Ja, en als jij daar rekening mee moet houden als het gaat om zoiets als bier dat amper geld kost ben je een pauper.quote:Op maandag 10 september 2018 13:42 schreef wollah het volgende:
[..]
Ik bedoel meer te zeggen: ik geef het liever aan andere dingen uit. elke euro kan je maar 1 keer spenden
als ik nou 40 was had ik je gelijk gegeven. studenten paupers noemen omdat het leven duur is is wel beetje kort door de bochtquote:Op maandag 10 september 2018 13:44 schreef spiritusbus het volgende:
[..]
Ja, en als jij daar rekening mee moet houden als het gaat om zoiets als bier dat amper geld kost ben je een pauper.
mbo leerlingen zijn geen studentenquote:Op maandag 10 september 2018 13:45 schreef wollah het volgende:
[..]
als ik nou 40 was had ik je gelijk gegeven. studenten paupers noemen omdat het leven duur is is wel beetje kort door de bocht
kloptquote:Op maandag 10 september 2018 13:47 schreef Plompzakker het volgende:
[..]
mbo leerlingen zijn geen studenten
Studenten zijn paupers. Niks mis mee, ik was zelf ook ooit student.quote:Op maandag 10 september 2018 13:45 schreef wollah het volgende:
[..]
als ik nou 40 was had ik je gelijk gegeven. studenten paupers noemen omdat het leven duur is is wel beetje kort door de bocht
Dacht bij het zien van de topictitel 'dat wordt weer zo'n ':')-topic'. 1e reactie meteen raak.quote:
Oké goed danquote:Op maandag 10 september 2018 13:59 schreef spiritusbus het volgende:
[..]
Studenten zijn paupers. Niks mis mee, ik was zelf ook ooit student.
lekker man.quote:Op maandag 10 september 2018 23:41 schreef Geelman het volgende:
Goed topique, ga ook effe klokkie halen omdat je dors soms zat wordt.
Welke avondwinkel verkoopt er klokkie dan? Tis altijd keizerskroonquote:Op maandag 10 september 2018 23:41 schreef Geelman het volgende:
Goed topique, ga ook effe klokkie halen omdat je dors soms zat wordt.
Veel geld besteden aan pilsquote:Op maandag 10 september 2018 11:42 schreef LanaMyst het volgende:
Budget bier is volgens mij toch wel behoorlijk pauper.
Zo duur is bier nou ook weer niet maar als je het in dusdanige hoeveelheden zuipt dat die paar cent prijsverschil onderaan de streep een groot verschil gaat maken ben je bijvoorbaat al een alcoholist en dus pauper.
Geef mij maar Radler of een Witbiertje
Amstel is ranzig en HJ wordt tegenwoordig met mais gebrouwen (pauper dus)quote:Op maandag 10 september 2018 11:43 schreef spiritusbus het volgende:
Maar even ts, je drinkt klok omdat het goedkoop is? Dan ben je toch gewoon pauper? Daar is op zich niets mis mee, maar om dan duurdere merken als Amstel en HJ als pauper neer te zetten is natuurlijk de omgekeerde wereld.
Lekker andere mensen afzeiken als jij je verdovende middelen tot je neemtquote:Op maandag 10 september 2018 23:58 schreef yosander het volgende:
[..]
Amstel is ranzig en HJ wordt tegenwoordig met mais gebrouwen (pauper dus)
Geen klonkies voor mij vanavondquote:Op maandag 10 september 2018 23:59 schreef MadJackthePirate het volgende:
[..]
Lekker andere mensen afzeiken als jij je verdovende middelen tot je neemt
De klok giveth en de klok taketh awayquote:Op dinsdag 11 september 2018 00:03 schreef yosander het volgende:
[..]
Geen klonkies voor mij vanavond
Rijk zijnquote:Op maandag 10 september 2018 23:57 schreef yosander het volgende:
[..]
Veel geld besteden aan pils
Veel geld besteden aan speciaalbier
Niet jezelf arm zuipen en snuivenquote:
snuivenquote:Op dinsdag 11 september 2018 19:34 schreef yosander het volgende:
[..]
Niet jezelf arm zuipen en snuiven
Geen fentanyl spuitenquote:Op dinsdag 11 september 2018 19:35 schreef wollah het volgende:
[..]
snuivengeen elke junk zijn en crack roken
Dat gaat te verquote:Op dinsdag 11 september 2018 19:38 schreef wollah het volgende:
[..]
Niet op de kringverjaardag van je oma onder invloed van flakka zijn
Grenzen stellen aan je seksualiteitquote:Op dinsdag 11 september 2018 19:55 schreef wollah het volgende:
[..]
Ik ken geen grenzengrenzen zijn voor hommos
Homo zijnquote:Op dinsdag 11 september 2018 20:05 schreef yosander het volgende:
[..]
Grenzen stellen aan je seksualiteit
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |