Zoals het nu uitziet de electronische aansturing van de warmtepomp.quote:Op zaterdag 17 augustus 2019 12:17 schreef Sounddragon het volgende:
Lijkt me wel wenselijk met al dat water wat er de laatste dagen over ons wordt uitgestort..
Maar de ventilator/aanjager draait gewoon niet of wat?
waterpomp neem ik aan? of zit er serieus een warmtepomp in?quote:Op vrijdag 23 augustus 2019 12:11 schreef Questular het volgende:
[..]
Zoals het nu uitziet de electronische aansturing van de warmtepomp.
Klinkt als een luxeprobleemquote:Op zaterdag 24 augustus 2019 08:26 schreef J.Caesar het volgende:
Zit eraan te denken om mijn C63 coupé te gaan inwisseen voor een GLS![]()
Vind het wel leuk om weer eens wat anders te rijden.
Vandaag eens bij de dealer geweest. Zou een 580 4 matic willen. Alleen alles is zo'n beetje nog onbekend over leveringen blijkbaar.quote:
Ik vind de GLS een pauperbak. C63 is wel dik overigens.quote:Op zaterdag 24 augustus 2019 08:26 schreef J.Caesar het volgende:
Zit eraan te denken om mijn C63 coupé te gaan inwisseen voor een GLS![]()
Vind het wel leuk om weer eens wat anders te rijden.
C63 is gewoon een snelwegraket met redelijk wat drama, en een GLE veel meer een logge luxe traktor/SUV natuurlijk; wel lekkere hoge zit. Ik kan dat altijd wel waarderenquote:Op zaterdag 24 augustus 2019 21:18 schreef J.Caesar het volgende:
[..]
Vandaag eens bij de dealer geweest. Zou een 580 4 matic willen. Alleen alles is zo'n beetje nog onbekend over leveringen blijkbaar.
Dan maar eens in een GLE gereden. Is toch wel totaal anders dan de C63
Ik vind de GLS ingetogener dan de C63.quote:Op zaterdag 24 augustus 2019 22:51 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Ik vind de GLS een pauperbak. C63 is wel dik overigens.
Ik zou dan bij een GLE ook voor een AMG gaan. Maar ik weet het niet....vind het maar mwah mwah.quote:Op zondag 25 augustus 2019 00:25 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
C63 is gewoon een snelwegraket met redelijk wat drama, en een GLE veel meer een logge luxe traktor/SUV natuurlijk; wel lekkere hoge zit. Ik kan dat altijd wel waarderen![]()
Ik vind een RR ook altijd wel wat hebben, maja, niet te betalen natuurlijk met de kilometrages die ik rijd.. als geld geen probleem was zou ik zéker een SUV of dikke pickup rijden.
Eensch. Maar reteduur inderdaad.quote:Op zondag 25 augustus 2019 07:32 schreef Questular het volgende:
G wagon AMG is echt de ultieme Mercedes voor me, helaas onbetaalbaar voor mij
Staat alleen niet overal op, maar soms is het wel dik idd.. zag er afgelopen week eentje staan op het werk.. best nicequote:Op zondag 25 augustus 2019 07:51 schreef J.Caesar het volgende:
[..]
Eensch. Maar reteduur inderdaad.
Overigens de Panamericana grill is wel een echte plus op alle nieuwe AMG's. Dat blijf ik het mooiste van m'n auto vinden.
Geen flauw idee waar je het over had, dus ging het maar even opzoeken.quote:Op zondag 25 augustus 2019 07:32 schreef Questular het volgende:
G wagon AMG is echt de ultieme Mercedes voor me, helaas onbetaalbaar voor mij
Ik kreeg zo'n belachelijk bod op de C63 dat ik denk ik maar eens ergens anders ga kijken. De Porsche dealer gaf bijna ¤10k meer terug.quote:Op maandag 26 augustus 2019 17:02 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Staat alleen niet overal op, maar soms is het wel dik idd.. zag er afgelopen week eentje staan op het werk.. best niceAl vind ik de lamellengrill ook wel nice, dat hoort echt bij de styling van de rest vd auto..
Een enorme foute onpraktische auto maar ik vind hem geweldigquote:Op maandag 26 augustus 2019 17:15 schreef ShevaJB het volgende:
[..]
Geen flauw idee waar je het over had, dus ging het maar even opzoeken.
Holy shit wat een bak![]()
https://www.autowereld.nl(...)3-29255024/foto.html
Ik zou er ook geen nee tegen zeggen hoor.quote:Op maandag 26 augustus 2019 18:27 schreef Questular het volgende:
[..]
Een enorme foute onpraktische auto maar ik vind hem geweldig
Hij is best praktisch toch.quote:Op maandag 26 augustus 2019 18:27 schreef Questular het volgende:
[..]
Een enorme foute onpraktische auto maar ik vind hem geweldig
Houd er rekening mee dat er geen papieren en geen reserve sleutel meer is, dus dat je auto spontaan door de vorige eigenaar meegenomen kan worden.quote:Op vrijdag 30 augustus 2019 08:42 schreef J.Caesar het volgende:
https://www.domeinenrz.nl(...)&kterug=K1900092401#
April gekentekend en 950 km.
Helaas gelsoten bod, maar ik ga denk ik wel op goed geluk een bod neerleggen.
Ik las het ook. Maar reservesleutel kun je wel oplossen door de sloten te laten vervangen.quote:Op vrijdag 30 augustus 2019 10:29 schreef lipje het volgende:
[..]
Houd er rekening mee dat er geen papieren en geen reserve sleutel meer is, dus dat je auto spontaan door de vorige eigenaar meegenomen kan worden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |