Daar gaat het ook niet om. Als ze banden buiten leggen om Ferrari te hinderen dan gelooft Whiting het wel, zelfs als de bandenwarmers er nog om zitten.quote:Op zondag 16 september 2018 14:38 schreef Peterselieman het volgende:
Vettel
En terecht dat ze Hammie niet geloven. Die hield even in en geeft nu weer vol gas
Gruwelijk natte lucht.quote:Op zondag 16 september 2018 14:41 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Best knap met 100% luchtvochtigheid.
Om hem ergens anders een kans te geven?quote:Op zondag 16 september 2018 14:35 schreef Sinister-D- het volgende:
[..]
zo groot dat Mercedes hem dropt. Zo goed was Wehrlein helemaal niet.....
Op ultra's gaat hij niet nog 46 laps doen jaquote:Op zondag 16 september 2018 14:43 schreef Refragmental het volgende:
Heel vroeg dit. 2stopper strategie dan?
Zo komt hij in vrije lucht terecht.quote:
Mooi gaatje nu.quote:
Benieuwd wat max doet. 1stopper zou fijn zijn.quote:Op zondag 16 september 2018 14:43 schreef CrashO het volgende:
[..]
Op ultra's gaat hij niet nog 46 laps doen ja
Achter wie zou hij DRS moeten pakken dan?quote:Op zondag 16 september 2018 14:45 schreef CrashO het volgende:
Dit is wel slecht voor Max. Die heeft eigenlijk echt die DRS tow nodig om niet teveel tijd per ronde te verliezen. Op kop kost hem tijd
Pitten en achter Vettel meekarrenquote:Op zondag 16 september 2018 14:45 schreef raptorix het volgende:
[..]
Achter wie zou hij DRS moeten pakken dan?
Die heeft ie idd al 5 ronden ofzo niet meer gehad.quote:Op zondag 16 september 2018 14:45 schreef raptorix het volgende:
[..]
Achter wie zou hij DRS moeten pakken dan?
hij had toch geen drs towquote:Op zondag 16 september 2018 14:45 schreef CrashO het volgende:
Dit is wel slecht voor Max. Die heeft eigenlijk echt die DRS tow nodig om niet teveel tijd per ronde te verliezen. Op kop kost hem tijd
Hij zit daar te ver achter, volgens mij 3 rondjes en dan ook niet echt kunnen aanhaken.quote:
Logisch, Perez verliest ook alleen maar tijd als hij gaat verdedigen en het gaat niet echt om positie.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |