Dat is wel fijn. Wordt het besloten in Peking naar alle waarschijnlijkheidquote:
Ze heeft toch een goede reeks gehad met die minstens kwart en halve finalesquote:Op dinsdag 25 september 2018 19:36 schreef GwaiLow het volgende:
Kiki is helaas geen speelster die ff paar toernooien achter elkaar kan knallen.
Na Beijing is het seizoen ook vrijwel voorbij op de Finals na :p Dus dan moet ze ook wel top 10 komen als ze in de race 9e staat!quote:Op dinsdag 25 september 2018 16:51 schreef Norrage het volgende:
Garcica er ook uit na een shitload gemiste MPs. Dus die staat ook nog maar 100 punten voor op Kiki ofzo. Top 10 is een kwestie van een week ofzo
Die willen allemaal volgende week pieken, incl. Kiekster. Het toernooi in Wuhan is startgeld (shopping money voor Peking) ophalen en gaan.quote:Op donderdag 27 september 2018 00:00 schreef Peterselieman het volgende:
Het goede nieuws is dat iedereen die een beetje hoog op de ranglijst staat in Wuhan er al vroeg uit ligt
De hoogstgeplaatste in het toernooi is Barty die nu de nummer 19 van de wereld is
Beetje vreemde positie op de kalender inderdaad. Voor de USO 2 900-toernooien en vrijwel direct erna een 900 en 1000-toernooi en vlak daarna de Finals. Dan krijg je dat speelsters een op zichzelf aantrekkelijk toernooi niet al te serieus nemen.quote:Op donderdag 27 september 2018 12:36 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Die willen allemaal volgende week pieken, incl. Kiekster. Het toernooi in Wuhan is startgeld (shopping money voor Peking) ophalen en gaan.
Flipkens is altijd lastig voor Bertens toch?quote:Op vrijdag 28 september 2018 09:52 schreef Marcoss het volgende:
[ afbeelding ]
Loting had slechter gekund
niet echt goed meerquote:Op vrijdag 28 september 2018 16:07 schreef Frozen-assassin het volgende:
Stosur - Pliskova is wellicht gunstig. Geen idee hoe goed Stosur nog is.
Oei! Redelijk zware loting maar moer kunnenquote:Op zaterdag 29 september 2018 15:04 schreef Szura het volgende:
Svitolina en Kvitova al exit
Kiki moet tegen Cirstea
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |