Luna DLCquote:Op maandag 1 oktober 2018 17:43 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ja ik las t net:
Episode I: Ardyn — “The Conflict of the Sage”
This story portrays the struggles of Ardyn. Witness the resentment he harbored towards Lucis for over 2,000 years, and his clashes with the Astrals.
Episode Side Story: Aranea — “The Beginning of the End”
A side-story about the Starscourge depicted from the Niflheim’s perspective. The final day of the Empire turns out to be Aranea’s worst day.
Episode II: Lunafreya — “The Choice of Freedom”
This story’s about Luna’s fate, which not even death can free her from. Her battle to save the one she loves overturns the destiny dealt to the Lucian King.
Episode III: Noctis — “The Final Strike”
Parting ways with the Astrals, Noctis embarks upon his final battle in order to attain the ideal future for all his people.
Nog niet gespeeld, zit nog te diep in DQXI. Die hoop ik nog te platten voor RDR2 komt, hopelijk kan Timespinners nog tussendoor. Had die game helemaal niet nu al moeten kopen, geen tijd voorquote:
Is het een grindfest, of kan je met het verhaal alleen aardig bijbenen?quote:Op maandag 1 oktober 2018 20:58 schreef MMaRsu het volgende:
Ja ik zit bij DQXI in Gondolia, moet nog verder. Volgens mij nog lang geen endgame in zicht ook.
Echt totaal niet, je hoeft vrijwel niet te grinden. DQXI heeft de beste pacing in een JRPG ooit imo wat dat betreft. Ik vermijd juist zoveel mogelijk vijanden tussendoor om het een beetje uitdagend te houden.quote:Op maandag 1 oktober 2018 21:02 schreef blessed19 het volgende:
[..]
Is het een grindfest, of kan je met het verhaal alleen aardig bijbenen?
Dan had je de moeilijke vijanden en minder/geen xp voor lowlvl enemies aan moeten zetten (Draconian options in het begin).quote:Op maandag 1 oktober 2018 21:05 schreef poezenvanger_van_hamelen het volgende:
[..]
Echt totaal niet, je hoeft vrijwel niet te grinden. DQXI heeft de beste pacing in een JRPG ooit imo wat dat betreft. Ik vermijd juist zoveel mogelijk vijanden tussendoor om het een beetje uitdagend te houden.
Ik had draqonian quests aangezet maar ik vond het te grindy worden en de pacing opfucken dus heb ik het halverwege uitgezet.quote:Op maandag 1 oktober 2018 21:12 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Dan had je de moeilijke vijanden en minder/geen xp voor lowlvl enemies aan moeten zetten (Draconian options in het begin).
Ja je moet zeker grinden als je deze opties aanzet, en dat maakt het ook Dragon Quest imo. Bij DQ8 moet je ook wel een beetje grinden voordat je naar de dungeons of bosses toegaat. Maar dat maakt het voor mij juist vermakelijk.
Als ik alle enemies makkelijk kan killen en er zit geen uitdaging in begint het voor mij al snel saai te worden.
Eigenlijk kan je het spel zo moeilijk mogelijk maken,maar ik heb dus alleen de opties aangezet die vijanden sterker maken, en dat je minder xp krijgt voor lowlvl enemies.
Maar wat ik heb gelezen is dat met de standaard opties het spel eigenlijk iets te simpel is.
Als je niet te overleveld of overgeared is de game zeker nog uitdagend genoeg, ik vind hem redelijk goed gebalanceerd. En ook zonder te grinden zit ik nu al op 85 uur, ik wil die game platten voordat RDR2 uit komt, dat lukt niet met die draconian settingsquote:Op maandag 1 oktober 2018 21:20 schreef MMaRsu het volgende:
Mja ieder zn ding maar ik vind het niet erg om een beetje te grinden. De combat is toch fantastisch :p. En als ik er gewoon doorheen kon wandelen was t geen DQ voor mij :p.
Maargoed je hebt ook t uiterste, op een ander forum heb ik iemand de game uit zien spelen zonder ook maar 1 skill te gebruiken. Dus gewoon nooit skills gekocht voor geen enkele character
Kun je eigenlijk je ultimate team meenemen van 18 naar 19?quote:Op maandag 1 oktober 2018 18:58 schreef MMaRsu het volgende:
[ afbeelding ]
FUTlekker betalen om te gokken en geld storten aan ome EA
minder dan 1% dus dat kan ook 0,0000000001% zijn
Natuurlijk niet, hoe moet EA z'n geld dan verdienen als iedereen zijn top team ieder jaar mee kan nemen?quote:Op maandag 1 oktober 2018 21:27 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
Kun je eigenlijk je ultimate team meenemen van 18 naar 19?
Vast niet
Hahahahahhahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahhaahhahahahahahahaquote:Op maandag 1 oktober 2018 21:27 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
Kun je eigenlijk je ultimate team meenemen van 18 naar 19?
Vast niet
Zat er ook wel in natuurlijk.quote:Op maandag 1 oktober 2018 21:36 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Hahahahahhahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahhaahhahahahahahaha
EA wil geld zien jung
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
85 uur? Holy cow!quote:Op maandag 1 oktober 2018 21:25 schreef poezenvanger_van_hamelen het volgende:
[..]
Als je niet te overleveld of overgeared is de game zeker nog uitdagend genoeg, ik vind hem redelijk goed gebalanceerd. En ook zonder te grinden zit ik nu al op 85 uur, ik wil die game platten voordat RDR2 uit komt, dat lukt niet met die draconian settings
quote:Op maandag 1 oktober 2018 21:53 schreef Friday12 het volgende:
The fuck did i just watch![]()
AC odyssey spoilerSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SOONY
De reden dat ik als als kind games meerdere keren uitspeelde en nu als dertiger alleen nog de echte goede games maximaal een 2e keer uitspeel, komt omdat ik vroeger als kind veel tijd had en weinig geld. Nu heb ik (relatief) weinig tijd en (relatief) veel geld vergeleken met vroeger als kind. Dus speel ik liever in mijn kostbare tijd een nieuwe game uit in plaats van dezelfde game voor de 5e keer.quote:Op maandag 1 oktober 2018 17:33 schreef Noppie2000 het volgende:
Vroeger speelde ik alles 100x uit, elk geheim kende ik, elke collectible zocht ik, elke RPG naar max level grinden. Als kind wist ik niet beter, tegenwoordig nog maar zelden
Maar de gameplay van TLOU is nou net het minste onderdeel van de game. Het enige dat je doet is een beetje sluipen en vijanden omleggen. Het verhaal en de cutscenes maken het voor mij juist een aangrijpende game.quote:Op dinsdag 2 oktober 2018 00:23 schreef Ixnay het volgende:
[..]
De reden dat ik als als kind games meerdere keren uitspeelde en nu als dertiger alleen nog de echte goede games maximaal een 2e keer uitspeel, komt omdat ik vroeger als kind veel tijd had en weinig geld. Nu heb ik (relatief) weinig tijd en (relatief) veel geld vergeleken met vroeger als kind. Dus speel ik liever in mijn kostbare tijd een nieuwe game uit in plaats van dezelfde game voor de 5e keer.
Een groot verschil tussen vroeger en nu vind ik de moeilijkheidsgraad. De meeste games van nu en dan vooral de open world games zoals die van Ubisoft en Bethesda bijvoorbeeld voelen voor een oude gamer gewoon als loopsimulatoren waarin je van punt naar punt moet lopen zonder enkele uitdaging.
En een groot verschil is dat het steeds minder om gameplay gaat en steeds meer graphics en mooie plaatjes. Bijvoorbeeld vandaag, ik snap helemaal niet hoe iemand enthousiast kan worden van die nieuwe trailer van RDR. Ik zie gewoon een filmpje maar ik zie geen game. Uiteindelijk als die game uitkomt gaat het toch niet meer om die paar (mooie) cutscenes die ze er nu tussenuit gehaald hebben. Ik denk dat als TLOU in PSX graphics uit was gekomen het nog steeds een 10/10 geweest was voor mij.
En je kon beter je tokens gebruiken om alle suits te kopen/upgraden ipv ze aan andere zaken uit te geven, toch?quote:Op maandag 1 oktober 2018 22:32 schreef Drankster het volgende:
Hmm voor de mensen die nog Spider-Man gaan spelen: doe veel crime missies tussendoor!
Ik heb alles gehaald behalve alle crime missies, ben al 1,5 uur bezig en heb pas net 3 regions gehad. :’)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |