Ja, maar was gwn benieuwdquote:Op dinsdag 16 oktober 2018 09:25 schreef robijntjestralendwit het volgende:
![]()
Je voorhuid gaat toch naar achter als je 'm erin duwt?
Dat dacht ik al, anders stel je zo'n vraag niet. Ik zou als ik jou was me even inlezen over hoe je start met sex.quote:
Lijkt me zeker een goed ideequote:Op dinsdag 16 oktober 2018 09:33 schreef Sigaartje het volgende:
[..]
Dat dacht ik al, anders stel je zo'n vraag niet. Ik zou als ik jou was me even inlezen over hoe je start met sex.
schijnbaar weet je nog niet 'genoeg'quote:Op dinsdag 16 oktober 2018 09:36 schreef DeBo512 het volgende:
[..]
Lijkt me zeker een goed idee. Ik ben 15 dus ik weet al 'genoeg', maar ik zal nog ff de details moeten leren
15 = kindquote:Op dinsdag 16 oktober 2018 09:36 schreef DeBo512 het volgende:
[..]
Lijkt me zeker een goed idee. Ik ben 15 dus ik weet al 'genoeg', maar ik zal nog ff de details moeten leren
Okee, begrijpelijk. Bedankt voor het advies. Ik wist niet eens dat dit niet mocht, maar zo leer je elke dag weer wat nieuws, toch?quote:Op dinsdag 16 oktober 2018 09:48 schreef Sigaartje het volgende:
[..]
15 = kind
Praat er met je vriendjes over maar niet hier. Dat kan echt niet en dat mogen wij als volwassenen niet.
Ik rapporteer dit trouwens.
Ja en ja.quote:Op dinsdag 16 oktober 2018 09:17 schreef DeBo512 het volgende:
Dit is een puur theoretische vraag:
Is het mogelijk om seks te hebben met de voorhuid niet teruggetrokken? En kan je ook een condoom om een penis met niet teruggetrokken voorhuid doen?
Je bent minderjarig. Dat je je begeeft op sites met dit soort vragen, ok, moet je zelf weten, maar volwassenen mogen hier gewoon niet op ingaan. Daarom steek ik er een stokje voor en heb het gemeld.quote:Op dinsdag 16 oktober 2018 09:51 schreef DeBo512 het volgende:
[..]
Okee, begrijpelijk. Bedankt voor het advies. Ik wist niet eens dat dit niet mocht, maar zo leer je elke dag weer wat nieuws, toch?
Begrijpelijk. Bedankt.quote:Op dinsdag 16 oktober 2018 09:57 schreef Sigaartje het volgende:
[..]
Je bent minderjarig. Dat je je begeeft op sites met dit soort vragen, ok, moet je zelf weten, maar volwassenen mogen hier gewoon niet op ingaan. Daarom steek ik er een stokje voor en heb het gemeld.
Veel succes verder jongen!
Heb je nog wel even de tijd voor, succes ermee.quote:Op dinsdag 16 oktober 2018 09:36 schreef DeBo512 het volgende:
maar ik zal nog ff de details moeten leren
Wįt?quote:Op dinsdag 16 oktober 2018 09:57 schreef Sigaartje het volgende:
[..]
Je bent minderjarig. Dat je je begeeft op sites met dit soort vragen, ok, moet je zelf weten, maar volwassenen mogen hier gewoon niet op ingaan. Daarom steek ik er een stokje voor en heb het gemeld.
Ben het niet met je eens.quote:Op dinsdag 16 oktober 2018 10:09 schreef zarGon het volgende:
[..]
Wįt?
Sinds wanneer mag seksuele voorlichting aan jongeren door volwassenen niet?
Is het écht beter dat hij rondgaat zoeken op internet in de hoop dat hij wel de juiste informatie gaat vinden? En met vrienden bespreken? Mooi hoor, blinde die de blinde leidt...
Voorlichting over hoe het lichaam werkt en voorlichting over seks is het beste wat je voor deze jongen kan doen.quote:Op dinsdag 16 oktober 2018 10:12 schreef Sigaartje het volgende:
[..]
Het is een wazig gebied wat wel en niet kan, maar het is beter om je volledig afzijdig te houden, dat is mijn mening en daar blijf ik bij.
Geheel mee eens. Juist niet stiekem maken maar gewoon over praten. Het is hier puur voorlichting, niet iets als seksueel getinte suggesties doen of zo.quote:Op dinsdag 16 oktober 2018 10:17 schreef zarGon het volgende:
[..]
Voorlichting over hoe het lichaam werkt en voorlichting over seks is het beste wat je voor deze jongen kan doen.
Nog los van dat wegsturen naar het 'internet' vervelende gevolgen kan hebben (onjuiste informatie, ongure websites etc.), geef je ook een signaal mee waarmee je eigenlijk zegt dat hij er 1) alleen voor staat en 2) vooral geen poging moet wagen om dit met mensen met ervaring moet bespreken.
Vroeger kon je tenminste nog de Break Out! schrijven.quote:Op dinsdag 16 oktober 2018 10:30 schreef Postbus100 het volgende:
Huh, ik snap het ook niet. Vroeger keek je toch juist op internet voor dit soort vragen?
Of de Tinaquote:Op dinsdag 16 oktober 2018 10:55 schreef Voszje het volgende:
[..]
Vroeger kon je tenminste nog de Break Out! schrijven.
Nog nooit een condoom geprobeerd? Dan is dat geen enkel punt hoor. en een nauwe voorhuid komt best heel veel voor inderdaad.quote:Op dinsdag 16 oktober 2018 11:03 schreef LurkJeRot het volgende:
dan moet je al met superlijm of een nietmachine aan de gang vrees ik. Tenzij de boel sowieso the nauw is om over je eikel te kunnen trekken.
quote:Op dinsdag 16 oktober 2018 09:48 schreef Sigaartje het volgende:
[..]
15 = kind
Praat er met je vriendjes over maar niet hier. Dat kan echt niet en dat mogen wij als volwassenen niet.
Ik rapporteer dit trouwens.
Beetje overdreven, vind je niet? TS mag dit gewoon plaatsen.quote:Op dinsdag 16 oktober 2018 09:57 schreef Sigaartje het volgende:
[..]
Je bent minderjarig. Dat je je begeeft op sites met dit soort vragen, ok, moet je zelf weten, maar volwassenen mogen hier gewoon niet op ingaan. Daarom steek ik er een stokje voor en heb het gemeld.
Veel succes verder jongen!
kan me toch niet aan het idee ontrekken dat we het over andere dingen hebbenquote:Op dinsdag 16 oktober 2018 11:08 schreef nanuk het volgende:
[..]
Nog nooit een condoom geprobeerd? Dan is dat geen enkel punt hoor. en een nauwe voorhuid komt best heel veel voor inderdaad.
Bedankt, komt goed!quote:Op dinsdag 16 oktober 2018 10:04 schreef Voszje het volgende:
[..]
Heb je nog wel even de tijd voor, succes ermee.
Dat nog niet. Kan dat gewoon? Kan ik gewoon de Etos binnenlopen en vragen om een pakje condooms? Moet ik dan legitimatie of zoiets laten zien?quote:Op dinsdag 16 oktober 2018 11:08 schreef nanuk het volgende:
[..]
Nog nooit een condoom geprobeerd? Dan is dat geen enkel punt hoor. en een nauwe voorhuid komt best heel veel voor inderdaad.
Je kunt ze gewoon uit het schap halen, je hoeft niets te vragen. Je hoeft je ook niet te legitimeren bij het afrekenen.quote:Op dinsdag 16 oktober 2018 11:54 schreef DeBo512 het volgende:
[..]
Dat nog niet. Kan dat gewoon? Kan ik gewoon de Etos binnenlopen en vragen om een pakje condooms? Moet ik dan legitimatie of zoiets laten zien?
Oke, bedanktquote:Op dinsdag 16 oktober 2018 11:55 schreef Voszje het volgende:
[..]
Je kunt ze gewoon uit het schap halen, je hoeft niets te vragen. Je hoeft je ook niet te legitimeren bij het afrekenen.
Dat hoop ik van harte. Jouw wilde fantasieėn dragen niet veel bij in ieder geval.quote:Op dinsdag 16 oktober 2018 11:14 schreef LurkJeRot het volgende:
[..]
kan me toch niet aan het idee ontrekken dat we het over andere dingen hebben
Aw, sorry, ik wist niet dat je geļrriteerd zou rakenquote:Op dinsdag 16 oktober 2018 12:07 schreef nanuk het volgende:
[..]
Dat hoop ik van harte. Jouw wilde fantasieėn dragen niet veel bij in ieder geval.
Huh wat???quote:Op dinsdag 16 oktober 2018 09:57 schreef Sigaartje het volgende:
[..]
Je bent minderjarig. Dat je je begeeft op sites met dit soort vragen, ok, moet je zelf weten, maar volwassenen mogen hier gewoon niet op ingaan. Daarom steek ik er een stokje voor en heb het gemeld.
Veel succes verder jongen!
Doe normaalquote:Op dinsdag 16 oktober 2018 09:57 schreef Sigaartje het volgende:
[..]
Je bent minderjarig. Dat je je begeeft op sites met dit soort vragen, ok, moet je zelf weten, maar volwassenen mogen hier gewoon niet op ingaan. Daarom steek ik er een stokje voor en heb het gemeld.
Veel succes verder jongen!
Dat jij er zo over denkt...dat kan. Maar dan moet je niet gaan roepen dat het niet mag en dat er regeltjes voor zijn. Dikke onzin. Alleen maar goed dat er hier advies wordt opgedaan.quote:Op dinsdag 16 oktober 2018 10:12 schreef Sigaartje het volgende:
[..]
En ik vind het niet kunnen, dat is mijn mening.
Maar dat is nou toch al door jouw collega-mod al verteld? Waarom moet dit allemaal maar doorgaan op mij? Ik vind het aan de andere kant belachelijk dat ik nou een hele modderkar van meer users en meer mods over me heen krijg.quote:Op dinsdag 16 oktober 2018 14:17 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Dat jij er zo over denkt...dat kan. Maar dan moet je niet gaan roepen dat het niet mag en dat er regeltjes voor zijn. Dikke onzin. Alleen maar goed dat er hier advies wordt opgedaan.
Welkom op FOK! Waar users ook gewoon een mening mogen geven die al eerder gegeven is. Dat jij daar niet mee om kan gaan is niet mijn probleem. Moet je maar niet zulke rare dingen roepen.quote:Op dinsdag 16 oktober 2018 14:22 schreef Sigaartje het volgende:
[..]
Maar dat is nou toch al door jouw collega-mod al verteld? Waarom moet dit allemaal maar doorgaan op mij? Ik vind het aan de andere kant belachelijk dat ik nou een hele modderkar van meer users en meer mods over me heen krijg.
Hou nou eens een keer op!
quote:Op dinsdag 16 oktober 2018 15:02 schreef possetje het volgende:
Sex met voorhuid kan wel,... maar is wel eeeeerg onhyghenisch,,
quote:Op dinsdag 16 oktober 2018 14:26 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Welkom op FOK! Waar users ook gewoon een mening mogen geven die al eerder gegeven is. Dat jij daar niet mee om kan gaan is niet mijn probleem. Moet je maar niet zulke rare dingen roepen.
quote:Op dinsdag 16 oktober 2018 15:00 schreef Duke79 het volgende:
Toen ik een jaar of 10 was had ik ook last van een nauwe en vastzittende voorhuid. De dokter zei dat ik de voorhuid op en neer moest bewegen onder de douche, zodat het los kon raken. anders had ik besneden moeten worden.
Dat laatste was meer dan genoeg motivatie om te beginnen, en de handeling zelf was erg zelf motiverend merkte ik. Was binnen no-time los.
Onwatquote:Op dinsdag 16 oktober 2018 15:02 schreef possetje het volgende:
Sex met voorhuid kan wel,... maar is wel eeeeerg onhyghenisch,,
was grapje, maar ik had het grapje nog toegelicht later in een comment, maar mod heeft dat weggehaald om me te treiterenquote:
Denk na voor je iets post. Dit was erg dom en dat krijg je dan te horen. Het is nogal vreemd trouwens dat jij gelijk aan dat taboe denkt.quote:Op dinsdag 16 oktober 2018 14:22 schreef Sigaartje het volgende:
[..]
Maar dat is nou toch al door jouw collega-mod al verteld? Waarom moet dit allemaal maar doorgaan op mij? Ik vind het aan de andere kant belachelijk dat ik nou een hele modderkar van meer users en meer mods over me heen krijg.
Hou nou eens een keer op!
Dus de dokter heeft je aan het fappen geholpen?quote:Op dinsdag 16 oktober 2018 15:00 schreef Duke79 het volgende:
Toen ik een jaar of 10 was had ik ook last van een nauwe en vastzittende voorhuid. De dokter zei dat ik de voorhuid op en neer moest bewegen onder de douche, zodat het los kon raken. anders had ik besneden moeten worden.
Dat laatste was meer dan genoeg motivatie om te beginnen, en de handeling zelf was erg zelf motiverend merkte ik. Was binnen no-time los.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |