Die is schijtsbenauwd voor haar eigen moeder en probeert anderen altijd maar tevreden te stellen. Dat hoorde je na post van thuis, alles voor haar moeder.quote:Op woensdag 17 oktober 2018 09:54 schreef Sambalbaai het volgende:
[..]
Ze is bang voor oordelen van anderen. Dat zei ze net ook. En daar kan je geen controle over hebben.
Ze moet eens stoppen met haar: even over nadenken, hoe zal ik het zeggen.Knal het eruit wat je gevoel is en ga daar maar risico mee lopen. Daar zal ze een stuk van opknappen.
Hier is juist de kans, buiten kan ze weer vluchten.quote:Op woensdag 17 oktober 2018 09:56 schreef Gast_op_Afstand_GOA het volgende:
Jammer weer... Hiske:
Als ik er uit ben, ga ik er iets mee doen.
Doe dat hier suffie.
Hoe kan hij zoveel kruikjes verkopen die gewoon véél te duur zijn?quote:Op woensdag 17 oktober 2018 09:55 schreef lonneberga het volgende:
Hoe kan die sul uit Friesland zo hoog staan?
Zit heel die provincie op hem te stemmen
omdat frieze dat kopen echt hoor hecht volkquote:Op woensdag 17 oktober 2018 09:57 schreef Chea49 het volgende:
[..]
Hoe kan hij zoveel kruikjes verkopen die gewoon véél te duur zijn?
Op papier niet op de bank, de poen.quote:Op woensdag 17 oktober 2018 09:57 schreef Chea49 het volgende:
[..]
Hoe kan hij zoveel kruikjes verkopen die gewoon véél te duur zijn?
Ik heb er wel wat aan gehadquote:Op woensdag 17 oktober 2018 09:57 schreef 5thencounter het volgende:
Eckart Tolle..een Must volgens Griepske
https://www.bing.com/vide(...)52E129AB56&FORM=VIRE
Ik weet niet of ze bang is voor haar moeder, maar haar moeder is wel een voorbeeld, iemand waar ze tegenop kijkt.quote:Op woensdag 17 oktober 2018 09:56 schreef Chea49 het volgende:
[..]
Die is schijtsbenauwd voor haar eigen moeder en probeert anderen altijd maar tevreden te stellen. Dat hoorde je na post van thuis, alles voor haar moeder.
Ik heb wel zijnYT'jes gezien, best een grappige kerel die maakt je helemaal zennnquote:Op woensdag 17 oktober 2018 09:58 schreef Gast_op_Afstand_GOA het volgende:
[..]
Ik heb er wel wat aan gehad
Misschien nu ik dit zo hoor moet ik het maar eens weer uit de kast halen.
Nooit van hem gehoord, heb ik nu geen leven meer?quote:Op woensdag 17 oktober 2018 09:57 schreef 5thencounter het volgende:
Eckart Tolle..een Must volgens Griepske
https://www.bing.com/vide(...)52E129AB56&FORM=VIRE
Dat bedoel ik dus. Die Friezen hebben allemaal op Jeff gestemd gewoon omdat hij ook een Fries is.quote:Op woensdag 17 oktober 2018 09:57 schreef Jacquelinehasselbaink het volgende:
[..]
omdat frieze dat kopen echt hoor hecht volk
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |