SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Vorig jaar:
Het deelnemersveld:
Op het moment van het ter perse gaan van dit topic is er toch al het een en ander duidelijk voor wat betreft het deelnemersveld. Van het podium van vorig jaar zal zeer waarschijnlijk alleen Ilnur Zakarin aan het vertrek staan. Nummer 4 van vorig jaar, onze eigen Wilco Kelderman, zal ook mee gaan doen als hij nog 4 weken op z'n fiets kan blijven zitten. Over brokkenpiloten gesproken: Superman komt mondjes snoeren.
Dan mogen we natuurlijk uitkijken naar de werken van de mannen die een mislukte Tour achter de rug hebben: Richie Porte, Nairo Quintana, Rigoberto Uran, dat werk. En de mannen die in de Giro op een hoop gegaan zijn: Simon Yates, Thibaut Pinot en Fabio Aru. Na het unaniem belachelijk grote succes tijdens deze Tour komt Movistar hier naast Quintana ook met Valverde en Landa op de proppen.
Nog even terug naar ONZE jongens: Stefan Krachtwijk gaat ongetwijfeld heel goed zijn in de achtste, negende en tiende week en kan een droomkoppel gaan vormen met Sjors Bennett. Vers gerekruteerd door het met wat dopingprobleempjes kampende Burgos komt Jetse Bol schroeien. En Danny van Poppel gaat sprintjes doen. Over sprinten gesproken: met Caleb Ewan en Nacer Bouhanni lijkt het zoals gewoonlijk geen indrukwekkend sprintersveld te worden. En dan wordt het ook niet als Elia Viviani daar nog bijkomt. Staat er een nieuwe Jonas Van Genechten op?
En de Belgen dan? Mani's poulain Bjorg Lambrecht doet mee, vriend van het forum Thomas de Gendt gaat ontsnappinkje spelen, andere vriend van het forum Dylan Teuns doet mee, net als nog een andere vriend van het forum, Laurens de Plus. En Tiesj, Tiesj ook.
Er zijn in dit stadium ook nog de nodige onzekerheden: zo stond Tourwinnaar Geraint Thomas in eerste instantie op de rol voor de Vuelta, net als groene trui-winnaar Peter Sagan. Met welke verzameling kneuzen komen Trek (misschien nog eens proberen met Brambilla als kopman?, lol) en Africa's Team (Meintjes?, Anton?, Kudus?) hier voor de dag?
TV:
EUROSPORT, het thuis van het wielrennen. Met José Been en een enthousiaste co-commentator
Sporza, met het gouden koppel Michel Wuyts en José de Cauwer
NOS: Wie zal het zeggen? Zou het wat uitmaken?
Spelen:
Cyclingmaster (ww: WivcoKevoerman)
Sportpools (ww = FOK)
Pick'em Spel: SPT / [wielrennen] Het La Vuelta 2018 Pick'em spel #1
Wielerprono
Zou het wat uitmaken?quote:Op dinsdag 28 augustus 2018 13:46 schreef showtimer het volgende:
Gelukkig staat doodrijder King slechts op 4 minuten.
Hopelijk. Je moet het lot niet tarten met louter afgezanten uit de mongolenwaaier.quote:Op dinsdag 28 augustus 2018 13:48 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Zou het wat uitmaken?
Rustig Stijn.quote:Op dinsdag 28 augustus 2018 13:50 schreef showtimer het volgende:
[..]
Hopelijk. Je moet het lot niet tarten met louter afgezanten uit de mongolenwaaier.
Wij kijken met een beschuldigende blik naar Hertog Jan.quote:Op dinsdag 28 augustus 2018 13:55 schreef showtimer het volgende:
[..]
Niet met Stijn hè. Alleen is zijn voorliefde voor Adam Y. vandaag tamelijk raadselachtig.
Zal wel genoemd zijn door Feltet.quote:Op dinsdag 28 augustus 2018 13:55 schreef showtimer het volgende:
[..]
Niet met Stijn hè. Alleen is zijn voorliefde voor Adam Y. vandaag tamelijk raadselachtig.
Nee, die gingen voor De Marchi, hahaha.quote:Op dinsdag 28 augustus 2018 13:57 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Zal wel genoemd zijn door Feltet.
Twee van de jokers zitten in de kopgroep!!1! Derhalve een geslaagde voorspelling, volgende keer nog meer namen noemen.quote:Op dinsdag 28 augustus 2018 13:59 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Feltet.dks vinderbud: Alessandro De Marchi.
Øvrige vinderkandidater: Tiesj Benoot, Dan Martin
Outsidere: Mark Padun, Alexandre Geniez, Gorka Izagirre, Georg Preidler, Dylan Teuns
Jokers: Bjorg Lambrecht, Pierre Rolland, Nicolas Schultz, Alex Aranburu, Sepp Kuss, Edward Ravasi, Mikael Cherel, Luis Angel Mate
Kandidater til klassementsopgør: Alejandro Valverde, Michal Kwiatkowski, Thibaut Pinot, Simon Yates, Riogoberto Uran
[ afbeelding ]
In stukje daarboven noemen ze nog eens 50 namen. Lachwekkendquote:Op dinsdag 28 augustus 2018 13:59 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Feltet.dks vinderbud: Alessandro De Marchi.
Øvrige vinderkandidater: Tiesj Benoot, Dan Martin
Outsidere: Mark Padun, Alexandre Geniez, Gorka Izagirre, Georg Preidler, Dylan Teuns
Jokers: Bjorg Lambrecht, Pierre Rolland, Nicolas Schultz, Alex Aranburu, Sepp Kuss, Edward Ravasi, Mikael Cherel, Luis Angel Mate
Kandidater til klassementsopgør: Alejandro Valverde, Michal Kwiatkowski, Thibaut Pinot, Simon Yates, Riogoberto Uran
[ afbeelding ]
Even rustig.quote:Op dinsdag 28 augustus 2018 13:58 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Nee, die gingen voor De Marchi, hahaha.
Hebben ze nou tegenwoordig ook nog een samenwerking met Eurosport? Wat denkt het Home of Cycling daaraan te hebben?quote:Op dinsdag 28 augustus 2018 14:04 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
In stukje daarboven noemen ze nog eens 50 namen. Lachwekkend
Laat jouw team eens even zien dan.quote:
Neuhquote:Op dinsdag 28 augustus 2018 14:06 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Laat jouw team eens even zien dan.
Niet zo flauw doen.quote:
Maar ik had geen kennis genomen van de Deense vrienden.quote:Op dinsdag 28 augustus 2018 14:08 schreef Dale__Cooper het volgende:
showtimer heeft De Marchi, dat kan toch niet.
quote:Op dinsdag 28 augustus 2018 13:54 schreef TLC het volgende:
Zou Boom het routeschema bestudeerd hebben ?
twitter:raykerckhoffs twitterde op dinsdag 28-08-2018 om 13:57:15Lars Boom gaat vandaag iedereen een poepie laten ruiken. Negen man vooruit met Boom en voorsprong loopt op richting de vier minuten. #LaVuelta reageer retweet
Ray is een zware drinker.quote:Op dinsdag 28 augustus 2018 14:13 schreef showtimer het volgende:
[..][ afbeelding ]twitter:raykerckhoffs twitterde op dinsdag 28-08-2018 om 13:57:15Lars Boom gaat vandaag iedereen een poepie laten ruiken. Negen man vooruit met Boom en voorsprong loopt op richting de vier minuten. #LaVuelta reageer retweet
hihi, Ray zei poepiequote:Op dinsdag 28 augustus 2018 14:13 schreef showtimer het volgende:
[..][ afbeelding ]twitter:raykerckhoffs twitterde op dinsdag 28-08-2018 om 13:57:15Lars Boom gaat vandaag iedereen een poepie laten ruiken. Negen man vooruit met Boom en voorsprong loopt op richting de vier minuten. #LaVuelta reageer retweet
Maar ze controleren wel.quote:Op dinsdag 28 augustus 2018 15:29 schreef Slobeend het volgende:
Waarom controleert Sky vandaag niet en gisteren wel?
Controleren als in, de voorsprong niet te hoog laten oplopen.quote:Op dinsdag 28 augustus 2018 15:30 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Maar ze controleren wel.
En de rest gaat dik in de min. Vertel me maar wie er dan wintquote:Op dinsdag 28 augustus 2018 16:09 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Hij heeft alleen Maté. Huge W.
De helft wordt toch nog wel bijgehaald.quote:Op dinsdag 28 augustus 2018 16:10 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
En de rest gaat dik in de min. Vertel me maar wie er dan wint
Denk dat alleen De Marchi, Maté en Gastauer echt vooruit kunnen blijvenquote:Op dinsdag 28 augustus 2018 16:11 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
De helft wordt toch nog wel bijgehaald.
Maar De Marchi is niet mee.quote:Op dinsdag 28 augustus 2018 16:12 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Denk dat alleen De Marchi, Maté en Gastauer echt vooruit kunnen blijven
Of het peloton moet blijven slapen
Maar De Marchi zit niet vooraan.quote:Op dinsdag 28 augustus 2018 16:12 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Denk dat alleen De Marchi, Maté en Gastauer echt vooruit kunnen blijven
Of het peloton moet blijven slapen
Maakt niet uit, Mani is de held van de dag.quote:Op dinsdag 28 augustus 2018 16:11 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
De helft wordt toch nog wel bijgehaald.
Maar die noemen het halve peloton.quote:Op dinsdag 28 augustus 2018 16:14 schreef Frozen-assassin het volgende:
Voortaan maar gewoon luisteren naar onze Deense vrinden
Doe nog maar een poging.quote:Op dinsdag 28 augustus 2018 16:13 schreef Mexicanobakker het volgende:
Dat dacht ik al, maar ik las hier net een post die me anders deed vermoeden
Dan alleen Mate en Gastauer
Die hebben het halve peloton genoemd en de enige die ze vooraan hebben zitten zijn Rolland en Maté, twee figuren die in elke ontsnapping hebben gezeten.quote:Op dinsdag 28 augustus 2018 16:14 schreef Frozen-assassin het volgende:
Voortaan maar gewoon luisteren naar onze Deense vrinden
Wie moet ik nog meer noemen?quote:
Natuurlijk.quote:Op dinsdag 28 augustus 2018 16:16 schreef VoMy het volgende:
Rolland kan hier toch ook wel voor het peloton blijven? Was nog 8e in de Dauphiné dit jaar.
Rolland is toch ook wel eens beter geweest dan dit seizoen.quote:Op dinsdag 28 augustus 2018 16:16 schreef VoMy het volgende:
Rolland kan hier toch ook wel voor het peloton blijven? Was nog 8e in de Dauphiné dit jaar.
En waarom? Dat hebben ze nog nooit gedaan.quote:Op dinsdag 28 augustus 2018 16:19 schreef showtimer het volgende:
Portal zegt tegen Juan Carlos dat ze de trui weggeven.
Een corpulente Rolland zou dat duo van jou nog voor moeten blijven.quote:Op dinsdag 28 augustus 2018 16:19 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Rolland is toch ook wel eens beter geweest dan dit seizoen.
Dan heeft Kwiat wel grote plannen blijkbaar.quote:Op dinsdag 28 augustus 2018 16:19 schreef showtimer het volgende:
Portal zegt tegen Juan Carlos dat ze de trui weggeven.
twitter:Eurosport_NL twitterde op dinsdag 28-08-2018 om 16:16:28Mocht je een vraag hebben voor @TourDeJose en @KarstenKroon stuur ze dan gerust in! #LaVuelta18 reageer retweet
Es una Vuelta muy muy duro.quote:Op dinsdag 28 augustus 2018 16:20 schreef Slobeend het volgende:
[..]
En waarom? Dat hebben ze nog nooit gedaan.
Was getekend, Piti?quote:
"Jose, wat moeten we ervoor doen om jou van de buis te krijgen?"quote:Op dinsdag 28 augustus 2018 16:22 schreef wimderon het volgende:
twitter:Eurosport_NL twitterde op dinsdag 28-08-2018 om 16:16:28Mocht je een vraag hebben voor @TourDeJose en @KarstenKroon stuur ze dan gerust in! #LaVuelta18 reageer retweet
twitter:BenTrooster twitterde op dinsdag 28-08-2018 om 16:26:00@Eurosport_NL @TourDeJose @KarstenKroon Zouden jullie commentaar aan profs over willen laten? Net ingeschakeld bij Vuelta, gaat nergens over (verjaardagscadeautjes en ander onzin). Ik dacht dat we met Sierd de Vos bij Ziggo het dieptepunt wel beleefd hadden, maar nee hoor! Gefeliciteerd Jose & Karsten #triest reageer retweet
twitter:TourDeJose twitterde op dinsdag 28-08-2018 om 16:27:34@BenTrooster @Eurosport_NL @KarstenKroon dank je Ben voor je opbouwende kritiek en je uitgebreide tweet. Fijne Vuelta-dag nog! reageer retweet
Arme Jozee.quote:Op dinsdag 28 augustus 2018 16:28 schreef wimderon het volgende:
twitter:BenTrooster twitterde op dinsdag 28-08-2018 om 16:26:00@Eurosport_NL @TourDeJose @KarstenKroon Zouden jullie commentaar aan profs over willen laten? Net ingeschakeld bij Vuelta, gaat nergens over (verjaardagscadeautjes en ander onzin). Ik dacht dat we met Sierd de Vos bij Ziggo het dieptepunt wel beleefd hadden, maar nee hoor! Gefeliciteerd Jose & Karsten #triest reageer retweet
twitter:TourDeJose twitterde op dinsdag 28-08-2018 om 16:27:34@BenTrooster @Eurosport_NL @KarstenKroon dank je Ben voor je opbouwende kritiek en je uitgebreide tweet. Fijne Vuelta-dag nog! reageer retweet
Boswell is een kruising van Zakarin en Kelderman. Geef die hele carrière maar gewoon op.quote:
Dat impliceert dat hij er iets van kan maar elke week op zijn muil ligt. Wel wat te veel eer voor die jongenquote:Op dinsdag 28 augustus 2018 16:31 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Boswell is een kruising van Zakarin en Kelderman. Geef die hele carrière maar gewoon op.
Ik niet. Ik vind t eerlijk. Je kunt t ook net zoals ik lekker anoniem op een forum als dit spuien. Deze man komt er gewoon eerlijk voor uit.quote:Op dinsdag 28 augustus 2018 16:29 schreef maxi-mus het volgende:
Zulke tweets sturen vind ik wel intens triest, vooral als er gewoon een goed alternatief is.
Met wat voor reden?quote:Op dinsdag 28 augustus 2018 16:36 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
Ik niet. Ik vind t eerlijk. Je kunt t ook net zoals ik lekker anoniem op een forum als dit spuien. Deze man komt er gewoon eerlijk voor uit.
Irritaties die leven tav Jose bij haar onder de aandacht brengen?quote:
Dat gaat op zo'n toon ontzettend helpen zoals je aan haar antwoord ziet inderdaad.quote:Op dinsdag 28 augustus 2018 16:37 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
Irritaties die leven tav Jose bij haar onder de aandacht brengen?
Bij Sky was het af en toe nog wel aardig, maar bij Katusha lijkt hij totaal te zijn vergeten hoe je moet fietsen. Z'n stijl is natuurlijk afzichtelijk, maar voorheen kon hij wel lang mee de bergen in.quote:Op dinsdag 28 augustus 2018 16:33 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Dat impliceert dat hij er iets van kan maar elke week op zijn muil ligt. Wel wat te veel eer voor die jongen
Tenzij je de Belg om de een of andere reden niet ontvangt en ES wel ben ik het hiermee eensquote:Op dinsdag 28 augustus 2018 16:37 schreef maxi-mus het volgende:
Je bent zelf gewoon zwakzinnig als je Eurosport opzet ipv de Belg.
Als knecht of in Murica ja. Beetje zoals een Brent Bookwalter. Daar lachen we toch ook allemaal om?quote:Op dinsdag 28 augustus 2018 16:39 schreef LekkerWeertje het volgende:
[..]
Bij Sky was het af en toe nog wel aardig, maar bij Katusha lijkt hij totaal te zijn vergeten hoe je moet fietsen. Z'n stijl is natuurlijk afzichtelijk, maar voorheen kon hij wel lang mee de bergen in.
Maar ja, iedereen fietst dit jaar achteruit bij die ploeg. Dus het verbaast me ook niet zo veel.
Ik heb niet het idee dat de toon nog verschil gaat maken. Jozee ziet alles als een directe aanval.quote:Op dinsdag 28 augustus 2018 16:38 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Dat gaat op zo'n toon ontzettend helpen zoals je aan haar antwoord ziet inderdaad.
Nou ja misschien als je zegt: 'Mag ik een tip meegeven, bla bla' dat ze er 'iets' mee doet. Vind dit vooral pesten maar soit, het staat iedereen vrij om te reageren. Twitter is toch één grote rioolput.quote:Op dinsdag 28 augustus 2018 16:40 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Ik heb niet het idee dat de toon nog verschil gaat maken. Jozee ziet alles als een directe aanval.
Voor de eerste uren van een etappe vind ik vooral Karsten toch prima om naar te luisteren hoor. Wat licht vermaak enzo, beetje wat nieuwtjes doornemen, prima.quote:Op dinsdag 28 augustus 2018 16:39 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Tenzij je de Belg om de een of andere reden niet ontvangt en ES wel ben ik het hiermee eens
Al die reclame alleen alquote:Op dinsdag 28 augustus 2018 16:47 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Voor de eerste uren van een etappe vind ik vooral Karsten toch prima om naar te luisteren hoor. Wat licht vermaak enzo, beetje wat nieuwtjes doornemen, prima.
Af en toe een reclame tussendoor, nou, drama (en ja, gisteren was er inderdaad geen reclame meer nadat ze heel ver voor de finish zeiden 'dit was de laatste reclame'). Alsof ik letterlijk alleen maar de Vuelta kijk en niet ook nog wat andere dingen tussendoor aan het doen ben.quote:Op dinsdag 28 augustus 2018 16:48 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Al die reclame alleen al
En de player vind ik dan alsnog geen argument want op de TV kijken is tig keer fijner
En wat vind je dan van de werken van Van Belleghem (de Belg) bij ES?quote:Op dinsdag 28 augustus 2018 16:51 schreef PSVCL het volgende:
Nos>sporza>europsort(met vrouwtje als commentator)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |