Snap niet dat die erbij zijn. Willen toch zo graag een groep zijn.quote:Op woensdag 26 september 2018 21:19 schreef ThunderBitch het volgende:
Christel en Hiske, huichelaars.
Ja en de aardige dame Brenda vraagt of er een baksteen in mag...quote:Op woensdag 26 september 2018 21:20 schreef IkFok het volgende:
Een taart om op te eten en een om in het gezicht te gooien bij iemand zegt hiske
Ik gun Hiske de volgende keer de publieksstemquote:Op woensdag 26 september 2018 21:20 schreef IkFok het volgende:
Een taart om op te eten en een om in het gezicht te gooien bij iemand zegt hiske
nou rara wie de lul isquote:Op woensdag 26 september 2018 21:20 schreef IkFok het volgende:
Een taart om op te eten en een om in het gezicht te gooien bij iemand zegt hiske
Ja dat kaartte ik vanmiddag al aan.quote:Op woensdag 26 september 2018 21:21 schreef MariaElena2018 het volgende:
Dacht dat Chris en his zo tegen het buitensluiten van mensen waren
Daar is Sanne al drie keer doorheen gerend.quote:
Sanne mag welquote:Op woensdag 26 september 2018 21:23 schreef Amphorapotje het volgende:
[..]
Daar is Sanne al drie keer doorheen gerend.
walgelijke vertoning allemaal,ik snap de rest niet dat ze ermee instemmen dat er 4 worden buiten gesloten,ik zou er niet aan mee werken.quote:Op woensdag 26 september 2018 21:20 schreef IkFok het volgende:
Een taart om op te eten en een om in het gezicht te gooien bij iemand zegt hiske
quote:Op woensdag 26 september 2018 21:21 schreef StruisZVeugelT het volgende:
Hops ; lieve Brenda
je hebt 1 taartdie mag je in iemand zn gezicht gooien
en die andere opeten
Jessy over een Baksteen
Brenda nog harder over een baksteen in doen
Taart.. bevroren
voor bijna iedereen
Ze snappen het zelf niet meer en Hiske doet er alles aan om niet boven het maaiveld uit te komen.quote:Op woensdag 26 september 2018 21:20 schreef Hagenesie het volgende:
[..]
Snap niet dat die erbij zijn. Willen toch zo graag een groep zijn.
Werden er gisteren dan geen mensen uitgesloten. Ze zaten daar maar met 5 pers. gisteren. Waar waren de anderen.quote:Op woensdag 26 september 2018 21:27 schreef krabje het volgende:
[..]
walgelijke vertoning allemaal,ik snap de rest niet dat ze ermee instemmen dat er 4 worden buiten gesloten,ik zou er niet aan mee werken.
ja je ziet het,die wil graag een onderkomen dus die doet wat haar is opgedragenquote:Op woensdag 26 september 2018 21:21 schreef MariaElena2018 het volgende:
Dacht dat Chris en his zo tegen het buitensluiten van mensen waren
En kost allemaal geen drol..incl diepvriestaarten, een voor de weggooi en een voor de jarige. maar Verhipske strooit al weken met BV-geldquote:Op woensdag 26 september 2018 21:26 schreef Juud79 het volgende:
Dat heeft de FEBO toch weer goed geregeld voor Brenda. Ik hoor dr nog janken dat ze naar huis wou, maar met een feestje, de schilderclub en Mari vd Ven hebben ze dr binnen kunnen houden, treurig......
Die wilden niet meedoen maar waren wel uitgenodigd.quote:Op woensdag 26 september 2018 21:28 schreef maryo55 het volgende:
[..]
Werden er gisteren dan geen mensen uitgesloten. Ze zaten daar maar met 5 pers. gisteren. Waar waren de anderen.
Huh wat wie waar? Gebeurt dat dan? Ik weet van niets.quote:Op woensdag 26 september 2018 21:21 schreef MariaElena2018 het volgende:
Dacht dat Chris en his zo tegen het buitensluiten van mensen waren
die wilden niet komen, want die vonden dat zielig voor Manonquote:Op woensdag 26 september 2018 21:28 schreef maryo55 het volgende:
[..]
Werden er gisteren dan geen mensen uitgesloten. Ze zaten daar maar met 5 pers. gisteren. Waar waren de anderen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |