Dacht ik ook toen ik een trein wou overvallen en besturen. Bleek toch lastiger dan ik dachtquote:Op donderdag 1 november 2018 23:30 schreef Tijn het volgende:
[..]
Maskertje op doen als je stoute dingen doet helpt veel.
En getuige omleggen/bedreigen.quote:Op donderdag 1 november 2018 23:30 schreef Tijn het volgende:
[..]
Maskertje op doen als je stoute dingen doet helpt veel.
chapter 2 is veel langerquote:Op donderdag 1 november 2018 23:41 schreef Dr_Gonzo het volgende:
Ik heb nu zo'n beetje alles gedaan wat binnen chapter 2 mogelijk is m.b.t. (side)missions.
Alleen een treasue map nog niet.
Die gast uit de gevangenis redden, in Blackwater, zal wsl. het einde van dit hoofdstuk zijn.
Vraag me af of ik beter eerst $300 kan verdienen, om de bounty in Strawberry af te kopen, of het gewoon moet riskeren om door dat gebied heen te rijden naar Blackwater.
Ik heb nu slechts $160 en zou eerst andere shizzle moetem doen eer ik naar Blackwater ga.
The peril of choise.
quote:Op donderdag 1 november 2018 23:53 schreef MMaRsu het volgende:
Holy shit iemand al die random event gekregen dat je zo'n gast naar de dokter moet brengen?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op donderdag 3 maart 2011 19:12 schreef zeross het volgende:
Een Headmax PMX60 Sennheiser Koptelefoon, nieuw in de verpakking, slechts enkele keren gebruikt.
Buiten de jailbreak missie zie ik geen andere missies meer... kijk er nu al naar uit, maar eerst slapen.quote:
quote:Op vrijdag 2 november 2018 00:09 schreef LTVDK het volgende:
Ik kan eindelijk de woestijn in. Allemaal leuk al dat groen hoor, maar ik verkies de woestijn en alle rode stenen daarboven
Die missie ligt al een paar uur achter me en ben nog steeds in chapter 2 bezig.quote:Op vrijdag 2 november 2018 00:26 schreef Dr_Gonzo het volgende:
[..]
Buiten de jailbreak missie zie ik geen andere missies meer... kijk er nu al naar uit, maar eest slapen.
Toch wel een meeslepende game dat RDR2
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Chapter 2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Is niet bij alle deuren voor zover ik weet. Krijg die optie maar af en toe...quote:Op vrijdag 2 november 2018 08:35 schreef StateOfMind het volgende:
Ik las net een tip dat je huizen waarvan de deur op slot zit, de deur kapot kan schieten of de deur kan intrappen met rondje (op de PS4).
Iemand die dat kan bevestigen?
quote:Op vrijdag 2 november 2018 01:41 schreef Luppie0110 het volgende:
Pff begin chapter 5 dit. Reed het zelf in compleet donker, echt kippenvel.Ja echt genieten datSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En je hebt pas net de helft van de kaart vrijgespeeldquote:Op vrijdag 2 november 2018 01:27 schreef Luppie0110 het volgende:
Alles wat ik in dit topic lees qua strangers heb ik voor 90% niet meegemaakt, terwijl ik die hele map al tien keer ben rondgereden op m'n knol. Geeft ook wel weer aan hoe uitgebreid deze game is..
Op maandag 24 augustus 2015 11:34 schreef Yasmin23 het volgende:
Als je maar genoeg moeite doet past alles.
_____
TV / Het post-apocalyptische/dystopische film topic
Spoilers dude.quote:Op donderdag 1 november 2018 23:41 schreef Dr_Gonzo het volgende:
Ik heb nu zo'n beetje alles gedaan wat binnen chapter 2 mogelijk is m.b.t. (side)missions.
Alleen een treasue map nog niet.
Die gast uit de gevangenis redden, in Blackwater, zal wsl. het einde van dit hoofdstuk zijn.
Vraag me af of ik beter eerst $300 kan verdienen, om de bounty in Strawberry af te kopen, of het gewoon moet riskeren om door dat gebied heen te rijden naar Blackwater.
Ik heb nu slechts $160 en zou eerst andere shizzle moetem doen eer ik naar Blackwater ga.
The peril of choise.
Ik probeerde dat ook al een paar keer maar dan met vierkantje volgens mij, zonder resultaat. Heb gisteren wel bij de fence een stille sloten openmaker gekocht, geen idee of je ze dan wel open kan krijgen. Vanavond eens proberen.quote:Op vrijdag 2 november 2018 08:35 schreef StateOfMind het volgende:
Ik las net een tip dat je huizen waarvan de deur op slot zit, de deur kapot kan schieten of de deur kan intrappen met rondje (op de PS4).
Iemand die dat kan bevestigen?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
Dus dat uitgespeeld en daarna een fucking de-ja-vu gehad:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
En nu kan ik pas morgen avond spelen. Ik wil doorgaan![]()
Zat gisteren ook te twijfelen qua verkopen aan de trapper maar wat ik er van begreep is dat je ze moet verkopen en dat ze dan bij de trapper in zijn inventaris zitten als grondstof voor een outfit. Dat klopte inderdaad.quote:Op vrijdag 2 november 2018 07:41 schreef StateOfMind het volgende:
Als je Legendary Pelts naar een trapper brengt, dan kan hij daar kleding voor je van maken. Maar geeft zo'n outfit je nou ook extra mogelijkheden, of is het puur cosmetisch (ik vind ze spuuglelijk).
Ik was bij toeval op een Legendary Coyote gestuit en die gekilled, en op weg naar de Trapper noord-oostelijk boven Emerald Ranch, ben ik even gestopt bij de Fence in Emerald om loot te verkopen en toen zag ik dat hij ook Legendary Pelts koopt en daar dan automatisch iets van maakt wat vast in je Inventory verschijnt, en wat je een extra Perk geeft.
Uiteindelijk die pelt dan maar aan de Fence verkocht
quote:Op vrijdag 2 november 2018 09:29 schreef indiaantje89 het volgende:
Ik heb het idee dat ik bij het einde in de buurt kom...
Na Saint Dennis:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
Dus dat uitgespeeld en daarna een fucking de-ja-vu gehad:Nee joh, je bent pas net op de helft.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
En nu kan ik pas morgen avond spelen. Ik wil doorgaanOp maandag 24 augustus 2015 11:34 schreef Yasmin23 het volgende:
Als je maar genoeg moeite doet past alles.
_____
TV / Het post-apocalyptische/dystopische film topic
Damn, en heb er flink wat uren in zitten naar mijn idee. Wat een gamequote:Op vrijdag 2 november 2018 09:35 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Nee joh, je bent pas net op de helft.
Hoofdstuk 5 is geloof ik relatief kort, maar 6 zit echt heul veul verhaal in. En daarna heb je nog twee epilogenquote:Op vrijdag 2 november 2018 09:36 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Damn, en heb er flink wat uren in zitten naar mijn idee. Wat een game![]()
.
Echt heh, niet alleen het verhaal zelf is al tig uren.. de game zelf met al die extra dingen maakt het voor mij makkelijk om dit the game of the year te vinden. GoW was awesome, maar deze is lastiger, uitgebreider, gaat meer effort in zitten. Bazengame.quote:Op vrijdag 2 november 2018 09:35 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Nee joh, je bent pas net op de helft.
quote:Op vrijdag 2 november 2018 01:41 schreef Nibb-it het volgende:
Ik kon verder niks omdat men bezig was. En ik wilde verder. Dus flink wat bier gezopen, paar flessen whiskey erachteraan en terwiijl de rest vrolijk aan het zingen was gewoon naar mn nest gegaan. Tief op met je feest. Ik ben zat. Laat me met rust.SPOILER: Chapter 2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
GOW heb ik niet gespeeld omdat ik een beetje Kratos moe benquote:Op vrijdag 2 november 2018 09:41 schreef YokiKater het volgende:
[..]
Echt heh, niet alleen het verhaal zelf is al tig uren.. de game zelf met al die extra dingen maakt het voor mij makkelijk om dit the game of the year te vinden. GoW was awesome, maar deze is lastiger, uitgebreider, gaat meer effort in zitten. Bazengame.
Dat zekerquote:Op vrijdag 2 november 2018 09:47 schreef indiaantje89 het volgende:
Deze game heeft denk ik meer een replay value dan GoW. Dus daarom RDR2 > GOW
quote:Op vrijdag 2 november 2018 01:41 schreef Nibb-it het volgende:
Volgens mij heb ik dat helemaal gemistSPOILER: Chapter 2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Flesje bier
De nieuwe GoW is totaal niet de vergelijken met de vorige delen.quote:Op vrijdag 2 november 2018 09:45 schreef LTVDK het volgende:
[..]
GOW heb ik niet gespeeld omdat ik een beetje Kratos moe ben(ik heb alle vorige delen gespeeld). Dus RDR2 is voor mij zeker de game of the year
koetsen jattenquote:Op vrijdag 2 november 2018 09:30 schreef ThePlaneteer het volgende:
Aangekomen in Chapter 3. M'n bounty is nu wel in veel staten rond de 250 dollar, dat neemt hoop lol weg. Geld heb ik echt nooit. Misschien toch maar gold bars zoeken?
En veren en pelts breng ik naar de trapper ja, die kan er nog wat van craften (jouw veren houdt ie ook kwam ik achter).
Maar hebben die outfits van de trapper ook nog extra perks/voordelen of zijn e puur cosmetisch van aard?quote:Op vrijdag 2 november 2018 09:30 schreef Black-Hole het volgende:
[..]
Zat gisteren ook te twijfelen qua verkopen aan de trapper maar wat ik er van begreep is dat je ze moet verkopen en dat ze dan bij de trapper in zijn inventaris zitten als grondstof voor een outfit. Dat klopte inderdaad.
Dat weet ik, maar ik heb nog geen zin gehad om met Kratos rond te gaan rennen en alles en iedereen kapot te rammen, ook al is die tegenwoordig Scandinavisch ipv Grieks.quote:Op vrijdag 2 november 2018 09:52 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
De nieuwe GoW is totaal niet de vergelijken met de vorige delen.
Een aantal items bij de trapper hebben voordeel. Zeker niet alles.quote:Op vrijdag 2 november 2018 09:53 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Maar hebben die outfits van de trapper ook nog extra perks/voordelen of zijn e puur cosmetisch van aard?
Jij vuige sadistquote:Op vrijdag 2 november 2018 10:14 schreef 2dope het volgende:
Het realisme is soms bijna choquerend. Ik had gister nog even een half uurtje tijd en had alleen zin om een beetje te klooien. Stond bij een moeras wat te vissen en er reed een sukkeltje op paard langs, ik was in een kwaadaardige bui dus riep naar 'm of 'ie even wilde stoppen. Met lasso van z'n paard gerukt, stukje door de modder getrokken en vastgebonden. Vervolgens heb ik hem in een laag water geflikkerd, kniehoogte, en je zag deze NPC dus echt spartelend snakken naar lucht, zijn hoofd kwam nét boven het water uit. Met 'antagonize' kon ik dit ook nog eens becommentariëren ("Haha! you look like a fish out of the water!" of iets van die strekking). Ik kon het niet laten om hem daarna in nog iets dieper water te gooien. Toen kwam 'ie net niet meer met z'n hoofd boven het water uit en werd zijn gespartel steeds minder tot 'ie na een paar seconden helemaal niet meer bewoog en begon te drijven. Goddamn.
Terwijl ik dat typte begon ik me dat ook hardop af te vragen. Minimaal net zo sadistisch is nog altijd lui achter je paard binden en dan op volle vaart door de wildernis knallen. Die lui schreeuwen tot er een rotsblok op de weg ligt waar ze vol op klappen waarna het geschreeuw opeens abrupt stopt terwijl hun levenloze lichaam de lucht in gelanceerd wordt.quote:Op vrijdag 2 november 2018 10:17 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Jij vuige sadist
Ik heb dat ook al meer dan eens gedaan, ben benieuwd wat er gebeurt als je iemand vastgebonden bij een alligator neerlegt
Goeie tip, eerste dat iemand me dat flikte heb ik hem eraf geschoten, spaart misschien een kogel uit.quote:Op vrijdag 2 november 2018 10:26 schreef rival het volgende:
Iemand trok me van mijn paard.
Ik floot meteen naar mijn paard en mijn paard bokte hem er af, kon ik hem meteen straffen
Maar dan val je zelf ookquote:Op vrijdag 2 november 2018 10:25 schreef 2dope het volgende:
[..]
Terwijl ik dat typte begon ik me dat ook hardop af te vragen. Minimaal net zo sadistisch is nog altijd lui achter je paard binden en dan op volle vaart door de wildernis knallen. Die lui schreeuwen tot er een rotsblok op de weg ligt waar ze vol op klappen waarna het geschreeuw opeens abrupt stopt terwijl hun levenloze lichaam de lucht in gelanceerd wordt.
Ik ben nog geen enkele keer gevallen met iemand achter mij slepen? (iets wat ik echt vaak doe, sleep vaak iemand meteen weg van de route zodat er geen getuigen zien wat ik daarna met em doe)quote:Op vrijdag 2 november 2018 10:29 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Maar dan val je zelf ookKun je hem beter gewoon van een brug gooien, dan kom je er zonder kleerscheuren vanaf
Nee hoor, je paar springt immers automatisch over kleine obstakels heen (of je doet het handmatig met vierkantje), maar het lijdend voorwerp dat meegesleept wordt springt natuurlijk nietquote:Op vrijdag 2 november 2018 10:29 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Maar dan val je zelf ookKun je hem beter gewoon van een brug gooien, dan kom je er zonder kleerscheuren vanaf
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |