abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_181570825
Edit: OP aangepast voor helderheid.

Er valt mij iets op aan mijn ‘dateleven’. De haakjes omdat ik er niet actief mee bezig ben, maar soms kom je wel een leuk iemand tegen. Echter is er voor mij wel iets wat ik minder goed trek, en ik vraag me af of meerdere mensen dit lastig vinden.

Ik kan er vrij slecht tegen als iemand mij op het moment dat er een klik is, elke dag gaat appen. Ik had gisteren iemand die in een gesprek zei dat hij lekker ging slapen. Prima, welterusten, en dan ga ik verder met m’n eigen ding. Krijg ik vanmorgen een appje ‘Sorry dat ik gisteren ging slapen, ik was echt moe!’ En dan weer een rits aan appjes zoals ‘Maargoed, hoe is jouw dag? Ik ga dit en dat doen..’

Ik vind dit zelf vrij onnodig. Ik wil graag een onafhankelijk iemand die naar mijn idee niet na een paar dagen appen al zoveel bezig is met contact met mij zoeken.. Ik val op onafhankelijke mannen waar ik zelf ook een beetje moeite voor moet doen. Dat het van twee kanten komt en dat als ik niet reageer ik niet nog appjes er achteraan krijg.

Ik vraag me af wat jullie kijk hier op is, zowel mannen als vrouwen. Ik heb wel eens jarenlang 24/7 appcontact gehad met iemand, maar dat was toch anders. Toen had ik er zelf ook wel behoefte aan, ik kende hem ook al lang en dit is langzaam gegroeid.
Ik heb het nu over de situaties van mensen waar je nog geen twee weken mee praat. Het is natuurlijk heel lief dat iemand dagelijks aan je denkt en het leuk vindt om je te spreken, dus misschien is het nogal koud van mij om zo te denken, maar ik merk aan mijzelf dat ik mij eraan erger en ook direct steeds minder de behoefte heb aan contact.

Edit: Ja, ik heb het hem netjes verteld en hij heeft heel sportief en leuk gereageerd, dus daar is verder helemaal geen probleem! Zulke dingen moet je over kunnen praten en als ik niks had gezegd was ik ook niet op het forum komen ‘zeuren’. Ik ben alleen benieuwd of meer mensen het lastig vinden als de een veel meer behoefte heeft aan whatsappcontact dan de ander.

[ Bericht 17% gewijzigd door #ANONIEM op 31-08-2018 10:15:04 ]
pi_181570877
Ja je moet het contact toch een beetje warm houden hè.
  donderdag 30 augustus 2018 @ 12:32:43 #3
292419 NoXia
Productiefoutje
pi_181570898
Tja, 9 van de 10 vrouwen willen dit juist. Dat weet hij donders goed en is dus bang dat hij niet over je heen mag.
  donderdag 30 augustus 2018 @ 12:32:43 #4
479089 wollah
#BLACKLIVESMATTER
pi_181570899
Sowieso dagenlang appen als je bij elkaar in de buurt woont en ook gewoon kunt afspreken :')

[ Bericht 0% gewijzigd door wollah op 30-08-2018 12:40:23 ]
#KICKOUTZP
pi_181570936
Ik vind dat ook een gigantische afknapper, dat continue geapp.
  Eindredactie Games donderdag 30 augustus 2018 @ 12:38:48 #6
104357 crew  2dope
Siempre Peligroso
pi_181570975
"Wat ben je aan het doen"
"Vertel eens wat leuks"

Wel herkenbaar ja, maar als je (beide) smoorverliefd bent is het niet ongebruikelijk. Ik heb in het verleden die behoefte ook wel eens gevoeld maar meestal bewust aan de kant gezet om vervolgens gewoon mijn eigen shit te gaan doen. Dat werkte voor mij uiteindelijk veel beter omdat het wederzien daarna leuker was en je bovendien nog wat te vertellen hebt aan elkaar. Ik weet niet of het per se een (on)afhankelijkheidsdingetje is trouwens, sommige lui zijn gewoon graag de hele dag aan het appen :')
Op donderdag 3 maart 2011 19:12 schreef zeross het volgende:
Een Headmax PMX60 Sennheiser Koptelefoon, nieuw in de verpakking, slechts enkele keren gebruikt.
pi_181570988
quote:
1s.gif Op donderdag 30 augustus 2018 12:32 schreef wollah het volgende:
Sowieso dagenlang appen als je bij elkaar in de buurt woond en ook gewoon kunt afspreken :')
:') :') :')______________:')

Sorry wollah maar dit kan echt niet :P

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 30-08-2018 12:39:51 ]
  donderdag 30 augustus 2018 @ 12:40:33 #8
479089 wollah
#BLACKLIVESMATTER
pi_181571000
quote:
10s.gif Op donderdag 30 augustus 2018 12:39 schreef -mosrednA het volgende:

[..]

:') :') :')______________:')

Sorry wollah maar dit kan echt niet :P
godver :')
#KICKOUTZP
pi_181571071
Ik vind dat vrouwen tegenwoordig vooral zeiken over waar maar over te zeiken is.
Je kan het amper tot nooit goed doen. Toon je interesse, dan claim je. Doe je niks , ben je een lompe/botte lul. Toon je medeleven/gevoel ben je een latente homo. Praat je ben je soft, praat je niet heb je hulp nodig :')
Ook in moeilijke tijden.
pi_181571161
Ik denk dat je het een beetje moet combineren, de ene keer zelf het initiatief nemen en de andere dag laat je het aan de ander over.

Continu geapp hoeft voor mij ook niet, spreek liever in het echte leven af.

Maar goed wat de een fijn vindt, vindt de ander niet.
pi_181571179
quote:
0s.gif Op donderdag 30 augustus 2018 12:44 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
Ik vind dat vrouwen tegenwoordig vooral zeiken over waar maar over te zeiken is.
Je kan het amper tot nooit goed doen. Toon je interesse, dan claim je. Doe je niks , ben je een lompe/botte lul. Toon je medeleven/gevoel ben je een latente homo. Praat je ben je soft, praat je niet heb je hulp nodig :')
Mooi gesproken en zo op het oog inderdaad van toepassing op TS.
pi_181571181
Je hoeft ook niet altijd te antwoorden...
pi_181571272
En hoe reageerde hij toen je hem dit vertelde?
pi_181571275
quote:
0s.gif Op donderdag 30 augustus 2018 12:44 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
Ik vind dat vrouwen tegenwoordig vooral zeiken over waar maar over te zeiken is.
Je kan het amper tot nooit goed doen. Toon je interesse, dan claim je. Doe je niks , ben je een lompe/botte lul. Toon je medeleven/gevoel ben je een latente homo. Praat je ben je soft, praat je niet heb je hulp nodig :')
MGTOW _O_
  donderdag 30 augustus 2018 @ 12:59:20 #15
462263 Elpis
Goddess of hope
pi_181571281
Ik denk dat je die sorry zwaarder hebt opgenomen dan het bedoeld was. Ik gok dat hij gewoon een manier zocht het gesprek te openen. Dat breekt echt de spell? Nou dan zal het niet echt diep hebben gezeten.
I 'm not sure about an inner child, but I do have an inner idiot who surfaces every now and then.
pi_181571410
Ik wist niet dat er ook zulke vrouwen bestonden. Chill.

Hoe oud ben je en waar woon je? :7
pi_181571430
quote:
1s.gif Op donderdag 30 augustus 2018 12:28 schreef chaoticinternetnerd het volgende:
Er valt mij iets op aan mijn “dateleven”. De haakjes omdat ik er niet actief mee bezig ben, maar soms kom je wel een leuk iemand tegen. Echter is er één afknapper, en ik vraag me af of meerdere mensen dit niet trekken.

Ik kan er gewoon ontzettend slecht tegen als mannen mij op het moment dat er een klik is, elke dag gaan appen. Ik had gisteren iemand die in een gesprek zei dat hij lekker ging slapen. Prima, welterusten, en dan ga ik verder met m’n eigen ding. Krijg ik vanmorgen een appje “Sorry dat ik gisteren ging slapen, ik was echt moe!” En dan weer een rits aan appjes zoals “Maargoed, hoe is jouw dag? Ik ga dit en dat doen..”

Poof, spell broken. Vind ik zo onaantrekkelijk, sorry zeggen voor het feit dat je om half twee ‘s nachts gaat slapen..? Ik wil een onafhankelijk iemand die naar mijn idee niet na een paar dagen appen al zoveel bezig is met contact met mij zoeken.. Ik val echt op onafhankelijke mannen waar ik zelf ook een beetje moeite voor moet doen.

Ik vraag me af wat jullie kijk hier op is, zowel mannen als vrouwen. Ik heb wel eens jarenlang 24/7 appcontact gehad met iemand, maar dat was toch anders.. Ik heb het nu over de situaties van mensen waar je nog geen twee weken mee praat. Het is natuurlijk heel lief dat iemand aan je denkt enzo, dus misschien is het nogal koud van mij om zo te denken, maar ik merk aan mijzelf dat ik mij er gigantisch aan erger.
Heb je er al eens over gedacht om aan te geven dat jij dit niet fijn vindt?

Want vrijwel alle vrouwen vinden het juist niet fijn om niet minimaal iedere dag contact te houden (‘as we speak’ krijg ik een appje binnen... ;)).

Ik krijg ook wel berichtjes als ‘ik ga nu even douchen’. Ik moet zo even x. Heb ik al eens op gereageerd dat dat van mij niet hoeft (ook al omdat ik zelf geen verantwoording af wil leggen ;)), maar dat blijft dan toch zo. Nou ja, ook prima.

Maar bottom line: hij kan niet ruiken dat jij er wezenlijk anders instaat.
pi_181571435
quote:
14s.gif Op donderdag 30 augustus 2018 12:32 schreef NoXia het volgende:
Tja, 9 van de 10 vrouwen willen dit juist. Dat weet hij donders goed en is dus bang dat hij niet over je heen mag.
Wat? Ik weet niet welke vrouwen jij date maar ik heb nog nooit vrouwen horen zeggen dat ze graag een aanhankelijk hondje willen ipv een onafhankelijke man.
Childhood is over the moment you know you're going to die.
'Snelwegen verbreden om files op te lossen? Dat is zoals de broeksriem losser maken tegen obesitas'
pi_181571457
quote:
0s.gif Op donderdag 30 augustus 2018 13:07 schreef Metro2005 het volgende:

[..]

Wat? Ik weet niet welke vrouwen jij date maar ik heb nog nooit vrouwen horen zeggen dat ze graag een aanhankelijk hondje willen ipv een onafhankelijke man.
Contact houden is aanhankelijk?

Beetje overdreven, nietwaar?
pi_181571472
Meid het is wat.
It All Goes Back in the Box
pi_181571597
Woordkeuze is belangrijk. Mannen die sorry zeggen voor iets doodnormaals is echt een no go :{w
Ook dingen als "ik ga lekker naar m'n bedje" ipv "Ik kap ermee voor vandaag, spreek je morgen" Big nope. Als ie nu al op zijn tenen loopt om je te pleasen.... :W
pi_181571630
quote:
1s.gif Op donderdag 30 augustus 2018 13:08 schreef VEM2012 het volgende:

[..]

Contact houden is aanhankelijk?
Nee, je overal voor excuseren, bevestiging zoeken, pleasen etc.

quote:
10s.gif Op donderdag 30 augustus 2018 12:45 schreef wollah het volgende:

[..]

Dat ligt eerder aan jou hoor
_O_
Childhood is over the moment you know you're going to die.
'Snelwegen verbreden om files op te lossen? Dat is zoals de broeksriem losser maken tegen obesitas'
  donderdag 30 augustus 2018 @ 13:14:58 #23
308499 Dven
Den Bolle Gaar
pi_181571653
quote:
2s.gif Op donderdag 30 augustus 2018 12:38 schreef 2dope het volgende:
"Wat ben je aan het doen"
"Vertel eens wat leuks"

Wel herkenbaar ja, maar als je (beide) smoorverliefd bent is het niet ongebruikelijk. Ik heb in het verleden die behoefte ook wel eens gevoeld maar meestal bewust aan de kant gezet om vervolgens gewoon mijn eigen shit te gaan doen. Dat werkte voor mij uiteindelijk veel beter omdat het wederzien daarna leuker was en je bovendien nog wat te vertellen hebt aan elkaar. Ik weet niet of het per se een (on)afhankelijkheidsdingetje is trouwens, sommige lui zijn gewoon graag de hele dag aan het appen :')
"Vertel eens wat" is een direct block.
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."
pi_181571761
quote:
0s.gif Op donderdag 30 augustus 2018 13:13 schreef Maerwynn het volgende:
Woordkeuze is belangrijk. Mannen die sorry zeggen voor iets doodnormaals is echt een no go :{w
Ook dingen als "ik ga lekker naar m'n bedje" ipv "Ik kap ermee voor vandaag, spreek je morgen" Big nope. Als ie nu al op zijn tenen loopt om je te pleasen.... :W
het is maar net waar je je druk om maakt :')
pi_181571914
quote:
0s.gif Op donderdag 30 augustus 2018 13:13 schreef Maerwynn het volgende:
Woordkeuze is belangrijk. Mannen die sorry zeggen voor iets doodnormaals is echt een no go :{w
Ook dingen als "ik ga lekker naar m'n bedje" ipv "Ik kap ermee voor vandaag, spreek je morgen" Big nope. Als ie nu al op zijn tenen loopt om je te pleasen.... :W
De boodschap is redelijk hetzelfde anders.
pi_181571924
quote:
0s.gif Op donderdag 30 augustus 2018 12:52 schreef DaRealDeal het volgende:
Ik denk dat je het een beetje moet combineren, de ene keer zelf het initiatief nemen en de andere dag laat je het aan de ander over.
Ja, en dan krijg je weer te horen dat ze niet weten wat ze aan je hebben zeker? :')
Don't let my username fool you...
pi_181571965
quote:
10s.gif Op donderdag 30 augustus 2018 13:22 schreef VEM2012 het volgende:

[..]

De boodschap is redelijk hetzelfde anders.
Niet in mijn ogen. De ene is onzeker, de andere heeft gewoon een luchtig gesprek wat hij afsluit. Ook sorry zeggen om niks is een teken van onzekerheid. Zo niet aantrekkelijk.
pi_181572087
quote:
0s.gif Op donderdag 30 augustus 2018 12:52 schreef DaRealDeal het volgende:
Ik denk dat je het een beetje moet combineren, de ene keer zelf het initiatief nemen en de andere dag laat je het aan de ander over.

Continu geapp hoeft voor mij ook niet, spreek liever in het echte leven af.

Maar goed wat de een fijn vindt, vindt de ander niet.
Gewoon niet zo moeilijk alles overdenken. Je merkt toch vanzelf wel of de ander meer of minder behoefte heeft aan appcontact. Als je heel erg uit elkaar ligt in die behoefte moet je ook lekker ermee kappen.

Elke dag appen vind ik prima als het maar ergens over gaat of gewoon onderhoudend is. Zo niet kap ik het af. Geen zin om onzin te appen.
pi_181572145
quote:
0s.gif Op donderdag 30 augustus 2018 13:25 schreef Maerwynn het volgende:

[..]

Niet in mijn ogen. De ene is onzeker, de andere heeft gewoon een luchtig gesprek wat hij afsluit. Ook sorry zeggen om niks is een teken van onzekerheid. Zo niet aantrekkelijk.
Ik ga naar bed is onzeker? Nou, die zie ik niet helemaal.
pi_181572194
quote:
1s.gif Op donderdag 30 augustus 2018 13:33 schreef VEM2012 het volgende:

[..]

Ik ga naar bed is onzeker? Nou, die zie ik niet helemaal.
Liever kort en krachtig

Bed

Bek

Ja

Nee
  donderdag 30 augustus 2018 @ 13:41:09 #31
462263 Elpis
Goddess of hope
pi_181572366
quote:
0s.gif Op donderdag 30 augustus 2018 13:13 schreef Maerwynn het volgende:
Woordkeuze is belangrijk. Mannen die sorry zeggen voor iets doodnormaals is echt een no go :{w
Ook dingen als "ik ga lekker naar m'n bedje" ipv "Ik kap ermee voor vandaag, spreek je morgen" Big nope. Als ie nu al op zijn tenen loopt om je te pleasen.... :W
Nee dan moet hij op zijn tenen lopen om geen verkeerd woord te gebruiken. :{

Over dit soort dingen vallen vind ik dan weer niet aantrekkelijk.
I 'm not sure about an inner child, but I do have an inner idiot who surfaces every now and then.
  donderdag 30 augustus 2018 @ 13:41:14 #32
34614 jogy
Hersenflatulent
pi_181572368
Vroeger met alleen een huistelefoon om contact mee te houden had toch wel een beetje zijn charme stiekem.
Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid
pi_181572442
quote:
0s.gif Op donderdag 30 augustus 2018 13:41 schreef Elpis het volgende:

[..]

Nee dan moet hij op zijn tenen lopen om geen verkeerd woord te gebruiken. :{
Mannen die verkleinwoordjes gebruiken, sorry zeggen zonder reden en krampachtig het gesprek op gang proberen te houden zijn niet zelfverzekerd. Maar dat is mijn ervaring.
  Redactie Frontpage donderdag 30 augustus 2018 @ 13:47:00 #34
21273 JeMoeder
MijnMoeder
pi_181572500
Wat een geëmmer.
Ta mère
El Coño
ウイスキー
pi_181572746
Ja ho even mensen, er is een verschil he.. Heb heel lang met iemand idd hele dagen appcontact gehad, hadden we ook wel eens meldingen als “Ik ga even douchen” of “Wat doe jij?”

Maar dan appten we elkaar beiden evenveel en als het even een dag of twee niet was, dan was dat ook prima. Als je al ontzettend klikt en zoals in dat geval al jaren wat met elkaar gaat vind ik het anders dan als je net een week met elkaar appt. Daar ligt mijn probleem een beetje. Dat het van elkaar niet kennen meteen gaat naar de hele tijd appjes sturen, ik zit daar niet zo op te wachten. Zie liever iemand in het echt en leer ‘m zo kennen.
pi_181572808
quote:
1s.gif Op donderdag 30 augustus 2018 13:07 schreef VEM2012 het volgende:

[..]

Heb je er al eens over gedacht om aan te geven dat jij dit niet fijn vindt?
Jahoor heb het ook gewoon direct eerlijk gezegd “Hey, ik heb zelf niet zoveel behoefte om elke dag te appen met elkaar”, ik vind het alleen raar dat een man niet merkt dat als hij zeven dagen achtereen zelf het gesprek begint én als enige de hele tijd op gang wil houden, dat dat dan niet helemaal duidelijk is, zegmaar.. Zeker omdat we nog niet eens zijn wezen daten maar elkaar viavia hebben leren kennen.
pi_181573524
Date mij dan maar ts, ik ben zo romantisch als een stoeptegel en app nooit uit mij zelf. :7
  donderdag 30 augustus 2018 @ 14:59:08 #38
462263 Elpis
Goddess of hope
pi_181573943
Dan reageer je toch gewoon niet of uren later?
I 'm not sure about an inner child, but I do have an inner idiot who surfaces every now and then.
  donderdag 30 augustus 2018 @ 16:01:53 #39
479813 Oblomov12345
Busulba san Nohchi cho'
pi_181575077
Hoe oud ben je TS?
pi_181575518
quote:
0s.gif Op donderdag 30 augustus 2018 16:01 schreef Oblomov12345 het volgende:
Hoe oud ben je TS?
Ik ben 20!
pi_181575776
Ik snap de Ts wel, zelf ook wel gehad met dames die zich over excuseren/bevestiging vragen en als ik dan niet snel reageerde lappen teksten krijg met nog meer excusen, heel vermoeiend, Manier van communiceren/omgang is ook erg veranderd met de komst van whatsapp etc :{ ... Zei altijd meteen dat ik niet zo van het appen ben, dan is dat meteen duidelijk in het begin..
  donderdag 30 augustus 2018 @ 16:32:13 #42
82396 nils7
De forumkrokodil
pi_181575780
quote:
1s.gif Op donderdag 30 augustus 2018 13:58 schreef chaoticinternetnerd het volgende:

[..]

Jahoor heb het ook gewoon direct eerlijk gezegd “Hey, ik heb zelf niet zoveel behoefte om elke dag te appen met elkaar”, ik vind het alleen raar dat een man niet merkt dat als hij zeven dagen achtereen zelf het gesprek begint én als enige de hele tijd op gang wil houden, dat dat dan niet helemaal duidelijk is, zegmaar.. Zeker omdat we nog niet eens zijn wezen daten maar elkaar viavia hebben leren kennen.
Met alle respect maar heb jij dan wel zoveel interesse in hem?
Niet om het dagelijks contact te houden maar omdat hij steeds het eerste contact initieert en het gesprek gaande houdt.

Mijn ervaring is met vrouwen dat als ze zelf niet het gesprek beginnen zijn ze gewoon niet zo "into you".
N/A
Disclaimer: ik ben geen expert maar shitposter, dit is geen advies en aan deze post zijn geen rechten te ontlenen
pi_181576103
Waarschijnlijk is TS zeer oninteressant.
pi_181576226
quote:
1s.gif Op donderdag 30 augustus 2018 13:58 schreef chaoticinternetnerd het volgende:

[..]

Jahoor heb het ook gewoon direct eerlijk gezegd “Hey, ik heb zelf niet zoveel behoefte om elke dag te appen met elkaar”, ik vind het alleen raar dat een man niet merkt dat als hij zeven dagen achtereen zelf het gesprek begint én als enige de hele tijd op gang wil houden, dat dat dan niet helemaal duidelijk is, zegmaar.. Zeker omdat we nog niet eens zijn wezen daten maar elkaar viavia hebben leren kennen.
Reageer niet, of traag. Dan geef je wellicht een duidelijker signaal af. Maar goed, ik heb het niet gevolgd, dus kan er weinig over zeggen.

Wat mij wel opvalt bij jou en best veel anderen is dat er wel heel gemakkelijk mensen worden afgeschreven op dingen die toch ook weer niet zo heel erg doorslaggevend hoeven te zijn. Als ik iedere vrouw die een beetje onzeker deed het bed uit had geschopt had ik nog veel meer eerste dates gehad (ook leuk, maar op een gegeven moment krijg je aantallen op je naam waar toch ook niet iedereen even goed op reageert).

Met mijn huidige ‘whatever’ heb ik het ook vaak over wat we allemaal aan onzin tegengekomen zijn. En ook zij staat er zo in dat je de ander niet meteen afschiet bij de eerste de beste fout. Niet iedereen heeft daten tot op de puntjes in de vingers (waar denk je dat dat door komt? ;)). Waar komt het toch vandaan om met zero tolerance te gaan daten? Dat lijkt mij per definitie fout gaan.
pi_181576264
quote:
0s.gif Op donderdag 30 augustus 2018 16:32 schreef michiel_merk het volgende:
Ik snap de Ts wel, zelf ook wel gehad met dames die zich over excuseren/bevestiging vragen en als ik dan niet snel reageerde lappen teksten krijg met nog meer excusen, heel vermoeiend, Manier van communiceren/omgang is ook erg veranderd met de komst van whatsapp etc :{ ... Zei altijd meteen dat ik niet zo van het appen ben, dan is dat meteen duidelijk in het begin..
Ja, maar dan heb je het ook meteen weer over standje overdrive. En dan nog, heb het er gewoon eens over. Juist door mensen zo op eieren te laten lopen worden ze nerveus en gaat het helemaal fout.
pi_181576329
quote:
0s.gif Op donderdag 30 augustus 2018 16:32 schreef nils7 het volgende:

[..]

Met alle respect maar heb jij dan wel zoveel interesse in hem?
Niet om het dagelijks contact te houden maar omdat hij steeds het eerste contact initieert en het gesprek gaande houdt.

Mijn ervaring is met vrouwen dat als ze zelf niet het gesprek beginnen zijn ze gewoon niet zo "into you".
Bedoel je nou nooit beginnen, of niet altijd beginnen?

Het hangt echt van de vrouw af hoor. Je hebt er ook die als ze te vaak moeten beginnen pissig worden. Want dan heb je niet genoeg interesse ofzo.

Al dat geanalyseer. De een doet zus, de ander doet zo. Als je merkt dat het wat anders loopt dan verwacht, trek dan je muil open. Gewoon volwassen gedrag.
  donderdag 30 augustus 2018 @ 17:02:50 #47
82396 nils7
De forumkrokodil
pi_181576362
quote:
1s.gif Op donderdag 30 augustus 2018 17:01 schreef VEM2012 het volgende:

[..]

Bedoel je nou nooit beginnen, of niet altijd beginnen?

Het hangt echt van de vrouw af hoor. Je hebt er ook die als ze te vaak moeten beginnen pissig worden. Want dan heb je niet genoeg interesse ofzo.

Al dat geanalyseer. De een doet zus, de ander doet zo. Als je merkt dat het wat anders loopt dan verwacht, trek dan je muil open. Gewoon volwassen gedrag.
Als man zijnde niet altijd beginnen.
Maar juist de vrouw.
Heb nog enkele maten die vrijgezel zijn en vaak als een vrouw uitzichzelf begint dan leidt het wel vaker tot meer dan dat ze telkens het gesprek zelf gaande proberen te houden.
N/A
Disclaimer: ik ben geen expert maar shitposter, dit is geen advies en aan deze post zijn geen rechten te ontlenen
pi_181576486
Ik vind het zelf meestal wel leuk om regelmatig te appen, al ligt het ook wel aan de situatie. Als ik me er aan stoor dat iemand me veel appt, dan betekent het dat ik gewoon niet zo geïnteresseerd ben.
pi_181576676
quote:
0s.gif Op donderdag 30 augustus 2018 17:02 schreef nils7 het volgende:

[..]

Als man zijnde niet altijd beginnen.
Maar juist de vrouw.
Heb nog enkele maten die vrijgezel zijn en vaak als een vrouw uitzichzelf begint dan leidt het wel vaker tot meer dan dat ze telkens het gesprek zelf gaande proberen te houden.
Het lijkt mij inderdaad geen goed teken als je altijd moet beginnen.

Maar volgens mij is veel belangrijker wat er gebeurt nadat je begint. Gaat ze dan snel reageren, ontstaat er steeds een leuk gesprek? Of als het even niet loopt, haakt ze dan meteen af (misschien niet helemaal eerlijk, ik haak dan wel af, ook als ik de vrouw in kwestie superleuk vind)? Krijg je alleen tekst? Brengt zij ook wat in, of is het alleen maar reactie? Ben jij altijd de laatste die reageert?

Het is gewoon het totaal wat een goed beeld geeft. Want niet beginnen kan ook duiden op niet weten wat ze moet appen. Dat is dan toch weer vaak onzekerheid. En dat kun je ook weer oproepen als ze je leuk vindt. :)
pi_181576719
quote:
0s.gif Op donderdag 30 augustus 2018 16:49 schreef Deckard het volgende:
Waarschijnlijk is TS zeer oninteressant.
Ben wel benieuwd naar een toelichting waarom ik oninteressant zou zijn.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')