quote:De katholieke Delftse studentenverenging Virgiel heeft het lidmaatschap opgezegd van een student die met een verborgen camera opnames op het vrouwentoilet van de sociëteit had gemaakt.
Het lid van de vereniging had de verborgen camera geïnstalleerd in een koffiebeker die hij op het toilet neergezet had. Er zijn zeker drie mensen gefilmd, meldt de vereniging in een verklaring.
Toen de camera gevonden werd, heeft het bestuur een onderzoek ingesteld. Hieruit kwam de man als vermoedelijke dader naar voren. Toen hij werd geconfronteerd met de bevindingen, bekende hij zijn daad en betuigde hij spijt.
De vereniging noemt het plaatsen van een verborgen camera op het vrouwentoilet "volstrekt onacceptabel". Het lidmaatschap van de student is per direct opgezegd. De drie vrouwen die gefilmd zijn, mogen bepalen of er aangifte tegen de man gedaan wordt.
De TU Delft is op de hoogte gesteld van het incident. Volgens de NOS prijst de universiteit de transparante manier waarop Virgiel met de situatie omgaat.
https://www.nu.nl/binnenl(...)-vrouwen-toilet.html
waarom zou die er lang gestaan hebben dan? Die drie vrouwen kan de vangst van een avond zijnquote:Op vrijdag 17 augustus 2018 09:14 schreef SuperNeger het volgende:
En het is niet gek dat er zo lang een onbeheerde koffiebeker op het toilet staat?
De enige crimineel is de schoonmaker in dit verhaal.
Waarom zou je zoiets maar voor 1 dag doenquote:Op vrijdag 17 augustus 2018 09:28 schreef HaverMoutKoekje het volgende:
[..]
waarom zou die er lang gestaan hebben dan? Die drie vrouwen kan de vangst van een avond zijn
dus? wat had dat voor verschil gemaakt?quote:Op vrijdag 17 augustus 2018 09:26 schreef Molurus het volgende:
Nog een 'gelukje' dat de owee nog niet is begonnen, anders hadden er ook minderjarige dames op gestaan.
omdat na een dag iemand in die koffiebeker ging kijken.quote:Op vrijdag 17 augustus 2018 09:28 schreef SuperNeger het volgende:
[..]
Waarom zou je zoiets maar voor 1 dag doen
Het beeld dat ik van dit verhaal kreeg was dat die koffiebeker er al heel lang stondquote:Op vrijdag 17 augustus 2018 09:30 schreef HaverMoutKoekje het volgende:
[..]
omdat na een dag iemand in die koffiebeker ging kijken.
Dat lijkt me juridisch nog net wat problematischer, maar misschien vergis ik me. Het is sowieso qua berichtgeving in de media (nog) minder fraai.quote:Op vrijdag 17 augustus 2018 09:30 schreef oranjevogel1 het volgende:
[..]
dus? wat had dat voor verschil gemaakt?
quote:Op vrijdag 17 augustus 2018 10:49 schreef robijntjestralendwit het volgende:
Linkje naar beelden ter beoordeling strafbare feiten?
In Delft? kan ook best een hele week zijn daar.quote:Op vrijdag 17 augustus 2018 09:28 schreef HaverMoutKoekje het volgende:
[..]
waarom zou die er lang gestaan hebben dan? Die drie vrouwen kan de vangst van een avond zijn
Ik kan me er ook even niets bij voorstellen. Wat is er nou zo spannend aan schijtende/pissende mensen?quote:Op vrijdag 17 augustus 2018 12:16 schreef Zwoerd het volgende:
Zo geil is het toch niet? Een filmpje waarbij een vrouw haar broek omlaag doet en meteen gaat zitten? Of zou de kick van het stiekem filmen hem al genoeg opwinding geven?
Met dat collegegeld wat je aftikt verwacht je toch minstens 1 keer per kwartaal een escortdamequote:Op vrijdag 17 augustus 2018 12:03 schreef RM-rf het volgende:
[..]
In Delft? kan ook best een hele week zijn daar.
Oplossing is natuurlijk het celibaat van studenten in Delft af te schaffen.
Het is volgens mij het taboe op zich wat mensen opwindt. In theorie zouden mensen ook minder een fetish voor borsten ontwikkelen als iedere vrouw ze altijd open en bloot liet zien. Dan is het niet bijzonder meer.quote:Op vrijdag 17 augustus 2018 12:51 schreef karr-1 het volgende:
[..]
Ik kan me er ook even niets bij voorstellen. Wat is er nou zo spannend aan schijtende/pissende mensen?
Celibaat? Als er ergens veel geneukt wordt is het wel onder studenten, in allerlei varianten en samenstellingenquote:Op vrijdag 17 augustus 2018 12:03 schreef RM-rf het volgende:
[..]
In Delft? kan ook best een hele week zijn daar.
Oplossing is natuurlijk het celibaat van studenten in Delft af te schaffen.
Hmmm ja dat zou kunnen. Zodra iets taboe is/verboden is/stiekem is wordt het automatisch een stuk spannender.quote:Op vrijdag 17 augustus 2018 12:55 schreef Vader_Aardbei het volgende:
[..]
Het is volgens mij het taboe op zich wat mensen opwindt. In theorie zouden mensen ook minder een fetish voor borsten ontwikkelen als iedere vrouw ze altijd open en bloot liet zien. Dan is het niet bijzonder meer.
In Delft? Zeer onwaarschijnlijk.quote:Op vrijdag 17 augustus 2018 12:55 schreef karr-1 het volgende:
[..]
Celibaat? Als er ergens veel geneukt wordt is het wel onder studenten, in allerlei varianten en samenstellingen
Geen idee, ik ken de studentenwereld in Delft niet, maar die van bv Enschede wel en daar gebeurt meer dan genoegquote:
Hij bedoelt met vrouwen.quote:Op vrijdag 17 augustus 2018 12:55 schreef karr-1 het volgende:
[..]
Celibaat? Als er ergens veel geneukt wordt is het wel onder studenten, in allerlei varianten en samenstellingen
Tsja, aangezien het een katholieke vereniging is, is hem waarschijnlijk vooral verweten dat het niet om minderjarige jongens ging.quote:
Ja en? Suggereerde ik iets anders dan?quote:
En ben je ook nog eens traceerbaar...quote:Op vrijdag 17 augustus 2018 14:24 schreef kurk_droog het volgende:
Dan heb je zulke nerds daar en dan kan je niet eens een verborgen camera maken
Nouja, 4 op de 5 studenten is man..quote:Op vrijdag 17 augustus 2018 14:35 schreef karr-1 het volgende:
[..]
Ja en? Suggereerde ik iets anders dan?
Zelfs als je als vrouw er niet uitziet kun je op de tu je drie slagen in de rondte sletten.quote:Op vrijdag 17 augustus 2018 14:47 schreef Perrin het volgende:
[..]
Nouja, 4 op de 5 studenten is man..
Logischerwijs hebben die paar vrouwen het nogal druk of zijn er wat andere oplossingen als je stelt dat er wat afgewipt wordt.
Wie het met wie doet maakt mij verder niet uit, ik weet alleen dat er genoeg gebeurt. En vrouwen zijn idd in de minderheid, dus ze hebben genoeg te doen of het maakt voor de gemiddelde man niet meer uit hoe ze eruit zien na voldoende alcoholquote:Op vrijdag 17 augustus 2018 14:47 schreef Perrin het volgende:
[..]
Nouja, 4 op de 5 studenten is man..
Logischerwijs hebben die paar vrouwen het nogal druk of zijn er wat andere oplossingen als je stelt dat er wat afgewipt wordt.
Royeren bedoel jequote:Op vrijdag 17 augustus 2018 14:58 schreef Scjvb het volgende:
Schorsing, of ontslag op staande voet is eigenlijk het enige juiste antwoord op dergelijke smeerlapperij, me dunkt.
quote:Op vrijdag 17 augustus 2018 14:59 schreef karr-1 het volgende:
[..]
Wie het met wie doet maakt mij verder niet uit, ik weet alleen dat er genoeg gebeurt. En vrouwen zijn idd in de minderheid, dus ze hebben genoeg te doen of het maakt voor de gemiddelde man niet meer uit hoe ze eruit zien na voldoende alcohol
Overplaatsing naar een andere katholieke vereniging past toch doorgaans beter in de modus operandi van die organisatie.quote:Op vrijdag 17 augustus 2018 14:58 schreef Scjvb het volgende:
Schorsing, of ontslag op staande voet is eigenlijk het enige juiste antwoord op dergelijke smeerlapperij, me dunkt.
Ehhm. Huh, wat?quote:Op vrijdag 17 augustus 2018 15:20 schreef Monolith het volgende:
[..]
Overplaatsing naar een andere katholieke vereniging past toch doorgaans beter in de modus operandi van die organisatie.
De verwijzing leek me niet heel moeilijk. Ik doel op het feit dat priesters die zich schuldig maken aan misbruik vaak enkel worden overgeplaatst naar een andere parochie.quote:
Dat begreep ik natuurlijk alquote:Op vrijdag 17 augustus 2018 15:27 schreef Monolith het volgende:
[..]
De verwijzing leek me niet heel moeilijk. Ik doel op het feit dat priesters die zich schuldig maken aan misbruik vaak enkel worden overgeplaatst naar een andere parochie.
Dat doet men wel vaker op een forum, opmerkingen en kwinkslagen plaatsen.quote:Op vrijdag 17 augustus 2018 15:29 schreef Scjvb het volgende:
[..]
Dat begreep ik natuurlijk al, maar de vraag is eigenlijk waar deze opmerking voor nodig is?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |