Ja hij zei dat het middenveld daar niet creatief is, maar dat ziet iedereen.quote:Op zondag 3 februari 2019 20:08 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Mwa. Mario Been sprak wel gewoon de waarheid iig, alleen dat over de twaalfde man is gelul.
Gio en de rest van het bestuur niet.quote:Op zondag 3 februari 2019 20:10 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ja hij zei dat het middenveld daar niet creatief is, maar dat ziet iedereen.
quote:Op zondag 3 februari 2019 20:10 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Gio en de rest van het bestuur niet.
Met je act van haten op Amsterdammersquote:Op zondag 3 februari 2019 20:11 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Joep van Deudekom, ook zo'n pis Amsterdammer.
quote:Op zondag 3 februari 2019 20:27 schreef El-Stinho het volgende:
Volgens Sierd krijgen alle gasten van Rondo een wijnfles mee; de overgeblevenen worden vaak door Gullit opgedronken.
Ajax gaat die halve finale winnenquote:Op zondag 3 februari 2019 20:31 schreef El-Stinho het volgende:
Feyenoord heeft een verdediger nodig voor wat dit seizoen? Ook zonder Cuco Martina kan je van Ajax winnen in de beker.
Als er geen mensen kreupel zijn bij Ajax, maak ik me ook minder zorgen.quote:Op zondag 3 februari 2019 20:32 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ajax gaat die halve finale winnen
We gaan ze kapoet maken.quote:Op zondag 3 februari 2019 20:33 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Als er geen mensen kreupel zijn bij Ajax, maak ik me ook minder zorgen.
Hij wacht zeker om de korte corner of de column van.. erin te gooien...quote:Op zondag 3 februari 2019 20:31 schreef JR-Style-93 het volgende:
Die gespreksonderwerpen van Jack ook allemaallekker alles even oppervlakkig behandelen waardoor er eigenlijk niks wordt gezegd.
De Elleboog van de Weekquote:Op zondag 3 februari 2019 20:35 schreef RipCity het volgende:
[..]
Hij wacht zeker om de korte corner of de column van.. erin te gooien...
Naar Utrechtquote:Op zondag 3 februari 2019 20:36 schreef JR-Style-93 het volgende:
Vincent Janssen komt in de zomer terug naar de Eredivisie.
Op een schaal van Regi Blinker; hoe erg?quote:Op zondag 3 februari 2019 20:39 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
De slechtste analist die ik dit kalenderjaar heb gezien.
Erger, Hasselbaink doet er ook nog drie minuten over om één zin uit te spreken met een open deur.quote:Op zondag 3 februari 2019 20:41 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Op een schaal van Regi Blinker; hoe erg?
Ik ben dan heel erg blij dat ik dat nog nooit heb meegemaakt.quote:Op zondag 3 februari 2019 20:44 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Erger, Hasselbaink doet er ook nog drie minuten over om één zin uit te spreken met een open deur.
Ik schakel er nu weer even heen uit zelfkastijding.quote:Op zondag 3 februari 2019 20:44 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Ik ben dan heel erg blij dat ik dat nog nooit heb meegemaakt.
SjekVoorDeAjaxWinkelRukkend.gifquote:Op zondag 10 februari 2019 19:56 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
@:Zipportal
Kijk eens dom Sjek
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |