Uiteindelijk gingen ze mij bellen, terwijl we vooraf hadden bedacht dat ik wellicht de minst fitte van ons twee zou zijn.quote:Op maandag 16 september 2019 01:34 schreef Stippelrientje het volgende:
Nog beter omwisselen dan een totaal ander nr. Hoewel dat wel lekker rustig is met kraamvisitegedoe
Wij zijn na het bedrukken van de kaartjes alsnog van roepnaam veranderd.quote:Op zondag 15 september 2019 20:25 schreef Stippelrientje het volgende:
Nee, wij laten het zo en schrijven er dus een verhaaltje erbij in het babyboek![]()
Bij wurm ook een proefdruk gedaan en bij piertje niet.... zal je altijd zien
Hoi.quote:Op maandag 16 september 2019 14:40 schreef vencodark het volgende:
Er staat mij iemand bij van de 2018 bevallingen die eerst een stapel kaartjes had laten drukken met roepnaam 1 maar toch koos voor roepnaam 2 en dus alle kaartjes opnieuw heeft laten bedrukken.
Ik wist wel dat je het was maar wilde niet zomaar met namen lopen strooien.quote:Op dinsdag 17 september 2019 12:25 schreef SacreCoeur het volgende:
[..]
Wij zijn na het bedrukken van de kaartjes alsnog van roepnaam veranderd.
Dus 2 kaartjes + verhaaltje erbij in het babyboek, leuk voor later
[..]
Hoi.![]()
Hahaquote:Op dinsdag 17 september 2019 16:59 schreef vencodark het volgende:
[..]
Ik wist wel dat je het was maar wilde niet zomaar met namen lopen strooien.![]()
Ik vind je namenwissel gewoon een topverhaal.
quote:Op dinsdag 17 september 2019 20:42 schreef Spees_Eend het volgende:
Bij ons won uiteindelijk ook Oliphier
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op de achterkant staan nog 3 hartjes, voor elke (stief)zoon een hartje
Ja coole geboortedatum hè! Dat was ook het eerste wat de vriendin van mijn vader zei!quote:Op zaterdag 12 oktober 2019 19:54 schreef Jentin het volgende:
Superlief kaartje. VosjesBriljante geboortedatum ook trouwens
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |