracy videos attacking Florida's shooting ...
https://www.theguardian.c(...)es-promotion-results
21 February2018
How the Florida school shooting conspiracies sprouted and spread
https://edition.cnn.com/2(...)ries-trnd/index.html
22 February 2018
Right-Wing Media Uses Parkland Shooting as Conspiracy Fodder
https://www.nytimes.com/2(...)edia-conspiracy.html
20 February 2018
How a survivor of the Florida school shooting became the victim of an online conspiracy
https://www.washingtonpos(...)m_term=.2bc360e9e91b
21 February 2018
How Liberals Amped Up a Parkland Shooting Conspiracy Theory
https://www.wired.com/sto(...)g-conspiracy-theory/
27 February 2018
Parkland shooting ‘crisis actor’ videos lead users to a ‘conspiracy ecosystem’ on YouTube, new research shows
https://www.washingtonpos(...)m_term=.959d85419465
25 February 2018
YouTube 'reprimands InfoWars' for promoting Florida school shooting conspiracy theory
https://www.independent.c(...)theory-a8226571.html
24 February 2018
YouTube and Facebook have a serious problem with ‘promoted’ conspiracies about the Parkland shooting
https://www.businessinsid(...)ernational=true&r=US
05 March 2018
Florida shooting conspiracy theories trend on YouTube, Facebook
https://www.cnet.com/news(...)on-youtube-facebook/
21 February 2018
http://www.wbur.org/herea(...)and-springs-shooting
19 March 2018
School Shooting Spawns Conspiracy Theories
https://www.factcheck.org(...)conspiracy-theories/
23 February 2018
After school shooting, breaking down the conspiracy theories facing Parkland students
https://abcnews.go.com/US(...)ts/story?id=53273847
22 February 2018
Survivors of Florida school shooting now targets of conspiracy theorists
https://www.axios.com/sur(...)c2-23fa0c439424.html
21 February 2018
Tech giants wrestle with conspiracy theories about Florida school ...
https://www.mercurynews.c(...)ida-school-shooting/
22 February 2018
Curt Schilling retweets Parkland shooting conspiracy theory
https://sports.yahoo.com/(...)oting-013811657.html
24 February 2018
The Florida school shooting has given rise to a sick conspiracy theory
https://www.news.com.au/t(...)9e11f0462cb08c495cfb
22 February 2018
Where the ‘Crisis Actor’ Conspiracy Theory Comes From
https://motherboard.vice.(...)-shooting-sandy-hook
22 FebruaryChapeau! De powers that be weten verdomde goed dat steeds meer mensen die staged events doorzien vandaar dat ze het de kop in proberen te drukken door al die take downs inderdaad. Lukt ze toch niet, de groep groeit alleen maar door deze acties. De ene fake story na de andere met van die too good to be true survivors. Mensen die het blijven geloven zijn niet meer te redden joh!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 32% gewijzigd door controlaltdelete op 08-11-2018 08:19:26 ]Als je in discussie gaat met een trol, wint hij. Als je een trol beledigt, wint hij. Als je tekeer gaat tegen een trol, wint hij. Het enige waar trollen niet tegen kunnen, is te worden genegeerd.
Je bent vergeten hoe het er hier aan toe ging altijd?quote:Op donderdag 8 november 2018 07:56 schreef Copycat het volgende:
[..]
Waarom gebruik je het dan zo verkeerd?
Nee. Jij hebt er blijkbaar een voor jezelf romantisch laagje overheen gehangen.quote:Op donderdag 8 november 2018 08:16 schreef DupingDelight het volgende:
Je bent vergeten hoe het er hier aan toe ging altijd?
Vergeten dus.quote:Op donderdag 8 november 2018 08:17 schreef Copycat het volgende:
[..]
Nee. Jij hebt er blijkbaar een voor jezelf romantisch laagje overheen gehangen.
Die is hier alleen te vinden om anderen de les te lezen en om haar spitsvondige woordspelingen kwijt te kunnen. Het mens heeft helemaal niks met bnw en kan zich beter bij utopia en netflix houden. Zegt wel genoeg dunkt me.quote:Op donderdag 8 november 2018 08:16 schreef DupingDelight het volgende:
[..]
Je bent vergeten hoe het er hier aan toe ging altijd?
Bedankt dat je mijn punt bevestigt.quote:Op donderdag 8 november 2018 08:25 schreef DupingDelight het volgende:
Vergeten dus.
Misschien dat een beetje nurturing, healing en love het weer boven brengt.
Schatje toch.quote:Op donderdag 8 november 2018 08:29 schreef controlaltdelete het volgende:
Die is hier alleen te vinden om anderen de les te lezen en om haar spitsvondige woordspelingen kwijt te kunnen. Het mens heeft helemaal niks met bnw en kan zich beter bij utopia en netflix houden. Zegt wel genoeg dunkt me.
quote:Op donderdag 8 november 2018 08:40 schreef BroesWillems het volgende:
Ik zal het weer proberen ontopic te krijgen.
Nee, dat denk ik niet. Volgens mij denkt vrijwel niemand dit, maar ik kan eigenlijk alleen voor mezelf spreken natuurlijk.quote:Als we de Sandy Hook shooting nemen, denk je dan dat de regering echt zover zou gaan dat ze die 20 jongens en meisjes van 6/7 jaar oud allemaal vermoord hebben of dat die kinderen helemaal niet dood zijn?
Daarom zijn de ouders ook (terecht) bezig met rechtszaken tegen bepaalde lui die beweren dat die kinderen niet bestaan hebben. Zonder enig bewijs overigens die lui. Schofterigheid van het laagste niveau imhoquote:Op donderdag 8 november 2018 08:40 schreef BroesWillems het volgende:
Ik zal het weer proberen ontopic te krijgen.
Als we de Sandy Hook shooting nemen, denk je dan dat de regering echt zover zou gaan dat ze die 20 jongens en meisjes van 6/7 jaar oud allemaal vermoord hebben of dat die kinderen helemaal niet dood zijn?
Ik kan niet geloven dat men een hele gemeenschap zover krijgt om als crisis acteurs op te treden. Als er zoveel zogenaamde slachtoffers zijn, dan moet echt het hele dorp/stad net doen alsof ze een naaste zijn verloren.quote:Op donderdag 8 november 2018 10:36 schreef DupingDelight het volgende:
[..]
[..]
Nee, dat denk ik niet. Volgens mij denkt vrijwel niemand dit, maar ik kan eigenlijk alleen voor mezelf spreken natuurlijk.
De bereidwilligheid om mee te werken aan een immens walgelijke massamoord op jonge kinderen zal natuurlijk nihil zijn. Je zult geen medestanders krijgen voor je gestoorde plannetje. Sterker nog, ik denk dat wanneer je dit serieus voorstelt, je binnen de betreffende kringen ook gewoon een serieus probleem hebt. De morele bezwaren daartoe zijn gewoon veel te hoog. Onder de mensen die meegewerkt hebben aan de totstandkoming van de fake shooting zitten natuurlijk gewoon mensen met jonge kinderen van vlees en bloed.
Dus dan kom je uit op:
1. De kinderen zijn niet dood.
2. De kinderen hebben nooit bestaan.
En dan denk ik dat het voor jou misschien leuk is om zelf onderzoek te gaan doen naar wat het juiste antwoord is. Je zult veel interessante zaken en merkwaardigheden ontdekken, zoals dat er bijvoorbeeld op diverse plekken zoals de website van CBS een fotootje van een totaal random meisje (Lily Gaubert) uit Canada is gebruikt als foto voor zesjarige victim Allison Wyatt. Haar moeder ontdekte tot haar grote schrik ineens dat haar dochtertje op diverse sites prijkte als slachtoffertje van de Sandy Hook Massacre.
[ afbeelding ]
Ik kwam dit onlangs tegen. Huizen Newtown zouden voor een groot gedeelte drie jaar voorlopend op de Massacre allemaal op 2de kerstdag zijn afbetaald.quote:Op donderdag 8 november 2018 11:12 schreef BroesWillems het volgende:
[..]
Ik kan niet geloven dat men een hele gemeenschap zover krijgt om als crisis acteurs op te treden. Als er zoveel zogenaamde slachtoffers zijn, dan moet echt het hele dorp/stad net doen alsof ze een naaste zijn verloren.
Bedenk eens hoe een krankzinnige groot project dat moet zijn, dan moet er een super strakke planning zijn. Moet iedereen op één lijn zitten en moet niemand uit schoot klappen. Journalisten, politie, militairen, burgers. Allemaal onder één hoedje. In mijn ogen is dat onmogelijk.
ssst, ik had ze net weer ontopic.quote:Op donderdag 8 november 2018 11:27 schreef SuperHartje het volgende:
Beetje ontopic blijven idd en let een beetje op de toonzetting aub.
Dat er altijd mensen zijn die van schrijnende situaties een slaatje willen slaan kan ik wel geloven. Dat sommige dingen niet zijn wat ze lijken ook wel.quote:Op donderdag 8 november 2018 11:20 schreef controlaltdelete het volgende:
Dat je het niet kan geloven wil niet zeggen dat het niet kan. Truth is stranger than fiction. Sandy Hoax/ Newtown is CIA, net zoals meer van die events. Vandaag hebben we weer ene trouwens. De grootste schoften zijn nog altijd die lui zelf. Komedianten zijn het. Over die rechtszaken hoor je ook nooit wat of het gevolgen heeft. Nogal wiedes want net zo fake als die event(s). Alleen al die prominente hoofdrolspelers Gene Rosen, Robbie Parker en die gestoorde coroner. Sorry hoor als je daar niet je bedenkingen bij krijgt en dit allemaal als volkomen normaal beschouwt dan ben je ver heen.
Het is veel logischer om 1 iemand te "regelen" die aan t moorden slaat dan een hele gemeenschap te betrekken idd.quote:Op donderdag 8 november 2018 11:34 schreef BroesWillems het volgende:
[..]
ssst, ik had ze net weer ontopic.
[..]
Dat er altijd mensen zijn die van schrijnende situaties een slaatje willen slaan kan ik wel geloven. Dat sommige dingen niet zijn wat ze lijken ook wel.
Maar kom op, een hele gemeenschap?! Het is geen 'Hot Fuzz'.
Ja, die onbeschoftheid gaat alle perken te buitenquote:Op donderdag 8 november 2018 11:02 schreef ChrisCarter het volgende:
[..]
Daarom zijn de ouders ook (terecht) bezig met rechtszaken tegen bepaalde lui die beweren dat die kinderen niet bestaan hebben. Zonder enig bewijs overigens die lui. Schofterigheid van het laagste niveau imho
quote:Op donderdag 8 november 2018 11:34 schreef BroesWillems het volgende:
[..]
ssst, ik had ze net weer ontopic.
Ik heb nergens aan gegeven dat ze niet bestaan.quote:Op donderdag 8 november 2018 02:31 schreef DupingDelight het volgende:
[..]
Jij en nog een aantal andere users hier houden je er al wel jaren intensief mee bezig door te verkondigen dat dergelijke hoaxes niet bestaan en dat als ze wel zouden bestaan, ze totaal pointless zouden zijn.
Interessant fenomeen ook wel.
[..]
Dat geldt zeker ook voor jou. Dik 10 jaar, als het niet langer is.
Nog niet heel effectief dat plan.
Nu weet ik dat jullie een spiegeltje voorhouden ook niet bijzonder effectief is en dat het niets oplevert. Toch doe ik het regelmatig weer.
De mens steekt dus misschien zo wel in elkaar.
Dan heb je de nazi-tattooing machines!quote:Op donderdag 8 november 2018 13:56 schreef theguyver het volgende:
[..]
Je bent met je bakkes op tv geweest en natuurlijk willen mensen jou wond (lidteken zien) je kan dit moeilijk even met stift aanbrengen of make up..
En dat is niet voor even... Nee je hele leven zal dat naar voren komen.
Ik bedoel we hebben het nu over een aantal gebeurtenissen van jaren terug.
Die schijn moet opgehouden worden.
Ook mocht iemand er achter komen dat het niet klopt, moet ook zijn leven lang zijn waffel houden.
Dit, het heeft niets met "kritisch denken" te maken meer. Er gebeurt iets en terwijl de lijken nog niet eens weggehaald zijn is het al tot hoax bestempeld.quote:Als je deze gebeurtenis nu al aangrijpt om een complot te zien, ben je in mijn ogen wel heel cynisch.
Ik bewaar mijn kleingeld in een oude sok. Okay, een portemonneetje in de vorm van een (inmiddels oude) sok. Altijd grappige reacties op.quote:Op vrijdag 9 november 2018 06:33 schreef ChrisCarter het volgende:
NWS / Geldautomaat verdwijnt
Krijgt Lambiekje toch nog (voor een klein deel) gelijk
Gelukkig is er nog altijd de oude sok om contant geld in te bewaren
Het krijgt alleen een andere naam en er komen er minder.quote:Op vrijdag 9 november 2018 06:33 schreef ChrisCarter het volgende:
NWS / Geldautomaat verdwijnt
Krijgt Lambiekje toch nog (voor een klein deel) gelijk
Gelukkig is er nog altijd de oude sok om contant geld in te bewaren
Ik ga niks na.quote:Op donderdag 8 november 2018 23:32 schreef Tingo het volgende:
[..]
Dan heb je de nazi-tattooing machines!
Moet je nagaan!
Werd er beetje nostalgisch van zelfs, zoals te zien is aan mijn reactie in dat topic.quote:Op vrijdag 9 november 2018 06:33 schreef ChrisCarter het volgende:
NWS / Geldautomaat verdwijnt
Krijgt Lambiekje toch nog (voor een klein deel) gelijk
Gelukkig is er nog altijd de oude sok om contant geld in te bewaren
klinkt schattigquote:Op vrijdag 9 november 2018 09:27 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ik bewaar mijn kleingeld in een oude sok. Okay, een portemonneetje in de vorm van een (inmiddels oude) sok. Altijd grappige reacties op.
Serieus ja. Ik maak hier echt geen grappen over.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hier nog eentje die Las Vegas overleefde en in Thousand Hoaks ternauwernood wist te ontsnappen:quote:Tel Orfanos overleefde schietpartij Las Vegas, maar niet die in Thousand Oaks
VIDEODe dood van haar zoon Telemachus heeft Susan Orfanos totaal ontredderd. ,,In godsnaam, laat niemand me meer gebeden sturen", schreeuwt de Amerikaanse. ,,Ik wil een strenger wapenbeleid." Haar 27-jarige zoon overleefde de bloedige massaschietpartij in Las Vegas in oktober vorig jaar, maar kwam woensdag om het leven bij de shooting in een bar in Thousand Oaks, Californië.
David van der Heeden 09-11-18, 14:42 Laatste update: 20:29
Telemachus Orfanos en zijn vrienden waren vorig jaar aanwezig op het countryfestival in gokstad Las Vegas toen de 64-jarige Stephen Paddock, vanuit een kamer in het Mandalay-hotel, het vuur opende op de menigte. Bij wat de boeken ingaat als de bloedigste schietpartij in de Amerikaanse geschiedenis vielen 59 doden en 527 gewonden.
Orfanos, Tel voor vrienden, ontsprong de dans. Woensdag kwam hij, in de Borderline Bar & Grill in het Californische Thousand Oaks, opnieuw oog in oog te staan met de dood. De 28-jarige oud-marinier Ian Long kwam, gehuld in zwarte kleding, de horecazaak binnenlopen en opende het vuur. In totaal loste de veteraan zo'n 30 schoten.
Gemankeerde ex-militair
Dit keer was Tel minder gelukkig. Hij is een van de 12 dodelijke slachtoffers die Long maakte, voordat hij de hand aan zichzelf sloeg. Wat het motief voor de schietpartij is, is vooralsnog onduidelijk. Wat wel duidelijk is, is het feit dat Long (die in Afghanistan diende) eerder in beeld kwam voor 'afwijkend' en 'irrationeel' gedrag en aan een posttraumatische stoornis leed.
Dat de gemankeerde ex-militair desondanks over vuurwapens beschikte om zijn slachting in Thousand Oaks aan te richten, is voor moeder Susan onverteerbaar. ,,Mijn zoon ging met vrienden naar Las Vegas en kwam thuis", zegt zij in tranen tegen ABC News. ,,Gisteren kwam hij niet thuis en ik wil geen gebeden, geen gedachten. Ik wil een strenger wapenbeleid. Geen wapens meer!"
Ontmoetingsplaats slachtoffers
De schietpartij geeft overlevenden van de schietpartij in Las Vegas de rillingen. Veel van hen verzamelen zich op Facebook en noemen zich de Route 91-familie. Ze plaatsen berichten op social media en komen samen om hun trauma te verwerken. Om 'het leven te vieren', zegt een van hen tegen een lokaal televisiestation.
Pijnlijk genoeg was The Borderline een van die plekken waar ze steun bij elkaar zochten. ,,Ik kan niet geloven dat ik dit opnieuw zeg", zegt Molly Mauren. ,,Ik leef nog en ben veilig thuis." Volgens Nicholas Champion, die in april nog een foto van zichzelf met anderen in The Borderline op Facebook zette, waren er woensdag ruim 50 overlevenden van Las Vegas aanwezig.
Verlengd pistoolmagazijn
Volgens de autoriteiten heeft Long bij de aanslag op de bar, die zeer geliefd was bij studenten, een legaal gekocht Glock-pistool gebruikt. Het handvuurwapen met kaliber .45 was voorzien van een verlengde patroonhouder. Het bezit van zo'n verlengd magazijn, dat meer patronen herbergt dan de toegestane 10, is in Californië sinds vorig jaar verboden.
Thousand Oaks, dat zo'n 55 kilometer ten noordwesten van Los Angeles ligt, wordt vaak aangeduid als een van de veiligste steden in Amerika. Orfanos, die in 2009 afstudeerde en daarna bij de Amerikaanse marine ging, werkte regelmatig als beveiliger voor de Borderline Bar. Vrienden omschrijven hem als een 'lieve vent'.
Degenen die ook nu aan de dood ontsnapten, blijven vertwijfeld achter. 47 van hen lieten al een berichtje achter op Facebook. ,,Ze zijn er kapot van. 'Is dit onze nieuwe maatstaf?', hoor ik veel mensen zich afvragen", vertelt Janie Scott, die de pagina beheert, tegen The New York Times. ,,Waarom is dit onze nieuw norm? Dat zou niet zo moeten zijn, helemaal niet."
PS: gewoon nieuwsvideo's uit voor jullie betrouwbare bronnen. Niet mee gerommeld, gewoon zoals ze willen dat je het ziet.
[ Bericht 27% gewijzigd door DupingDelight op 10-11-2018 01:06:26 ]Instead of questioning authority, they question those that question authority.
Ik vind het wel zorgelijk. Als geld volledig digitaal gebruikt gaat worden dan is altijd alle cashflow te volgen. Leuk tegen criminelen wellicht, maar wij hebben dan evenmin geen financiele privacy meer. En elke privacy inperkende maatregel is er 1 teveelquote:Op vrijdag 9 november 2018 19:51 schreef SuperHartje het volgende:
[..]
Werd er beetje nostalgisch van zelfs, zoals te zien is aan mijn reactie in dat topic.
Ja wel mee eens. Ik denk dat, zolang de bevolking behoefte toont aan contante betalingen, het niet zomaar ineens helemaal zal verdwijnen. Maar die behoefte moet blijven en dat kunnen wij tonen door toch regelmatig contante betalingen te doen.quote:Op zaterdag 10 november 2018 07:20 schreef ChrisCarter het volgende:
[..]
Ik vind het wel zorgelijk. Als geld volledig digitaal gebruikt gaat worden dan is altijd alle cashflow te volgen. Leuk tegen criminelen wellicht, maar wij hebben dan evenmin geen financiele privacy meer. En elke privacy inperkende maatregel is er 1 teveel
Maar die ramkraken geven een onveilig gevoel bij pinautomaten waarje cash kunt halen. Dat gebruiken ze dan als argument ernaastquote:Op zaterdag 10 november 2018 07:55 schreef SuperHartje het volgende:
[..]
Ja wel mee eens. Ik denk dat, zolang de bevolking behoefte toont aan contante betalingen, het niet zomaar ineens helemaal zal verdwijnen. Maar die behoefte moet blijven en dat kunnen wij tonen door toch regelmatig contante betalingen te doen.
Ja misschien wachten ze tot de nieuwe generatie, die over het algemeen het nut van contant vaak niet ziet (door oa geweldige pr), dat makkelijker slikt. De oudere generatie gaat dat, vermoed ik, niet accepteren.quote:Op zaterdag 10 november 2018 08:13 schreef ChrisCarter het volgende:
[..]
Maar die ramkraken geven een onveilig gevoel bij pinautomaten waarje cash kunt halen. Dat gebruiken ze dan als argument ernaast
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |