Sky praktijkenquote:Op zondag 2 september 2018 16:28 schreef SaintOfKillers het volgende:
Hilarische ontwikkeling in de Antwerp Port Epic (vroegere Schaal Sels) waar Roompot mooi in ploegverband tegen Van Aert aan het rijden is.
quote:Op zondag 2 september 2018 18:13 schreef SaintOfKillers het volgende:
Roompot liet vooral zien wat voor tactische nitwit Van Poppel is.
Er waren tot zojuist geen live-beelden beschikbaar.quote:Op maandag 3 september 2018 16:28 schreef Tommeke het volgende:
Wtf zijn die onderbrekingen met top 5 podium momenten op 6 km voor het einde?
Die snapte ik ook niet nee.quote:Op maandag 3 september 2018 16:30 schreef wimderon het volgende:
Jeroen is wel erg stellig dat Bevin ruim de snelste is in een groep met onder meer Alaphilippe en de Sut.
Ach so.quote:Op maandag 3 september 2018 16:29 schreef wimderon het volgende:
[..]
Er waren tot zojuist geen live-beelden beschikbaar.
twitter:TeamSunweb twitterde op maandag 03-09-2018 om 15:53:23#OVOToB @EdwardTheuns was involved in the crash a few kilometres ago. Unfortunately he's forced to abandon the race and en route to hospital for checks - more on this when we have it later. reageer retweet
twitter:LienC twitterde op maandag 03-09-2018 om 16:22:57Also this is how you are informed your partner is on the way to the hospital. You get to read it on Twitter. #Priorities reageer retweet
+Poelsquote:Op maandag 3 september 2018 18:44 schreef Evertjan het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)annen-oranje-brigade
Dumoulin
Mollema
Tolhoek
Weening
Kruijswijk
Kelderman
Oomen
Een uit-tip voor ongeveer de helft van de lezers van dit topictwitter:WoutvanAert twitterde op maandag 03-09-2018 om 19:34:46Bij deze nodig ik jullie uit op mijn eerste fandag. Zondag 9 september in en rond parochiecentrum Sint-Pieter te Lille. Alle info: https://t.co/K93n9hZUOq reageer retweet
Ik kom in een Roompot shirt.quote:Op maandag 3 september 2018 19:43 schreef franklop het volgende:
Een uit-tip voor ongeveer de helft van de lezers van dit topictwitter:WoutvanAert twitterde op maandag 03-09-2018 om 19:34:46Bij deze nodig ik jullie uit op mijn eerste fandag. Zondag 9 september in en rond parochiecentrum Sint-Pieter te Lille. Alle info: https://t.co/K93n9hZUOq reageer retweet
Dat gedoe komt volgend jaar wel richting de Tour.quote:Op maandag 3 september 2018 19:56 schreef Marcoss het volgende:
Groenewegen had graag de Vuelta gereden dus, maar de programma’s waren voorafgaand aan het seizoen al bekend.. (dus ze wilden geen gedoe met van Poppel waarschijnlijk)
Wat een autisme.quote:Op maandag 3 september 2018 19:56 schreef Marcoss het volgende:
Groenewegen had graag de Vuelta gereden dus, maar de programma’s waren voorafgaand aan het seizoen al bekend.. (dus ze wilden geen gedoe met van Poppel waarschijnlijk)
hopelijk gaat dielan volgens jaar lekker 2 rondjes meepakkenquote:Op maandag 3 september 2018 20:05 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Wat een autisme.
Als je toch moet kiezen tussen Van Poppel en Groenewegen, mijn hemel. Stuur Danny dan lekker naar de Tour of Britain, kan jou het schelen. Een simpele verwijzing naar het palmares van beide heren zou genoeg moeten zijn om iedere discussie in de kiem te smoren.
Als dat mag van Addy Engels en Jan Boven, tenminste.quote:Op maandag 3 september 2018 20:07 schreef franklop het volgende:
[..]
hopelijk gaat dielan volgens jaar lekker 2 rondjes meepakken
Buzz1291 is erbij.quote:Op maandag 3 september 2018 19:43 schreef franklop het volgende:
Een uit-tip voor ongeveer de helft van de lezers van dit topictwitter:WoutvanAert twitterde op maandag 03-09-2018 om 19:34:46Bij deze nodig ik jullie uit op mijn eerste fandag. Zondag 9 september in en rond parochiecentrum Sint-Pieter te Lille. Alle info: https://t.co/K93n9hZUOq reageer retweet
Ray is gewoon boos omdat Thijs alle Sunwebscoops mag brengen.quote:Op maandag 3 september 2018 21:58 schreef TargaFlorio het volgende:
Raymond Kerckhoffs maakt Sunweb even af in Langs de Lijn En Omstreken.
'Dumoulin moet nog leren met de vuist op tafel te slaan.'quote:Op maandag 3 september 2018 21:58 schreef TargaFlorio het volgende:
Raymond Kerckhoffs maakt Sunweb even af in Langs de Lijn En Omstreken.
Ik, als Limburger, mag zeggen dat Dumoulin voor een Limburger veel te netjes en bescheiden is.quote:Op dinsdag 4 september 2018 15:37 schreef Slobeend het volgende:
[..]
'Dumoulin moet nog leren met de vuist op tafel te slaan.'
Nou ja netjes zou ik b.v. Jos Verstappen en Jos Brech niet willen noemen.quote:Op dinsdag 4 september 2018 15:59 schreef showtimer het volgende:
[..]
Ik, als Limburger, mag zeggen dat Dumoulin voor een Limburger veel te netjes en bescheiden is.
Ray zet zijn eigen volk te kijk.
Dan lees je het niet goed, volgens Ray zijn Limbo's dus helemoal niet netjes en helemoal niet bescheiden.quote:Op dinsdag 4 september 2018 18:56 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Nou ja netjes zou ik b.v. Jos Verstappen en Jos Brech niet willen noemen.
Niemand kijkt dat.quote:Op maandag 3 september 2018 21:58 schreef TargaFlorio het volgende:
Raymond Kerckhoffs maakt Sunweb even af in Langs de Lijn En Omstreken.
Je hebt gelijkquote:Op dinsdag 4 september 2018 19:12 schreef showtimer het volgende:
[..]
Dan lees je het niet goed, volgens Ray zijn Limbo's dus helemoal niet netjes en helemoal niet bescheiden.
Ik heb alleen een Cor&Don-Circus shirt. Weet niet of daar mee binnne mag...quote:
GENOTquote:Op woensdag 5 september 2018 09:26 schreef Chiappucci het volgende:
https://www.radsport-news.com/sport/sportnews_111616.htm
De Giro 2019 begint wellicht met een proloog van 5 km omhoog naar de San Luca in Bologna
quote:Greg Van Avermaet en zijn nieuwe fusieploeg rond BMC en CCC rijden volgend jaar op fietsen van Giant. De Taiwanese fietsconstructeur was sinds 2014 de fietssponsor van de Sunweb-ploeg en behaalde grote successen met Tom Dumoulin. Nu volgt het fietsmerk dus Sunweb-renners Simon Geschke en Laurens ten Dam naar de nieuwe ploeg rond Van Avermaet en onze landgenoten Guillaume Van Keirsbulck, Gijs Van Hoecke, Nathan Van Hooydonck en Serge Pauwels.
Van Avermaets huidige fietsconstructeur BMC wordt in 2019 fietssponsor van Dimension Data. Om de cirkel rond te maken, zal Team Sunweb rijden op fietsen van Cervelo, de huidige leverancier van Dimension Data.
Nog is de dans van de fietsconstructeurs niet voorbij, want AG2R-La Mondiale moet op zoek naar een nieuwe fietssponsor. Na een samenwerking van twee jaar wil constructeur Factor immers andere oorden opzoeken. Het fietsmerk wil zich profileren als een high-end fietsenmerk en is niet tevreden met hoe de Franse ploeg met hun fietsen omgaat. Of het naar een andere ploeg trekt, is nog onduidelijk. Maar Oliver Naesen en Stijn Vandenbergh weten dus nog niet op welke fietsen ze in 2019 zullen koersen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |